Labas! Džiugu, kad rūpinatės savo asmens duomenimis. Aš, Rasa Norbutė (Venckutė), rūpinuosi ne mažiau.

Priklausomai nuo jūsų santykio su dziaugiuosisavimi.lt, gaunu skirtingus jūsų asmens duomenis ir skirtingai juos tvarkau. Panagrinėkime.

Jeigu jūs tik šiaip užsukote paskaityti, serveris, kaip ir visi save gerbiantys serveriai, išsisaugos jūsų IP adresą ir naršyklės versiją (User Agent). Ši informacija išliks kelis mėnesius. Paprastai serverio žurnalų niekas neskaito, bet jie gali praversti skaičiuojant lankomumo statistiką ar identifikuoti blogiukus.

Jeigu rašysite komentarą, tada papildomai paklausime jūsų vardo, el. pašto ir, jeigu turite ir norite nurodyti, interneto svetainės adreso. Kartu su jūsų IP adresu ir naršyklės versija ši informacija padeda apsisaugoti nuo šiukšlių. Tikri komentarai bus publikuojami svetainėje neribotą laiką, tik el. pašto viešai nesimatys.

Jeigu jums įdomi mano veikla, galite užsisakyti naujienlaiškį. Tam reikia žinoti jūsų el. pašto adresą ir kaip į jus kreiptis. Surinkti el. pašto adresai naudojami rinkodaros tikslais. Naujienlaiškiai jus pasieks nedažnai, bet jeigu nusibos, bet kada galite jų atsisakyti paspaudę tam skirtą nuorodą kiekvieno laiško apačioje.

Jeigu ruošiatės apsigyventi Lūšies girioje (t. y. dalyvauti vienoje iš programų), tada duomenų reikės kur kas daugiau. Atrankos į Lūšį anketoje be jūsų vardo, pavardės ir el. pašto (kuriuos visada matau tik aš) dar paklausiu jūsų lyties, amžiaus ir kelių asmeninių klausimų (patekę į programos erdvę galėsite šiuos duomenis pašalinti). Šie duomenys reikalingi atrankai, statistikai ir sėkmingam programos gyvenimui. El. pašto adresas bus naudojamas rinkodarai (susijusiai tik su programa, kurioje dalyvaujama), visai komunikacijai, susijusiai su programos atranka, o vėliau ir dalyvavimu programoje. Jeigu nebūsite priimti į Lūšies girią, jūsų duomenis saugosime ne ilgiau nei 1 metus. O jei girioje apsigyvensite, joje jūsų duomenys kartu su visa programos medžiaga bus saugomi neribotą laiką – tam, kad visuomet galėtumėte grįžti ir prisiminti, kaip jums sekėsi, kartoti užduotis ar vėl dalyvauti programoje (tikėtina, kad to labai norėsis). Vis dėlto, jeigu pageidausite, išrausime jūsų medį iš Lūšyno su visais jūsų duomenimis.

Registracijos į programą formoje galite įvesti savo telefono numerį. Jį naudosime tik SMS priminimams, susijusiems su jūsų dalyvavimu, siųsti – neužpildyta atrankos anketa, neatidaromi laiškai ir pan. SMS gavimą galėsite bet kada nutraukti.

Jeigu prašysite atsiųsti popierinę sąskaitą, reikės jūsų adreso. Niekam kitam, tik sąskaitai atsiųsti, jis nebus naudojamas.

Galiausiai, verta atminti ir tai, kad lakstydamas po Lūšies girias jūs pats kursite turinį (dalinsitės asmenine patirtimi, užduočių potyriais ir pan.). Šį turinį skaitys tik programos dalyviai, IT administratorius ir aš. Kiekvienas girios gyventojas pats sprendžia, kiek dažnai ir kiek atvirai pasakotis Lūšies erdvėje. Dėl savo kuriamo turinio susiejimo su savo asmeniu galite nesijaudinti – Lūšyne visi laksto anoniminiais ir žaviais pasivadinimais.

 

Jūsų teisės

Jei dalyvavote programoje, prenumeruojate naujienlaiškį arba kada nors rašėte čia komentarą, turite teisę gauti duomenų failą su visais asmeniniais duomenimis, kuriuos mes turime apie jus, įskaitant ir tuos, kuriuos pats mums pateikėte.

Jūs taip pat galite drąsiai reikalauti, kad ištrintume visus mūsų turimus jūsų asmeninius duomenis. Šie abu reikalavimai negalioja duomenims, kuriuos privalome išsaugoti pagal įstatymą administraciniais, teisiniais ar saugumo tikslais.

 

Kur siunčiami jūsų duomenys

Komentarai gali būti tikrinami naudojant automatinę brukalų paieškos paslaugą Akismet (https://akismet.com/tos/).

Naujienlaiškiai jus pasiekia per MailerLite (https://www.mailerlite.com/privacy-policy), Lūšies laiškai per Mailchimp (https://mailchimp.com/legal/privacy/).

Svetainės statistiniai duomenys naudojami analizės ir rinkodaros tikslais („Google Analytics“ ir „Facebook“).

Visais su privatumu susijusiais klausimais rašykite [email protected].

 

Kartkartėmis galiu patikslinti ar papildyti šią privatumo politiką.