Labas! Džiugu, kad rūpinatės savo asmens duomenimis. Aš, Rasa Venckutė, rūpinuosi ne mažiau.

Priklausomai nuo jūsų santykio su dziaugiuosisavimi.lt, aš gaunu skirtingą kiekį Jūsų asmens duomenų ir skirtingai juos tvarkau. Panagrinėkime.

Jeigu jūs tik šiaip užsukote paskaityti, serveris, kaip ir visi save gerbiantys serveriai, išsisaugos jūsų IP adresą bei naršyklės versiją (User Agent). Ši informacija išliks kelis mėnesius. Paprastai serverio žurnalų niekas neskaito, bet jie gali praversti skaičiuojant lankomumo statistiką ar identifikuoti blogiečius.

Jeigu rašysite komentarą – tuomet papildomai paklausime jūsų vardo, el. pašto ir, jeigu turite ir norite nurodyti, interneto svetainės adreso. Kartu su jūsų IP adresu ir naršyklės versija, ši informacija padeda apsisaugoti nuo spam‘o. Tikri komentarai bus publikuojami svetainėje neribotą laiką. Tik el. paštas viešai nesimatys.

Jeigu jums patiko tai, ką darau, galite užsisakyti naujienlaiškį. Tam reikia žinoti jūsų el. paštą ir kaip į jus kreiptis. Naujienlaiškiai Jus pasieks nedažnai. Bet jeigu nusibos – bet kada galite jų atsisakyti paspaudę tam skirtą nuorodą kiekvieno laiško apačioje. Jūsų el. paštu nesidalinu su kitais.

Jeigu ruošiatės apsigyventi Lūšies girioje (t.y., dalyvauti vienoje iš programų) – tuomet duomenų reiks šiek tiek daugiau. Šalia jūsų vardo, pavardės ir el. pašto (kuriuos visada matau tik aš), dar paklausiu jūsų lyties, amžiaus ir kelių asmeninių klausimų (patekę į programos erdvę galėsite šiuos duomenis pašalinti). Šie duomenys reikalingi atrankai ir sėkmingam programos gyvenimui. El. paštas bus naudojamas visai komunikacijai, susijusiai su programos atranka, o vėliau ir dalyvavimu programoje. Jeigu nebūsite priimti į Lūšies girią – Jūsų duomenis saugosime ne ilgiau nei 1 metus. O jei girioje vis tik apsigyvensite – jūsų duomenys, kartu su visa programos medžiaga, bus saugomi neribotą laiką. Tam, kad visuomet galėtumėte grįžti ir prisiminti kaip jums sekėsi ar vėl dalyvauti programoje (tikėtina, jog to labai norėsis). Tačiau, jeigu pageidausite – išrausime jūsų medį iš Lūšyno su visais jūsų duomenimis.
Jeigu prašysite atsiųsti sąskaitą popieriniu pavidalu – bus reikalingas jūsų adresas. Niekam kitam, kaip tik sąskaitos atsiuntimui jis nebus naudojamas.

Verta atminti ir tai, kad lakstydamas po Lūšies girias, jūs pats kursite turinį (dalinsitės asmenine patirtimi, užduočių potyriais ir pan.). Šį turinė skaitys tik programos dalyviai ir aš. Kiekvienas girios gyventojas pats sprendžia kiek dažnai ir kiek atvirai pasakotis Lūšies erdvėje. Dėl savo kuriamo turinio susiejimo su jūsų asmeniu galite nesijaudinti – Lūšyne visi laksto su anoniminiais ir žaviais pasivadinimais.
 

Jūsų teisės

Teisė būti užrmirštam. Jei Jūs dalyvavote programoje, prenumeruojate naujienlaiškį arba kada nors rašėte čia komentarą, turite teisę gauti duomenų failą su visais asmeniniais duomenimis, kuriuos mes turime apie Jus, įskaitant ir tuos, kuriuos pats mums pateikėte.

Teisė į duomenų perkeliamumą. Jūs taip pat galite drąsiai reikalauti, kad mes ištrintume visus mūsų turimus Jūsų asmeninius duomenis. Šie abu reikalavimai negalioja duomenims, kuriuos mes privalome išsaugoti pagal įstatymą administraciniams, teisiniams ar saugumo tikslams.
 

Kur siunčiami jūsų duomenys

Komentarai gali būti tikrinami naudojant automatinę brukalų paieškos paslaugą Akismet (https://akismet.com/tos/).

Naujienlaiškiai Jus pasiekia per MailerLite (https://www.mailerlite.com/privacy-policy).

Visais su privatumu susijusiais klausimais rašykite info@dziaugiuosisavimi.lt.

 

Karts nuo karto galiu patikslinti ar papildyti šią privatumo politiką.