Ankstesni atsiliepimai

Lūšies dalyvių pokyčiai
[ultimate_spacer height=”50″ height_on_tabs=”20″ height_on_mob=”15″][ultimate_heading heading_type=”customizable” heading_content=”Kas čia per erdvė, per programa?” main_heading_default_weight=”600″ main_heading_color=”#262626″ main_heading_line_height=”55″ main_heading_letter_spacing=”5″ subheading_type=”customizable” sub_heading_default_style=”italic” sub_heading_default_weight=”400″ sub_heading_line_height=”30″ spacer=”line_only” spacer_position=”middle” line_style=”dotted” line_height=”1″ line_color=”#919191″ main_heading_font_size=”25″ line_width=”550″ spacer_margin=”margin-top:10px;margin-bottom:10px;”]Kaip taikliai ją apibūdintumėte kitiems, norintiems suprasti programos esmę?[/ultimate_heading]

Į Lūšį atėjau jau senokai, ir visiškai nesigailiu. Atėjimas į programą man buvos visiškai naujo pasaulio atradimas, nes psichologija visą mano sąmoningą gyvenimą buvo kažkur šalia, kažkas nesuvokiamo ir kaip kai kurie lūšiukai rašė – „visiškas kosmosas“. Lūšis man tikrai padėjo daugiau suprasti apie savo veiksmus, jausmus, mintis, viltis, dabartį ir ateitį.
Striukis Beuodegis, 53 m.

 

Aš noriu pasidžiaugti ir pagirti tuos žmones (Lūšį ir matyt dar kažką) kas taip gudriai čia viską suprogramavo, sureguliavo, sudėliojo į vietas. Net nesuvokiu, kiek laiko ir pastangų reikėjo viską taip logiškai sutvarkyti! :O Bet rimtai… Kur paspausi ten gausi daugiau informacijos nei tikėjaisi, niekas nesumaišyta. Kosmosas… Ai ne – lūšynas!

Naktis Nepastebimoji, 25 m.

 

Man Lūšis būtent tuo ir patinka, kad čia mes nesam uždaryti kažkokiam šiltnamyje, kur vien pozityvas, vien geri įvertinimai, viskas kaip mums patinka o jei kas nepatinka mama Lūšis iškart lėks bėgs mum tas kliūtis panaikint, o čia grynai kaip gyvenime. Kažkurie Lūšiukai mums patinka, kažkurie ne, kaip ir mes ne visiem patinkam. Kažkur jaučiamės nuskriausti ar neįvertinti, kažkur atvirkščiai. Tikras gyvenimas! Tik lušy šitas problemas spręsti paprasčiau nei realybėje. Bent jau man. Pvz išdrįstu vis labiau paatvirauti cia ar pripažinti kažkokia savybe kur neigdavau kad turiu, o paskui pastebiu kad jau ir realiam gyvenime lengviau būt atviresnei  arba kaip anksciau rašiau, kad nemoku kritikos priimti, iškart įsižeidžiu. Tai čia irgi to mokausi, nesureikšminti tu įvertinimų. O tada pastebiu kad ir realiam gyvenime jau įsižeidžiu nebe visada o kas antra karta.

Aš noriu pasidžiaugti, kad Lūšynas tikras lobynas yra. Paskaičius kitu siekinius buvau nustebusi, kiek gražių, įdomių tikslų turi Lūšiukai!!! Ne viena idėja užsirašiau sau, ateičiai. O kiek įdomių temų, diskusijų! Mane Lūšynas labai įkvepia, už tai dėkinga Stipriajai Lūšiai ir visiems Lūšiukams.

Švieselė Ryškioji, 31 m.

 

Šita erdvė Lūšynas tapo kažkuo sunkiai nusakomu.

Širdis Drąsioji, 33 m.

 

Lūšis nepamirštama.

Puma Taikioji, 30 m.

 

Ši programa – neįtikėtinai įtraukianti nauja realybė, kurioje gyveni beveik mėnesį laiko, ir kurioje iš naujo atrandi save.
Naktis Žvaigždėtoji, 32 m.

 

Jei gyvenime nori permainų ir trūksta drąsos pačiam tai daryti, Lūšis kaip tik tau. Ji padės suprasti kas tau trukdo, kokių nori esminių permainų. Ką pats nuo savęs slepi ir nepripažįsti. Išėjęs iš komforto zonos ribų gyvenimas pasidaro ženkliai įdomesnis, malonesnis, saugesnis. Jauti kad gyveni ir mėgaujiesi gyvenimo prieskoniais. Tik nuo tavęs pačio priklauso, kokius prieskonius pasirinksi tu.

Banga Jūros, 31 m.

 

Tiesą sakant jau jos vidury spėjau pripasakoti kitiems apie programos gerumą. Sakiau, kad tai yra tarsi kitas pasaulis, labai apgalvota, intensyvi, psichologinių užduočių erdvė, kurioje reikia daug su savimi dirbti, bet garantuotai duodanti rezultatą. Didesnį ar mažesnį – tavo asmeninis reikalas.

Žuvis Mėlynoji, 30 m.

 

Nauja ir įdomu. Nepabandęs nesuprasi kas čia ir kaip.

Upė Pulsuojanti, 42 m.

 

Tai programa kuri pavertė mano gyvenimą nuostabiu…
Iš pesimistinės nuotaikos gyventojos…. tapau optimistines nuotaikos mylėtoja….. Ačiū už naują gyvenimą…
O programa yra naujo gyvenimo pradžia….
Diena Giedrioji, 34 m.

 

Programa skirta savęs keitimui, pasitikėjimo ugdymui, neužbaigtų planų realizavimui, pagrindinių gyvenimo tikslų įgyvendinimui. Netgi sakyčiau, kad viena iš stipriausių asmenybės koučingo programų.

Puma Vikrioji, 40 m.

 

Kiekvienas tvarkomės namus – vieni dažniau, kiti rečiau, bet retkarčiais vis tiek prasišluojam visus užleistus kampus ir nuvalom dulkes lentynose. O susitvarkyti savo galvoje, susidėlioti mintis į teisingas lentynas dažnam nekyla minčių. Lūšies programa – tai trijų savaičių savitvarkos užsiėmimai, kurių metų sąžiningai dirbdamas gali rasti nerealių lobių savo galvoje (arba paslėptų griaučių spintoje).

Peletrūnas Bekvapis, 37 m.

 

Tai programa, kuri padeda tapti drąsesniu. Po jos jau neįmanoma elgtis po senovei. Aišku, jei darei užduotis.

Vėtra Žaisminguolė, 32 m.

 

Savęs pažinimo elektroninė programa. Savarankiškos užduotys ir socialinis tinklas.

Ežiukėlis Išmintingasis, 41 m.

 

Pasitikėjimo savimi didinimo programa, su taikliai pritaikytomis užduotimis, kurias atlikęs, įvykdęs supranti, kad tu užaugai, išmokai ir pritaikysi tai ateityje.

Žibuoklė Mėlynakė, 33 m.

 

Tai puiki programa, ieškantiems savęs. Ji padeda susivokti savyje, savo abejonėse, padeda atrasti tai, ko dar galbūt nežinojai apie save, išryškina tas asmenybės dalis, kurioms reikia skirti didesnį dėmesį. Programa kaip mama, tai saldainį (atsiprašau uogą) pakiša, tai bizūnu pagraso. Todėl įdomu atlikti jos užduotis, nugalėti save, išbandyti naujose situacijose.

Pušelė Linksmoji, 50 m.

 

Tai programa, labiausiai skatinanti savęs pažinimą, taip pat įgalinanti keistis gyvenime.

Vandenė Smalsioji, 25 m.

 

Savęs pažinimo programa. Man asmeniškai ji atvėrė daug dalykų apie mane pačią, kurių nežinojau ar nenorėjau žinoti.

Avis Juodoji, 37 m.

 

Tai kasdienė kelionė iš Rutinos į pasimatymą su Savim. Ir įvairiapusė įvairiapusių pokyčių mokykla.

Voverė Džiaugsminga, 27 m.

 

Savęs pažinimo programa, kuri padeda užpildyti spragas, kurias jautei esant, tačiau nesupratai, kur tos spragos yra.

Žvaigždė Ryškioji, 32 m.

 

Tai yra asmeninė psichoterapija, pagalba sau, tik kitoje erdvėje – per atstumą, internetu.

Saulė Žiemos, 36 m.

 

Lūšis tai tokia kasdienė saviugdos mokyklėlė, kurios namų darbai sąžinės reikalas. Norint čia dalyvauti, reikia norėti pokyčių, arba norėti perprasti save. Tinginiauji – rezultatas 0.

Naktis Nepastebimoji, 25 m.

 

Nepasitikėjimo savimi stiprinimas, o tiksliau priežasties atradimas ir šalinimas.

Aitvaras Akmeninis, 32 m.

 

Aš manau, šioje programoje, atrasite savo asmeninius „perliukus” – sužinosite apie save daug naujo, kaip apie asmenybę, kurią čia galite sustiprinti, kad ir koks stiprus jau esate dabar.

Lūšiukas (anonimas), 30 m.

 

Čia programa, kuri padeda spręsti asmenines problemas ir pakeičia gyvenimą nuo pamatu.

Naktis Mėlynoji, 40 m.

 

Programa pasitikėjimui savimi ugdyti ir išlipti iš savo komforto zonos, mesti sau iššūkį ir aptikti savo ribas. Bet kuriuo atveju, jei stebuklo neįvyks, bus įdomu stebėti save, dar labiau save pažinti kasdienybėje nekasdienėmis aplinkybėmis. Labai padeda išlipti iš kasdienybės ir monotonijos.

Lūšiukas (anonimas), 30 m.

 

Tai superinė saviugdos programa, kurios pagalba savyje atkapstai daug įdomių dalykų, kurie pakreipia tavo gyvenimą reikiama linkme. Gailiuosi, kad nežinojau apie ją anksčiau.

Pantera Linksmoji, 47 m.

 

Lūšis pirmiausia yra savęs pažinimo programa. Taip pat ji – kasdienis iššūkis dalyviui. Galėčiau ją pavadinti vienu kompleksiniu įpročiu, kurį ugdai programos eigoje.

Jūra Galinga, 27 m.

 

Tai subalansuota programa, norintiems pokyčių čia ir dabar.

Ramunė Kuklioji, 22 m.

 

Hm, trumpai ir taikliai apibūdinti nemoku. Lūšis V – puiki ir labai naudinga programa, čia smagu, susirenka labai įvairūs dalyviai, galima daug ko vieni iš kitų išmokti. Be abejo, visi laurai ir didžiausia padėka Lūšiai Stipriajai sugalvojusiai šią programą bei jos pagalbininkams IT Lūšiai ir kitiems, prie to prisidėjusiems.

Lūšiukas (anonimas), 41 m.

 

Dabar tampa madinga gilintis į save, ieškoti atsakymų. Tai daro vis daugiau žmonių. Ši programa tam ir skirta ir ne tik – čia susidursite su tikruoju savimi, patyrinėsite savo motyvaciją, išbandysite savo valią. Nagrinėsite savo vertybes, pažvelgsite į savo baimes ir svajones. Jums bus priminta, kiek daug reiškia žmogiškasis ryšys, kaip svarbu bendrauti be kaukių.

Viltis Rusenančioji, 26 m.

 

Tai vieta, kurioje, jei tik esi pasiruošęs tam skirti daug laiko, giliniesi į save, į savo užslėptas mintis ir troškimus. Kai kurie atradimai gali nustebinti, kiti gal tiesiog atvers akis. Atlikdamas užduotis matai, kur tavo silpnosios vietos, o kur visgi nesunkiai gali perlipti save, nors tau ir atrodė priešingai. Galiausiai, tai iššūkis sau pačiam. Atlieki užduotis, dirbi su savimi, su aplinkiniais, bendrauji, stebi, analizuoji ir darai išvadas. Ir tik pačiam belieka nuspręsti, kaip gyvensi toliau. Grįši prie senų įpročių, ar visgi pasinaudosi sukaupta programos patirtimi ir darysi tai, kas tau geriausia.

Levanda Tylioji, 22 m.

 

Disciplinuojantis savęs tyrinėjimo, kai kurių savo galimybių išbandymo, savirefleksijos įrankis tiems, kam jau reikia imti ir supurtyti save iš esmės.

Liepa Žydinčioji, 37 m.

 

Programa žmonėms, kuriems rūpi, kas vyksta jų galvose, kurie nori tobulėti, save keisti, tačiau patiems sunku atrasti savo silpnąsias vietas, save „užvesti ant kelio”, sugalvoti kaip tai daryti. Lūšis čia geriausias Vadas!

Griežlė Tylioji, 42 m.

 

Tai programa, kuri leidžia labiau pažinti save; pastebėti savybes, įpročius ir šablonus, į kuriuos dažnai neatkreipiame dėmesio; pamatyti kasdienybės įvairovę; giliau pažvelgti į dalykus, kuriuos dažnai visai pamirštame. Programa, kuri padeda išbandyti ir pažinti nauja; atrasti tai, kas kas visai šalia, bet nežinojome esant. Programa, kuri padeda mokytis būti atviru sau, artimiesiems, ir visam pasauliui, ir tave pajusti tyrą džiaugsmą.

Žvaigždė Skaisčioji, 24 m.

 

Gili savianalize. Savidisciplina.

Vandene Chaotiškoji, 49 m.

[ultimate_spacer height=”50″ height_on_tabs=”20″ height_on_mob=”15″][ultimate_heading heading_type=”customizable” heading_content=”Kas pasikeitė jumyse ir jūsų gyvenime po dalyvavimo programoje?” main_heading_default_weight=”600″ main_heading_color=”#262626″ main_heading_line_height=”55″ main_heading_letter_spacing=”5″ subheading_type=”customizable” sub_heading_default_style=”italic” sub_heading_default_weight=”400″ sub_heading_line_height=”30″ spacer=”line_only” spacer_position=”middle” line_style=”dotted” line_height=”1″ module_animation=”transition.expandIn” main_heading_font_size=”25″ line_width=”550″ spacer_margin=”margin-top:10px;margin-bottom:10px;”] Ko naujo išmokote? Ką gero ir blogo patyrėte? Ką naujo supratote?[/ultimate_heading]

Padėjo man pamatyti kitą, neracionaliąją gyvenimo pusę… Padėjo pradėti kalbėtis, pagerino santykius su artimaisiais (ir ne tokiais artimais), įnešė šviesos ir šiltumos… Programa leido man pereiti iš pustuštės stiklinės pozicijos į puspilnės stiklinės poziciją.
Striukis Beuodegis, 53 m.

 

Labai labai esu Jums dėkinga už svajonę, nes jos man labai trūko. Net neišsivaizduojate kokią didžiulę įtaką tai padarė mano gyvenimui.

Visa ką patyriau šioje programoje buvo tiesiog nuostabu. Aišku, viskas priklauso nuo to ar pats dalyvaudamas programoje darai viską šimtu procentų. Jei tai, tada tikrai pasikeisi. Programa padėjo man atrasti motyvaciją, kurios man pakaks gal net ir visam gyvenimui. Aš buvau išspirta iš komforto zonos geruoju būdu. Atradau motyvaciją radusi svajonę. Programa padėjo atrasto pagrindines gyvenimo vertybes ir labiau pažinti save. O pasirodo, kad didumą laiko praleidžiu ne ten kur man svarbiausia. Tad dabar jau viskas savo vietose.

Puma Vikrioji, 40 m.

 

Aš noriu Jums pasakyti, kad programa tikrai efektyvi.
Kas įdomiausia, šiandien į viską žiūriu kitaip, ramiau.
Anksčiau kankinę dalykai nebekankina arba atrodo tokie nereikšmingi, kad apie juos liguistai galvočiau ir pergyvenčiau.
Pagaliau rimtai pradėjau kibti į seniai norėtą užsiėmimą, kuris man šiuo gyvenimo momentu duoda daugiausia pasitenkinimo ir tai pakels mano gyvenimo lygį visose sferose!
Taip pat, ačiū ačiū ačiū! Man grįžo pasitikėjimas savimi! Dabar atrodo, kad jis visada buvo pas mane ir niekur nebuvo išėjęs (nors iš tikro jo man trūko 4 metus!).
Taip viskas maloniai keista… labai nenoriu, kad baigtųsi lūšis. Man tiesiog tinka prie asmenybės kasdien įveikti iššūkius. Bijau, kad po programos neprisigalvočiau destrukcinių iššūkių)

Dabai džiaugiuos Jumis ir visais, kurie prisidėjo prie šios programos. Be abejones, kartosiu vėl ir vėl, tik kitą kartą fokusuosiuos jau nebe į pasitikėjimo savimi stiprinimą, bet į savo silpnybių pavertimą stiprybėmis.

Jus mylinti,
Kibirkštėlė!

Kibirkštis Švelnioji, 23 m.

 

Jaučiuosi fantastiškai. Gyvenimas keičiasi kardinaliai. Ne iš išorės, bet iš vidaus vyksta patys didžiausi pokyčiai. Kol padarau visas užduotis ir papildomus įsipareigojimus praeina visa diena. O kas įdomiausia tai ir darbas įdomesnis ir gyvenimas įvairesnis. Šiandien ryte dėka užduočių įsidrąsinau ir kad užtraukiau klasikinę valso versiją „Šiū namo tprū namo šiū namo tprū namo, tprū namo, tprū namo-o-o” Pradėjau dainuoti garsiai, ko jau nežinau kiek metų nebuvo. O ką jau kalbėt, kad įgauta nauja svajonė tiesiog atvėrė man akis, išspyrė iš komforto zonos, padidino darbo produktyvumą, pakokybinio santykius su žmonėmis. O juk tereikėjo pakeisti vidines nuostatas. Žodžiu, tai kas būna filmuose, tapo mano realiu gyvenimu. Bujoju.

Sunkiausiai sekėsi, nes dabar jau tai ne taip aktualu, negraužti aplinkinių, nereikalauti, neprovokuoti, negraužti savęs pačios, nesėdėti paniurusiai ir t.t. Kai nebuvo svajonės tai šios ydos kaip dilgėlės veisėsi. O dabar liuks, viskas bus gerai.

Puma Vikrioji, 40 m.

 

Čia taip puikiai man sekas, man pačiai, mano viduje. Po galais aš net ėmiau džiaugtis savo atvaizdu veidrodyje.

Zylė Linksmoji, 37 m.

 

Jaučiuosi nuostabiai savim pasitikinti … linksmesne ramesne…. taip namuose vyrauja… ramybe… tikrai… mes patys save darome laimingi tik mes spinduliuojame… jam…..
esu tokia kokia noriu būti…. Esu dėkinga lūšiai… ji tikrai prapurtė mano smegenis tapau ramesne veiklesne… labiau pasitikinti savimi… ir raštinga…

Diena Giedroji, 34 m.

 

Aš labai džiaugiuosi, kad pasiryžau dalyvauti Lūšyje! Labai dvejojau, kad neturėsiu pakankamai laiko, ir tikrai, buvo žiauriai sunku. Gaila, kad beveik nedalyvavau jokiose diskusijose, nes vos užtekdavo laiko užduotims. Jau įpusėjus programą supratau, kad man ji nėra toks proveržis kokio tikėjausi. Iš vienos pusės tai šiek tiek nuliūdino, labai norėjosi kažkokio gaivaus oro gūsio. Iš kitos pusės, supratau, kodėl to proveržio nėra – nes aš JAU esu savimi, nes jau pakankamai savim pasitikiu. Visos daug lapų ir tušinukų pareikalavusios užduotys man padėjo save struktūruoti, įsivertinti, apibendrinti ir konstatuoti faktą – wow, aš beveik gyvenu savo svajonių gyvenimą! O tai, ko trūksta, galiu pati susikurti, pasiekti, išmokti su visom tom savybėm ir gebėjimais, kuriuos turiu. Galiu įveikti tas vis pagalius į ratus kaišiojančias baimes, nes dabar jas dar geriau pažįstu. Galiu stiprinti savo silpnąsias puses. Ir viskas bus gerai.  Lūšie, tai NUOSTABUS jausmas.

Smilga Šokanti, 32 m.

 

Visos programos metu, tiesa sakant, aš vis turėjau truputį skepsio, vis maniau, kad tik mikro žingsniais judu ir pastebiu kažką tokio. Bet pastarosiomis dienomis aš tiesiog pradėjau jausti ir jaustis, net savo kalboj, net savo mintyse pagauti daugiau pasitikėjimo savimi apraiškų! Tai man taip neįtikėtinai stebuklinga, bet kartu ir paprasta. Šis atradimas man pats geriausias – iš kur jis bebūtų siųstas ar įgautas..

Upė Lengvoji, 33 m.

 

Labai pasikeičiau per šį mėnesį, labai daug padariau ir kone 100 kartu peržengiau save. Didžiuojuosi savimi ir tikiuosi nebegrisiu i ankstesni gyvenimą, o judesiu tik pirmyn, nors ir baisoka be priežiūros…

Katė Juodoji, 31 m.

 

Ech..puikus mėnuo gyvenime buvo. Programa davė tai ko ieškojau vos ne visus metus, bet svarbiausia ji mane išjudino. Dabar jaučiu kaip lekiu, ir iš inercijos kurią davė programa tikiu, jog lėksiu dar toli toli.. Ačiū tau lūšie, užaugęs norėčiau būti toks geras žmogus kai TU

Dangus Svajingas, 16 m.

 

Ši programa mane pakeitė. Dar tiksliai nesupratau, kaip bet į gerąją pusę. TAPAU vidumi tvirta ir rami, kaip uola. drąsiai reiškiu savo nuomonę. Dingo nerišlus kalbėjimas. Įtemptos situacijose kalbu aiškiai, lėtai ir ramiai. Stebiu savo kūno kalbą, kiek ji daug man pasako. Sustiprėjo intuicija. DINGO bendravimo, žmonių susibūrimo baimės. Jaučiuosi laisva ir man nesvarbu ką kiti apie mane galvoja. Baimė, man beliko, tik kaip proto iliuzija, kuri bando mane padaryti pilka marionetine mase. Aš visada turiu pasirinkimą. Meilę ar baimę. Aš renkuosi meilę. TŪKSTANTĮ KARTŲ AČIŪ UŽ ŠIĄ PROGRAMĄ, KURI IŠJUDINA ESMINIUS ASMENYBĖS RĖMUS IR SUVOKIMO RIBAS.

Banga Jūros, 30 m.

 

Baigiantis programai, galiu pasakyti tik vieną, džiaugiuosi savimi!!!

Vanduo Ugningas, 30 m.

 

Manau kad man truputį baisu jūsų programos. Nes ji labai stipriai mane veikia. Tarsi viskas sušoko į teisingus stalčiukus. Kadangi labai ilgai iki to laukiau, tai dab viskas tiesiog sproginėja galvoje. Taip smarkiai, kad apsilankiau pas psichologą šiandien.

Boružė Laimingoji, 33 m.

 

Neįvertinau jūsų, jūsų darbo. Tikrai netikėjau, kad tai bus toks žmonių kiekis, toks intensyvumas. Ir tikrai nesitikėjau, kad tai duos tiek naudos jau per pirmas dvi užduočių dienas… Dovanokit man, kad netikėjau ir nepasitikėjau jumis. To pagrindas buvo nepažinojimas, žinių neturėjimas.

Aurora Pietinė, 31 m.

 

Man atvirkščiai, visa iki šiol programa atrodė nenaudinga, o tos subasmenybės pramušė. Geriausia, ką radau per n metų.

Žaibas Kvadratinis, 34 m.

 

Be galo džiaugiuosi, kad sudalyvavau Lūšyje!!  Tai kažkoks stebuklas man nutukęs, kurio laukiau ir ieškojau!  Viskas labai gerai padaryta, puikus intensyvumas!  Ji man tiek davė ir iš jos tiek pasiėmiau..

Širdis Drąsioji, 33 m.

 

Nors buvau daugiau iš tų tyliųjų, daugiau iš šono stebinčių lūšiukų, bet vis tik mintyse atsisijojo man svarbūs dalykai, kurie palietė, apie kuriuos mąstau, kurie įstrigo ir nepaleidžia. Programa, tai visų pirma nuostabi ir unikali idėja, kurią tikrai puikiai ištobulinote ir įdėjote nepaprastai daug darbo, žinių ir kantrybės. Ačiū už tai. Tai, ką darote, tuos pokyčius, kuriuos inspiruojate žmonėms, manau sugrįš jums kažkuo gražiu ir nepaprastu jūsų gyvenime.
Pušis Kopų, 37 m.

 

Daug naujo sužinojau apie save. Išmokau atskirti mintis nuo veiksmų. Išmokau atsiverti, išmokau išdrįsti, išmokau ne tik suplanuoti, bet ir padaryti. Patyriau ir nemalonių susidūrimų su savimi – kur tikėjau, kad esu stipri, pasirodė, kad stipri esu tik mintyse. Atradau daug potencialo, jaučiu, kad atsivėrė platūs savęs tobulinimo horizontai.
Katė Miškinė, 35 m.

 

Buvo keletas nušvitimų, buvo ašarų, kai buvau įsitikinusi, kad tikrai nepavyks. Pasikeitė suvokimas, kad aš galiu ribotai – tai netiesa, aš galiu viską, ko tik noriu.

Katė Juodoji, 31 m.

 

Sustiprėjo savivertė, labiau tikiu savimi, labiau klausau savęs ir stebiu save – daugiau sąmoningumo gyvenime. Išmokau savidisciplinos, supratau, kad bet kurį sprendimą priimu iš tiesų pati sąmoningai, net ir bet kurį nereikšmingą – viskas prasideda nuo MANO MINTIES. Daug gerų įspūdžių, žymiai geresnė nuotaika, kai turiu tikslą. Suvokiau, kad man būtina planuotis dieną, turėti ir trumpalaikių, ir ilgalaikių tikslų, nes tada esu nepalyginamai efektyvesnė, o kur dar pasididžavimo savimi jausmas, kad prasmingai nugyvenau dieną!

Lūšiukas (anonimas), 30 m.

 

Tarsi pamačiau save iš naujo, sukonkretinau, išsigryninau, struktūrizavau. Aiškiai suvokiau savo stipriąsias ir silpnąsias puses, apmąsčiau savo tikslus, norus, svajones. Mane tai labai įkvėpė ir pakylėjo, nes supratau, kad esu arčiau savo svajonės, nei galvojau. Labai atidus ir smulkmeniškas savęs tyrinėjimas padeda tiksliai išsiaiškinti, kur šiuo metu esi, ir tai puikus startas tolimesnei kelionei.

Smilga Šokanti, 32 m.

 

Supratau, kad yra dalykų manyje, kurie man nepatinka. Kurie galbūt (greičiausiai) nepatinka ir kitiems. Supratau, kad aš visada esu ta, kuri dirba individualiai, bet džiaugias, kad kažkur reikalui esant netoliese bus grupė. „Vdrug” prireiks. Šiaip tapau daug pozityvesnė. Kalėdos man apskritai nėra pats mieliausias metų laikas, todėl Lūšis pasitaikė labai laiku ir vietoje. Taip pat supratau, kad esu ta, kuri nenori daug dirbti. Kuri nori, kad viskas įvyktų „pyst ir yra” principu. Tada reikia daug save įtikinėti gilintis į procesą ir jame išbūti iki galo. Tai turbūt buvo pati sunkiausia užduotis visų kitų užduočių fone. Vis gi, labai apsidžiaugiau radusi dalykų ir kuriais džiaugiuosi. Man atrodo aš net vaikštau labiau išsitiesusi. Ir už tai esu dėkinga.

Žuvis Mėlynoji, 30 m.

 

Po programos tapau ryžtingesnė, programa padėjo susidaryti tam tikrą savęs tobulinimo planą. Teko patirti ir džiaugsmingų akimirkų, kai nugali save, iš kitos pusės pažvelgi į savo problemas, randi išeitį. Taip pat ir sunkesnių, kai bandai susidorot su kantrybės, laiko ir pastangų reikalaujančiomis užduotimis, kai reikia perlipt per save, neleist sau tinginiaut. Išmokau daugiau dėmesio skirti sau, analizuoti save, ne taip rimtai žvelgt į gyvenimiškas situacijas.

Pušelė Linksmoji, 50 m.

 

Programa įnešė daugiau struktūros į mano gyvenimą. Po dalyvavimo joje, ir toliau vykdau kai kurias užduotis, taip pat sugalvojau naujų, kurios man asmeniškai svarbios. Programa suteikė man disciplinos ir parodė, kad aš galiu kažką daryti kasdien 21 dieną, tai kodėl negaliu ir toliau to daryti? Žinoma, kad galiu, todėl ir darau.
Programos metu labiau pažinau save, atradau savyje tikrai naujų dalykų, kas ne taip jau dažnai pasitaiko.
Patyriau tiek teigiamų, tiek neigiamų emocijų. Nusivylimą, pamačius sunkias užduotis, norą pasitraukti iš programos, rankų nuleidimą, o po to ryžtą „o gal pabandyti“ ir galiausiai padarymą. Ne itin malonu drebančiom kojom prašyti mandarinų apatinio trikotažo parduotuvėje, bet užtad žiauriai juokinga skaityti kitų „apsipirkimų“ istorijas vakare.

Vandenė Smalsioji, 25 m.

 

Tapau atviresnis, labiau pozityviai nusiteikęs, mažiau stresuojantis.

Vėjas Kalbantis, 30 m.

 

Per programą atsirado daugiau savistabos, daugiau atvirumo su savimi pačia. Pajaučiau, jog GALIU keistis ir jaučiu gavusi įrankius, kaip tą (pa)daryti! Pagerėjo santykiai su šeima, tapau ramesnė ir drąsesnė.

Voverė Džiaugsminga, 27 m.

 

Programa parode mano silpnąsias vietas ir privertė į jas pažiūrėti iš naujo. Tačiau svarbiausiai, jog pavyko rasti atsakymus i klausimus, kurie kankino prieš programa. Teko prisiminti mokyklos laikus ir ta jauduli kai žinai, jog šiandien ne iki galo padarei namu darbus. Nepaisant to, jog čia nėra jokiu mokytoju, tėvai nebars jei gausi dvejetą, tačiau ta vidine būseną kai žinai, jog neatlikęs užduoties ar neskyręs pakankamai dėmesio „nubausi” tik save.

Kalnas akmenuotas, 30 m.

 

Paskutinėmis programos dienomis gyventi tapo nepakeliamai sunku. Supratau, kokį nieko vertą gyvenimą gyvenu.

Lūšiukas (anonimas), 29 m.

 

Nors jau iki programos skyriau pakankamai daug laiko saviugdai, ši programa padėjo save ir gyvenimą įvertintini iš naujo. Pažvelgiau į save tiek giliai, kaip to nebuvau dariusi niekada gyvenime… Kai kas žinoma baugino, bet drąsiai ir sąžiningai pripažindama savo silpnąsias vietas, jas tiesiog priėmiau ir supratau, ką turiu daryti, kad pakeisti savo būtį į ramesnę, harmoningesnę, darnesnę. Dar kartą sau pasitvirtinau, kad tikrai gali būti laimingas ir nesijausti „atsilikęs” nuo gyvenimo, nors visai nežiūri TV ir neklausai žinių, o skiri laiko prasmingesnei veiklai- skaitai saviugdos knygas, mokslinius ir kt. naudingus straipsnius, sportuoji, džiaugiesi savimi, buitimi, kasdieniais paprastais dalykais. Išmokau labiau vertinti, tai ką turiu ir dėkoti už tai sau, gyvenimui ir visiems, kas prie to prisideda.

Jūra žydroji, 36 m.

 

Išmokau valdytis, suprasti ko aš noriu, kokios mano vertybės, kad aš myliu save.

Pelkė Gražuolė, 37 m.

 

Giliai pasikapsčiau savo vaikystės sode. Taip giliai, kad dabar net baisu, kaip gi su tuo visu ką išsirausiau reikės toliau gyvent.

Lūšiukas (anonimas), 29 m.

 

Išmokau drąsiau reikšti mintis. Pradėjau skirti, kur yra psichologinis smurtas o kur – ne. Pradėjau mylėti save ir neleisti kitiems manęs žeminti.

Žvaigždė Ryškioji, 32 m.

 

Didesnių pokyčių nejaučiu. Programa parodė kelią, kaip pradėti pamilti save, pateikė variantus eiti link šio tikslo. Patyriau, kad viskas priklauso nuo manęs pačios. Nei programa, nei kiti dalyviai už mane nepajudės ir pastangų neįdės, tik aš pati. Nepatiko, kad vienos dienos užduotį reikia atlikti per tą pačią dieną, o turėtų būti skirta tikrai 3 dienos vienai užduočiai. Per trumpas laikas duotas įsisavinti, įsigilinti į save per vieną dieną užduočių pagalba.

Saulė Žiemos, 36 m.

 

Tapau drąsus, pasitikintis savimi.

Ąžuolas Stipruolis, 24 m.

 

Tapau žymiai atviresnis tiek su savimi, tiek su aplinkiniais.

Aitvaras Akmeninis, 32 m.

 

Po dalyvavimo programoje manyje kažkas pasikeitė, kitaip pažvelgiau į aplinkinius, tai jie tapo man geresni – žmonės aplink mane. Baigus programą iškart išbraukiau punktus, kurie man jau nebetiko – aš kitokia. Priešpaskutinę programos dieną išsigrynino daug minčių – tiesiog pradėjau jas užrašinėti, supratau, kur klydau, ką dariau ne taip. Pagaliau žengiau žingsnį ne tik tobulėjimo kryptimi, bet ir realizavimo, tai pats didžiausias pasiekimas, už kurį esu Dėkinga Projektui. AČIŪ.

Lūšiukas (anonimas), 30 m.

 

Dalyvavimas programoje man suteikė tokį pasitikėjimą savimi, kad niekada apie tai nebūčiau net pagalvojusi. Pastebėjau, kad ne tik aš, bet ir mane supantys žmonės pasikeitė į gera, tapo man dėmesingesni, labiau atsižvelgia į mano nuomonę ir norus. Nors buvo ir tokių užduočių, kai teko lipti per save, lieti ašaras ir netgi rausti iš gėdos, bet supratau, kad jei pats sau nepadėsi, tai nei vienas, net pats geriausias daktaras tau nepadės 😉 Dabar jau pradedu jausti, kad visos pastangos atsiperka su kaupu.

Pantera Linksmoji, 47 m.

 

Tapau atvira sau ir pasauliui. Išmokau atleisti sau ir priimti save tokia kokia esu, supratau, kad mano galimybėms ribų nėra jei pati jų neužsibrėžiu. Programoje pavargau fiziškai dėl miego trūkumo.

Upė Vingiuotoji, 37 m.

 

O gi nelauktai paaiškėjo, kad pasitikėti savimi visai paprasta ir smagu!

Upė Lengvoji, 33 m.

 

Tapau ramesne. Išmokau klausyti savęs. Atsiriboti nuo aplinkos triukšmo. Jaučiu, kad tapau gilesne, jeigu taip galima sakyti. Atsirado pasitikėjimas savimi ir savo sprendimais. Baimės, kurias anksčiau jaučiau dėl vieno ar kito žingsnio savo gyvenime, dabar yra apmažėjusios ir nebekelia tiek streso ir įtampos. Jaučiuosi laiminga. Jaučiuosi gyva.

Jūra Galinga, 27 m.

 

Ėmiau daugiau džiaugtis dalykais, mažiau nervintis dėl to, kas nepakeičiama, o priimu tai kaip pamoką. Atradau savy daugiau noro ir ryžto veikti, nebijoti išeiti iš komforto (taigi neretai tingėjimo) zonos.

Katinas Rainasis, 27 m.

 

Tapau linksmesnė, optimistiškesnė, dėkingesnė. Stengiuosi nebesikoncentruoti į neigiamus dalykus. Esu daug labiau atviresnė nei buvau prieš tai, stengiuosi nebevengti ir daugiau kalbėti apie save, rodyti jausmus. Taip gera ir lengva yra išsilaisvinti iš kažkokių grotų, suvaržymų!
Pasiekusi savo apsileidimų limitą ir paprašiusi kito lūšiuko pagalbos, pasirodė, kad tas lūšiukas labai malonus ir geranoriškas, tad dabar po truputį susirašinėjame. Aš esu dėl to labai patenkinta, nes turiu galimybę pasipasakoti. Deja, bet man vis stinga motyvacijos, jėgų, todėl ir iš „Lūšies” buvau išmesta. Galbūt kalta depresija.

Liepsnelė Betondžiunglių, 20 m.

 

Link apčiuopiamų pokyčių dar einu. Tačiau suvokiau, kiek aš daug nežinojau, kad gyvenau ne taip, kaip turėjau, kad jausčiausi laiminga ir pasitikinti savimi. Viskas slypi smulkmenose: kasdieniame pasižiūrėjime į save veidrodyje ir nusišypsojime sau, pasakyme, kad viskas bus gerai, savęs padrąsinime. O pats svarbiausias dalykas – priimti save tokį, koks esi. Norint tai padaryti reikia gerai save pažinti. Ne kiekvienas turi drąsos susitikti su savimi tamsiame skersgatvyje, kur nėra jokių šviesų ar trukdžių, kurie galėtų nukreipti tave nuo šiso akistatos. Akistatos su pačiu savimi. Aš su savimi tokiame tamsiame skersgatvyje susitinku vis dažniau. Ir jau nebebijau. Pagaliau save priimu ir pradedu savimi džiaugtis.

Viltis Rusenančioji, 26m.

 

Na visų pirma pamačiau kokia užguita buvau pasidariusi ir kartu pamačiau, kad ne viskas pas mane jau taip blogai, kaip man atrodė. Per šią programą labai realiai vėl patyriau savo stiprybę, vėl išgyvenau savo seną svajonę, kuri buvo išblėsus, tai dabar vėl ja užsidegiau! Išmokau geriau suprasti tam tikrus savo motyvus ir priimti juos. Realiai pradėjo geriau sektis darbe. Nesiėmė baimė bendrauti su kai kuriais žmonėmis. Manau pasidariau charizmatiškesnė.

Širdis Drąsioji, 33 m.

 

Mano gyvenime atsirado judėjimas, kvėpavimas, meilė sau.

Katė Keistoji, 38 m.

 

Po programos atradau daug dalykų apie save, apie kurių egzistavimą net neįsivaizdavau. Kai kas atrasto gąsdino kai kas pamalonino. Žinojimas atvedė į didesnį sąmoningumą ir savęs priėmimą.

Jūra banguojanti, 36 m.

 

Įsivažiavus į programą buvo labai ryškus teigiamos energijos antplūdis. Daug ką išdrįsau, į daug ką pažvelgiau iš naujo ir kitomis akimis. Pagerėjo nuotaika, atėjo vidinė ramybė. Išmokau kai kurių technikų, kurios gali padėti kiekvienąkart apnikus slogučiui. Patyriau ir linksmų dalykų, tokių netgi „crazy”, ko šiaip, gyvenime neišdrįsčiau padaryti. ir išsiverkiau, „išpūliavau” iš vidaus nuoskaudas.

Liepa Žydinčioji, 37 m.

 

Pradėjau vertinti tai ką turiu… tapau linksma….Pradėjau mylėti save…
Išmokau tuo kad reikia džiaugtis… tuo ką turi ir svajoti dar geriau… ir siekti to….

Diena Giedrioji, 34 m.

 

Išmokau, kad viskas priklauso tik nuo manęs. Užėmiau savo gyvenimo šeimininko poziciją. Jei nori keisti, tai keisk. Jei nori verkti ir pykti, tai pirmyn. Jei nori mėgautis gyvenimu, tai ko lauki? Tik atsakomybę jau teks prisiimti pačiam. Kiekvienas mes galim daug daugiu, nei patys nutuokiam.

Banga Jūros, 31 m.

 

Supratau, kad esu kur kas silpnesnė ir bailesnė, nei iki šiol galvojau. Labai stipriai išsigrynino mano problemos, pamačiau jas labai ryškiai. Pamatyti savo trūkumus nėra pats maloniausias dalykas… Nustojau save apgaudinėti.

Samana Pilkoji, 56 m.

 

Praplėčiau savo galimybių ribas. Labiau savimi tikiu. Stoji akis į akį su savo baimėmis ir nustatytomis „sienomis”, kurias priimi kaip savęs dalį.

Anakardė Gardžioji, 37 m.

 

Daug geru pokyčių… Žingsnis po žingsnio stiprina saviverte, gerėja santykiai. Reikia neapgaudinėjant savęs atlikti užduotis…pokyčiai bus stiprus.

Aguona Raudonoji, 44 m.

[ultimate_spacer height=”50″ height_on_tabs=”20″ height_on_mob=”15″][ultimate_heading heading_type=”customizable” heading_content=”Kam patartumėte dalyvauti Lūšyje?” main_heading_default_weight=”600″ main_heading_color=”#262626″ main_heading_line_height=”55″ main_heading_letter_spacing=”5″ subheading_type=”customizable” sub_heading_default_style=”italic” sub_heading_default_weight=”400″ sub_heading_line_height=”30″ spacer=”line_only” spacer_position=”middle” line_style=”dotted” line_height=”1″ module_animation=”transition.expandIn” main_heading_font_size=”25″ line_width=”550″ spacer_margin=”margin-top:10px;margin-bottom:10px;”]Kam verta dalyvauti ir kam ne?[/ultimate_heading]

Patarčiau dalyvauti visiems, kuriems trūksta pasitikėjimo savimi ir kurie abejoja dėl pasitikėjimo savimi. Tiems, kurie turi svajonių, dėl jų truputį bijo ir iki įgyvendinimo trūksta tik sprendimo veikti priėmimo.
Gervė Ankstyvoji, 24 m.

 

Smalsiems. Ieškantiems. Atviro proto. Tvirtai pasiryžusiems pokyčiams, tik gal dar nežinantiems, kaip.

Voverė Džiaugsminga, 27 m.

 

Tiems, kurie nežino kaip save mylėti.

Gile Nukritusi, 34 m.

 

Šioje programoje turėtų dalyvauti absoliučiai visi, kuriems svarbus jų gyvenimas, dabartis ir ateitis.

Puma Vikrioji, 40 m.

 

Lūšyje dalyvauti patarčiau tiems, kas jaučiasi pasimetę, išsiblaškę, negalintys susirinkti savęs į krūvą. Tiems, kas jaučiasi nesaugiai ir netvirtai pasaulyje, nes nejaučia vidinės stiprybės. Lūšis padės jums tą vidinę stiprybė atrasti!

Smilga Šokanti, 32 m.

 

Norintiems išbandyti naujų nuotykių gyvenime, kuriems patinka pažinti save, gilintis į savo vertybes, atlikti užduotis nuosekliai ir laiku.

Žibuoklė Mėlynakė, 33 m.

 

Visiems, kam rūpi pažinti save, kas nori keistis, tobulėti ir pasiekti daugiau, nei dabar.

Katė Miškinė, 35 m.

 

Kas blaškosi ir nesupranta kokia yra dovana jis pats, kas ieško, bet nežino ko ieško.

Pelkė Gražuolė, 37 m.

 

Visiems. Niekas iš mūsų neaugo idealiomis sąlygomis, dažnai mes nepastebime psichologinio smurto ir kaip jis žeidžia mus ir aplinkinius. Mes dažnai nesuprantame kodėl reaguojame vienaip ar kitaip, nemokame elgtis su mažais vaikais, senukais ar kitaip mąstančiais žmonėmis, nepriimame jų, ignoruojame juos ar dar blogiau tyčiojamės iš jų.

Žvaigždė Ryškioji, 32 m.

 

Jeigu esi gyvenimo kryžkelėje. Nebesuvoki, ko nori gyvenime. Dažnai jautiesi nelaimingas ir blogos nuotaikos. Jauti pyktį ir nė pats nežinai kodėl ir iš kur jis kyla… Dalyvauk! Man po dalyvavimo šioje programoje tokia būsena pasitraukė.

Spanguolė Gyvoji, 27 m.

 

Tiems, kas laužo galvą „kodėl, kas ir kaip”. Tiems, kam trūksta ryžto. Tiems, kas nori rezultatų. Tiems, kam reikia atspirties taško.

Naktis Nepastebimoji, 25 m.

 

Tiems, kurie jau patys nori. Bet taip iš tikrųjų nori. Ir tą jaučia. Jaučia, kad jau atėjo laikas. Tik tada.

Upė Lengvoji, 33 m.

 

Nuoširdžiai, patarčiau dalyvauti visiems. Manau, kad kiekvienas programoje atras tai, kas naudinga būtent jam. Tai ne tik pasitikėjimo savimi stiprinimas, tai ir savęs pažinimas, savęs priėmimas, savęs mylėjimas, saugojimas, atradimas. Tai augimas. Jeigu manai, kad tavo gyvenime yra vietos tobulėjimui – pirmyn! Ši programa skirta tau.

Jūra Galinga, 27 m.

 

Bet kam. 🙂

Tiems, kurie dažnai susimąsto, kad jų gyvenime kažko stinga, kad jis nėra pilnavertis; kai jaučiama, kad nebekontroliuoji savo gyvenimo.

Tiems, kurie nori naujos patirties ir įspūdžių.
Liepsnelė Betondžiunglių, 20 m.

 

Asmenims, trokštantiems gyventi kokybiškesnį gyvenimą, geriau save pažinti. Pažvelgti į save iš visų pusių. Čia reikia daug drąsos ir laiko. Laiko dalyvauti programoje ir laiko sau suvokti visus vykstančius dalykus tavyje.

Viltis Rusenančioji, 26 m.

 

Tik tiems, kurie programai gali skirti išties daug laiko. Manau, kad tik tokiu atveju galima pasiimti viską, kas geriausia. Kas yra pasiryžęs rimtai su savimi dirbti ir siekti pokyčių. Čia didžiulis miškas, kuriame pilna užslėptų nuostabių vietų. Bet reikia jas surasti, o suradus – ten pabūti. Atmestinis prabėgimas pro šalį čia niekam nepadės.

Levanda Tylioji, 22 m.

 

Visiems, kurie nesijaučia savimi, nori kažką keisti gyvenime. Siūlyčiau programoje dalyvauti ir vyresniems žmonėms, nebijoti savęs ir kitų. Keistis niekada ne vėlu.

Griežlė Tylioji, 42 m.

[ultimate_spacer height=”50″ height_on_tabs=”20″ height_on_mob=”15″][ultimate_heading heading_type=”customizable” heading_content=”Apie ką patartumėt pasvarstyti norintiems dalyvauti?” main_heading_default_weight=”600″ main_heading_color=”#262626″ main_heading_line_height=”55″ main_heading_letter_spacing=”5″ subheading_type=”customizable” sub_heading_default_style=”italic” sub_heading_default_weight=”400″ sub_heading_line_height=”30″ spacer=”line_only” spacer_position=”middle” line_style=”dotted” line_height=”1″ module_animation=”transition.expandIn” main_heading_font_size=”25″ line_width=”550″ spacer_margin=”margin-top:10px;margin-bottom:10px;”]Kaip iš Lūšies pasiimti kiek įmanoma daugiau?[/ultimate_heading]

Ar tikrai esu pasiryžęs pokyčiams? Nes be realių veiksmų negalėsite dalyvauti programoje.
Lūšiukas (anonimas), 29 m.

 

Ar tikrai rasiu programai mažų mažiausiai valandą laiko per dieną, nes turint mažiau tiesiog neis pajusti malonumo.

Upė Pulsuojanti, 42 m.

 

Nesvarstykit. Šimtu procentų pasiteisins.

Puma Vikrioji, 40 m.

 

Siūlyčiau pasvarstyti apie savo pasiryžimą, dienos užimtumą. Jeigu dienotvarkė užimta – teks perplanuoti dienos darbus. Tačiau viskas yra įmanoma!

Gervė Ankstyvoji, 24 m.

 

Norinčiam dalyvauti patarčiau užduot sau klausimą „Ar mane tenkina dabartinis gyvenimas, esama situacija?”. Jei ne, pabandyk užsukt į Lūšį, gal rasi ką naudingo sau.

Pušelė Linksmoji, 50 m.

 

Apie laiką ir jėgas. Laiko tikrai reikės, ir jo reiktų skirti specialiai programai (neužteks tiesiog pribėgti tarp darbų). Kuo daugiau laiko ir energijos yra galimybė skirti – tuo geriau. Bet ar verta – tai tikrai taip!

Katė Miškinė, 35 m.

 

Ar esate pasiryžęs keisti save? Ar išdrįsite pažvelgti į save ir tai kas Jumyse nepatinka – pakeisti?

Vėjas Kalbantis, 30 m.

 

Ar norit pažint save tokius, kokie esat, o ne tokius, kokie norit būt? Ar išdrįsit pamiklint smegenis, širdį ir Drąsos raumenį? Ar esat pasiryžę patys sau skalbt kailį (nieko UŽ jus nebus daroma, mielieji. Jei norit rezultatų, teks pasiryžti, stengtis ir dirbti patiems)?

Voverė Džiaugsminga, 27 m.

 

Nėra ko svarstyti, reikia griebti Lūšį už uodegos!

Kalnas Akmenuotas, 30 m.

 

Ar tikrai turiu noro sau padėti? Iš ko labiau tikėsiuosi pagalbos: iš savęs ar Lūšies?

Saulė Žiemos, 36 m.

 

Kaip man sakė įkūrėja Rasa, kai dėl prastos nuotaikos ir tingėjimo norėjau programą mesti: „ar ką nors prarasi, kad dalyvausi?” Patarčiau nebėgti nuo pokyčių, kurie jums naudingi, ir pagalvoti, kad iš visko galime gauti naudos. Tai priklauso tik nuo mūsų požiūrio.

Katinas Rainasis, 27 m.

 

Manyčiau, kad reikėtų mažiau svarstyti ir daugiau daryti. Mes ir taip pernelyg daug kvaršiname sau galvą. Tiesiog priimkite šią avantiūrą, iššūkį ir sudalyvaukite!

Liepsnelė Betondžiunglių, 20 m.

 

Siūlau net nesvarstyti, kito tokio šanso pasikeist ir pakeist gyvenimą gali nebepasitaikyt.

Panda Pasiklydusi, 34 m.

 

Patarčiau Lūšies metu atsisakyti visų ‘laiką valgančių ‘ užsiėmimų, kad Lūšiai liktų kuo daugiau laiko.

Širdis Drąsioji, 33 m.

 

Patariu atidžiai apgalvoti tą laikotarpį, kuriuo vyks programa. Apie savo darbus, kitus planus, aplinką. Ir tada nuspręsti, ar tikrai pavyks skirti programai tiek laiko, kiek reikia, kad pasiektumėt kuo daugiau. Taip pat, pagalvokite ko jūs norite ir ko tikitės iš programos. Tačiau nepamirškite, kad vis dėlto viskas tik jūsų pačių rankose. Tad nesuverskit savo nesėkmių Lūšiai. Įvertinkite, kiek turite ambicijų ir užsispyrimo link geresnio gyvenimo.

Levanda Tylioji, 22 m.

 

Ar jūs pasiruošę nudirbti didelį darbą? Programos metu gausite įrankius, bet darbą turėsite atlikti patys.

Peletrūnas Bekvapis, 37 m.

 

Ar tikrai norite susipažinti su drąsesniu ir gabesniu, daugiau galinčiu savimi? Karta tai patyrus, gėda grįžti atgal, bet kartais tuo naujuoju stipriuoju savimi būti sunku.

Vėtra Žaisminguolė, 32 m.

 

Dalyvauk net nedvejodamas, bet pasiruošk kad reikės padirbėti.

Vanduo Ugningas, 30 m.

 

Jei gerai save pažįstate, didelių stebuklų nesitikėkite. Aiškiai išsikelkite noro dalyvauti tikslus.

Ežiukėlis Išmintingasis, 41 m.

[ultimate_spacer height=”50″ height_on_tabs=”20″ height_on_mob=”15″][ultimate_heading heading_type=”customizable” heading_content=”Kiek jums buvo įdomu dalyvauti?” main_heading_default_weight=”600″ subheading_type=”customizable” spacer=”line_only” spacer_position=”middle” line_style=”dotted” line_height=”1″ line_color=”#919191″ line_width=”550″ spacer_margin=”margin-top:10px;margin-bottom:10px;”][/ultimate_heading]

Man buvo įdomu dalyvauti, nes aš turėjau konkrečius lūkesčius iš programos ir programa juos pateisino.
Žvaigždė Ryškioji, 31 m.

 

Esu dėkinga, kad galėjau sudalyvauti tokioje puikioje programoje. Buvo labai įdomu, kad nepajutau, kaip prabėgo laikas. Šaunios užduotys, gera Stiprioji Lūšis, draugiški Lūšiukai, dalyvauti buvo vienas malonumas. Taip pat labai praplėčiau savo mąstymą.

Ugnis Ramioji, 53 m.

 

Lūšis kuria erdvę, kuri įgalina žmones, tarsi medžius, stiebtis aukštyn vienam miške, – nes turbūt pastebėjot, kaip miške medeliai stengiasi praaugti vienas kitą ir padėti vienas kitam šaknų simbiozės būdu.
Taigi noriu padėkoti už tą miško bendrystę visiems čia esantiems ir buvusiems, ir būsiantiems.
Noriu padėkoti Lūšiai Stipriajai, – už grybus, uogas, ir skanius vaisius, gražiai prižiūrėtą mišką ir visas tas lobių skrynias, kurias proskynose sudėjo, kad mes pakapstytume.

Archeopteriksė Alki, 29 m.

 

Tiesiog ačiū… tai buvo nuostabu… tiesiog nuostabu ..

Jūra Melsvoji, 32 m.

 

Labai įdomu. Užduotys labai įtraukiančios, išjudinančios.

Lūšiukas (anonimas), 31 m.

 

Buvo visai įdomu, nes buvo daugiau laiko užduotims, jas galėjai rinktis.
Katinas Rainasis, 27 m.

 

LABAI įdomu.
Gervė Ankstyvoji, 25 m.

 

Dalyvavau ir dariau užduotis pirmiausia pagal vidinį poreikį ir smalsumą. Kiekvienos užduoties rezultatas buvo kaip jaukas imtis sekančių užduočių.

Upė Vingiuotoji, 38 m.

 

Dalyvavau pirmą kartą, tai buvo viskas nauja ir labai įdomu.

Šermukšnis Lankstusis, 33 m.

 

Dar niekur nebuvo taip įdomu, kaip čia, nors dalyvauta buvo tikrai nemažai.

Žiurkė Kosmose, 43 m.

[ultimate_spacer height=”50″ height_on_tabs=”20″ height_on_mob=”15″][ultimate_heading heading_type=”customizable” heading_content=”Kas pasikeitė jumyse ir jūsų gyvenime po dalyvavimo programoje?” main_heading_default_weight=”600″ subheading_type=”customizable” spacer=”line_only” spacer_position=”middle” line_style=”dotted” line_height=”1″ module_animation=”transition.expandIn” line_width=”550″ spacer_margin=”margin-top:10px;margin-bottom:10px;”][/ultimate_heading]

Siekinio siekimas savaitėmis Lūšyje, tai kaip atlyginimo gavimas – Didžiojoje Britanijoje – jau po savaitės darbo galima nusipirkti televizorių, namų kino sistema ar indaplovę. Lūšyje Stipriojoje mes gauname vertę, ne pinigine išraiška, o vidine pergale.
Per šią savaitę supratau, kad dalyvauju gyvenimo realybės šou – t.y. Lūšyje. Labai džiaugiuosi, kad nesu įkalinta tarp keturių sienų, o lakstau po gamtą ir išreiškiu save. Mėgaujuosi kiekvienu procesu, ši savaitė gerokai supurtė kasdienybę – išmokau dar labiau paskirstyti prioritetus ir suplanuoti laiką.
Puma Taikioji, 30 m.

 

Patyriau, kad esu pakankamai drąsi ir galiu atlikti tai, kas anksčiau atrodė neįmanoma. Labai džiaugiuosi savimi ir dėkoju Lūšiai už atvertas akis į naują gyvenimą.

Spanguolė Gyvoji, 26 m.

 

Palyginau, kokia buvau anksčiau, kad tik skųsdavausi ir gailėdavausi savęs, tai ir aplinkoje tik tai mačiau ir girdėjau. Dabar 100 proc. esu tikra, kad kai aš nuoširdžiai kitais džiaugiuosi, pagiriu už jų pasiekimus, šypsausi, ir pati turiu daug daugiau energijos ir mane ėmė supti žmonės, kurie dalijasi geromis emocijomis. Kai prisiėmiau atsakomybę už tai kas vyksta aplink mane, viskas pradėjo žymiai geriau sektis.

Liūtė Užsispyrusi, 37 m.

 

Sveiki Lūšiukai! Ačiū jums už gerus žodžius ir palaikymą man tai dabar labai svarbu ir džiaugiuosi, kad mano gyvenime atsirado Lūšis aš jau buvau pametusi save kažkur, tik dabar supratau ką man davė Lūšis už tai esu jai esu be galo dėkinga.

Rugiagėlė Laukinė, 36 m.

 

Noriu tiesiog pasidalinti su visais… Man smagu, kad aš išmokau džiaugtis gyvenimu, t.y. džiaugtis ČIA ir DABAR. Ir dėl to supratimu , be abejo, „kalta” Lūšis.

Taigi, vakar buvo mūsų vedybų trisdešimtmetis. (Taip, taip, aš tokia sena – dauguma Jūsų dar nebuvo gimę, o aš jau „tekėjau”. Visko buvo gyvenime… Bet ne apie tai noriu rašyti. Džiaugiuosi, kad Lūšies dėka supratau, kaip smagu tiesiog kartu valgyti pusryčius, kartu eiti su šuniukais pasivaikščioti ir džiaugtis tuo procesu ir kaip smagu tai daryti būtent dabar, nieko nelaukiant ir nieko nesitikint ir žinoti, kad gyventi vis tik yra gera, nesvarbu kokie sunkumai iškyla. Man paprasčiausiai šiandien gera.  Ir tik vieno gaila, kad „Lūšis” negimė bent dvigubai anksčiau.

Striukis Beuodegis, 53 m.

 

Man yra didžiulė garbė dalyvauti Lūšyje !
Esu labai dėkingas Stipriąjai Lūšiai už užduotis, už mišką, už kitus lūšiukus. Šios programos dėka atsivėrė tiek daug naujų galimybių, tiek daug naujų požiūrių… Svarbiausia, jog darant ir padarius užduotis juntama reali apčiuopiama nauda. Kiekvieną akimirką prisiminęs esąs Lūšiukas, o dabar jau ir Stiprusis Lūšiukas nusišypsau :}
Netikiu, kad tai pabaiga :} Stipriosios Lūšies taip paprastai nesustabdysi. Su ramybe ir smalsumu laukiu ką gi dar jinai sugalvos :}

Laikas Visagalis, 32 m.

 

Man visos programos vinis buvo tai, kad per santykį su kitais žmonėmis, su aplinka, su kasdienybe ir per atsivėrimą tai aplinkai, tampa lengviau priimti save. Aš save pradėjau matyti kaip harmoningą visumos dalį. Kad esu pakankama tokia, kokia esu. Kad mano asmenybė yra dinamikoje (kalbant užduočių terminais) ir aš galiu didžiuotis ne tik rezultatu, bet procesu. Kad aš tampu vertinga ne tada, kai turiu kažkokį medalį, o vertybė yra tame, kad aš jo siekiu. Kad mano grožis yra ne tik tame, ką padarau, bet ir rodant pastangas, entuziazmą, aistrą to siekti. Kas iš to išeina? Išeina, kad anksčiau aš tyliai kažko siekdavau ir 5 min pasidžiaugdavau 5 metų darbu (na, vaizdžiai), o dabar aš džiaugiuosi ir didžiuojuosi savimi visus tuos 5 metus.

Petunija Vazone, 37 m.

 

Iš kelių dienų (o gal jau savaitės?) atstumo peržvelgus Lūšyne nueitą kelią aiškiau matau tam tikrus rezultatus. Kai kurie rezultatai nustebino, nes niekad nepatikėčiau, kad jie gali įvykti (pvz, „neišpasakytas” rezultatyvumas siekiant siekinio be jokių kliūčių, noras aktyviai bendrauti, kai kurie drąsūs ir netikėti žingsniai ir kt.). Daugiausiai naudos davė būtent bendravimas forumuose (Slėpinių skiltis buvo kaip tik ta vieta, kur buvo galima daugiausiai duoti ir gauti) ir ypač asmeniškai su draugais. Miškas yra ta vieta, kur susirenka labai įvairūs ir įdomūs žmonės (gyvūnai), galintys daug duoti vienas kitam ir viens iš kito daug išmokti, praplėsti savo ribas. Labiausiai naudingos užduotys buvo tos, kur reikėjo kitų žmonių prašyti savybių, kompetencijų ir pan. apibūdinimo – žvilgsniai iš šalies visada vertingi.

Ežiukėlis Išmintingasis, 41 m.

 

Man programa labai patiko, nuostabi (nors ir sunki). Pusei pažįstamų ir draugų apie ją ausis išūžiau, išgyriau, liepiau visaip registruotis, rašyt laiškus Lūšiai, kad kai bus kita programa, būtinai sudalyvautų.

Lūšynas buvo mano pirmas ir didelis žingsnis iš kelių metų duobės ir vegetacijos. Žinojau, kad man padės. Aš manau, kad ši programa geresnė nei lankymasis pas psichologus. Yra tekę lankytis, ir man kažkaip nelabai priimtina sėdėti vienam prieš kitą ir tik šnekėti šnekėti, ir iš esmės nieko iš to… Tavęs kažko klausia, tu kažką atsakai, iš esmės tai, ką ir taip seniai buvai sau atsakiusi… Nežinau, gal tiesiog nepataikiau pas psichologą, su kuriuo jausčiau ryšį. Reikėjo man, matyt, interaktyvesnio savęs pažinimo veiksmo, ir tą su kaupu gavau Lūšyne.
Labai džiaugiuosi, kad kažkaip visiškai atsitiktinai atsirado Lūšis mano gyvenime ir liks, manau, visiems laikams (nori ji to ar ne).
Labai ačiū, Lūšie!
Labai ačiū ir Lūšiukams, kurie yra tokie mieli, pūkuoti, draugiški, žaismingi ir be galo protingi! P.S. Vienas (man) didelis pokytis po šios programos – aš nustojau visą laiką galvoti apie darbą. Patikėkit, tai jau buvo tam tikra manija – visą laiką sukdavau ir sukdavau visokiausias mintis, susijusias su darbu – tiek su užduotim, tiek su kolegom, visą laiką, – valgant, prausiantis, valant dantis, prieš užmiegant, miegant per sapnus ir atsibudus… Ir štai jau kuris laikas pastebiu – nebegalvoju! Vietoje to galvoju apie kelionę į Indiją, į kurią prisiruošiau tik Lūšyno dėka, apie draugus, apie Lūšies užduotis ir dar apie daugybę kitų gerų dalykų gyvenime!

Lietus Ramusis, 38 m.

 

Lūšie Stiprioji, nuoširdžiai dėkoju už programą, ji labai puiki ir su cinkeliu.
Žinoma, kad pasiilgsiu Lūšiukų, lakstymo Lūšyne, Lūšies … Tai buvo ganėtinai nelengvas, bet geras bei vaisingas laikas.
Ir dar. Nesuprantu kaip, bet tau pavyko mane išvilioti iš ten, kur maniausi įsikūrusi visam laikui, tai yra, kambary su užrašu ant durų: „Nori būti saugi? Tad kuo mažiau pasakokis apie save kitiems.” Ačiū.
Taip pat labai ačiū visiems Lūšiukams. Jūs nuostabūs!

Lyra Šviesioji, 41 m.

 

Pirmiausia noriu padėkoti, Lūšie Stiprioji, kad esi tokia nuostabi asmenybė, pilna minčių ir noro tobulėti ir tobulėjant, pilna noro padėti kitiems tai daryti taip pat. Esu nuoširdžiai nustebintas šia programa, nors man V stiprioji lūšis buvo daug sudėtingesnė nei lūšis V, gal dėl jos gilumo (tikrai daug kartų galvojau nebedarysiu), gal buvo per mažai pertraukos tarp programų, o gal Lūšis V taip stipriai paveikė, kad instinktyviai, gal labiau įprotiškai pradėjau daugiau veikti gyvenime ir natūraliai liko dar mažiau laiko Stipriajai lūšiai. Klausimų ir variantų čia daug, bet džiaugiuosi, kad smalsumas nugalėjo ir nors vėluodamas ir vis skubėdamas ir gal neteikdamas tiek daug laiko, kiek norėčiau, žengiau pirmyn. Esu tikrai nemažai knygų sukrimtęs, tačiau kas nuostabu šioje erdvėje tai, kad galvojimas perkeliamas į veiksmus, nes tik veiksmuose išlenda tai ką nori daryti, ką mėgsti ar tai ko bijai. Ir tas nuostabus palaikymas ne vieno, ne dviejų, o pilno miško lūšiukų. Man kaip labai daug mąstančiam (ir ne tiek daug veikiančiam) ši erdvė buvo, yra ir bus nuostabus motyvacijos šaltinis ir lengvas pliaukštelėjimas su letena per užpakalį uodegą ne tik galvoti, bet ir veikti. Ačiū visiems draugams ir visiems visiems lūšiukams, kurie buvo čia ir tau Stiprioji Lūšie. Esu labai laimingas, kad atradau šią nuostabią erdvę ir iki pasimatymo miške.

Vėjas Kalbantis, 30 m.

 

Atradau savyje baimes, su kuriom mokausi dorotis, jas atpažinti ir įvardinti, o tuo pačiu nureikšminti. Tikiuosi, jog tai ilgalaikis poveikis.

Drakonas Drovuolis, 43 m.

 

Išmokau gintis nuo nepelnytos kritikos, atpažinti patyčias ateinančias mano adresu iš artimųjų, suprasti ko noriu ir neignoruoti savo poreikių, sustiprėjo savigarba ir pasitikėjimas savimi. Nebeesu per saldi, per švelni, pradėjau reikalauti sau pagarbos, pradėjau rėžti ką galvoju, ko niekada nesakydavau, nes reikia būti kultūringai. O kaip kitaip? Teoriškai žinojau kad su kiaule reikia elgtis kiauliškai, o praktiškai to netaikiau. Po šios programos taip ir pradėjau elgtis ir pasirodo – tai veikia. Taip pat man paaiškėjo, kodėl nepavyksta pasiekti tikslų ir kaip turiu planuoti tikslo siekimo žingsnius.

Žvaigždė Ryškioji, 31 m.

 

Manu, kad išsprendžiau vieną svarbiausių savo problemų, kuri mane kankino gal jau kokius metus – tai didžiulis akmuo ant krūtinės. Išsiaiškinau jo kilmę – tai įvairūs prisirišimai. Dabar suprantu, kad prisirišimų atsikratymas tai kelias į laimę. Taip pat supratau, kad norėti dėmesio nėra blogai ir smerktina.

Katė Juodoji, 31 m.

 

Po dalyvavimo programoje pasikeitė mano požiūris į save. O tai jau suteikia vidinę ramybę.

Samana Pilkoji, 57 m.

 

Sustiprėjo pasitikėjimas. Tapau drąsesnė kalbindama kitus žmones bei išsakydama savo nuomonę, net jei numanau, kad ji gali nesutapti su pašnekovo/-ų. Leidžiu sau klysti ir dėl klaidų nepykstu. Manau, kad esu empatiška, tačiau ne visada tą parodau (išklausau, bet retai komentuoju ar užduodu klausimą) – tad pastebėjau, jog šią kompetenciją reikėtų stiprinti.

Gervė Ankstyvoji, 25 m.

 

Po dalyvavimo programoje manyje pasikeitė aš.

Vilkas Pilkasis, 35 m.

 

Tapau stipresnis vidumi, ryžtingesnis, stabilesnis, lengvesnis, paprastesnis, užtikrintesnis.

Laikas Visagalis, 32 m.

 

Esu iš tų žmonių, kurių maksimalistiniai lūkesčiai, svajonės ir noras gyventi geriau gražiau, finansų trūkumas ir nuolatinis nesaugumo jausmas dėl finansinio saugumo užgožė viską, kas žmogui gyvenime turėtų būti pirmoje vietoje – tai kasdienis pasidžiaugimas mažais dalykais, nuoširdus bendravimas šeimoje, draugų rate, darbe, veiklos ir asmenybės augimas, domėjimasis viskuo, kas gražu, kas mus daro geresniais.
Tai štai, po Lūšies tarsi susivoki, atrodo tokie elementarūs paprasti dalykai, bet jie padaro didelę įtaką. Dabar aš džiaugiuosi savimi ir mažais dalykais. Tai daro mane kasdien laimingesnę.

Panda Pasiklydusi, 34 m.

 

Geriau pažįstu save, labiau savimi pasitikiu, labiau suprantu savo emocijas ir jų kilimo priežastis. Įsitikinau kad daug kas priklauso ir nuo mano pačios reakcijų į tam tikrus dalykus.

Lūšiukas (anonimas), 27 m.

 

Tapau labiau savimi ir labiau priimu kitus tokius, kokie jie yra.

Vandenė Smalsioji, 26 m.

 

Atsirado daugiau „dzin” jausmo, t.y. nebedramatinu visko, kas vyksta, lengviau paleidžiu neigiamus dalykus.

Katinas Rainasis, 24 m.

 

Išmokau labiau planuoti, sisteminti savo norus. Pokyčiai neateina taip greitai, bet stengiuosi įpinti i savo kasdienybe naujai išbandytus metodus.

Kopa Bėganti, 44 m.

 

Sustiprėjau kaip asmenybė, tikrai tapau labiau pasitikinti, užtikrinta, ryžtinga. Gyvenimas tapo šviesesnis, atsirinkti prioritetai, santykiai šeimoje ir aplink tapo daug šiltesni. Pasikeitė požiūris į daugelį dalykų, ko pasekoje tapo lengviau kvėpuoti.

Šermukšnis Lankstusis, 33 m.

 

Kartais taip jau nutinka, kad imi ir užstringi. Mąstai vienaip, mąstai kitaip, elgiesi vienaip, elgiesi kitaip ir nieko…visiškai niekas nesikeičia. Tada atsėlina apatija, nebelieka prasmės ir noro, ką nors daryti, nes jau net ir nebežinai, ką daryti. Buvau tokioje būsenoje prieš programą, kurios čiupausi kaip skęstantis šiaudo ir oho! – tai pasirodo buvo visai ne šiaudas, o visas rąstas, kurį neša srovė, tik spėk laiku pačiupti. Nemažai reikia pastangų ant jo užsiropšti ir dar daugiau reikia jų, norint išsilaikyti. Pavyko. Programa baigėsi, o mane vis dar neša, belieka vairuoti…

Žiurkė Kosmose, 43 m.

 

Jaučiuosi sustiprėjusi, optimizmas tapo mano kasdienybe. Kai pajuntu liūdnesnes mintis, nuotaikas, daug lengviau jas pakeičiu pozityviomis, teigiamomis. Ir tai labai džiugina 🙂 Taip pat lengviau sekasi būti dabartyje.

Ugnis Ramioji, 53 m.

 

Pagerėjo santykiai darbe, namuose, siekiu, auginu save dar labiau, esu pasitikinti, laiminga.

Žibuoklė Mėlynakė, 33 m.

[ultimate_spacer height=”50″ height_on_tabs=”20″ height_on_mob=”15″][ultimate_heading heading_type=”customizable” heading_content=”Ko naujo išmokote?” main_heading_default_weight=”600″ main_heading_color=”#262626″ main_heading_line_height=”55″ main_heading_letter_spacing=”5″ subheading_type=”customizable” spacer=”line_only” spacer_position=”middle” line_style=”dotted” line_height=”1″ module_animation=”transition.expandIn” main_heading_font_size=”25″ line_width=”550″ spacer_margin=”margin-top:10px;margin-bottom:10px;”][/ultimate_heading]

Išmokau labiau planuoti gyvenimą; perkeisti neigiamas emocijas į naujas galimybes.
Drakonas Drovuolis, 43 m.

 

Išmokau lengviau bendrauti su žmonėmis. Dabar negalvoju ką kas apie mane pagalvos, be to žinau, kad jei reaguosiu į aplinkinius su meile, tai ta meilė sugrįš atgal.

Katė Juodoji, 31 m.

 

Išmokau naujo tikslo siekimo būdo, sužinojau, kaip atrodo mano svajonių gyvenimas ir kuriu bei kursiu priemones jam pasiekti. Išmokau paatvirauti ir išsakyti slėpinį, kurio kitiems nedrįstu sakyti.

Gervė Ankstyvoji, 25 m.

 

Išmokau planuoti siekiant siekinio, nepasiduoti, atsiverti ir daug šypsotis, išklausyti ir patarti. Nugalėti!

Vilkas Pilkasis, 35 m.

 

Išmokau vertinti save, buvau pamiršusi save, savo poreikius, nepakankamai save vertinau ir tai tiesiog vertė jaustis prastai, jaustis neįdomia, nereikalinga, neįvertinta. Tai sudėtinga paaiškinti žodžiais, nes tai yra savijautos būsena, abstrakti būtybė, kuriai kurį laiką nedaviau ėst. Skriaudžiau pati save to nesuvokdama ir dėl to jaučiausi vis nelaimingesnė, nes pasąmonė vis diktavo ir akcentavo blogus dalykus.

Panda Pasiklydusi, 34 m.

 

Tapau laisvesnė, pasitikinti, drąsesnė, ryžtingesnė. Visos užduotys kurias atlikau buvo naudingos.

Lūšiukas (anonimas), 27 m.

 

Daugiau klausytis kitų, ne vien kalbėti apie save. Išmokau daugiau mėgautis kasdieniais dalykais, o ne bumbėti ir laukti, kada kas nors pasikeis.

Katinas Rainasis, 27 m.

 

Struktūruoti save siekiant tikslų.

Penktasis Vėjas, 42 m.

 

Visų pirma atsirado sistema, prioritetai, požiūris į gyvenimo situacijas, aplinkinius žmones. Išmokau save mylėti daug labiau, ko pasekoje ir aplinka mane myli daug labiau, o aš ją.

Šermukšnis Lankstusis, 33 m.

 

Išmokau labiau planuoti laiką, atsakingumo ir nuoseklumo savo veiksmuose.

Vėjas Kalbantis, 31 m.

 

Išmokau daug dalykų, visus sunku būtų ir išvardinti, bet labiausiai džiaugiuosi išmokus išsikelti tikslą (-us) ir eiti jo link mažais žingsneliais, kuriuos ne taip jau ir sunku atlikti net ir tada, kai visai nėra nuotaikos.

Žiurkė Kosmose, 43 m.

 

Išmokau į daug ką žiūrėti paprasčiau ir atsiriboti nuo man nemalonių ir nepriimtinų dalykų bei žmonių, supratau, kad reikia visada klausyti savo vidinio balso, pasikliauti savo protu ir jėgomis, turėti tvirtą nuomonę ir labiau mylėti save.

Pantera Linksmoji, 47 m.

[ultimate_spacer height=”50″ height_on_tabs=”20″ height_on_mob=”15″][ultimate_heading heading_type=”customizable” heading_content=”Ką gero ir blogo patyrėte programos metu?” main_heading_default_weight=”600″ main_heading_color=”#262626″ main_heading_line_height=”55″ main_heading_letter_spacing=”5″ subheading_type=”customizable” spacer=”line_only” spacer_position=”middle” line_style=”dotted” line_height=”1″ module_animation=”transition.expandIn” main_heading_font_size=”25″ line_width=”550″ spacer_margin=”margin-top:10px;margin-bottom:10px;”][/ultimate_heading]

Programos metu dar kartą ir aiškiai per užduotis pasirodė, kur mano gyvenime yra mėšlas ir betvarkė. Buvo skaudu tai matyti ir tai vis dar mane skaudina, tačiau tikiuosi su tuo artimiausiu laiku pavyks susitaikyti ir gyventi toliau. Programos metu pradėjau aiškiai suprasti savo pykčio protrūkius ir kaip su jais kovoti. Programos metu taip pat supratau kad aš tokia netobula esu ne viena. Programos metu pradėjau suprasti ką ne taip darau kad nepavyksta pasiekti tikslų.
Žvaigždė Ryškioji, 31 m.

 

Blogo buvo tik tai, kad trūko laiko. Gero buvo daug. Teko išmokti susiplanuoti laiką, atlikti užduotis net tada, kai labai tingėjosi. „Atėjo” atsakymas į klausimą, kodėl mano gyvenime yra taip, kaip yra. Pasijutau „normaliu” žmogumi, nes kiti programos dalyviai sprendė arba jau buvo išsprendę tokias pat problemas, kurios mane domina.

Samana Pilkoji, 57 m.

 

Džiaugiuosi, kad radau draugę ir, manau, su ja palaikysiu ryšius ir pasibaigus Lūšiai. Kartais patirdavau tingulį ar neutralumą. Blogų emocijų nekilo, o tai kas, atrodo, baugindavo, po atlikimo atnešdavo gerų teigiamų emocijų.

Gervė Ankstyvoji, 25 m.

 

Daug gėrio ir mažai blogio. Susiradau keletą draugų-žvėrių. Geras patyrimas nuolatinė veikla ir užduočių sprendimas bei atlikimas kartu su dar ~100 žvėrių. Pagrinde gėris yra tame, kad aš pats sugebėjau pasijausti gerai ir maloniai, o kartu dar ir padėti patarti ir kitiems draugeliams. Blogas patyrimas: nukenčia esamas darbas ir jam skiriamas laikas.

Vilkas Pilkasis, 35 m.

 

Patyriau palaikymą iš kitų, tai geriausia patirtis. „Blogo“ tik tai, kad susidūriau akistata su savo neišspręstomis problemomis. Na, ir pavargau.

Lūšiukas (anonimas), 30 m.

 

Kiekviena programos dalis atnešė teigiamų emocijų, daug žinių, įdomios informacijos, praktiško išbandymo ir tokio keisto nušvitimo, kaip aš to anksčiau nesuvokiau, nežinojau, nesupratau…

Panda Pasiklydusi, 34 m.

 

Daug gerų, naujų patyrimų. Visumoj jaučiuosi stipriai paaugusi kaip asmenybė. Supratau, kad galiu daugiau negu pati galvojau.

Lūšiukas (anonimas), 27 m.

 

Dažnai nepatogu išeiti iš savo komforto zonos, tačiau baimes atsveria patirtas malonumas išbandžius kažką nauja.

Kopa Bėganti, 44 m.

 

Buvo gera, kad tiek daug laiko skyriau sau ir visose programos kryptyse atradau save iš naujo. Kai kurie atradimai kėlė pyktį ir nepasitenkinimą bei prieštaravimą sau ir programos užduotims. Kartais liūdėjau ir verkiau.

Upė Vingiuotoji, 38 m.

 

Buvo visokių emocijų, priklausė nuo užduočių. Kai kurios vertė liūdėti, įvyko sumaištis galvoje, dūšioje, supratimas esminių dalykų, bet dažniausiai patyriau teigiamas emocijas.

Šermukšnis Lankstusis, 33 m.

 

Geras buvo bendrystės jausmas, žinojimas, kad toks esi ne vienas, komandos palaikymas ir galimybė atsilyginti tuo pačiu. Nežinau, ar tai galima pavadinti blogiu, bet nuovargis buvo nežmoniškas.

Žiurkė Kosmose, 43 m.

 

Programos metu supratau, kad turiu daug potencialo, tačiau esu didelė tinginė.

Pantera Linksmoji, 47 m.

 

Noriu dar – Lūšyno, Lūšiukų, užduočių.

Žiurkė Kosmose, 43 m.

[ultimate_spacer height=”50″ height_on_tabs=”20″ height_on_mob=”15″][ultimate_heading heading_type=”customizable” heading_content=”Kuo ši programa skiriasi nuo kitų jūsų išbandytų tobulėjimo būdų, mokymų?” main_heading_default_weight=”600″ main_heading_color=”#262626″ main_heading_line_height=”55″ main_heading_letter_spacing=”5″ subheading_type=”customizable” spacer=”line_only” spacer_position=”middle” line_style=”dotted” line_height=”1″ module_animation=”transition.expandIn” main_heading_font_size=”25″ line_width=”550″ spacer_margin=”margin-top:10px;margin-bottom:10px;”][/ultimate_heading]

Knygų apie saviugdą skaitymas vienpusis – nėra aiškaus įvairiapusiško grįžtamojo ryšio. Šioje programoje grįžtamasis ryšys yra iš mamos lūšies ir lūšiukų. Dienos, dviejų, net savaitės mokymai – per trumpi, per greiti, grįžtamojo ryšio nespėji suprasti. Be to – jie kaip mokymasis mokykloje – tarsi bandymas prikrėsti žinių kaip kokios košės į galvą tarsi į puodą. Čia turi tam tikras užduotis, tam tikrą apibrėžtą laiką, tačiau nesi įspraustas į paros laiką, pvz turi užduotims savaitę ir jas darai po truputį tau patogiu laiku, kai gali joms skirti laiko ir maksimalią koncentraciją, o ne tada, kai vyksta paskaitos išnuomotame biure, ir daug žmonių su kuriais norisi susipažinti.
Žvaigždė Ryškioji, 31 m.

 

Terminai ir sankcijos labai motyvuoja netinginiauti ir daryti viską sąžiningai.

Katė Juodoji, 31 m.

 

Ši programa labiausiai skiriasi nuo kitų mano bandytų tobulėjimo būdų tuo, kad yra virtualioje erdvėje. Netgi savo vardo kitiems nereikia pasakyti. Niekas nemato, kaip tu atlieki užduotis. Turi būti ypatingai sąžiningas pats su savimi. Rezultatas pajuntamas tada, kai dirbi nuoširdžiai. Lūšis Stiprioji kažkokiu tik jai žinomu būdu pastebėdavo apsimetėlius! Tai taip pat programą daro intriguojančia. Labai įdomu tai, kad rūpimas atsakymas ateina netikėtai, ir labai taiklus.

Samana Pilkoji, 57 m.

 

Anksčiau jei surasdavau kokį tobulėjimo metodą, retai prisiversdavau jį išbandyti. Ši programa leido imtis veiksmų, žinant, kad yra realūs terminai, iki kurių reikia atlikti užduotį ir išbandyti metodą. Mano veiksmus motyvavo žinojimas, kad neatlikus užduočių laiku programa baigsis.

Gervė Ankstyvoji, 25 m.

 

Nuolatinis judesys ir užduočių atlikimas. Kituose programose atgalinio ryšio nebuvimas. Šioje programoje dalyvaudamas jauti atsakomybę.

Vilkas Pilkasis, 35 m.

 

Daug praktikos, daug pagalbos ir palaikymo. Šiek tiek teorijos, kurią užtvirtinau praktika.

Laikas Visagalis, 32 m.

 

Kad turi aiškią, netgi mokyklinę struktūrą. Tai visai smagu, galėtų būti ir klasės.

Lūšiukas (anonimas), 30 m.

 

Ši programa stebino savo taikliomis užduotimis. Puikiais klausimais kurie atveria naujus supratimus ir naujas įžvalgas.

Lūšiukas (anonimas), 27 m.

 

Praktika. Ta praktika, kurią dabar jau aš suprantu, nes teorinių žinių man jau užteka.

Penktasis Vėjas, 42 m.

 

Šia programa ir Stipriąja Lūšimi labiau pasitikėjau, todėl be išankstinio nusistatymo ir įtarumo atsidaviau ir dariau visas užduotis.

Upė Vingiuotoji, 38 m.

 

Ši programa tokia miela, artima, savotiška, įdomi. Dalyvaudamas joje tarsi atsiduri didelėje nuostabioje mylinčioje šeimoje.

Šermukšnis Lankstusis, 33m.

 

Praktinių užduočių koncentracija ir kiekiu bei pasirinkimo laisve, kad ir sąlygine bet vis dėlto, laisve.

Žiurkė Kosmose, 43 m.

[ultimate_spacer height=”50″ height_on_tabs=”20″ height_on_mob=”15″][ultimate_heading heading_type=”customizable” heading_content=”Kiek vertinga jums buvo Lūšiukų bendruomenė?” main_heading_default_weight=”600″ main_heading_color=”#262626″ main_heading_line_height=”55″ main_heading_letter_spacing=”5″ subheading_type=”customizable” spacer=”line_only” spacer_position=”middle” line_style=”dotted” line_height=”1″ module_animation=”transition.expandIn” main_heading_font_size=”25″ line_width=”550″ spacer_margin=”margin-top:10px;margin-bottom:10px;”][/ultimate_heading]

Tai yra esminis skirtumas nuo kelių dienų saviugdos kursų ir saviugdos knygų. Šis skirtumas ir lemia greitą vidinį tobulėjimą.
Žvaigždė Ryškioji, 31 m.

 

Suradau vieną nuostabų draugą – tai mano manymu vertingiausia mano šios programos nauda.

Lūšiukas (anonimas), 31 m.

 

Lūšiukų bendruomenė man buvo labai vertinga. Pasijutau „normaliu” žmogumi, o ne „balta varna”. Jutau palaikymą, rūpestį, gavau patarimų. Svarbiausia, niekas nepasakė, kad neturiu kuo užsiimti, todėl ir kapstausi savyje. Mane supo lūšiukai su tokiomis pat, ar panašiomis problemomis. Tai duoda nuostabų bendrumo jausmą!
Samana Pilkoji, 57 m.

 

Man Lūšiukai patiko, tokie skirtingi ir įdomūs. Labai džiaugiausi, kad buvo aktyvių Lūšiukų, domėjausi jų patirtimi. Jau turiu naujų draugų, džiaugiuosi. Draugų patarimai buvo vertingi.
Ugnis Ramioji, 53 m.

 

Manau tai yra viena iš programos nuostabiausių dalių 🙂 Ir mano nuomone šiek tiek daugiau dėmesio reikėtų skirti šiai miško pusei kitose programose. Lūšiukai iš tiesų yra nuostabūs ir jų pasidalinimai labai įdomūs ir vertingi…

Laikas Visagalis, 32 m.

 

Labai mažai bendravau, bet to pakako įvertinti tai vienu žodžiu – STIPRU.

Upė Vingiuotoji, 38 m.

 

Lūšiukai yra nuostabu, visada jautėsi palaikymas, ne tik forumuose, bet ir asmeninėmis žinutėmis. Visi linkę pagelbėti.

Vėjas Kalbantis, 31 m.

 

Bendravau vos su keliais Lūšiukais. Nelabai spėjau komentuoti pasisakymus. Tačiau atradau artimą ryšį su vienu Lūšiuku, tad planuojame pratęsti draugystę ir susitikti. Manau, kad bendruomenė yra labai svarbi, joje paklydęs Lūšiukas, gali atrasti paramą, spyrį į uodegytę arba pats ką nors paskatinti, padrąsinti! Tai labai svarbu!

Gervė Ankstyvoji, 25 m.

[ultimate_spacer height=”50″ height_on_tabs=”20″ height_on_mob=”15″][ultimate_heading heading_type=”customizable” heading_content=”Apie ką patartumėt pasvarstyti norintiems dalyvauti?” main_heading_default_weight=”600″ main_heading_color=”#262626″ main_heading_line_height=”55″ main_heading_letter_spacing=”5″ subheading_type=”customizable” spacer=”line_only” spacer_position=”middle” line_style=”dotted” line_height=”1″ module_animation=”transition.expandIn” main_heading_font_size=”25″ line_width=”550″ spacer_margin=”margin-top:10px;margin-bottom:10px;”][/ultimate_heading]

Ar tikrai nori pokyčių? Naudos gausi tiek, kiek skirsi laiko ir jėgų. Rezultatas bus tik baigus visą programą ir ne iš karto, o palaipsniui. Kokia būtų pakankamai tau skausminga užmokesčio suma, kurią sumokėjęs negalėtum mesti? Tai tarsi rimtas įsipareigojimas dalyvauti programoje.
Žvaigždė Ryškioji, 31 m.

 

Ar juos dabartinis gyvenimas tenkina? Ar jaučia neaiškų trūkumą savyje? Ar nepamiršo savo svajonių? Ar kasdien jaučiasi esantys savo vėžėse? Ar jų pasirinkimas lydi aiškus gyvenimo požiūrio/taisyklių/tikslų laikymasis? Ar trūksta drąsos?

Gervė Ankstyvoji, 25 m.

 

Patarčiau apsvarstyti kiek turi ryžto ir laiko skirti programai. Patarčiau jei jau apsisprendė dalyvauti tai susikaupti ir atsipalaiduoti.

Vilkas Pilkasis, 35 m.

 

Programa pasirodė naudinga ne tik man. Mačiau daug transformacijų pas kitus Lūšiukus, tad darau prielaidą, jog nėra ko svarstyti – jeigu nori patobulinti tam tikrų sričių įgūdžius – pirmyn. Aš taip ir padariau. Labai džiaugiuosi.

Laikas Visagalis, 32 m.

 

Programa Lūšis – tai asmeninio tobulėjimo inkubatorius. Tai vyksmas, tai bendruomenė ir nuotykis. Tai susidūrimas su savimi. Patariu sudalyvauti. Geriau bandyt, nei nebandyt.

Lūšiukas (anonimas), 30 m.

 

Kitiems ateities Lūšiukams noriu pasakyti, kad gyvenimas per trumpas visa užvaldančiam pykčiui, nepasitenkinimui, savigraužai, nesibaigiančiam savęs ir kitų kritikavimui. Žmonės verti tapti laimingais, jei stengiasi kurti gražius ir nuoširdžius santykius, puoselėja juos, tuomet atpildas būna visokiariopas. Viskas priklauso tik nuo Jūsų, ar gyvensite toliau pesimistinėmis mintimis ir užauginsite tokius pat pesimistus ir piktus vaikus, ar išmoksite gerbti save, kitus ir tapti laimingu čia ir dabar.

Panda Pasiklydusi, 34 m.

 

Visas bulshitas apie saviugdą be praktikos yra niekas, o čia rasi viską, ko reikia. Pradžiai. Išbandyk, pravers.

Vėjas Penktasis, 42 m.

 

Nėra ką svarstyti, tiesiog imkit ir išbandykit ir tikrai pamatysite, kad patiks, bet su sąlyga, kad patys norėsite keistis.

Vėjas Kalbantis, 31 m.

[ultimate_spacer height=”30″ height_on_tabs=”20″ height_on_mob=”15″][ultimate_heading heading_type=”customizable” heading_content=”Kas čia per erdvė, per programa? ” main_heading_default_weight=”600″ main_heading_color=”#262626″ main_heading_line_height=”55″ main_heading_letter_spacing=”5″ subheading_type=”customizable” sub_heading_default_style=”italic” sub_heading_default_weight=”400″ sub_heading_line_height=”30″ spacer=”line_only” spacer_position=”middle” line_style=”dotted” line_height=”1″ module_animation=”transition.expandIn” main_heading_font_size=”25″ line_width=”550″ spacer_margin=”margin-top:10px;margin-bottom:10px;”]Kaip taikliai ją apibūdintumėte kitiems, norintiems suprasti programos esmę?[/ultimate_heading]

Tiesą sakant, čia ne programa, o kosmosas. Patenki pas žvėris ir nežinai ko tikėtis. Tikiesi sumindymo, sudraskymo, ale viskas pasirodo būna priešingai. Tai nežmoniškai sunkus, bet labai svarbus darbas su savimi. Niekas kitas už tave pasitikėjimo savimi neužaugins, o tik tu pats.

Orchidėja Nuodingoji, 39 m.

 

Tai kažkas TOKIO… Tai atradimas kelio iš tamsaus miško. Tai mokykla darbštumui, kantrybei, pastabumui, susivokimui ugdyti. Tai draugiškumo ir linksmumo oazė pilkoj kasdienybėj.

Jūra Šiltoji, 53 m.

 

Aš programą apibūdinčiau, kaip gyvenimą keičiančią programą. Reikėtų suprasti teisingai, jog čia niekas neateis ir lyg su burtų lazdele nesutvarkys/nepakeis mūsų gyvenimo. Čia reikės įdėti nemažai pastangų pačiam, kad kažkas pasikeistų. Taip pat būti kantriems ir kaip galima daugiau stengtis atlikinėti gaunamas užduotis. Jei sugebi perlipti per save – nori ar nenori įvyksta pokyčiai :). Taip pat manyje išaugo daugiau meilės aplinkiniams žmonėms. Ačiū programai 🙂

Eglutė Žalioji, 35 m.

 

Ei tu, mielas drauge, gal netyčia esi gyvenimo sąstingy, o gal jauti, kad esi pelkėje ir jau skęsti gyvenimo rutinoje, skubėk atvykti į čia, bus sunku patikėk, nelengva save perlaužti, bet jei nebijai permainų, aš net neabejoju, kad tau čia tikrai patiks.

Katė Paklydėlė, 24 m.

 

Dažnai bijome pasižiūrėti į savo vidų ir pripažinti sau jog laikas kažką keisti. Įsikimbam į žinomą ir sukamės užburtame rate vis pastoviai atsidurdami tame pačiame taške. Kaltinam aplinkybes, kaltinam kitus žmones, bet… elgesio nekeičiam. Čia panašiai kaip bandyti atidaryti duris vis tuo pačiu būdu, nors jos ir neatsidaro.

Jei kažkam reikia pagalbos pamatyti tą kitą būdą atidaryti duris – tai LŪŠIS – ir yra TA pagalba.

Angelų Kalva Reiklioji, 32 m.

 

Krapštaisi savyje, verti save daryti dalykus, kurių šiaip nedarytum, darai keistas ir nesuprantamas užduotis ir visa tai – kad būtum laimingas 🙂 Beje, tam reikės skirti tikrai daug savo laiko, tikrai daug, bet verta. Tikrai verta.

Pieva Margoji, 30 m.

 

Programa gali pakeisti gyvenimą. Perkrato visas mintis galvoje ir pakeičia pozityviomis, geromis, naudingomis, palaikančiomis, tokiomis, kad galvoji apie save taip, kaip to nori svajonėse, ir keiti tą gyvenimą, kas taip nusibodo, į svajonių gyvenimą.

Naktis Melynuoji, 39 m.

 

Tai intensyvus kelias savęs pažinimo link, įgūdžių formavimas, praktiškumas, intensyvumo nuovargis ir atradimo džiaugsmas. Pavargau baisiai, bet vertėjo užtikrintai!

Upė Srauni, 36 m.

 

Savęs stiprinimo, saviugdos programa, labai sustiprinanti pasitikėjimą savimi.

Hiacintas Kvapusis, 42 m.

 

Kelionė savais užkaboriais, neatpažintais, nepastebėtais, neužmatytais ir nesuprastais.

Gilė Ąžuolinė, 46 m.

 

Tai programa aktyviems, smalsiems, mąstantiems, norintiems keistis, pasiryžusiems pamatyti save, artimuosius, savo aplinką kitoje šviesoje, nestovintiems vietoje arba užkliuvusiems už gyvenimo slenksčio, pasiruošusiems sutikti iššūkius, išbandyti kažką naujo, atrasti savyje pačių netikėčiausių dalykų, ieškantiems bendraminčių, stokojantiems išminties arba jos turintiems su kaupu… Žodžiu, ji – kiekvienam… Visi, čia buvę,  rado sau kažką svarbaus ir vertingo.

Žvaigždė Tolimoji, 40 m.

 

Tai tobulėjimas kitaip. Ką tai reiškia? Pavyzdžiui, klasėje mokosi 30 mokinių. Pusė iš jų stengiasi, dirba. Dar pusė pusės dirba pagal savo galimybes. Ir visada atsiranda klasėje tokių, kuriems reikia pabėgti iš realybės. O kai jie grįžta po 45 minučių, pabuvoję kitame pasaulyje, jie galvoja, jog žaidė. Ir tik sumani ir išmintinga mokytoja žino, ką jie iš tikro veikė – jie mokėsi žaisdami. Tai programa nerimstantiems, nuolat judantiems į priekį, smalsiems, drasiems, nebijanciais būti savimi žmogeliukams.

Puma Ištvermingoji, 43 m.

 

Tai yra kasdienių uzduočių programa, kuri labai puikiai disciplinuoja ir padeda tobulėti. Lūšiukai yra visiškai atsakingi sau ir Lūšiai, kuri brėžia trajektorijas ir prižiūri Lūšyną. Tai yra darbas su savimi, kuris reikalauja daug ir dažnai spardyti sau sėdimojon, bet rezultatai labai džiugina. Jie yra realiai pastebimi ir išmatuojami – tai ir puikiausia!

Geldelė Kupinoji, 28 m.

 

Programos esmė sustiprinti, atgaivinti, atnaujinti pasitikėjimo savimi įgūdžius. Dažnai manome, kad pasitikime savimi ir neturime jokių rimtesnių sunkumų, tačiau… šioje programoje randasi iššūkiai, kurie pareikalauja drąsos ir sumanumo. O kartais kantrios ištvermės. Vienam, žiū banke pirkti ryžius yra didelis iššūkis, kitam pasikalbėti su savo subasmenybėmis. Programa subalansuota įvairaus tipo žmonėms. Tiesa, pastebėtina tai, jog šioje programoje didžiausias dėmesys skiriamas darbui su pačiu savimi, o programos dalyvių santykiai mezgasi intuityviai, žvelgiant į tam tikrus interesus ir vidines nuojautas. Draugiška tarpusavio atmosfera, šilti ir palaikantys santykiai lydėjo Lūšies IV dalyvius.

Meška Bundanti, 39 m.

 

Lūšis IV – tai raktas, kuris leidžia atrakinti asmens viduje paslėptą skrynią, pilną visokių netikėčiausių/pamirštų/neįvertintų/nuvertintų/akis badančių, vienaip ar kitaip trukdančių/stabdančių judėti į priekį, dalykų. Jeigu esi drąsus ir pasirengęs dirbti nuoširdžiai, sąžiningai ir įtemptai – tai pasinaudok šia proga, atrakink savo skrynią ir apsikuopk savo vidų!

Pušis Atsparioji, 24 m.

 

Tai labai įdomi ir savita programa, padėsianti jums geriau save pažinti ir pradėti spręsti įsisenėjusias problemas. Programos unikalumas ir šaunumas yra tame, kad ji iš tiesų padeda pradėti VEIKTI ir INICIJUOJA pokyčius. Jos dėka per trumpą laiką įgysite vieną ar keletą šaunių įpročių ir suprasite, kokiu būdu galite keisti savo požiūrį, o jį keisdami, keisti gyvenimą.

Upė Gaivioji, 36 m.

 

Jei kankiniesi, kad patekai į kažkokį „akligatvį“ ir menkai tobulėji, o gal gyvenime per daug liūdesio, prašykis pas „Lūšį“! „Ji“ tikrai budins, skatins, neįkyriai vers „dairytis“, „judėti“ ir tu vėl būsi „kely“. Kol mes gyvi, mūsų kiekvieno prigimty yra tam tikri kodai kaip jaustis laimingu ir labai gera, kai pradedam vėl juos justi, girdėti, apčiuopti. Ši programa tai lyg savotiškas „atsikodavimas“ gyvenimui labai paprastomis priemonėmis. Joje dalyvaujantys neužsiima jokia mistine veikla, bet rezultatai – išties stebuklingi. 🙂

Akacija Kvapnioji, 40 m.

 

Tai koncentruota psichologinė programa, padedanti žmonėms suprati save, savo emocijas, jausmus, santykius su kitais. Suprasti, kodėl gyvenate tokį gyvenimą, kokį dabar gyvenate. Suburianti bendraminčius. Mokanti džiaugtis šia akimirka, keisti gyvenimą, savo elgesį ir mintis. Padedanti išsivaduoti iš užstrigimo, išlaisvinanti. Programa padeda žingsnelis po žingsnelio judėti svajonės link. Padeda išmokti lengviau pasakyti „ne“.

Arbata Žalioji, 37 m.

 

Programa – tai pasaka. Tiesiogine to žodžio prasme. Čia vyksta bendravimas tarp žuvyčių, gilių, vaivorykščių ir net krokodilų. Beje, visos šios būtybės yra lūšiukai 🙂
Šiame pasakų pasaulyje būta ir užduočių. Lūšis Stiprioji – visų pasakiškų būtybių prižiūrėtoja skirsto užduotėles ir kitas pramogas. Kas nori – daro. Kas nenori – nedaro. Viskas labai paprasta.

Laikas Visagalis, 31 m.

[ultimate_spacer height=”50″ height_on_tabs=”20″ height_on_mob=”15″][ultimate_heading heading_type=”customizable” heading_content=”Kas pasikeitė jumyse ir jūsų gyvenime po dalyvavimo programoje?” main_heading_default_weight=”600″ main_heading_color=”#262626″ main_heading_line_height=”55″ main_heading_letter_spacing=”5″ subheading_type=”customizable” sub_heading_default_style=”italic” sub_heading_default_weight=”400″ sub_heading_line_height=”30″ spacer=”line_only” spacer_position=”middle” line_style=”dotted” line_height=”1″ module_animation=”transition.expandIn” main_heading_font_size=”25″ line_width=”550″ spacer_margin=”margin-top:10px;margin-bottom:10px;”] Ko naujo išmokote? Ką gero ir blogo patyrėte? Ką naujo supratote?[/ultimate_heading]

Mano gyvenime daug kas pasikeitė, įpročių pakeitimas, mąstymo lankstumas atsiradęs, patobulinti bendravimo įgūdžiai, vidinė ramybė, džiaugsmas visur ir visada. Patyriau geras emocijas, buvo dienų, kai reikėjo iškapstyti savo demonus, perkratyti visą savo gyvenimą, jausmus, emocijas, būsenas, išgyvenimus, aplamai viską. Viską sujauki, prikeli demonus, ir pats turi viską susitvarkyti :))) Patikėkit, tai sukelia visą puokštę emocijų. Supratau labai paprastą dalyką, už viską atsakingas esi pats, gyvenimas vienas, ir turi juo džiaugtis, gyventi taip, kaip tu nori, ir būti tiesiog savimi.

Katė Paklydėlė, 24 m.

 

Po dalyvavimo programoje aš tapau stabilesnė, tikrai tapau labiau pasitikinčia savimi. Nebijau pasakyti, kas man nepatinka, atsirado veide dažniau šypsena, į viską žiūriu daug paprasčiau. Tai, jei namiškiai pastebi mano pokyčius, tai yra įrodymas, ne tik man pačiai, kad programa veikia. Blogo nieko programoje nepatyriau, tik aišku buvo nelabai gerų emocijų valant savo skaudulius iš praeities, o tai nėra malonu krapštytis, kur skaudu. Bet geriau vieną kartą išgyventi, negu visą gyvenimą tą nešiotis.

Eglutė Žalioji, 35 m.

 

Tapau ramesnė. Praeityje buvo visko, graužiau nuolat save dėl to, pykau ant savęs, vis galvodavau, o gal galėjo būti kitaip. O dabar jaučiuosi smarkiai nuo to išsilaisvinusi. Dar yra kur dirbti, bet žengtas didelis žingsnis 🙂
Visiškai naujas dalykas man buvo tik pažintis su vidine šeima, norėčiau išmokti nuraminti savo vidinius vaikus, apgaubti juos meile ir pakalbinti kartu kurti gražesnę ateitį, o ne veikti vieniems prieš kitus.

Liūtė Stiprioji, 29 m.

 

Supratau, kad mano bėda buvo mąstyme, nesusikalbėjime. Išmokau kalbėtis su artimais, suprasti, ko mes norime iš tikrųjų. Išmokau mąstyti apie save tik gerai, kokia aš nuostabi, dabar turiu tooookį pasitikėjimą savimi. Norėjau pakeisti gyvenimą, ir viskas kažkaip pats pasikeitė. Su vyru vėl gyvename kartu, nors beveik 3 metus buvome atskirai. Pagaliau pradėjau sveikai gyventi ir atsikratau antsvorio. Suradau mylimą užsiėmimą, kurį per 10 metų pamiršau, nėrimą, uždirbau iš to pinigėlius, nors iki šiol su vaiku buvau namie be darbo ir pinigų. Gavau per Kalėdas pasiūlymą atidaryti savo dovanų parduotuvę, tik labai viską reikia apsvarstyti. Visos mano svajonės per mėnesį pradeda realizuotis, kaip pasaka, kaip stebuklas. Dar vyras jau 2 savaites negeria ir net balso nekelia, matyt, aš buvau labai kalta, kad negalėjau atleisti išdavystės.

Naktis Melynuoji, 39 m.

 

Atsirado ramybė – rodos, kažkas padėjo ranką ant peties ir sako: „Nagi, ramiai, viskas bus gerai.“

Jūra Šiltoji, 53 m.

 

Atsirado daugiau meilės sau, pasitikėjimo, vidinės ramybės, užtikrintumo, naujų suvokimų, atradimų ir net keli įgūdžiai. Pradėjau vertinti laiką skirtą sau, jis neatsiejama padidėjusio laimingumo jausmo dalis. Buvo, kad svyra rankos, atrodo neįmanoma tilpti dienoje su tiek užduočių, bet kaip smagu, kai pavyksta suvaldyti dienos įvykių srautą ir vis tik spėji padaryti užduotis! Tas „pavyko“ saldumas na laaaabai saldus 🙂 tada ir 100 uogų sau negaila, tik bėda, Lūšis tiek neleisdavo sau duoti :))

Upė Srauni, 36 m.

Po dalyvavimo programoje nebekreipiu dėmesio į kitų reakcijas dėl mano elgesio ar apskritai buvimo, nebesuku galvos: „O ką kiti mano apie mane?“. Tvirtai laikausi savo pozicijos ginant savo nuomonę ar prašant paslaugos (pav. šeimoje). Priimu savo būdo savybes tokias, kokios jos yra, ir net nebenoriu jų keisti.
Nors iki programos galvojau, kad esu drąsi ir pakankamai pakvaišusi, kai kurios užduotys parodė, kad vis tik esu ribota ir net nematanti prasmės kvailioti. Bet dėl to savęs nevanoju, o tiesiog manau, kad dar man nelaikas.

Trešnė Saldžioji, 37 m.

 

Pradėjo mažiau rūpėti, ką apie mane pagalvos kiti, sustiprėjo pasitikėjimas savimi, dažniau sakau, ką iš tikrųjų manau, nepataikaudama kitiems…

Hiacintas Kvapusis, 42 m.

 

… Iš pirmųjų programų supratau, kad norint keistis reikia sukaupti kuo daugiau drąsos, nes atliekant kai kurias užduotis liejosi ašaros iš skausmo, kurį sukėlė bėgančios baimės ir įsitikinimai, o po to …taip palengvėjo, atsirado dar daugiau drąsos tiems pokyčiams.. aš laaaabai paaugau, jaučiuosi ramesnė ….

Žuvytė Slydžioji, 45 m.

 

Pasikeitė savęs supratimas, atradau ramybę, palankumą sau, pasitikėjimas savimi atsirado. Išmokau dėkoti už gyvenimą. Pajausti save. Išmokau valdyti savo pyktį ir susitaikyti su tais dalykais, kurių negaliu turėti. Nes supratau, nežinau ar čia programos dėka, ar literatūros, kurią skaičiau dalyvaudama programoje, kad tai, kas mums skirta, tikrai įvyks. Jeigu to dalyko negalim turėt – reiškiasi tiesiog paleidžiam. Jausti save, klausytis savęs – yra labai svarbu. Geri patyrimai buvo tie, kai po užduoties atlikimo ateina suvokimas. Ir tas suvokimas toks gilus, „užkabinantis“… kai sėdi ir galvoji žmogus : „Gi tiesa. Čia tikrai apie mane!!“ Tai pat ir palaikymas iš lūšiukų pusės, jų pastebėjimai, pagyrimai. Tai tikrai priskirčiau geriems patyrimams. Blogos emocijos buvo kai programa ką nors išklibindavo, nemalonaus, purvino. Ką naujo supratau? Sunku dabar pasakyti. Suvokimai ateidavo kasdien, tikrai, kasdien. Norėjosi eiti į priekį, gyventi toliau, nuoširdžiai gyventi toliau… Supratimo čia netrūksta, jei tik stengiesi. Jei tik veiki. O po veiksmų visad ateina ir rezultatai. Tinkami veiksmai – stiprūs suvokimai. Atmestinas darbas? Atmestini, nereikšmingi suvokimai. Manau čia tiktų frazė: „ kaip pasiklosi, taip ir išsimiegosi“.

Žemė Narsioji, 16 m.

 

Sustiprėjau, einu išdidžiai iškėlusi galvą ir ne taip lengva mane palaužti.
Išmokau mažiau kreipti dėmesį į smulkmenas, koncentruojuosi į pagrindinius dalykus. Buvo be proto sunku vos spėdavau atlikinėti kai kurias užduotis. Supratau, kad viskas priklauso nuo manęs 🙂
Mimoza Sugrįžtančioji, 46 m.

 

Jau programos eigoje pajutau vidinę stiprybę. Ji pasireiškia tiek atliekant sprendimus, tiek bendraujant su kitais. Tai tokia nenusakoma būsena, kai jautiesi savo gyvenimo valdove. Jaučiu, kad dabar esu truputį drąsesnė (ko labai norėjau). Pamažu ateina meilė sau.
Programoje patyriau labai gražų dalyką: kitų lūšiukų palaikymą, pagalbą, paramą. Taip gera buvo suprast, kad kitas tavyje mato gerus dalykus. Tada ir pats juos pamatai 🙂
Turėjau asmenišką pokalbį apie savo bėdelę. Išklausymas, parama – tai buvo, ko man labai reikėjo.
Blogo negaliu įvardinti. Jei kas ir buvo, nublanko prieš visą gėrį…

Bijūnė Visagalė, 23 m.

 

Atsirado noras džiaugtis savimi… kai ieškai supranti, kad to džiugesio turi neišnaudotus vandenynus.

Gilė Ąžuolinė, 46 m.

 

Tapau tikrai drąsesnė ir labiau atsipūtusi bendraudama su žmonėmis. Supratau, kad neprivalu kiekvienam įtikti, patikti. Taip pat nebebijau apsikvailinti, suklysti, dėl ko save anksčiau be galo pjaudavau.

Siela Nerimstanti, 38 m.

 

Aš tapau laisvesnė, suvokiau, kad mano pačios sukurtos taisyklės ir normos kenkia man pačiai. O aš juk sau ne priešas. Gavau ir išbandžiau paprastus instrumentus, kurie keičia ir daro paprastesne mano kasdienybę, suvokiau, kad net smulkmenos ar minimalus dėmesys šalia esančiam gali daug ką pakeisti. O šypsena apskritai visas duris atidaro! Dabar man labai gaila susirūpinusių, „susireikšminusių“ ar savęs nemylinčių žmonių. Tiesa, man vis dar ne visada pavyksta būti tokiai, kokia norėčiau būti, bet vis dažniau pasikalbu su savimi ir vis dažniau pasakau sau STOP, kai pajuntu, kad kenkiu sau liūdėdama, priekaištaudama, nepasitikėdama, neteisingai elgdamasi su kitais žmonėmis.

Žvaigždė Tolimoji, 40 m.

 

Išsikeltus klausimus, nuoskaudas, ir į visas abejones atsakiau darydama pratimus, daug laiko apie tai net negalvodama, suvokimas atėjo po užduočių darymo. Esu tik pati savo gyvenimo kelio tiesėja. Bus viskas taip, kaip noriu aš.

Samana Žavioji, 27 m.

[ultimate_spacer height=”50″ height_on_tabs=”20″ height_on_mob=”15″][ultimate_heading heading_type=”customizable” heading_content=”Apie ką patartumėt pasvarstyti norintiems dalyvauti?” main_heading_default_weight=”600″ main_heading_color=”#262626″ main_heading_line_height=”55″ main_heading_letter_spacing=”5″ subheading_type=”customizable” sub_heading_default_style=”italic” sub_heading_default_weight=”400″ sub_heading_line_height=”30″ spacer=”line_only” spacer_position=”middle” line_style=”dotted” line_height=”1″ module_animation=”transition.expandIn” main_heading_font_size=”25″ line_width=”550″ spacer_margin=”margin-top:10px;margin-bottom:10px;”]Kam verta dalyvauti ir kam ne? Kaip iš Lūšies pasiimti kiek įmanoma daugiau?[/ultimate_heading]

 

Tiesiog paklausk savęs ir šių klausimų:

  • Ar turi pakankamai laiko?
  • Ar turi motyvaciją dalyvauti?
  • Kam dalyvausiu programoje?
  • Dėl ko noriu ten dalyvauti?
  • Kodėl būtent aš turiu pakliūti į šia programą?
    Ir, kai atsakysi į šiuos klausimus, pats turbūt suprasi ar tau reikia eiti į šia programą.

Katė Paklydėlė, 24 m.

 

Norintiems dalyvauti patarčiau pasvarstyti, kiek yra noro dirbti su pačiu savimi, kiek laiko galės skirti programai/užduočių atlikimui. Jei bus dirbama atmestinai, tai ir rezultatai bus tokie :).

Eglutė Žalioji, 35 m.

 

Ar esate pasiruošę atidaryti visas spintas ir ištraukti visus skeletus? Procesas nėra malonus, bet rezultatas to vertas.

Liūtė Stiprioji, 29 m.

 

Jei nori tikrai keistis ir pasikeisti, jei esi atsakingas ir pasiruošęs dirbti su savimi, tai dalyvauk…

Drebulė Drebanti, 47 m.

 

Pasvarstymas gali būti tik vienas, ar man svarbus esu aš pats… jeigu taip, tada nėra ko dvejoti, čiupkit programą, Gilės Ąžuolinės žodis NENUSIVILSITE.

Gilė Ąžuolinė, 47 m.

 

Ar tikrai turėsite laiko? Jei ne, geriau net nepradėti ir neužimti kitų vietos.

Siela Nerimstanti, 38 m.

 

Ar tikrai esate pasirengę susitikti su tikruoju savimi?

Samana Žavioji, 27 m.

 

Svarbiausia reikia pagalvoti kiek esi pasiryžęs įgytas žinias naudoti kasdieniniame gyvenime. Lūšiškas mėnesis – tau nesuteiks ypatingų galių ar gebėjimų. Greičiausiai didžioji dalis tiesų jau bus žinoma, bet… kiek ir ar išvis tu jomis vadovaujiesi? Visada keikiau teoriją, tiek mokykloje, tiek universitete, bet visa teorija juk surašyta iš praktikos, ir kas visų svarbiausia – iš sėkmingos praktikos! Taigi, būtina čia įgytas žinias naudoti praktikoje.

Peslys Ryžtingasis, 31 m.

 

O ką čia svarstyti??? Taip ir pasensi besvarstydamas. Reikia veikti. Nieko neprarasi!!! Nes programa nešabloniška, įtraukianti ir keista – neblogi tie jūsų makaronai. Man patiko! 😉 Noriu dar… tik su aštresniu padažu. 😉

Orchidėja Nuodingoji, 39 m.

 

Ar aš tikrai toks užsiėmęs, kad negaliu rasti laiko darbui su savimi?
Kiek ilgai dar gali tęstis šis mano dvasinis, psichologinis, socialinis ar kitoks negalavimas? Kas dėl to kaltas? Aš? Kiti? Gyvenimo aplinkybės?
Ko aš noriu – piliulės, kuri panaikintų visas mano bėdas, ar pakeisti savo gyvenimo būdą, kad aplinką matyčiau kitokiomis spalvomis?
Pušis Atsparioji, 24 m.

 

Bėda gali būti tik tiems, kurie negali kasdien naudotis internetu, nes programa – virtuali. Turėtų rimčiau pasvarstyti ir tie, kurie mano, kad užteks užduočių atlikimui 10 min per dieną. Man asmeniškai buvo ir tokių dienų, kad ir kelių reikėjo. Norėjau geresnių rezultatų, tad ne dyvai, kad tam ir pastangų reikėjo daugiau.

Akacija Kvapnioji, 40 m.

 

Ar tikrai turėsite laiko? Jo reikia nemažai ir kasdien, šalia visų įprastų darbų, veiklų ir pomėgių.

Ar turėsite užtektinai drąsos? Kartais teks kapstyti giliai ar net ten, kur skauda. Kartais reikia susikaupti, atsiverti, pasiryžti. O kartais neišsigąsti to, ką aptiksite.

Ar sugebėsite būti pakankamai atviri sau? Kad neatmestumėte to, kas nepažinta, baugu, nauja, kad tai priimtumėte bent kaip galimybę.

Ar ištversite iki galo? Nors gera pradžia pusė darbo, iš pusės darbo tiek pat naudos kiek iš pusės pažinto savęs. Jei pradėsite, eikite iki galo!!!

Žvaigždė Spinduolė, 30 m.

 

Patarčiau sąžiningai dalyvauti, nes rezultatai ir pasiekimai jūsų rankose – vertinate save patys, todėl jei simuliuosite, tai ir rezultatai bus muilini 🙂
Tą, ką išmoksite – išmoksite visam gyvenimui į priekį, todėl SKIRKITE LAIKO, (atmetę visa, kas gali palaukti), nauda didžiulė, tikrai nesigailėsite.

Upe Uzsispyrele, 55 m.

 

Jeigu trypčiojate vietoje, nesiryžtate priimti sprendimų kasdieniuose klausimuose, jei nuolat lyginate save su kitais, nežinote, kokiomis vertybėmis vadovaujatės, nežinote, kuo užsiimti gyvenime, jei jums sunku išeiti iš komforto zonos, tuomet ši programa jums.

Eglė Plačiaskarė, 46 m.

[ultimate_spacer height=”50″ height_on_tabs=”30″ height_on_mob=”20″]