side-area-logo

PASITIKINTI SAVIMI LŪŠIS

Priartink savo ateitį. Imkis pokyčių, kurių seniai lauki.


Lūšis gimė sukryžminus itin veiksmingą psichologinį tobulėjimą, įtraukiantį ir įkvepiantį internetu valdomą žaidimą ir kartu besidarbuojančių bendražygių knibždantį socialinį tinklą. Šįkart Lūšis stiprina pasitikėjimą savimi!


Veiksminga psichologinė pagalba

Lūšies užduotys visapusiškai ir įtikinamai stiprina asmenybę jūsų pasirinkta linkme, sprendžia esmines jūsų dabartinio gyvenimo problemas ir kuria įkvepiančias jūsų ateities galimybes.

Skatinantys tobulėjimo dėsniai

Lūšies tobulėjimo dėsniai energizuoja, silpnina psichologinius gynybos mechanizmus, atidėliojimą, baimę ir nuobodulį. Lūšyje natūraliai norisi stengtis.

Įtraukiantis žaidimas

Tai žaidimas, persikėlimas į naują pasaulį, į naują valstybę su savitais įstatymais ir piliečiais. Išgirdę dalyvių pokalbį parduotuvėje, jūs jo nesuprastumėte!

Patogi internetinė erdvė

Dalyvauti Lūšyje galima namie, darbe, medyje ir bet kur kitur, kur tik yra internetas. Ryte, naktį ir bet kada, tik būtinai kiekvieną dieną.

Išbandyta ir įvertinta

Kas baigęs Lūšį neišjungęs įtampos namie taiso elektrą, kas seną meilę susigrąžina, kas meta nemėgstamą darbą. Bet taip nutinka tik ne dykaduoniams!

Laisvė rinktis

Kiekvienas dalyvis – kaip atskira visata ir nors Lūšis vienur  stato į rėmus, kitur leidžia tai visatai suktis, kaip ana nori – rinktis užduočių tematiką, sudėtingumą ir pan.

 

Įkvepiantys bendražygiai

Šimtai palaikančių bendražygių pagal tas pačias taisykles žaidžia gyvenimą, siekia ko nors panašaus kaip ir jūs, išgyvena panašius jausmus – kaip ir jūs.

Saugu išbandyti

Laukiami visi – neturintys pinigų tokiems mokymams, norintys atsilyginti dalimis ar dėl atlygio nuspręsti vėliau. Taikoma ir 100 % pinigų grąžinimo garantija.

Jei kankiniesi, kad patekai į kažkokį „akligatvį“ ir menkai tobulėji, o gal gyvenime per daug liūdesio, prašykis pas „Lūšį“! „Ji“ tikrai budins, skatins, neįkyriai vers „dairytis“, „judėti“ ir tu vėl būsi „kely“. Kol mes gyvi, mūsų kiekvieno prigimty yra tam tikri kodai kaip jaustis laimingu ir labai gera, kai pradedam vėl juos justi, girdėti, apčiuopti. Ši programa tai lyg savotiškas „atsikodavimas“ gyvenimui labai paprastomis priemonėmis. Joje dalyvaujantys neužsiima jokia mistine veikla, bet rezultatai – išties stebuklingi. 🙂 Akacija Kvapnioji, 40 m., Lūšis IV.

LŪŠIS = TOBULĖJIMAS + ŽAIDIMAI + BENDRAŽYGIAI

Kokia Lūšies esmė?

TOBULĖJIMAS

Psichologinės užduotys ir dėsniai visapusiškai stiprina pasitikėjimą savimi, ugdo jūsų pasirinktas savybes, narplioja jūsų pasirinktas problemas ir kuria jūsų pasirinktą ateitį.

ŽAIDIMAS

Įtraukiantis žaidimas energizuoja, silpnina psichologinius gynybos mechanizmus, atidėliojimą, baimę ir nuobodulį. Dalyvaujant Lūšyje nereikia galvoti apie savęs motyvavimą ar vertimą.

BENDRAŽYGIAI

Nepagyvenus Lūšyne sunku suprasti, kokią jėgą sukuria šimtai dalyvių, kurie pagal tas pačias taisykles žaidžia gyvenimą, bendradarbiauja, palaiko vienas kitą ir kartu juokiasi!

Neįmanoma pasakyti, kas tai per programa, joje tiesiog reikia sudalyvauti. Patirti. Pajausti. Išjausti. Jeigu tikrai nepasitikite savimi, jeigu turite vidinių baimių, pykčio, pavydo ar pan. – dalyvaukite! Jums tai bus nerealus patyrimas. Saulės vaikas, 32 m., Lūšis III.

Šioje programoje viskas vyksta labai baisiai ir labai smagiai. Įdomiausia tai, kad kiekvienas iš programos pasiims tai, ką nori pasiimti. Pati programa yra tobula. Tobulas įrankis. Tik reikia tuo įrankiu tinkamai naudotis. Bet yra ir baisioji pusė. Ne visiems pastebima. O gal ne visi pažiūri į tą pusę. Tai išeina iš užduočių vykdymo rėmų. Prasigraužia pro visus kiautus, šarvus ir gelžbetonines sienas. Graužia toliau. Drebina ir purto, kol viskas pradeda griūti. Skatina, guodžia, drąsina, pataria, klausia, parodo, nuramina ir vėl išmuša iš vėžių. Sunaikina visą pasitikėjimą savimi. Sunaikina viską, kuo tikėjai ir ką žinojai. Praktiškai pasiima tavo gyvenimą už vieno kampo ir purto tol, kol subyra gabaliukais. O tada padovanoja instrukciją, kaip tuos gabaliukus suklijuoti teisingai. Everestas, 29 m., Lūšis III.

KODĖL VERTA DAR LABIAU PASITIKĖTI SAVIMI?

Pasitikėjimas savimi yra daugelio pageidaujamų savybių bei įpročių šaltinis ir esminė sąlyga. Žinoma, kartu ir pasekmė.

PAPRASTESNIS GYVENIMAS

Tikėdami savimi, natūraliai randame sprendimus savo problemoms ir kelius savo svajonėms.
MAŽIAU NERIMO

Mažiau įkyrių minčių „o ką apie mane pagalvos?“, „kaip bendradarbiai mane vertina?“
DIDESNĖ SAVIGARBA

Pasitikėdami savimi labiau save gerbiame, mėgstame ir mylime.
TIKSLŲ SIEKIMAS

Pasitikėjimas savimi padeda įveikti kliūtis, atkakliai siekti rezultato.
BUVIMAS SAVIMI

Pasitikint savimi lengviau gyventi vadovaujantis savo požiūriu, vertybėmis, mažiau reikia kitų pritarimo.
SANTYKIAI

Pasitikėjimas savimi padeda įveikti atstūmimo baimę, palengvina nuoširdžių santykių mezgimą.
BENDRAVIMAS

Pasitikintis savimi žmogus skleidžia teigiamą energiją, yra labiau mėgstamas aplinkinių, drąsiau išsako savo nuomonę
PRODUK-
TYVUMAS

Pasitikintys savimi nuveikia daugiau nei nuolat dėl kliūčių, netobulumų ir kitų nuomonės išgyvenantys lepšiai.
RAMYBĖ

Pasitikėjimas savimi padeda jaustis užtikrinčiau susidūrus su baimėmis ir nežinomybe dėl ateities.
GERESNĖ NUOTAIKA

Pasitikėdami savimi drąsiau sprendžiame konfliktus, problemas ir išsivaduojame iš graužaties.
ĮGALINIMAS VEIKTI

Tikėjimas savimi ir savo sėkme stiprina entuziazmą ir norą veikti.
O JŪS?

O kaip jūs išnaudotumėte savo sustiprėjusį pasitikėjimą savimi? Galbūt pagaliau užkalbintumėte patikusią merginą?

Supratau, kad mano bėda buvo mąstyme, nesusikalbėjime. Išmokau kalbėtis su artimais, suprasti, ko mes norime iš tikrųjų. Išmokau mąstyti apie save tik gerai, kokia aš nuostabi, dabar turiu tooookį pasitikėjimą savimi. Norėjau pakeisti gyvenimą, ir viskas kažkaip pats pasikeitė. Su vyru vėl gyvename kartu, nors beveik 3 metus buvome atskirai. Pagaliau pradėjau sveikai gyventi ir atsikratau antsvorio. Suradau mylimą užsiėmimą, kurį per 10 metų pamiršau, nėrimą, uždirbau iš to pinigėlius, nors iki šiol su vaiku buvau namie be darbo ir pinigų. Gavau per Kalėdas pasiūlymą atidaryti savo dovanų parduotuvę, tik labai viską reikia apsvarstyti. Visos mano svajonės per mėnesį pradeda realizuotis, kaip pasaka, kaip stebuklas. Dar vyras jau 2 savaites negeria ir net balso nekelia, matyt, aš buvau labai kalta, kad negalėjau atleisti išdavystės. Naktis Melynuoji, 39 m., Lūšis IV.

Po dalyvavimo programoje aš tapau stabilesnė, tikrai tapau labiau pasitikinčia savimi. Nebijau pasakyti, kas man nepatinka, atsirado veide dažniau šypsena, į viską žiūriu daug paprasčiau. Tai, jei namiškiai pastebi mano pokyčius, tai yra įrodymas, ne tik man pačiai, kad programa veikia. Blogo nieko programoje nepatyriau, tik aišku buvo nelabai gerų emocijų valant savo skaudulius iš praeities, o tai nėra malonu krapštytis, kur skaudu. Bet geriau vieną kartą išgyventi, negu visą gyvenimą tą nešiotis. Eglutė Žalioji, 35 m., Lūšis IV.

KAIP VEIKIA LŪŠIS?

Stengtąsi, kad Lūšis būtų ne tik gyvenimą keičianti, bet ir įdomi, džiaugsminga ir juoku aidinti erdvė.

Užduotys

 • Stipraus ir kintančio poveikio

 • Įvairaus sunkumo ir trukmės

 • Dinamiškos tematikos ir fomato

 • Įtraukiančios

 • Susijusios su jūsų dabartinėmis problemomis

Dėsniai

 • Energizuojantys

 • Silpninantys atidėliojimą, baimę

 • Slopinantys psichologinius gynybos mechanizmus

 • Žaismingi

 • Griežti ir kategoriški

Strategija

 • Orientacija į pokyčius

 • Įvairiapusis apgalvotumas

 • Įvairiakampis ir įvairiadalis tobulėjimas

 • Pažangos stebėjimas, valdymas

 • Lankstumas

 • Natūralumas, džiaugsmingumas

Bendražygiai

 • Bendravimas su dalyviais, kūrėjais

 • Bendradarbiavimas atliekant užduotis

 • Vienas kito palaikymas

 • Grįžtamasis ryšys

 • Bendra energija ir dvasia

Dalyviai atlieka įvairias savo pasirinktas užduotis (na, negi darys visą laiką tą pačią?). Užduočių sistema daugiapakopė – skirtingi užduočių lygiai, pobūdis, temos skirtingiems dalyviams ir skirtingoms jų dienoms. Vieną dieną rašau laišką savo ateities „aš“ ir gaunu jo atsakymą, kitą – einu į banką pirkti ryžių, dar kitomis – mokausi mylėti save ir kitą, klausytis bei suprasti save ir kitą, logiškai ir kūrybiškai mąstyti, strateguoti, projektuoti, įveikti baimes, likti ramus įveikęs ne visas baimes ir kt. O dar sportas, kvėpavimas, sveikesnė mityba. Lūšis veržiasi į Lūšiukų vidų iš visų pusių.

Netikėjau, kad programa gali man duoti kažką tokio, ko aš dar nežinau ar neišbandžiau, tačiau, mano didžiulei nuostabai, davė nepaprastai daug. Jūra Plačioji, 44 m., Lūšis III.

.

Lūšies dalyviai paklūsta tam tikriems dėsniams, kurie užtikrina efektyvų ir smagų tobulėjimą, silpnina gynybos mechanizmus, padeda susidraugauti su kitais dalyviais ir įtraukia stengtis iki uodegos galiuko.

Lūšyje nežaidžiama su tuščių padangų pripūtinėjimu – motyvavimu, įkalbinėjimu, prašymu, raginimu, kad dalyviai stengtųsi. Mano pareiga sukurti gerą erdvę ir terpę tobulėjimui, dalyvių pareiga – gerai tuo pasinaudoti. Jei jie savo pareigos negali atlikti, dykaduoniauti dalyviai paraginami kažkur kitur – jie iš programos iškraustomi. Teisingas atsakomybės paskirstymas sugrąžina viską į savo vietas: aš ramiai dirbu savo darbą, Lūšiukai neriasi iš kailio ir po mėnesio visi džiaugiamės naujais jų kailiniais.

Lūšyje didžiausias dėmesys skiriamas greitam problemos priežasties supratimui, siekiamo tikslo detalios  ir stiprios strategijos kūrimui. Stipri strategija – tai apgalvotas esamų ir galimų kliūčių įveikimas, matomų ir dar neatrastų stiprybių tolimesnis stiprinimas ir panaudojimas. Lūšies kūrėja, jei nebūtų psichologė, būtų matematikė, tad viską skaičiuoja, dėlioja ir tokiu būdu sukuria (na, labai stengiasi) nepalaužiamą strategiją.

Strategijos veiksmingumą ir tuo pačiu siekiamų Lūšiukų pokyčių įgyvendinimą stebėti ir valdyti padeda kasdienis pažangos sekimas ir, esant poreikiui, vairo pasukimas.

Galiausiai, Lūšyje siekiama, kad džiugintų ne tik tikslas, bet ir jo siekimas. Lūšyje pokytį galima pasiekti neprievartaujant savęs ir einant natūraliu bei šviesiu taku.

Buvo tokių dienų, kai patyriau nelyginant kokią euforiją ar katarsį – tai buvo nerealus jausmas, kai griūva visos sienos, tiek vidinės energijos! Tai man buvo kažkas netikėta, nepatirta, nauja, aš troškau kuo ilgiau gyventi su šiuo jausmu. Liepa, 36 m., Lūšis III.

Bendruomeniškumo indėlis – vienas svarbiausių veiksnių programos sėkmei. Nepagyvenus Lūšyne sunku suprasti, kokią jėgą sukuria šimtai dalyvių, kurie pagal tas pačias taisykles žaidžia gyvenimą, siekia kažko panašaus kaip ir jūs, bijo kažko panašaus kaip ir jūs, išgyvena panašius jausmus kaip ir jūs. Būsimi Lūšies dalyviai laukia jūsų!

Pats didžiausias pasiekimas, tai buvimas su bendraminčiais. Kiekvienas šioje programoje atsiradome dėl skirtingų priežasčių, bet visi norime to paties – Džiaugtis savimi. Pojūčiai nerealūs − gyvenime pradeda išnykti pilka spalva (nykumas), kad ir koks sudėtingas ar sunkus jis būtų – po programos atrodo, kad tai laikina. Vėjas, 42 m., Lūšis III.

Žinoma, kad daugiau savimi pasitikiu. Dar po programos jaučiuosi pavargusi, reikėtų laiko pasikapstyti giliau. Svarbiausias pokytis, kuriuo labai labai džiaugiuosi yra, tai, kad lengviau bendrauju su skirtingais žmonėm, tos nematomos bendravimo ribos, sienos, ištirpo, aš tapau šiltesnė, meilesnė ir atviresnė. Surikatė, 33 m., Lūšis III.

Dažnai bijome pasižiūrėti į savo vidų ir pripažinti sau jog laikas kažką keisti. Įsikimbam į žinomą ir sukamės užburtame rate vis pastoviai atsidurdami tame pačiame taške. Kaltinam aplinkybes, kaltinam kitus žmones, bet… elgesio nekeičiam. Čia panašiai kaip bandyti atidaryti duris vis tuo pačiu būdu, nors jos ir neatsidaro. Jei kažkam reikia pagalbos pamatyti tą kitą būdą atidaryti duris – tai LŪŠIS – ir yra TA pagalba. Angelų Kalva Reiklioji, 32 m., Lūšis IV.

Dar negaliu pasakyti kažko konkretaus apie didelius pokyčius, bet jaučiu, kad kažkas tokio su manimi vyksta. Tarsi įvyko kažkoks sprogimas viduje ir išjudino tai, kas buvo nustumta ir giliai paslėpta. Dabar jau jaučiu, kad baigiu prisikasti iki savo problemų šaknų ir esu pajėgi jas išrauti.  Nors dar kol kas sunkiai apčiuopiamas, bet čia turbūt didžiausias ir svarbiausias pokytis, kurį davė programa. Be jo dar yra ir daugybė smulkesnių, bet ne ką mažiau svarbių pasikeitimų – tapau ramesnė, t.y. ramiau reaguoju į nemalonias situacijas, piktus žmones ir dalykus, kurie man nelabai patinka; tapau atviresnė – drąsiau sakau ką galvoju, klausiu jeigu ko nors nesuprantu, t.y. nebijau apsikvailinti; tapau jautresnė aplinkinių atžvilgiu – tiek bendradarbių, tiek draugų, tiek artimųjų, tiek visiškai svetimų žmonių, t.y. stengiuosi jų nevertinti, nesmerkti, bet labiau priimti ir suprasti; tapau linksmesnė ir spontaniškesnė; realiau vertinu situaciją (nepanikuoju). Gali būti, kad nepavyko išvardyti visų pokyčių, nes dar ne visus turbūt ir pati pastebėjau. Pienės Pūkas, 38 m., Lūšis III.

802
Į Pasitikinčią savimi Lūšį V registravosi

Pasitikinti savimi Lūšis VI planuojama 2017 m.

Išankstinė registracija neįpareigoja dalyvauti

KODĖL JUMS GALI BŪTI SVARBU DALYVAUTI LŪŠYJE?

Sudėtinga pasakyti, kokios naudos būtent jums galėtų duoti dalyvavimas. Čia, Lūšyne, visi gyvena ir darbuojasi pagal tam tikrus griežtus ir nepajudinamus dėsnius, bet užduotis, stiprėjimo kryptį ir intensyvumą renkasi patys dalyviai. Ką ir kiek pasėja – tiek anie ir pjauna. Žinoma, esu numačiusi tam tikras stiprėjimo gaires. Tad pateikiu savo prognozes, kurias gana tiksliai patvirtina dalyvių atsiliepimai. Neatmeskime galimybės, kad jūsų patyrimai gali iš esmės skirtis ir nebūtinai į gerąją pusę 🙂

Tikėtini atsakingai Lūšį baigusiojo pasiekimai

 • Sužinota ir išbandyta daug naujų, įdomių ir asmeniškai tinkančių psichologinių problemų sprendimo būdų

 • Išaugęs entuziazmas veikti, imtis pokyčių

 • Aštresnis mąstymas, sustiprėjęs kūrybiškumas

 • Darnesni ir atviresni santykiai su kitais, ryškesnis gebėjimas bendraujant būti savimi, išsakyti savo nuomonę

 • Dažnesnės ramybės, atsipalaidavimo, sąmoningumo (buvimo čia ir dabar) būsenos

 • Išsiplėtusi patiriamų emocijų gama ir greitesnis jų valdymas

 • Sustiprėjęs gebėjimas valdyti savo baimes ir nerimą

 • Platesnė šypsena ir teigiamesnis mąstymas

 • Gyvenimo išvalymas ir išgryninimas

 • Efektyvesnis įpročių valdymas – Lūšyje susiformuos naujų jūsų pasirinktų įpročių,  geriau valdysite senuosius

 • Aiškesnis savo gyvenimo prasmės supratimas

 • Geresni bendravimo, saviraiškos, kritikos išsakymo ir priėmimo įgūdžiai

 • Storesnis, geriau iššūkius ir sunkumus atlaikantis kailis

 • Išaugęs produktyvumas, geriau valdoma dienotvarkė

Programos metu stipriai jaučiau, kad sustiprėjo mano tokios savybės, kaip atsakingumo jausmas, žodžio laikymasis, dėmesingumas kitiems, geranoriškumas, susitelkimas ties užduotimi, atkaklumas, laiko organizavimas, vidinė stiprybė, pasitikėjimas savimi. Taip pat žymiai drąsiau išsakau savo nuomonę, jausmus. Tiesiog dar labiau vertinu visas patirtis ir labiau myliu gyvenimą. Pagerėjo darbo efektyvumas, padarau daugiau per trumpesnį laiką. Santykiai tapo nuoširdesni, atviresni, juose daugiau energijos, šilumos, mažiau priekaištų ir nepasitenkinimo, daugiau pozityvumo. Išsigryninau gyvenimo tikslus, pajaučiau aiškų vektorių – kurlink judėti, žinau, kaip to pasiekti. Pagerėjo sveikata. Kai kurie draugai džiaugiasi mano pokyčiais, kiti – atsitraukia. Manau, taip išsigrynina santykiai, interesai, bendrakeleiviai. Drąsiau elgiuosi nepažįstamoje aplinkoje, lengviau užmezgu ir palaikau ryšius. Su didesniu malonumu dalinuosi savo patirtimi ir žiniomis, jaučiu, kad tai yra prasminga ir skleidžia šviesą. Liepsnelė, 36 m., Stiprioji Lūšis III.

Pirmiausia, tikrai ėmiau kitaip mąstyti, ieškoti teigiamų dalykų, dėkoti ir suradau daug dalykų, kuriais galiu džiaugtis. Džiaugsmas tapo nebe emocija, o objektyvia būsena. Todėl tapau linksmesnė, džiugesnė, pozityvesnė asmenybė. Antra, aš supratau, kurios sritys mane stabdo ir kodėl aš nepasitikiu savimi, su kuriomis sritimis labiausiai reikia man dirbti. Trečia, aš gavau nemažai instrumentų, būdų, metodų, kaip kovoti su nepasitikėjimu savimi konkrečiose situacijose, srityse ir žadu tai toliau naudoti. Vieni instrumentai darė mažesnę įtaką, nes tose srityse nėra didelių problemų, kiti buvo ir yra labai naudingi ir būtent dėl jų aš dalyvavau programoje, jų ieškojau ir juos gavau. Ačiū už tai. Ketvirta, aš tapau „užkrečiančiu“ žmogumi. Aš savo kalbomis ir pavyzdžiu įkvepiu žmones keistis, imtis veiklos, domėtis, siekti, daryti tai, ko nedarė. Kadangi davimas praturtina daugiau nei gavimas, tai motyvuoja mane toliau domėtis saviugda. Labai greitai ir konkrečiai pamačiau, ką reiškia posakis „keiskis pats, ir aplinka pasikeis“ (ar kažkaip panašiai). Iš konkrečių pokyčių: prieš bambėdama apie blogį ir skųsdamasi, kaip mane engia, pagalvoju, pagaunu save ir pasakau ką nors gero. Ir ta nuoskauda dėl neteisybės pavirsta į įkvėpimą, kad aš tai padarysiu ir be neigiamų emocijų. Konkretūs dalykai, kurių negalėjau įveikti, tapo išnarstyti, sumenkinti ir nugalėti  Mano baimės net jei neišnyko, jos nuginkluotos ir ištemptos į dienos šviesą, t. y. nebebaisios. Petunija, 35 m., Lūšis III.

Įsivertinkite, ar jūs ir Lūšis tinkate vienas kitam

Tik šeši klausimai

KAS KURIA LŪŠĮ?

Būtybė, pasižyminti šviesiu protu (arba taip tik atrodo dėl jos šviesių plaukų) ir maniakišku užsispyrimu sukurti i t i n veiksmingą saviugdos įrankį – metodiką – erdvę.

RASA VENCKUTĖ

Lūšies kūrėja, psichologė

Beveik visada, visur ir visaip ieškau naujų idėjų – traukiu jas iš savęs, gaudau iš praeivių akių, bandau perskaityti draugų mintis (bandymai darosi vis sėkmingesni). Ieškau idėjų pušyse, beržuose, ežeruose, praeituose savo gyvenimuose, kartais netgi klausausi svetimų pokalbių parduotuvėje (tokią mano būseną atpažinsite iš labai suapvalėjusių akių ir sučiauptų, vos besimatančių, lūpų).

Svajoju apie visko, ką turiu galvoje ir širdyje, sudėjimą į naujo saviugdos būdo, keisiančio milijonų žmonių gyvenimus, išradimą. Kartais, rodos, jau įsivaizduoju, kas ir kaip… O kartais rodosi, kad kuo toliau, tuo labiau kvailėju. Tad belieka laukti rytojaus.

Šauni Jūsų komanda, nes programa vyko labai sklandžiai. Neberandu tinkamų žodžių kaip geriau įvertinti šią programą. Jei reikėtų vertinti balais 100 balų sistemoje, tai vertinu 100 balų+100 balų+100 balų… Raldone, 59 m. Lūšis II.

KAIP PASIKEITĖ LŪŠIES DALYVIŲ GYVENIMAI?

Kiekvieno dalyvio pradžios taškas kitoks, pasirinkta kelionės eiga kitokia, tad ir pabaigos taškas – kitoks.

Smagu skaityti ir dalintis tuo, kaip Lūšis keičia jos dalyvių gyvenimus. Kas baigęs mokymus išdrąsėja ir neišjungęs įtampos namie taiso elektrą, kas seną meilę susigrąžina, kas meta nemėgstamą darbą, kas tiesiog pasidaro laimingas ar atranda savo gyvenimo tikslus. Bet taip nutinka tik tiems, kurie dalyvauja nedykaduoniaudami. Tingesni tiesiog sustiprėja, lengviau bendrauja, pasidaro ramesni ar paprasčiau žiūri į gyvenimą.

Smagiausia matyti, kad dalyviai ne tik viduje jaučiasi kitokie, bet patiria ir asmenybės bei aplinkos pokyčių. Tai man kaip įrodymas, kad dalyviai ne tik gavo teigiamų emocijų – jie keitėsi patys ir keitė savo gyvenimus. Lūšiukai išmoksta įvairių būdų, technikų, strategijų ir vėliau jau gali lūšiškai gyventi patys.

Kartais pasitaiko ir kitokių pabaigų – keli dalyviai teigė, kad jaučiasi dar didesnėje duobėje, chaotiškesni nei anksčiau. Jų pačių žodžiais: „programa pasiima tavo gyvenimą už vieno kampo ir purto tol, kol jis subyra gabaliukais“, „užduotys tarsi gera šluota prašlavė įvairius gyvenimo kampelius ir iškėlė ne tik kvietkelius, bet ir pasislėpusius baubus“.

Tačiau ir tokiais atvejais dalyviai dažniausiai teigia, kad taip tik į gera, kad kol nenusiriti, tol negali pakilti į viršų. Gal jiems tiesiog neapsiverčia liežuvis stipriau pakritikuoti erdvės, kurioje gaišo daugiau nei mėnesį? Visai gali būti, nes nei Lūšis, nei dalyvavimas joje nėra tobuli kūriniai. Taip pat nemaža dalis dalyvių nebaigia Lūšies – būna pašalinami dėl taisyklių nesilaikymo, palieka Lūšį patys, nes nespėja dėl laiko stokos, neranda ryžto ar tiesiog nemėgsta taisyklių, užduočių ar mano bendravimo būdo. Pasitaiko ir mažai pokyčių patyrusių ar nepatenkintų programa, mano būdu. Yra mane pavadinusių ir maniake, ir trenkta, ir diktatore, ir šizofrenike. Manau, jie labiau teisūs nei klystantys. Lūšies pradžioje dalyviai į mane žiūri smalsiai, tyrinėjančiai ir baugiai, viduryje meiliai vadina „Mama Lūšimi“, o pabaigoje – drąsiai tampo už ūsų.

Ačiū visiems dalyviams, kad visi kartu kaskart pasiekiame tiek daug ir tampam tikra šeima – lūšių gentimi. Pasiilgau visų.

PRIĖMIMO SĄLYGOS IR REGISTRACIJA

Laukiame jūsų ir jūsų pokyčių!

Artimiausia Pasitikinti savimi Lūšis vyks 2017 m., tiksli data dar nėra žinoma.

Lūšyne darbuojamasi nuo pirmadienio iki šeštadienio, tik sekmadienį Lūšiukai kaip tikri Dievai – ilsisi. Programos viduryje numatomos 3 dienų atostogos. Esant būtinumui, kurį laiką dalyvavimą Lūšyje dalyvis gali pristabdyti ir paskui tęsti.

Siekiame, kad dalyvavimas Lūšyje būtų visiems prieinamas. Atlygį kūrėjams renkasi patys dalyviai: jie renkasi galimybes ir norą atsidėkoti atitinkantį variantą (62-254 Eur) arba dalyvauja nemokamai, jei tokiems mokymams neturi pinigų. Dalyvaujantis nemokamai iki atrankos pradžios turi parašyti motyvacinį laišką, kuriame papasakotų, kodėl jis nori dalyvauti Lūšyje ir kiek ketina jai skirti laiko ir jėgų. Motyvaciniai laiškai yra skirti tik iš smalsumo atliktoms registracijoms atsijoti, visi padorūs laiškai yra patvirtinami.

Dvejojantys dėl atlygio dydžio gali apsispręsti per 9 dienas. Esant poreikiui, galima ir atidėti ar skaidyti mokėjimą.

Pasirinktas atlygis nedaro įtakos nei atrankai, nei dalyvavimo ypatumams. Įtakos nedaro ir į Lūšies namus atnešta mėlynių uogienė, paskola butui butelio dėžutėje ar skambutis iš Chucko Norriso!

Taikoma 100 % pinigų grąžinimo garantija. Nusivylus Lūšimi, galima be jokių klausimų atgauti sumokėtus pinigus praėjus ne daugiau kaip 3 mėnesiams nuo Lūšies pradžios. Pinigus atgauti galima net ir pabaigus Lūšį, jeigu pasirodo, jog Lūšyje užsiaugintas kailis ne itin gerai atlaiko žiemą.

Dalyvių skaičius nebus ribojamas, tačiau bus priimti tik perėję stojimo į Lūšį atranką. Jei perėjusių atranką bus per daug, dalinsime dalyvius į dvi grupes. Vėliau užsiregistravę paklius į vėlesnę grupę. Į Pasitikinčią savimi Lūšį V (2015 m.) registravosi 800 žmonių, atranką praslydo 530 – visi jie pakliuvo į vieną grupę.

Dalyvavimui ir atrankai būtų naudinga pasiruošti. Apie pasiruošimą sužinosite užsiregistravę – per keletą dienų gausite mūsų laišką. Kuo greičiau užsiregistruosite, tuo daugiau laiko turėsite pasiruošti ir taip būsite visa letena priekyje prieš vėliau užsiregistravusius.

Dalyvaujant atrankoje reikės užpildyti internetinę formą. Pagrindiniai atrankos kriterijai:

 • pasiruošimo atrankai ir dalyvavimui atlikimas;
 • noras ir ryžtas atsakingai dalyvauti Lūšyje;
 • noras ir galimybės rasti laiko;
 • atviras nusiteikimas priimti naujas patirtis;
 • teksto supratimo, loginio mąstymo gebėjimai.

Dalis būsimų Lūšiukų pabūgsta atrankos, bet ana nėra tokia sudėtinga ir sunki. Tad susiimkite už uodegos ir drąsiai dalyvaukite!

Tapus dalyviu reikės išmokti ir laikytis tam tikrų taisyklių. Lūšies dėsniai, nors ir žaismingi, yra griežti ir kategoriški. Jų nesilaikantys dalyviai bus iškraustomi iš programos.

Dalyvaudamas Lūšyje prisiimate visą atsakomybę, riziką ir garbę už savo pokyčius.

Baigusiųjų Veikliąją arba Pasitikinčią savimi Lūšį lauks antroji programos pakopa – Stiprioji Lūšis VI. Jon kviečiami ir priimami tik baigusieji kurią nors Lūšį. Šįkart antrojoje pakopoje darbuosimės su santykių gerinimu bei asmenybės pažinimu ir stiprinimu.

Registracija į priėmimą

Atlygis atitinka kiekvieno galimybes

hot!

Atlygis

Pasirinktas atlygis nedaro įtakos nei atrankai, nei dalyvavimo ypatumams
62-254
Atlygį renkasi pats būsimasis Lūšiukas

Persikraustymas į naujus namus, į naują gyvenimą – į Lūšyną

Galimybė kasdien stiprinti pasitikėjimą savimi renkantis skirtingas užduotis, jų intensyvumą, sudėtingumą

Daugiau nei 10 naujais įpročiais virsiančių ilgalaikių užduočių

Nauji ir efektyvūs psichologinių problemų sprendimo būdai ir strategijos savarankiškam gyvenimui po Lūšies

Bendravimas su kūrėjais ir bendražygiais, nauji draugai

Papildomos Lūšyno erdvės ir būdai tobulėti, dalintis mintimis, rūpimais klausimais

Bėgiojimas po Lūšyną (galimybė matyti užduotis, bendrauti ir kt.) net ir pasibaigus programai

Nusivylus Lūšimi, be jokių įtikinėjimų taikoma 100 % pinigų grąžinimo garantija

GALBŪT NORISI SUŽINOTI DAR DAUGIAU?

Dažniausiai užduodami klausimai

Lūšį galima palyginti su įprastais saviugdos mokymais. Panašumas tas, kad esti mokinys, bendramoksliai, mokytojas ir mokymų vieta – Lūšyje mokymosi klasė įkurta internete. Skirtumas tas, kad Lūšis yra sužaidybinti mokymai (mokymai su žaidimo (angl. gamification) elementais). Be  to, šiuose Lūšies mokymuose  svarbų vaidmenį atlieka ir kartu besimokanti bendruomenė, ir mokymų kūrėja Rasa. Lūšis yra jos kūrinys, paremtas ne tik mokslinėmis žiniomis, bet ir subjektyviu jos suvokimu. Lūšį geriausiai pažinsite ir suprasite išstudijavę jos dalyvių atsiliepimus.

Jeigu turite RIMTŲ abejonių, tuomet, matyt, neverta. Jei Lūšies pristatymas jūsų neįkvėpė ir neįtraukė, tai turbūt to nepadarys ir pati Lūšies erdvė. Vadinasi, per mažai stengsitės ir iškrisite arba savo noru išeisite iš erdvės. Kad ir kaip norėtųsi surinkti kuo daugiau dalyvių, viliantis, kad jiems visiems bus naudinga dalyvauti, tenka pripažinti, kad ne visiems Lūšis tiks ir patiks.

Pradinė registracija neįpareigoja jūsų žūtbūt dalyvauti – galite registruotis, net jei nesate tikras. Vėliau visi užsiregistravę bus perklausti dėl galutinio apsisprendimo.

Prieš registruodamiesi į priėmimą perskaitykite dalyvių atsiliepimus ir atlikite įsivertinimą. Tai padės jums geriau suprasti, ko mes iš jūsų tikimės ir ko jums tikėtis iš mūsų. Žiūrėkite į viską atsakingai. Čia labai rimta programa – reikės praeiti atranką, mokytis priprasti prie internetinės erdvės, dažnai nervintis, kad nesiseka, sukaupti atkaklumą ir atsidavimą, klausyti nurodymų ir verstis per galvą ieškant laisvo laiko užduotims, nes, tikėkite manimi, tas užduotis norėsis daryti.

Pasvarstymas gali būti tik vienas, ar man svarbus esu aš pats… jeigu taip, tada nėra ko dvejoti, čiupkit programą, Gilės Ąžuolinės žodis NENUSIVILSITE. Gilė Ąžuolinė, 47 m., Lūšis IV.

Jeigu trypčiojate vietoje, nesiryžtate priimti sprendimų kasdieniuose klausimuose, jei nuolat lyginate save su kitais, nežinote, kokiomis vertybėmis vadovaujatės, nežinote, kuo užsiimti gyvenime, jei jums sunku išeiti iš komforto zonos, tuomet ši programa jums. Eglė Plačiaskarė, 46 m., Lūšis IV.

Kiekvienas Lūšies leidimas vis kitoks. Šįkart nuspręsta įtraukti daugiau nei įprasta naujų užduočių, truputį atnaujinti dėsnius, pažangos stebėjimo ir valdymo strategiją, savirefleksijos užduočių pobūdį. Svarbiausia tai, kad kiekvienoje Lūšyje apsigyvena daug naujų bendražygių, kurie sukuria vis kitokią Lūšyno atmosferą ir kvapą.

Teks rasti. Vidutinis dalyvis kiekvieną dieną Lūšiai skiria apie 15-120 min. Kai kurios užduotys bus įtrauktos į jūsų kasdienę veiklą ir nereikalaus atskiro laiko – tobulėsite taupydamas savo laiką.

Jeigu šiuo metu esate itin užsiėmęs ir norite atidėti Lūšies išbandymą porai mėnesių, nieko blogo nenutiks. Bet mes visada esame užsiėmę įvairiais ir svarbiais reikalais ir patiems svarbiausiems, tiesiogiai prisidedantiems prie mūsų laimės ir sėkmės, laiko lieka per mažai. Todėl, galbūt geriausias sprendimas – neatidėti. Tačiau klausykite savo širdies – ji žino geriausiai. Lūšis bus kartojama 1-3 kartus per metus, tačiau ji, kaip ir blynas, kiekviena kartą išeina vis kitokia.

Ar aš tikrai toks užsiėmęs, kad negaliu rasti laiko darbui su savimi? Kiek ilgai dar gali tęstis šis mano dvasinis, psichologinis, socialinis ar kitoks negalavimas? Kas dėl to kaltas? Aš? Kiti? Gyvenimo aplinkybės? Ko aš noriu – piliulės, kuri panaikintų visas mano bėdas, ar pakeisti savo gyvenimo būdą, kad aplinką matyčiau kitokiomis spalvomis? Pušis Atsparioji, 24 m., Lūšis IV.

Taip. Užduočių sudėtingumą ir trukmę valdysite pats. Užduotys tinka tiek bailiams, tiek bebaimiamspasirūpinome visais. Dauguma užduočių nereikalauja drąsos, ropštimosi iš komforto zonos ir įvairių susivaržymų įveikimo. Lūšyje dalyvauja įvairaus amžiaus (13-60 m., vidurkis ~ 30 m.), lyties, socialinio statuso ir patirties ugdant save būtybių.

Bus sunku ir bus baisu, bet ne visada. Tai galėsite reguliuoti pats. Sulauksite kitų dalyvių ir mano palaikymo, patarimų ir kt. Vis dėl to, viskas priklausys tik nuo jūsų pačių (Lūšis– ne stebukladarė). Nors viską darant taip, kaip reikia, keletas stebuklų tikrai gali įvykti.

O ką čia svarstyti??? Taip ir pasensi besvarstydamas. Reikia veikti. Nieko neprarasi!!! Nes programa nešabloniška, įtraukianti ir keista – neblogi tie jūsų makaronai. Man patiko! 😉 Noriu dar… tik su aštresniu padažu. 😉 Orchidėja Nuodingoji, 39 m., Lūšis IV.

Išeisite iš jos. Jei dalyvis mokėjo už dalyvavimą (kai kurie dalyvauja nemokamai), jis gali atgauti sumokėtus pinigus praėjus ne daugiau kaip 6 mėnesiams nuo Lūšies pradžios.

Tiesiog paklausk savęs ir šių klausimų: Ar turi pakankamai laiko? Ar turi motyvaciją dalyvauti? Kam dalyvausiu programoje? Dėl ko noriu ten dalyvauti? Kodėl būtent aš turiu pakliūti į šia programą? Ir, kai atsakysi į šiuos klausimus, pats turbūt suprasi ar tau reikia eiti į šia programą. Katė Paklydėlė, 24 m., Lūšis IV.

Asmeniniai klausimai Lūšiai

Laukiu jūsų registracijos į priėmimą! Kuo greičiau užsiregistruosite, tuo daugiau turėsite laiko pasiruošti atrankai ir dalyvavimui ir taip būsite visa letena priekyje prieš vėliau užsiregistravusius. Sėkmės atrankoje!

Lūšis

Laukianti naujos savo Lūšiukų vados!

Susisiekime

Laukiu jūsų įžvalgų, klausimų ir emocijų

Džiaugiuosi savimi
Pasitikėjimas savimi
Džiaugiuosi savimi