side-area-logo

Pasitikinti savimi Lūšis

Šis žvėris stiprina pasitikėjimą savimi ir gyvenimu bei jūsų paties pasirinktas savybes ir įpročius

LŪŠIS – INTERNETINĖ SUŽAIDYBINTA ASMENYBĖS STIPRINIMO ERDVĖ

Gimusi sukryžminus į greitą ir esminį rezultatą orientuotas psichologines užduotis, pažangą ir malonų įsitraukimą skatinantį žaidimą bei jaukiai (į)kvepiantį socialinį tinklą

TRUMPAI

Esminė informacija

 • Kas yra Lūšis? Tai internetinė sužaidybinta (angl. gamification) asmenybės stiprinimo erdvė, gimusi sukryžminus į greitą ir esminį rezultatą vedančias užduotis ir jų atlikimo strategiją, pažangą ir malonų įsitraukimą skatinantį žaidimą bei jaukiai (į)kvepiantį socialinį tinklą. Lūšis yra originali Lietuvoje sukurta ir išvystyta erdvė, kartą per metus suburianti 600–800 žmonių. O konkrečiau: apie užduotis ir kaip konkrečiai viskas vyksta (iš dalyvių lūpų). Lūšis vyksta tik kartą per metus. Sekanti Pasitikinti savimi Lūšis startuos anksčiausiai 2024 m. Prenumeruokite naujienlaiškį ir sužinosite pirmieji. Taip pat galite užmesti uodegą į artėjančią Kasdienę Lūšį 2023. Ji vyks 2023 m. kovą-balandį.
 • Kas ir kaip kuria Lūšį? Šį gyvūną jau septynis metus auginu aš – psichologė Rasa Norbutė (Venckutė). Nuo vaikystės psichologiniai ieškojimai persmelkę kone viską, ką darau. Lūšis buvo kuriama analizuojant, gryninant ir perkuriant įvairias psichologijos metodikas, teorijas, tačiau niekaip neįsprausčiau šio žvėries į vienos ar kelių paradigmų rėmus. Teoriniai ieškojimai kuriant Lūšį užima tik antrą vietą. Pirmoji vieta tenka mano pačios žvėriškai intuicijai ir atradimams.
 • Kuo Lūšis skiriasi nuo kitų mokymų? Lūšis man neprimena jokių kitų saviugdos programų, kurias mačiau Lietuvoje ar pasaulyje. Ji man labiau primena gyvą padarą nei standartizuotą programą. Panarstykime pagrindines Lūšies skirtybes. Visų pirma, tai užduotys. Jos sukurtos su smalsios mokslininkės užsidegimu, akylos strategės skaičiavimu ir pagal pašaukimą dirbančios psichologės meile. Užduočių atlikimo sistema ir dalies jų įpynimas į kasdienę veiklą padeda lūšiukams augti čia ir dabar, o ne tada, kai išauš stebuklinga diena, visa kvepianti laiko pertekliumi ir palankiomis aplinkybėmis… Antra, Lūšies dėsniai įkvepia, silpnina atidėliojimą, baimę ir nuobodulį. Lūšyje įdomu ir natūraliai norisi stengtis. Dalis dalyvių taip įsitraukia, kad programai kasdien skiria ir virš 4 val. Trečia, Lūšyje šimtai palaikančių bendražygių dalinasi savo idėjomis, išgyvenimais, šiluma ir juoku – tad čia tikra gyva giria. Ketvirta, toje girioje šalia jūsų visada bėgioju ir aš – Lūšies kūrėja, patyrusi psichologė. Galiausiai, šis žvėris išsiskiria savo intensyvumu, griežtumu (Lūšies šiaip sau negali atidėti rytojui!) ir kartu laisve judėti savo norima kryptimi pačiam dėliojantis patikusių užduočių rinkinį.
 • Kas yra Pasitikinti savimi Lūšis? Šis žvėris stiprina asmenybę, pasitikėjimą savimi ir gyvenimo tėkme, norimus įpročius, pokyčių vystymo įgūdžius, atvirumą sau ir kitiems, padeda pažinti savo esmę, praskaidrina nuotaiką, mintis ir uždega džiaugtis gyvenimu (pagrindinę augimo kryptį renkasi pats dalyvis). Baigę šią Lūšį gali dalyvauti ir antrojoje programos pakopoje, taip internetinėje girioje pasilikdami dar porai mėnesių.
 • Kokios dalyvavimo sąlygos? Lūšiai BŪTINI bent du resursai: tikras noras augti, nerti į užduotis ir bent 40 min. laiko kiekvieną arba beveik kiekvieną dieną. Tapus dalyviu reikės išmokti ir laikytis išsamių taisyklių – Lūšies dėsnių. Nors jie ir žaismingi, kartu jie griežti ir kategoriški. Jų nesilaikantys dalyviai palieka girią.

  Programoje dalyvauja įvairaus amžiaus (vidurkis 34 m.), lyties, socialinio statuso ir įvairios patirties ugdant save turinčios būtybės. Minimalus dalyvio amžius – 18 m. Visi dalyvauja anonimiškai.

  Lūšin priimami tik perėję stojimo atranką. Jai ir pačiam dalyvavimui Lūšyje būtų naudinga pasiruošti. Kuo anksčiau užsiregistruosite, tuo greičiau galėsite pradėti ruoštis. Visa programa vyksta internetu, jums patogiu laiku.

 • Kokia kaina? Siekiame, kad dalyvauti Lūšyje visiems būtų įkandama, todėl atlygį kūrėjams renkasi patys dalyviai: jie renkasi galimybes, gautą vertę ir norą atsidėkoti atitinkantį variantą (56–356 €, galima nuspręsti jau dalyvaujant) arba dalyvauja nemokamai (jei tokiems mokymams visai neturi pinigų) ar siūlo savo sumą (mažesnę nei 56 €), arba sumąsto kitą išradingą atlygį. Sumą galima patogiai išskaidyti arba atidėti. Pasirinktas atlygis nedaro įtakos nei atrankai, nei dalyvavimo ypatumams – giria vienodai myli visus savo gyventojus. Persigalvojus taikoma 100 % pinigų grąžinimo garantija net ir baigus visą programą.
 • Kada vyks? Lūšis vyksta tik kartą per metus. Sekanti Pasitikinti savimi Lūšis startuos anksčiausiai 2024 m. Prenumeruokite naujienlaiškį ir sužinosite pirmieji. Taip pat galite užmesti uodegą į artėjančią Kasdienę Lūšį.

Lūšis yra ta programa, po kurios nebereikia kitų. Visos veiklos ir užduotys atrakina tiek daug įžvalgų ir suvokimų iš vidaus, po kurių visos kitos programos atrodo paviršutiniškos. Tai labai turi stiprų poveikį tiems, kurie jau ilgai savęs ieško ir bando augti. Lūšis pakelia ir sukoncentruoja viską ką iki šiol sužinojai ir atradai. Tai lyg padidinamasis stiklas visam sukauptam gėriui, išminčiai ir stiprybėms. Kalnas Gyvasis, 24 m., Pasitikinti savimi Lūšis 2018.

Dalyvaujant Lūšyje išgrynini savo svajones, supranti kokia nori būti, gyveni tame. Ir kai supranti, kad būti tuo, kuo nori būti yra paprasta ir tu tai gali, va tada prasideda didieji pokyčiai. Tiesiog, nebematai prasmės gyventi kitaip, nei svajoji. Lapė Kuklioji, 25 m., Pasitikinti savimi Lūšis 2018.

KUO YPATINGA LŪŠIS?

Pagrindinės Lūšies erdvės ypatybės

Rezultatyvi psichologinė pagalba
Lūšies užduotys sukurtos su smalsaus mokslininko užsidegimu, atidaus stratego skaičiavimu  ir pagal pašaukimą dirbančios psichologės atsidavimu.
Laiką taupančios užduotys
Įvairaus formato užduotys ir dalies jų įpynimas į kasdienę veiklą padeda lūšiukams greitai sumedžioti kelis zuikius vienu metu, t. y. stiprėti keliomis kryptimis vienu metu ir išsaugoti savo brangų laiką.
Skatinantys augimo dėsniai
Lūšies pažangos valdymo dėsniai energizuoja, silpnina atidėliojimą, baimę ir nuobodulį. Lūšyje natūraliai norisi stengtis. Ir kartais Lūšyje smagiau nei feisbuke.
Įtraukiantis žaidimas
Tai žaidimas, persikeliant į naują pasaulį, naują valstybę su savitais įstatymais ir piliečiais. Dalis dalyvių girią taip įsimyli, kad lūšiškai gyvena ir programai pasibaigus ar net kasmet grįžta į Lūšyną.
kas ta lusies programa
Išbandyta ir įvertinta
Atsakingai baigusieji Lūšį džiaugiasi ne tik asmenybės, požiūrio ir nuotaikos pokyčiais, bet ir apčiuopiamais gyvenimo, santykių, aplinkos pasikeitimais. Perskaitykite dalyvių atsiliepimus.
Laisvė rinktis
Kiekvienas dalyvis – kaip atskira visata, tad nors Lūšis vienur stato į rėmus, kitur leidžia tai visatai suktis, kaip ana nori – rinktis užduotis, jų kiekį ir sudėtingumą.
Įkvepiantys bendražygiai
Šimtai palaikančių bendražygių pagal tas pačias taisykles žaidžia gyvenimą, siekia ko nors panašaus kaip ir jūs, išgyvena panašius jausmus – kaip ir jūs.
Patogi internetinė erdvė
Dalyvauti Lūšyje galima namie, darbe, medyje ir bet kur kitur, kur tik yra internetas. Ryte, naktį ir bet kada, tik būtinai laikantis nustatytų terminų.

Čia programa, kuri padeda spręsti asmenines problemas ir pakeičia gyvenimą nuo pamatų. Naktis Mėlynoji, 40 m.,  Pasitikinti savimi Lūšis V.

Didžiausia pagarba ir įkvėpimas. Manau tai ką daro Rasa yra nuostabu. Tiek turinio, įsitraukimo, tokia gera idėja ir dar taip profesionaliai išpildyta. Didžiuojuosi, kad tai sugalvojo ir įgyvendino tokia jauna moteris lietuvė. Manau kad šis darbas labai prasmingas ir padeda daugybei žmonių. Tikiuosi, kad Rasa mato, kokią pokyčių grandinę sukuria jos darbas. Didžiulis jai AČIŪ. Saulė Liepsnojanti, 40 m., Pasitikinti savimi Lūšis VI.

Lyg ir lengvai, žaidimo forma, bet giliai ir stipriai. Gyvatė Stiprioji, 41 m., Pasitikinti savimi Lūšis VI.

Galiu tik pasigėrėti programos profesionalumu, įspūdingu pateikimu, buvo be galo įdomių momentų, užvedančių užduočių. Rasa labai pasistengė, viską kruopščiai sustygavo, praktiškai visąlaik jautėm ją šalia, dalinančią patarimus ir paaiškinimus. Žaibas Nutvieskiantis, 45 m., Pasitikinti savimi Lūšis VI.

Turbūt girdėjote, kad pasitikėjimui savimi stiprinti būtini iššūkiai? Vis dėlto rezultatyvus pasitikėjimo stiprinimas apima kur kas daugiau sistemiškų, turiniu ir forma įvairiapusių augimo krypčių.
SEKANTI PASITIKINTI SAVIMI LŪŠIS PLANUOJAMA 2024 M.

Užmeskite uodegą į artėjančią Kasdienę Lūšį

KODĖL TOKS DĖMESYS PASITIKĖJIMUI SAVIMI IR GYVENIMU? KĄ DAR LŪŠYJE GALIMA STIPRINTI?

Pasitikėjimas savimi pasirinktas kaip vienijanti ašis, kaip pagrindinis tikslas, tačiau užduočių ir jų kombinacijų įvairovė kuria daugybę augimo galimybių.

Pasitikėjimas savimi ir gyvenimu, vidinė švara ir laisvė, džiugesys, stiprėjantys problemų sprendimo įgūdžiai, norimi įpročiai ir realybėje, o ne tik mintyse, apčiuopiami pokyčiai – pagrindiniai Lūšies uždaviniai. Ir man šie klausimai patys įdomiausi ir svarbiausi – tiek kaip savo gyvenimą gyvenančiai Rasai, tiek kaip Lūšies kūrėjai.

Pasitikėjimas savimi pasirinktas kaip vienijanti ašis, kaip pagrindinis tikslas, tačiau užduočių ir jų kombinacijų įvairovė sukuria daugybę augimo galimybių. Vis dėlto pasitikėjimui savimi (ir savo gyvenimu) skiriu ypatingą dėmesį. Jį vadinčiau daugelio pageidaujamų savybių ir įpročių šaltiniu, esmine sąlyga. Žinoma, kartu ir pasekme.

Jei pasitikime savimi, daug lengviau pasiekiame tikslus, ryžtingiau sprendžiame problemas, imamės pokyčių, artimiau bendraujame su kitais ir savimi, tvirčiau mylime ir arčiau prisileidžiame kitus. Pasitikėjimas kasdienybę pakvepina atsipalaidavimu, laisve, paprastumu ir džiugiu buvimu čia ir dabar.

Kai jaučiamės stiprūs, išorinių pamokymų reikia daug mažiau – patys natūraliai randame savo problemų sprendimus ir kelius savo svajonėms. Tikiu, kad galite išvardyti dar daugiau pasitikėjimo teikiamų gardumynų, tiesa? Žinoma, pasitikėti verta ne tik savimi, bet ir gyvenimu, kitais žmonėmis. To Lūšyje irgi mokomės.

Be pasitikėjimo savimi, Lūšyje didelis dėmesys skiriamas ir kasdienybei. Ji mus ištinka tarsi netikėtai, per mažai žmonės ją vertina ir dar mažiau dėl jos stengiasi. Iliuzija, kad laimei sukurti reikia daug pastangų, pasiekimų ar pinigų. Dėmesys tikriems poreikiams, smulkmenoms, čia ir dabar pajautimui, minimalizmui, atradimams, norimiems įpročiams, dienos ritualams, artumui su savimi bei kitais kasdienybę pripildo džiugesio, pilnatvės ir atsipalaidavimo.

PAPRASTESNIS GYVENIMAS

Tikėdami savimi, natūraliai randame sprendimus savo problemoms ir kelius savo svajonėms

MAŽIAU NERIMO

Stiprinant savivertę ir saugumo jausmą, mažėja įkyrių minčių „o ką apie mane galvoja kiti?“, „o kas, jeigu..?“

BENDRAVIMAS

Pasitikintis savimi žmogus lengviau atsiskleidžia kitiems, drąsiau išsako savo poreikius ir nuomonę

TIKSLŲ SIEKIMAS

Pasitikėjimas savimi ir gyvenimu padeda įveikti kliūtis, atkakliai siekti rezultato ir pamatyti daugiau galimybių

BUVIMAS SAVIMI

Pasitikint savimi lengviau gyventi vadovaujantis savo požiūriu, vertybėmis, mažiau reikia kitų pritarimo

SANTYKIAI

Pasitikėjimas savimi padeda įveikti atstūmimo baimę, palengvina nuoširdžių santykių mezgimą

DIDESNĖ SAVIGARBA

Pasitikėdami savimi labiau save gerbiame, mėgstame ir mylime

REZULTATYVUMAS

Pasitikintys savimi nuveikia daugiau nei nuolat dėl kliūčių, netobulumų ir kitų nuomonės išgyvenantys lepšiai

RAMYBĖ

Pasitikėjimas savimi ir gyvenimu padeda jaustis užtikrinčiau susidūrus su baimėmis ir nežinomybe dėl ateities

GERESNĖ NUOTAIKA

Pasitikėdami savimi drąsiau sprendžiame konfliktus, problemas ir išsivaduojame iš graužaties

ĮGALINIMAS VEIKTI

Tikėjimas savimi ir savo sėkme stiprina entuziazmą ir norą veikti

O JŪS?

O kaip jūs išnaudotumėte savo sustiprėjusį pasitikėjimą savimi? Galbūt pagaliau užkalbintumėte patikusią merginą?

Lūšis pamokė švęsti gyvenimą. Audra Ramioji, 34 m., Pasitikinti savimi Lūšis VI.

Man psichoterapija taip nepadėjo, kaip padėjo ši programa. Banga Ugninė, 46 m., Pasitikinti savimi Lūšis VI.

Padariau tai, apie ką galvojau 15 metų. Žvaigždė Ieškanti, 30 m., Pasitikinti savimi Lūšis VI.

Ženkliai pamažėjo vidinių ir išorinių baimių. Nebeslegia gyvenimo prasmės paieškų našta. Atvirumas ir pasitikėjimas palengvino bendravimą su kolegomis ir mokiniais, sušvelnino santykius su pačia savimi. Tapo lengviau tiesiog BŪTI. Būti čia ir dabar. Į kasdienybę atėjo daugiau paprastumo, džiaugsmo. Upė Gilioji, 52 m., Pasitikinti savimi Lūšis VI.

Nustojau švaistyti laiką facebooke, pradėjau planuoti veiklas, atsikratyti, ko nereikia, pradėjau viską geriau suderinti, tapau moteriškesnė, pagaliau svoris tapo stabilus, santykiai su vyru ir vaiku džiugina. O kas svarbiausia, pradėjau galvoti ir apie save, myliu save labiau, nei prieš programą. Giria Žalioji, 28 m., Pasitikinti savimi Lūšis VI.

LŪŠIES FILOSOFIJA IR STRATEGIJA

Stengtasi, kad Lūšis būtų ne tik gyvenimą keičianti, bet ir įtraukianti, juoku aidinti erdvė

Užduotys

 • Sukurtos su užsidegimu ir meile
 • Stipraus ir kintančio poveikio
 • Įvairaus sunkumo ir trukmės
 • Dinamiškos tematikos ir formato
 • Įtraukiančios ir įdomios
 • Prisitaikančios prie jūsų dabartinių poreikių

Dėsniai

 • Energizuojantys, įkvepiantys
 • Skatinantys žaisti ir įsitraukti
 • Silpninantys atidėliojimą, baimę
 • Greitinantys mokymąsi
 • Griežti ir kategoriški

Strategija

 • Dėmesys į čia ir dabar
 • Orientavimasis į ilgalaikius pokyčius
 • Įvairiakampis ir įvairiadalis augimas
 • Rezultatyvus ir unikalus pažangos stebėjimas, valdymas
 • Kryptinga savirefleksija
 • Lankstumas, laisvė rinktis pačiam

Bendražygiai

 • Bendravimas su dalyviais, kūrėja psichologe Rasa
 • Laisvė pačiam spręsti su kuo, apie ką ir kiek bendrauti
 • Grįžtamasis ryšys
 • Bendra energija ir dvasia
 • Nauji draugai realiame gyvenime

Visų pirma, užduočių daug ir jos labai skirtingos. Jos skiriasi sudėtingumu, tematika, įtraukimu. Įvairaus formato užduotys ir dalies jų įpynimas į kasdienę veiklą padeda Lūšiukams greitai sumedžioti kelis zuikius vienu metu, t. y. stiprėti keliomis kryptimis vienu metu ir išsaugoti savo brangų laiką.

 

Užduotys esti trijų formatų:

 • Įprotinė užduotis kuria ir įžemina įpročius (tikslo siekimas, rezultatyvumas veikloje, džiugesys, dėkingumas, jaukus poilsis, ritualai ir kt.). Šios užduotys daromos kasdien. Lūšis pateikia 12 tokių užduočių, iš kurių Lūšiukas išsirenka jam patinkančias ir tiek, kiek jų nori – nuo 1 iki 12.
 • Įpintoji užduotis įsipina į kasdienybę (savęs stebėjimas ar situacijos keitimas Lūšies nurodytu aspektu tiesiog čia ir dabar, dienos eigoje). Ši užduotis įsipina į kasdienę veiklą, nereikalauja atskiro laiko ir kiekvieną dieną būna vis kitokia. Ji labai tinka tiems, kurie prisigalvoja, jog jiems trūksta laiko.
 • Įprastoji užduotis atitinka įprastą užduočių suvokimą – kažką konkretaus padarai arba išanalizuoji ir gauni rezultatą (savęs tyrinėjimas, savo poreikių, vertybių ir stiprybių pažinimas, pokyčių planavimas, atviri pokalbiai su savimi, iššūkiai ir kt). Ši užduotis būna vienkartinė ir kiekvieną dieną vis kitokia. Ji būna trijų sunkumo lygių.

Jeigu domina užduočių atlikimo konkretybės iš dalyvių lūpų, galite užmesti uodegą į dažniausiai užduodamų klausimų skiltį Tai kaip konkrečiai viskas vyksta?

Užduotys puikios, be galo stiprios ir įdomios, motyvuojančios, padedančios geriau susipažinti su savimi ir suprasti save. Jaučiu didelę pagarbą Rasai už tokias stiprias užduotis. Jos ženkliai viršijo mano lūkesčius. Saulė Liepsnojanti, 40 m., Pasitikinti savimi Lūšis VI.

Kas man labiausiai patinka čia tai kokybiškos užduotys, matau, kad kiekviena užduotis yra gerai apgalvota. Tikrai, kad genijaus čia padirbėta. Šaunuolė Rasa! Moteris Nuostabioji,  33 m., Pasitikinti savimi Lūšis VI.

Užduotys paruoštos profesionaliai, tik tempas per didelis. Kriaušė Laukinė, 54 m.,  Pasitikinti savimi Lūšis VI.

Vis nusistebėdavau, na kaip visos užduotys gali būti tokios taiklios, padedančios atrasti, suprasti, priimti.. ir tikriausiai, kiekvienam dalyviui užduotys suteikė visiškai skirtingų patirčių. Liūtė Charizmatiškoji, 21 m., Pasitikinti savimi Lūšis VI.

Man atvirkščiai, visa iki šiol programa atrodė nenaudinga, o tos subasmenybės pramušė. Geriausia, ką radau per n metų. Žaibas Kvadratinis, 34 m., Pasitikinti Savimi Lūšis V.

Dar daugiau atsiliepimų apie užduotis

Lūšyno gyventojai girioje darbuojasi pagal išsamius dėsnius, kuriuos išmoksta programos pradžioje. Jie skatina rezultatyvų ir džiugų augimą, silpnina atidėliojimą ir baimes, padeda susidraugauti su kitais dalyviais ir įtraukia stengtis iki uodegos galiuko. Skamba mistiškai, tiesa? Iš tiesų viskas vyksta paprastai. Prisijungsite internetinėje erdvėje, susipažinsite su Lūšies dėsniais ir jų griežtai laikysitės, kasdien arba beveik kasdien (pagal tamstos galimybes) atliksite pasirinktas užduotis ir už jas atsiskaitysite. Jei norėsite, galėsite užduočių klausimais ir potyriais dalintis su Lūšimi ar kitais Lūšiukais.

 

Jeigu domina užduočių atlikimo konkretybės iš dalyvių lūpų, galite užmesti uodegą į klausimą Tai kaip konkrečiai viskas vyksta?

 

Beje, Lūšyje nežaidžiama bandant pripūsti tuščias padangas – motyvuojant, įkalbinėjant, raginant, kad dalyviai stengtųsi. Mano pareiga – sukurti gerą erdvę ir terpę tobulėti, dalyvių pareiga – gerai tuo pasinaudoti. Jei jie savo pareigos negali atlikti, dykaduoniauti dalyviai paraginami kur nors kitur – jie iš programos automatiškai iškrenta. Tinkamas atsakomybės paskirstymas sugrąžina viską į savo vietas: aš ramiai dirbu savo darbą, Lūšiukai neriasi iš kailio ir po mėnesio visi džiaugiamės naujais jų kailiniais.

Motyvacija – 200%. Sudalyvavusi praeitais metais Veikliojoje Lūšyje žinojau kur einu, kur lendu, be galo to norėjau ir laukiau. Rytas Brėkštantis, 35 m., Pasitikinti savimi Lūšis VI.

Lūšis įtraukia ir nebepaleidžia. Ir dėl to nėra jokio graužaties jausmo, nes kapstaisi ir stebi savo, o ne kitų gyvenimą, kaip pavyzdžiui soc. tinkluose. Katė Šoklioji, 48 m., Pasitikinti savimi Lūšis VI.

Man buvo labai įdomu! Nors buvo įtemptas mėnuo darbuose ir prisesdavau tik vakarais(naktimis),atradau tiek įdomių dalykų savyje, o labiausiai patiko, kad man visa tai buvo taip artima, suprantama ir aišku, atitiko mano gyvenimo supratimą. Smilga Lanksčioji, 43 m., Pasitikinti savimi Lūšis VI.

Tvarka ir gana paini iš pat pradžių, kelia šiek tiek streso perprasti viską, ypatingai tokie įdomūs žodžiai kaip „kasdieneigė”, „Įverčiai”, „Įprotinės užduotys” ir t.t. Šiek tiek sunku buvo pačioje pradžioje, bet manau tai yra dalis minties. Bet pačios taisyklės tikrai aiškios ir labai gerai „įstato į tam tikrus rėmus”. Tu niekam nieko neprivalai, bet esi atsakingas tik prieš save patį. Tai skatina ir motyvuoja pasitempti. Spindulys Debesyse, 30 m., Pasitikinti savimi Lūšis VI.

Man Lūšis būtent tuo ir patinka, kad čia mes nesam uždaryti kažkokiam šiltnamyje, kur vien pozityvas, vien geri įvertinimai, viskas, kaip mums patinka, o jei kas nepatinka, mama Lūšis iškart lėks bėgs mum tas kliūtis panaikint. O čia grynai kaip gyvenime. Kažkurie Lūšiukai mums patinka, kažkurie ne, kaip ir mes ne visiem patinkam. Kažkur jaučiamės nuskriausti ar neįvertinti, kažkur atvirkščiai. Tikras gyvenimas! Tik Lūšy šitas problemas spręsti paprasčiau nei realybėje. Bent jau man. Pvz., išdrįstu vis labiau paatvirauti ar pripažinti turinti kažkokią savybę, kurią neigdavau, o paskui pastebiu, kad jau ir realiam gyvenime lengviau būt atviresnei. Arba, kaip anksčiau rašiau, kad nemoku kritikos priimti, iškart įsižeidžiu. Tai čia irgi to mokausi, nesureikšminti tų įvertinimų. O tada pastebiu, kad ir realiam gyvenime jau įsižeidžiu nebe visada, o kas antrą kartą. Švieselė Ryškioji, 31 m., Pasitikinti savimi Lūšis V.

Lūšies išbaigtumas ir sustyguotumas yra vienas didžiausią įspūdį darančių dalykų. Mane veža, kai gali visiškai pasitikėti žmogumi (Ar programą valdančiu žmogumi šiuo atveju), žinai, kad jeigu pasakė, kad tada tas bus/atsiras, tai vadinasi taip ir bus. Jei pasakė, kad turi būti taip, o ne kitaip, nes bus pasekmės, tai taip ir bus. Didžiausi komplimentai. Žvaigždė Ieškanti, 30 m., Pasitikinti savimi Lūšis VI.

Dar daugiau atsiliepimų apie dėsnius ir programos įdomumą

Žmogaus asmenybė, elgesys ir supanti aplinka veikia kaip sistema, kaip kūrinys, kurio dalys tarpusavyje glaudžiai sąveikauja ir yra viena nuo kitos stipriai priklausomos.  Tad siekiant iš tikro efektyviai stiprinti kokią nors savo savybę ar gyvenimo sritį, svarbu pažinti ir perprasti tas jungiančias taisykles. Tokiu sisteminiu požiūriu ir vadovautasi kuriant Lūšį. Tai vienas iš svarbiausių paaiškinimų, kodėl Lūšiukai patiria ilgalaikių, visapusiškų, esminių gyvenimo ar asmenybės pokyčių per sąlyginai trumpą laiką.

 

Be to, Lūšyje didelis dėmesys pokyčiams čia ir dabar. Girioje stengiamės darbuotis ne tik su giliomis psichologinėmis problemomis, bet ir įžeminti praktiškus, kasdienius, prie savo esmės grąžinančius pokyčius, kurie mus džiugintų jau dabar.

 

Lūšies kūrėja, jei nebūtų psichologė, būtų užsispyrusi ir raganiška mokslininkė, kuri be atokvėpio tyrinėja. Pasikliaudama savo tyrinėjimais ir intuicija, ji kuria, skaičiuoja, dėlioja ir perdėlioja, uosto ir ragauja, tikrina ir taip sukuria (na, labai stengiasi) nepalaužiamą strategiją. Tada pakelia ją prieš šviesą, pauosto ir, jei ana skaniai kvepia, ruošiasi būsimai Lūšiai.​

Ši programa – visa sistema. Paliečianti labai daug taškų, aspektų. Kaip ši sistema paveiks žmogų – kiekvienam individualus reikalas. Vienam reikia keisti viską iš pagrindų, kitam aptvarkyti spragas…Nuo to priklausys ir užduočių svoris (pasirodys neįveikiama, arba nebus ką veikti). Bet kokiu atveju, siūlau į viską žiūrėti ne pro pirštus. Siela Ieškanti, 30 m., Veiklioji Lūšis I.

Nepakartojama, originalu, išbaigta, apgalvota iki mažiausių smulkmenų. Srovė Kintanti, 46 m., Pasitikinti savimi Lūšis VI.

Tik geriausi vertinimai, komplimentai ir pagyrimai. Idealu, kad tai vyksta nuotoliniu būdu, patogu prisijungti iš bet kur. Išgryninta sistema, viskas funkcionuoja kaip šveicariškas laikrodžio mechanizmas. Esu nuoširdžiai dėkinga rėmėjams, t.y. tiems, kurie už programą mokėjo daugiau tam, kad sunkiai besiverčiantys lūšiukai galėtų nemokamai gauti jiems taip reikalingos pagalbos. Mano kuklia nuomone, TOBULA. Voverė Vikrioji, 30 m., Pasitikinti savimi Lūšis VI.

Aš kiekvieną dieną radau dėl ko išsižioti ir būti apakus. Tiek saviugdos sistemų, teorijų vienoje vietoje – ir viskas įgyvendinama praktiškai! Lašelis Švelnusis, 33 m., Pasitikinti savimi Lūšis VI.

Dar daugiau atsiliepimų šia tema

Bendražygių kvapas ir mintys – vienas svarbiausių programos sėkmės ir jaukumo veiksnių. Kartu augantys ir tikslų siekiantys padarai užkuria ir palaiko vienas kitą. Kai matau tą užsidegusią, įsijautusią, besidalinančią ir kartais vieningai pačią Lūšį per dantį traukiančią gaują, mano kailis sušyla, nušvinta – reiškia, mums ir vėl pavyks.

 

Kiekvienas Lūšiukas pats sprendžia, kiek aktyviai bendrauti su kitais ir kiek jiems atsiverti. Sakyčiau, giria kažkaip pati susireguliuoja. Dauguma susitelkia į užduotis, kitų minčių skaitymą ir privatų bendravimą.

Bendruomenė nuostabi: palaikanti, supratinga, ypač draugiška. Minioje mes kartais jaučiamės nestandartiškais, bet Lūšyje-pilna užsigrūdinusių ir analizuojančių asmenybių. Žaibas Nutvieskiantis, 45 m., Pasitikinti savimi Lūšis, VI.

Tas buvo labai vertinga ir stipru. Kitų atvirumas, pasidalinimas mane padrąsino daug kur, paskatino irgi imtis tam tikrų dalykų ir t.t. Gyvatė Stiprioji, 41 m., Pasitikinti savimi Lūšis, VI.

Man tai buvo pati svetimiausia programos dalis … Ne, man jų tikrai nereikėjo. Šiaip stengiuosi apriboti savo informacinę erdvę nuo tuščių plepalų, virkavimų, svetimų skaudulių, tai man tikrai nesinorėjo dalyvauti nei slėpinių, nei patirčių kambariuose. Musė Kietuolė, 44 m., Pasitikinti savimi Lūšis VI.

Kaip bendravimo formos socialinių tinklų nevertinu ir nepalaikau (facebook.com ir pan.), manau, jų žala socialine prasme didesnė, nei nauda. Tačiau Lūšies bendruomenė yra labai specifinė, orientuota į tam tikra sritį (pokyčius, užduotis), o ne tuščią dalinimąsi, plepėjimą ar rašinėjimą iš neturėjimo ką veikti, todėl ji atliko palaikymo ir raminimo funkcijas, lūšiukų susirašinėjimai skatino pasitempti, nesustoti, net kai sunku. Migla Pavasario, 28 m., Veiklioji Lūšis I.

Iš kelių dienų (o gal jau savaitės?) atstumo peržvelgus Lūšyne nueitą kelią aiškiau matau tam tikrus rezultatus. Kai kurie rezultatai nustebino, nes niekad nepatikėčiau, kad jie gali įvykti (pvz., „neišpasakytas“ rezultatyvumas siekiant siekinio be jokių kliūčių, noras aktyviai bendrauti, kai kurie drąsūs ir netikėti žingsniai ir kt.). Daugiausiai naudos davė būtent bendravimas forumuose (Slėpinių skiltis buvo kaip tik ta vieta, kur buvo galima daugiausiai duoti ir gauti) ir ypač asmeniškai su draugais. Miškas yra ta vieta, kur susirenka labai įvairūs ir įdomūs žmonės (gyvūnai), galintys daug duoti vienas kitam ir viens iš kito daug išmokti, praplėsti savo ribas. <…>. Ežiukėlis Išmintingasis, 41 m., Stiprioji Lūšis V.

Buvo gera dalintis ir gauti palaikymą. Nors laiko turėdavau gana mažai lakstyti po lūšyną, vis gi skaitydama kitų pasisakymus supratau, kiek daug panašumų mes turime. Ir tai leido pasijausti ne viena. Lūšiukai pasirodė tokie artimi, atskleidę savo gyvenimo subtilybes, skaudulius ir patirtis. Įdomu buvo tai, kad nežinodami vieni kitų, mes buvome tokie atviri. Tai tarsi tikrai kita realybė. Mes visi buvome be kaukių, nuogi, ir to nebijojome. Tai buvo labai naudinga. su dalyviais nesijauti vienas, nesijauti kvailai ir aplamai, jauti didžiulį palaikymą. Giesmė Įkvepianti, 36 m., Pasitikinti savimi Lūšis VI.

Dar daugiau atsiliepimų šia tema

KAS KURIA LŪŠĮ?

Lūšies kūrėja, jei nebūtų psichologė, būtų užsispyrusi ir raganiška mokslininkė, kuri be atokvėpio tyrinėja. Pasikliaudama savo tyrinėjimais ir intuicija, ji kuria, skaičiuoja, dėlioja ir perdėlioja, uosto ir ragauja, tikrina ir tokiu būdu sukuria (na, labai stengiasi) nepalaužiamą strategiją. Tada pakelia ją prieš šviesą, pauosto ir, jei ana skaniai kvepia, ruošiamasi būsimai Lūšiai.

RASA NORBUTĖ (VENCKUTĖ)

Lūšies kūrėja, psichologė

Kaip sukurti nepalaužiamas pokyčių link vedančias strategijas? Ko reikia, kad žmonės greičiau ir lengviau sustiprėtų? Kaip tą stiprėjimą supaprastinti ir paversti maloniu ir įtraukiančiu užsiėmimu, lyg žaidimu? Kuo apsodinti internetines Lūšies girias, kad jos įtrauktų gaujas žmonių ir skatintų juos čia ganytis dažniau nei feisbuke. Tai – mane apsėdę klausimai. Tikrai apsėdę, o ne šiaip įdomūs… Su šiais ir panašiais klausimais aš nubundu ir užmiegu, klausausi svetimų pokalbių, plaunu indus, vaikštau po Bernardinų sodą. Tyrinėju kaip mažas vaikas, o atradimus tikrinu kaip griežtas mokslininkas.

Lūšį kuriu jau septinti metai. Nors kartais atrodo, jog šio žvėries kūryba prasidėjo dar vaikystėje, kai uoliau stengdavausi suprasti žmonių elgsenos motyvus. Lūšiukų auginimas – mano pagrindinis darbas. Turbūt tai mano svajonių darbas.

Ką apie Rasą ir jos darbą kalba Lūšies dalyviai?

Atsigręžkime į čia ir dabar, į savo besikartojančius pasirinkimus ir mažus elgesio momentus. Mes galime kurti savo charakterį kasdien, čia ir dabar atsirišdami nuo mus ribojančių įsivaizduojamų charakterio savybių.

LŪŠIES DALYVIŲ PASIEKIMAI IR POKYČIAI

Įvairaus formato užduotys ir dalies jų įpynimas į kasdienę veiklą padeda Lūšiukams greitai sumedžioti kelis zuikius vienu metu, t. y. stiprėti keliomis kryptimis vienu metu ir išsaugoti savo brangų laiką. Galimybė pačiam rinktis, kurias užduotis atlikti, padeda sukurti daugybę galimų mokymosi ir stiprėjimo krypčių. Lūšiukai patys sprendžia, kuriomis kryptimis jie nori judėti, tad kiekvieno iš jų kelias Lūšyje unikalus, lankstus ir tinkantis būtent jam. Tereikia tik žvėriško noro visu tuo pasinaudoti.

Tikėtini atsakingai Lūšį baigusiojo pasiekimai

Kurie iš šių pasiekimų bus jūsų, priklausys nuo jūsų pasirinktų užduočių. Lūšis, kaip visada, užsimojo daug. Ir, kaip rodo istorija, Lūšiai ir darbštiems Lūšiukams pasiseks.

 • Sužinota ir išbandyta daug naujų, įdomių ir asmeniškai tinkančių psichologinių problemų sprendimo būdų
 • Išaugęs entuziazmas veikti, imtis pokyčių
 • Aštresnis mąstymas, sustiprėjęs kūrybiškumas
 • Darnesni ir atviresni santykiai su kitais, ryškesnis gebėjimas bendraujant būti savimi, išsakyti savo nuomonę
 • Dažnesnės ramybės, atsipalaidavimo, sąmoningumo (buvimo čia ir dabar) būsenos
 • Išsiplėtusi patiriamų emocijų gama ir greitesnis jų valdymas
 • Sustiprėjęs gebėjimas valdyti savo baimes ir nerimą
 • Platesnė šypsena ir džiugesnis mąstymas
 • Gyvenimo išvalymas ir išgryninimas
 • Rezultatyvesnis įpročių valdymas – Lūšyje formuosime naujus jūsų pasirinktus įpročius, mokysimės geriau valdyti senuosius
 • Aiškesnis savo gyvenimo prasmės supratimas
 • Geresni bendravimo, saviraiškos, kritikos išsakymo ir priėmimo įgūdžiai
 • Išaugęs veiklos efektyvumas, geriau valdoma dienotvarkė
 • Storesnis, geriau iššūkius ir sunkumus atlaikantis kailis

Pačių dalyvių įvardinti pasiekimai

Po Pasitikinčios savimi Lūšies programos (2017 m.) dalyvių buvo prašoma įvertinti, kiek, jų akimis, pakito tam tikri jų asmenybės, gebėjimų ir gyvenimo aspektai. Rezultatai paremti visų į klausimą atsakiusių (apie 100) pasirinkimais. Vertikalioje ašyje pavaizduotas atsakymą pasirinkusių skaičius.

lusies dalyviu atsiliepimai
lusies dalyviu pasiekimai
lusies dalyviu pasiekimai

Dalyvių žodžiais tariant

Dalyvių buvo prašoma atsakyti ir į 3 klausimus, pasirenkant nuo 1 (labai silpnai) iki 10 (labai stipriai). Rezultatai paremti visų į klausimą atsakiusių (apie 100) pasirinkimais. Vertikalioje ašyje pavaizduotas atsakymą pasirinkusių skaičius.

lusies programos atsiliepimai
lusies programos atsiliepimai
lusies programos atsiliepimai

KAIP KEITĖSI LŪŠIES DALYVIŲ GYVENIMAI?

Kiekvieno dalyvio pradžios taškas kitoks, pasirinkta kelionės eiga kitokia, tad ir pabaigos taškas – kitoks.

Viena smagiausių mano darbo dalių: matyti ir skaityti, kaip Lūšis keičia savo dalyvių gyvenimus.

Kas baigęs mokymus išdrąsėja ir neišjungęs įtampos namie taiso elektrą, kas seną meilę susigrąžina, kas meta nemėgstamą darbą, kas tiesiog pasidaro ramus ir laimingas. Bet taip nutinka tik tiems, kurie dalyvauja nedykaduoniaudami, patys aktyviai ieško galimybių ir jau būna prisirpę pokyčiams. Tingesni, skiriantys mažiau laiko ar tiesiog ne tokie alkani dalyviai pasiekia mažiau – pastiprina kurią nors gyvenimo sritį ar savybę, pasidaro ramesni, rezultatyvesni, džiugesni, paprasčiau žiūri į gyvenimą ar pasiima iš programos dar kažką kito.

Kartais susitikus Lūšiukus kokiame nors renginyje būna labai netikėtų momentų, kai šie pasakoja, kas ta Lūšis ir ko jie joje išmoko. Tie pasakojimai būna žvėriškai skirtingi! Aš, matai, kuriu užduotis tam ar anam tikslui, o jie išmoksta visai kitų dalykų!

Žinoma, kartais pasitaiko ir kitokių pabaigų – keli dalyviai teigia, kad jaučiasi dar didesnėje duobėje, chaotiškesni nei anksčiau.

Jų pačių žodžiais: „programa pasiima tavo gyvenimą už vieno kampo ir purto tol, kol jis subyra gabaliukais“, „užduotys tarsi gera šluota prašlavė įvairius gyvenimo kampelius ir iškėlė ne tik kvietkelius, bet ir pasislėpusius baubus“.

Tačiau ir tokiais atvejais dalyviai dažniausiai teigia, kad taip tik į gera, nes, kol neatveri žaizdos, negali jos gydyti. Gal jiems tiesiog neapsiverčia uodega stipriau pakritikuoti erdvės, kurioje gaišo daugiau nei mėnesį? Visai gali būti, nes nei Lūšis, nei dalyvavimas joje nėra tobuli kūriniai. Taip pat dalis dalyvių Lūšies nebaigia – iškrenta dėl taisyklių nesilaikymo, palieka Lūšį patys, nes nespėja dėl laiko stokos, neranda ryžto ar tiesiog nemėgsta girios dėsnių, užduočių ar kt. Pasitaiko ir mažai pokyčių patyrusių ar nusivylusių programa. Yra mane pavadinusių ir besote, ir trenkta, ir diktatore. Manau, jie labiau teisūs nei klystantys.

Ačiū visiems buvusiems ir būsimiems Lūšiukams už pasitikėjimą, atvirumą ir įsitraukimą dalyvaujant Lūšyje!

Turbūt visi turime daug vertingų žinių, perspektyvių idėjų ir planų. Tačiau veikiantys tik mintyse rezultatus irgi turi tik mintyse. Pasitikėjimas savimi ir žinojimas, kaip jaukiai ir maloniai siekti savo tikslų, padeda iš minčių pereiti prie veiksmų. Ir jau šiandien.

PRIĖMIMO SĄLYGOS IR REGISTRACIJA

Laukiame jūsų ir jūsų pokyčių!

Lūšis vyksta tik kartą per metus. Sekanti Pasitikinti savimi Lūšis startuos anksčiausiai 2024 m. Prenumeruokite naujienlaiškį ir sužinosite pirmieji. Taip pat galite užmesti uodegą į artėjančią Kasdienę Lūšį. Ji vyks 2023 m. kovą-balandį.

 

Visa programa vyksta internetu. Todėl dalyvauti Lūšyje galima namie, darbe, medyje ir bet kur kitur, kur tik yra internetas. Ryte, naktį ir bet kada, tik būtinai laikantis nustatytų terminų.

 

Lūšyne darbuojamasi nuo pirmadienio iki šeštadienio, tik sekmadienį Lūšiukai kaip tikri Dievai ilsisi.

 

Būtina, kad dalyvis galėtų kasdien arba beveik kasdien Lūšiai skirti bent 40 min. Vidutinis girios gyventojas kiekvieną dieną Lūšiai atriekia apie 35–150 min. Dauguma Lūšiukų programos pradžioje laisvo laiko turi mažai, tačiau į programą taip įsitraukia, kad ima sparčiau ir efektyviau suktis, atsisako laiko švaistymo veiklų, efektyviai įpina užduotis į kasdienybę, todėl Lūšiai pajėgia skirti vis daugiau laiko ir energijos.

 

Prireikus kurį laiką dalyvavimą galima pristabdyti ir paskui tęsti, taip pat galima pasislinkti dienas pagal savo poreikius.

 

Visi baigę programą gali ir toliau bėgioti girioje – kartoti užduotis, peržiūrėti diskusijas, kalbinti Lūšį visais rūpimais klausimais.

Siekiame, kad dalyvauti Lūšyje būtų visiems įkandama, todėl atlygį kūrėjams renkasi patys dalyviai: jie renkasi galimybes, gautą vertę ir norą atsidėkoti atitinkantį variantą (56–356 €) arba dalyvauja nemokamai (jei tokiems mokymams neturi pinigų) ar siūlo savo sumą (mažesnę nei 56 €), arba sumąsto kitą išradingą atlygį. Norintys dalyvauti nemokamai iki atrankos pradžios turi parašyti motyvacinį laišką [email protected], kuriame pasipasakotų, kodėl nori dalyvauti Lūšyje ir kiek ketina jai skirti laiko bei jėgų. Motyvaciniai laiškai skirti tik iš smalsumo atliktoms registracijoms atsijoti, visi padorūs laiškai yra patvirtinami.

 

Dvejojantys dėl atlygio dydžio gali apsispręsti per 10 dienų. Prireikus mokėjimą galima atidėti arba skaidyti pagal jums pačiam patogų grafiką.

 

Pasirinktas atlygis nedaro įtakos nei atrankai, nei dalyvavimo ypatumams. Įtakos nedaro ir į Lūšies namus atnešta mėlynių uogienė, paskola butui butelio dėžutėje ar skambutis iš Chucko Norriso!

 

Taikoma 100 % pinigų grąžinimo garantija. Nusivylus Lūšimi arba tiesiog persigalvojus, galima be jokių klausimų atgauti sumokėtus pinigus praėjus net 3 mėnesiams po Lūšies pabaigos. Taip taip, pinigus atgauti galima net ir pabaigus Lūšį, jeigu pasirodo, kad girioje užsiaugintas kailis ne itin gerai atlaiko žiemą

Programoje dalyvauja įvairaus amžiaus (vidurkis 34 m.), lyties, socialinio statuso ir įvairios patirties ugdant save turinčios būtybės. Minimalus dalyvio amžius – 18 m. Visi dalyvauja anonimiškai.

 

Nerekomenduojama Lūšyje dalyvauti turintiems psichikos, nuotaikos (depresija, nerimas ir pan.) sutrikimų. Jeigu turite specifinių poreikių, prieš registruodamiesi susisiekite su manimi [email protected].

 

Lūšiai BŪTINI bent du resursai: tikras noras augti, nerti į užduotis ir bent 40 min. laiko per dieną. Tapus dalyviu reikės išmokti ir laikytis tam tikrų taisyklių – Lūšies dėsnių. Nors jie ir žaismingi, kartu jie griežti ir kategoriški. Jų nesilaikantys dalyviai palieka girią. Išsamiau apie rezultatyvaus dalyvavimo prielaidas skiltyje Koks turėtų būti Lūšies dalyvis?

 

Dalyvaudamas Lūšyje prisiimate visą atsakomybę, riziką ir garbę už savo pokyčius.

Įprastai stengiamės Lūšin priimti ne daugiau kaip 800 dalyvių, nors norinčių sutraukiame virš 1500. Be to, Lūšis intensyvi, stipri ir laikui imli programa, todėl taupydami norinčių dalyvauti ir savo laiką rengiame atranką. Taip pat Lūšiai reikia nusiteikti ir pasiruošti (taip taip, namų darbai dar prieš dalyvavimą!), atranka padeda tą pasiruošimą paskatinti ir įvertinti.

 

Apie pasiruošimą sužinosite užsiregistravę – po kurio laiko gausite mūsų laišką. Kuo greičiau užsiregistruosite, tuo daugiau laiko turėsite pasiruošti atrankai ir rezultatyviam bei jaukiam dalyvavimui.

 

Dalyvaujant atrankoje reikės užpildyti internetinę formą. Pagrindiniai atrankos kriterijai:

 • pasiruošimas atrankai ir dalyvavimui;
 • noras ir ryžtas atsakingai dalyvauti Lūšyje;
 • noras ir galimybės rasti laiko;
 • atviras nusiteikimas priimti naujas patirtis;
 • teksto supratimo gebėjimai.

Dalis būsimų Lūšiukų pabūgsta atrankos, bet ana nėra tokia sudėtinga ir sunki. Tad susiimkite už uodegos ir drąsiai dalyvaukite!

Visi baigę programą gali ir toliau bėgioti girioje – kartoti užduotis, peržiūrėti diskusijas, kalbinti Lūšį visais rūpimais klausimais.

 

Baigusiųjų Pasitikinčią savimi Lūšį įprastai laukia antroji programos pakopa – Stiprioji Lūšis. Jon kviečiami ir priimami tik baigę kurią nors Lūšį.

Registracija į priėmimą

Atlygis atitinka kiekvieno galimybes

Nusivylus, taikoma 100 % pinigų grąžinimo garantija, net ir pabaigus visą programą
REGISTRACIJA Į PRIĖMIMĄ
Atlygio dydį renkasi pats dalyvis (galima nuspręsti ir išbandžius programą). Prireikus atlygį galima skaidyti dalimis ar jį atidėti. Neturintys pinigų gali dalyvauti nemokamai*.
56-356 €
Ši registracija dar nepatvirtina jūsų dalyvavimo, vėliau reikės įveikti atranką.
Pasirinktas atlygis nedaro įtakos nei atrankai, nei dalyvavimo ypatumams.
Įtakos nedaro ir į Lūšies namus atnešta mėlynių uogienė, paskola butui butelio dėžutėje ar skambutis iš Chucko Norriso!
 • Persikraustymas į naujus jaukius namus, į naują įdomų gyvenimą – į Lūšyną
 • Galimybė kasdien stiprinti pasitikėjimą savimi ir norimus įpročius pačiam renkantis skirtingas užduotis, jų intensyvumą, sudėtingumą
 • Nuo 1 iki 12 ilgalaikių užduočių (galbūt virsiančių įpročiais), jų įtvirtinimo strategija
 • Bendravimas su kūrėjais ir bendražygiais, nauji draugai (pagal jūsų poreikį)
 • Patogi internetinė erdvė, greita tiek kūrėjų, tiek kitų bendražygių pagalba
 • Papildomos Lūšyno erdvės ir būdai augti, dalintis mintimis, rūpimais klausimais
 • Išbandyti ir galbūt įtvirtinti rezultatyvūs psichologinių problemų sprendimo būdai savarankiškam gyvenimui po Lūšies
 • Galimybė bėgioti po Lūšyną net ir pasibaigus programai – ir toliau kartoti užduotis, bendrauti su Lūšiukais ir Lūšimi
 • Nusivylus Lūšimi ar tiesiog persigalvojus, be jokių įtikinėjimų taikoma 100 % pinigų grąžinimo garantija
 • Pirmenybė užsisakant papildomas asmenines psichologės Lūšies konsultacijas jums rūpimais klausimais
REGISTRACIJA Į KITĄ LŪŠĮ

Ši programa mane pakeitė. Dar tiksliai nesupratau kaip, bet į gerąją pusę. TAPAU vidumi tvirta ir rami, kaip uola. Drąsiai reiškiu savo nuomonę. Dingo nerišlus kalbėjimas. Įtemptos situacijose kalbu aiškiai, lėtai ir ramiai. Stebiu savo kūno kalbą, kiek ji daug man pasako. Sustiprėjo intuicija. DINGO bendravimo, žmonių susibūrimo baimės. Jaučiuosi laisva ir man nesvarbu, ką kiti apie mane galvoja. Baimė man beliko tik kaip proto iliuzija, kuri bando mane padaryti pilka marionetine mase. Aš visada turiu pasirinkimą. Meilę ar baimę. Aš renkuosi meilę. Tūkstantį kartų ačiū už šią programą, kuri išjudina esminius asmenybės rėmus ir suvokimo ribas. Banga Jūros, 30 m., Pasitikinti savimi Lūšis V.

Džiaugiuosi, kad Lūšies dėka supratau, kaip smagu tiesiog kartu valgyti pusryčius, kartu eiti su šuniukais pasivaikščioti ir džiaugtis tuo procesu ir kaip smagu tai daryti būtent dabar, nieko nelaukiant ir nieko nesitikint, ir žinoti, kad gyventi vis tik yra gera, nesvarbu, kokių sunkumų iškyla. Man paprasčiausiai šiandien gera. Ir tik vieno gaila, kad Lūšis negimė bent dvigubai anksčiau. Striukis Beuodegis, 53 m., Stiprioji Lūšis V.

Stringate su tikslų siekimu? Jums ir jūsų tikslams nereikia dar vienos įkvepiančios motyvacinės žinutės ar prievartos. Jums tiesiog reikia įgusti stipriau pasitikėti savimi ir efektyviau vystyti tikslų siekimo įgūdžius.

KOKS TURĖTŲ BŪTI LŪŠIES DALYVIS?

Kokio dalyvio laukia Lūšis ir Lūšiukai?

 • Pasiruošęs augti. Tikimės, kad būsimieji girios gyventojai ateina pas mus savo noru ir esti tvirtai apsisprendę augti, imtis pokyčių. Taupydami norinčiųjų dalyvauti ir savo laiką, rengiame atranką. Jai ir apskritai visam dalyvavimui būtų naudinga pasiruošti iš anksto. Daugiau apie tai sužinosite po registracijos.
 • Atsakingas už save, besilaikantis visų Lūšies dėsnių. Mano pareiga – sukurti gerą erdvę ir terpę augti, dalyvių pareiga – gerai tuo pasinaudoti. Jei jie savo pareigos negali atlikti, dykaduoniauti dalyviai paraginami kur nors kitur – jie iš programos automatiškai iškrenta. Tinkamas atsakomybės paskirstymas sugrąžina viską į savo vietas: aš ramiai dirbu savo darbą, Lūšiukai neriasi iš kailio ir po mėnesio ar kelių visi džiaugiamės naujais jų kailiniais.
 • Galintis skirti laiko. Būtina, kad dalyvis galėtų kasdien Lūšiai skirti bent 40 min. Vidutinis girios gyventojas kiekvieną dieną Lūšiai atriekia apie 35–150 min. Dauguma Lūšiukų programos pradžioje laisvo laiko turi mažai, tačiau į programą taip įsitraukia, kad ima sparčiau ir efektyviau suktis, atsisako laiko švaistymo veiklų, efektyviai įpina užduotis į kasdienybę, todėl Lūšiai pajėgia skirti vis daugiau laiko ir energijos. Pavyzdžiui, dalis Lūšiukų juokėsi, kad murzinus vaikus prausdavo, televizorių žiūrėdavo, į lauką išlįsdavo ir maistą visai savaitei gamindavo tik sekmadieniais – laisvą dieną.
 • Norintis būti savimi. Nors Lūšyje daug dėsnių ir taisyklių, vis tiek kiekvienas dalyvis yra laisvas būti savimi ir šnekėti, ką nori ir jaučia. Nesvarbu, koks jūsų būdas – esate laukiamas Lūšyje.
 • Bet kokio pažangumo ir amžiaus. Programoje dalyvauja įvairaus amžiaus (praėjusios programos vidurkis 34 m.), lyties, socialinio statuso ir įvairios patirties ugdant save turinčios būtybės. Minimalus dalyvio amžius – 18 m. Taip pat galima Lūšyje dalyvauti ir daugiau nei vieną kartą. Tokių senbuvių turime nemažai.

Patariu dalyvauti visiems norintiems, pribrendusiems, o svarbiausia PASIRYŽUSIEMS daryti realius veiksmus savęs pažinimo link ir imtis pokyčių. Tam reikės skirti daug laiko ir stipriai įkinkyti savo smegenis dirbti. Čia nepasivaikščiojimas žemuogių pieva. Giria Tylioji, 31 m., Pasitikinti Savimi Lūšis VI.

Manau artumą Lūšiai pajunti iškarto, kai tik paskaitai jos pristatymą internete. Jei širdis suvirpėjo, klausti daugiau nieko nebereikia, pirmyn registruotis ir laukti programos pradžios. Gal kam reikia išsivalyti senas žaizdas, gal kas gyvena puikia ir nori dar geriau…. Tinka visiems, tikslus pasirenki pats Lūšyje. Pašvaistė Mįslingoji, 39 m., Pasitikinti savimi Lūšis VI.

DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

Ar? O kas, jei...?

Lūšyno gyventojai girioje darbuojasi pagal išsamius dėsnius, kuriuos išmoksta programos pradžioje. Jie skatina rezultatyvų ir džiugų augimą, silpnina atidėliojimą ir baimes, padeda susidraugauti su kitais dalyviais ir įtraukia stengtis iki uodegos galiuko. Skamba mistiškai, tiesa? Iš tiesų viskas vyksta paprastai. Prisijungsite internetinėje erdvėje, susipažinsite su Lūšies dėsniais ir jų griežtai laikysitės, kasdien arba beveik kasdien (pagal tamstos galimybes) atliksite pasirinktas užduotis ir už jas atsiskaitysite. Jei norėsite, galėsite užduočių klausimais ir potyriais dalintis su Lūšimi ar kitais Lūšiukais. ​

Viskas prasideda nuo pasiruošimo dalyvavimo programoje užduočių. Jau tuomet galima pajausti – yra noro ir poreikio tai daryti, ar nėra. Svarbiausia – būti sąžiningu su savimi. Nei pasiruošimo, nei dalyvaujant atliekamų užduočių atlikimo kokybės joks kitas asmuo netikrins. Tik pats dalyvis sprendžia, kiek užduočių pasirinkti ir kiek sąžiningai vykdyti. Juk tai – pagarbos sau išraiška.
Ypatinga tai, jog dalyvaujantysis bet kada gali klausti, prašyti pagalbos – ir visada to sulauks.
Programos kūrėjos bendravimas su dalyvaujančiaisiais yra itin dėmesingas, profesionalus, rimtas, šiltas, pagarbus, kupinas subtilaus jumoro ir lengvai suvokiamų perkeltinių reikšmių – tai suteikia rimtam ir intensyviam darbui su savimi žaismingumo, įkvėpimo, energijos. Katė Atsargioji, 43 m., Pasitikinti savimi Lūšis 2018.

Programa nesudėtinga – kasdien gauni užduotis, kurias arba atlieki sąžiningai ir gauni uogų ir grybų į savo kasdieninį krepšelį, arba gali tingėti ir po poros patingėjimų baigti savo lūšies karjerą. Užduočių atlikimas ne tik kiekvieno lūšiuko, bet ir kasdieneigės reikalas. Ten reikia viską užfiksuoti, kiek kokių užduočių padarei ir pasidalinti mintimis, kaip sekėsi visa tai įveikti. Jei nebūni sąžiningas su savimi, būna sunku ką nors parašyti nuoširdžiai, bet jei viskas plaukia iš širdies, net užduotis atlikti neužtrunka. Reikia tik susikaupti. Palaikymo irgi pilnos girios – ir forumas su naujais ir senbūviais lūšiukais, ir mintynas ir netgi nuosavas dienoraštis, kur galima išsikrauti nuo minčių, sudėlioti jausmus ir paieškoti išeičių. Aišku, visada šalia pati stipriausia ir protingiausi lūšis, kuri gali padėti bet kur ir bet kada. Jai reikia tik parašyti laišką ar vardu pašaukti kurioj nors girioj 🙂 Pelė Vikrioji, 37 m., Pasitikinti savimi Lūšis VI.

Programa labai dinamiška, kiekvieną dieną vis nauja užduotis. Viskas nuosekliai suplanuota. Gerumas tame, kad pats pasirenki savo siekius, pasirenki kiek užduočių darysi, pats save vertini. Svarbiausia disciplina, bet gyvenime daug kam jos ir reikia. Liūtė Jausmingoji, 46 m., Pasitikinti savimi Lūšis VI.

Intensyviai, laisva valia, be primetimų ir išankstinių nuostatų. Maždaug mėnesiui tampi priklausomas nuo užduočių ir informavimo apie tai, kaip jas atlikai. Maždaug mėnesiui „įgyji“ virkštelę, per kurią „atiteka“ tam tikra tvarka sudėliotos žinomų (o kartais elementarių) dalykų dalys ir „išteka“ atradimai, įrodantys, kad iš jų sudėliojai savo dėlionę. Lūšiukas anonimas, 44 m., Pasitikinti savimi Lūšis VI.

Užduotys yra trijų rūšių:

1. skatinančios laikytis naujų įpročių (privalomos);

2. dažniausiai daug rašymo reikalaujančios užduotys;

3. įpintos užduotys būna skirtingos, dažniausiai reikalaujančios pastabumo ir ryžto atlikti jas dienos eigoje įpinant į kasdienybę

4. kasdieninė refleksija atsakant į klausimus ir paliekant atsiliepimus programoje.

Galima pasirinkti tik vieną užduotį – vieną įprotį ir visą programą tik jį įgyvendinti. Bet galima pasirinkti ir 12 įpročių bei atlikti kitas užduotis. Ramybė Laiminga, 33 m., Pasitikinti savimi Lūšis VI.

Pirma mintis, kuri ateina į galvą galvojant apie Lūšį po programos baigimo, tai „viskas kaip realiame gyvenime”. Tai yra niekas nevedžioja už rankelės, nekontroliuoja, ar iš tikro padarei ar ne. Viskas pačio lūšiuko rankose, ką pasirinks, kokius tikslus, kiek padarys užsibrėžtų užduočių, kaip įvertins savo atliktą darbą. Visi įrankiai pateikti, tik imk ir naudokis, kiek pasinaudosi, jau pačio reikalas. Pavadinčiau kaip „gyvenimo naudojimo instrukcija”. Stiprioji Lūšis visada atrodo šalia, jei tik reiks pagalbos, ji duos žinoti apie save, pati programa puikiai sugalvota, viskas apgalvota, instrukcijos aiškios. Didelės lūšiukų bendruomenės atmosfera viekia nuostabiai, tiek daug atvirumo, noro padėti, pasidalinti išgyvenimais ar patirtimi. Skaitai ir supranti, kad ne vienas toks, kiti išgyvena panašius jausmus. Jei kada gyvenime bendraujant su žmogumi išgirsiu, kad jis baigė Lūšį, manau savaime pajusiu artumą tam žmogui, širdis suspurdės džiaugsmu. Be to gera tapti lūšimi, nors ir tokiu būdu. Manau nuo šiol pastebėsiu savyje pratipenant lūšį gana dažnai. Pašvaistė Mįslingoji, 39 m., Pasitikinti savimi Lūšis VI.

Didelis pliusas, kad užduotis su skaitiniais gauni ne elektroniniu paštu, o viskas vyksta virtualioje erdvėje, kurioje sulauki palaikymo, paskatinimo ir padrąsinimo, kad ir netiesiogiai, vien jausmas, kad nesi vienas jau padrąsina eiti toliau. Lūšiukas anonimas, 35 m., Pasitikinti savimi Lūšis VI.

Viskas vyksta nuosekliai, tiksliai ir aiškiai. Ir dar gal kiek drastiškai, bet suprantama jog to reikia, pokyčiai juk turi būti čia ir dabar. Banga Lūžtančioji, 26 m., Pasitikinti savimi Lūšis VI.

 

Dar artimiau Lūšį pažinsite ir suprasite perskaitę jos dalyvių atsakymus į klausimą Kas čia per programa? ir Kaip viskas vyksta šioje programoje?

Jeigu turite rimtų abejonių, tuomet, matyt, neverta. Jei Lūšies pristatymas jūsų neįkvėpė ir neįtraukė, tai to greičiausiai nepadarys ir pati Lūšies erdvė. Vadinasi, per mažai stengsitės ir iškrisite arba savo noru pabėgsite iš Lūšies. Kad ir kaip norėtųsi surinkti kuo daugiau dalyvių, viliantis, kad jiems visiems bus naudinga dalyvauti, tenka pripažinti, kad ne visiems Lūšis tiks ir patiks.

 

Prieš registruodamiesi į priėmimą perskaitykite dalyvių atsiliepimus. Tai padės jums geriau suprasti, ko mes iš jūsų tikimės ir ko jums tikėtis iš mūsų. Žiūrėkite į viską atsakingai. Čia labai rimta programa – reikės pereiti atranką, mokytis priprasti prie internetinės erdvės, kartais nervintis, kad nesiseka, sukaupti atkaklumą ir atsidavimą, laikytis girios dėsnių ir verstis per galvą ieškant laisvo laiko užduotims, nes, tikėkite manimi, tas užduotis norėsis daryti.

 

Pradinė registracija neįpareigoja jūsų žūtbūt dalyvauti – galite registruotis, net jei nesate iki galo tikras. Užsiregistravę gausite daugiau informacijos, kuri galbūt padės galutinai apsispręsti.

Turbūt taip. Užduočių sudėtingumą, kiekį ir trukmę valdysite patys. Lūšyje dalyvauja įvairaus amžiaus (vidurkis 34 m.), lyties, socialinio statuso ir patirties ugdant save būtybių. Greičiau besiorientuojantys, patyrę saviugdos asai ir Lūšies senbuviai su džiaugsmu padeda naujokams apsiprasti Lūšies giriose.

 

Nerekomenduojama Lūšyje dalyvauti turintiems psichikos, nuotaikos (depresija, nerimas ir pan.) sutrikimų. Jeigu turite specifinių poreikių, prieš registruodamiesi susisiekite su manimi [email protected].

 

Taip pat savo dalyvavimą atidžiau įvertinti patariame ir tiems, kurie turi keblumų su kompiuteriniu raštingumu, lietuvių kalbos supratimu.

Teks rasti. Vidutinis dalyvis kiekvieną dieną Lūšiai skiria apie 35–150 min. Kai kurios užduotys bus įtrauktos į jūsų kasdienę veiklą ir nereikalaus atskiro laiko.

 

Jeigu šiuo metu esate itin užsiėmęs ir norite atidėti Lūšies išbandymą kitiems metams, nieko blogo nenutiks (žinoma, jeigu Lūšis vis dar gyvuos). Tačiau nepamirškite, kad mes visada esame užsiėmę įvairiais ir svarbiais reikalais ir patiems svarbiausiems, tiesiogiai prisidedantiems prie mūsų laimės ir sėkmės, laiko lieka per mažai. Galbūt geriausias sprendimas – neatidėti. Tačiau klausykite savo širdies – ji žino geriausiai.

Jeigu išgirdote bent mažiausią balselį savo viduje „O gal man reiktų?“, tada jokių svarstymų – jums jau atėjo laikas. Pirmyn į Lūšį, tikrai nesigailėsite. Ramybė Laiminga, 33 m., Pasitikinti savim Lūšis VI.

Uždaviau Stipriosios Lūšies (antros programos pakopos) dalyviams klausimą, kuo Lūšis skiriasi nuo kitų jų išbandytų saviugdos būdų, mokymų. Žemiau pateikti keli atsakymai.

Ji veikia. Ožys Šoklusis, 30 m.

Ooo, Lūšis visiškai unikali. Mane sunku išjudint, bet čia dar sugebu pasigriebt už uodegos ir pasipurtyt. Lūšis Stiprioji moka įpūst motyvacijos. Po kitų seminarų ar mokymų dažniausiai tiesiog išeinu su užrašais, kurių vėliau beveik neatsiverčiu. Na, gal kokią vieną kitą idėją išsinešu. Šįkart su Lūšynu skiriuosi ant sienos sau užsirašiusi „Veikiantys tik mintyse, rezultatus irgi turi tik mintyse”. Migla Lengvoji, 28m.

Nes norisi tęsti :). Kyla minčių ką dar nuveikti, ką dar į kasdienybę įtraukti. Žvaigždė Spinduolė, 32 m.

Pagrindinis ir esminis šios programos skirtumas ir pliusas – praktika realiame gyvenime, pritaikymas to, ką jau žinau ir ką naujo sužinau tuoj pat, nelaukiant geresnių laikų, bei nuolatinis programos kūrėjos buvimas šalia, palaikymas, paraginimas, argumentavimas, smalsumas. Katė Tylioji, 33 m.

Turbūt nerealiausia užduotis buvo – tai darbas su savo problema ir tam tikrų užduočių atlikimas. Čia buvo kažkas vau. Luna Aikštingoji, 34 m.

Viskas vyko natūraliai ir kasdieniškai, be įtampos ir streso. Vaivorykštė Ugnies, 46 m.

Labiausiai skiriasi tuo, kad svarbiausias turinys yra pateikiamas koncentruotai, užduotys kruopščiai atrinktos, taikomos jau pasitvirtinusios praktikos ir metodai, o kartu ir šiek tiek eksperimentuojama – tai labai pagyvina pačią programą. Dalyviai ir patys turi galimybę kurti turinį, dalintis patirtimi ir kita naudinga informacija. Turbūt svarbiausia dalis – asmeninis įsipareigojimas sau ir tuomet programai – dar niekada nejaučiu kažko panašaus. Ir tai veikia! 🙂 Pašvaistė Žėrinti, 26 m.

Intensyvumu. Galimybe girdėti kitus dalyvius ir būti išgirstai pačiai. Kalva Stačioji, 51 m.

O kodėl gi ne? Apie 10 proc. dalyvių būna senbuviai. Kiekvienas Lūšies leidimas vis kitoks ir pats žmogus ateina su skirtingais tikslais. Lūšyje jų laukia ne tik užduotys, kurių jie nespėjo atlikti praėjusį kartą, bet ir užsidegimas, nauji girios draugai. Senbuviai programos pradžioje kažkaip natūraliai padeda vesti naujus girios gyventojus, juos nuramina arba kaip tik truputį pagąsdina.

Lūšį kuriu jau septinti metai ir kiekvieną kartą ji gimsta vis kitokia, tarsi dar stipresnė ir darnesnė – kiekvienais metais taip sakau, bet šįkart šiuos žodžius tariu dar užtikrinčiau, su dar didesne meile. Šių metų Lūšis man kaip niekad artima, sava, viską apimanti. Ji tarsi galutinai subrendusi – ne tik su išsivysčiusiais raumenimis ir kaulais, bet ir su tvirtomis sausgyslėmis ir elastingomis fascijomis, dar stipresniais jutimais ir švelnesniu kailiu. Įdomu, ar dalyviai pajus tą patį?

 

Ryškiausia programos šviežiena – dar daugiau dėmesio ne tik pasitikėjimo savimi, bet ir pasitikėjimo gyvenimu stiprinimui. Tai labai glaudžiai susiję siekiniai. Truputį ilgesnė programos trukmė leis apimti daugiau svarbių krypčių, įtraukti papildomų užduočių.

 

Numatomi ir dar keli pokyčiai. Pavyzdžiui, išsamiai apklausus Lūšiukus, nuspręsta sumažinti programos intensyvumą ir pailginti programos trukmę (praėjusiais metais tai jau buvo padaryta, šiais metais dar ryškiau pajudėta šia kryptimi). Taip pat bus atnaujinta dalis užduočių.

 

Programos formatas, pažangos stebėjimas ir valdymas, uogavimo ir grybavimo ypatumai beveik nesiskirs nuo ankstesnių metų Pasitikinčių savimi Lūšių, tad dalyvaujantys antrą kartą sutaupys laiko ir jėgų – jiems nereikės mokytis naujų dėsnių.

 

Kiekvienoje Lūšyje esti gausybė užduočių, augimo galimybių ir daug naujų bendražygių, kurie sukuria vis kitokį Lūšyno kvapą. Tad laukiam ir senbuvių!

Patiko viskas, bet norėčiau, kad programa būtų mažiau intensyvi. Prasmė Ieškanti, 72 m., Pasitikinti savimi Lūšis VI.

Gal labiau nepatiko manyje, kad nespėjau visko ramiai ir gerai atlikti. Norėčiau viskam turėti daugiau laiko ir užduotis atlikti be tokios skubos. Programa galėtų trukti kiek ilgėliau, atrodo žaibiškai pasibaigė. Lapė Žvitriaakė, 34 m., Pasitikinti savimi Lūšis VI.

Jei kas nepatiko, to nedarydavau: nepirkau ryžių banke (viena iš pasirenkamų užduočių) ne dėl to, kad negalėčiau tai padaryti, o dėl to, kad nenoriu elgtis su kitais taip, kaip nenorėčiau, kad su manimi elgtųsi. Pantera Aksominė, 47 m., Pasitikinti savimi Lūšis VI.

Aš nežinau kas būtų pasikeitę, bet pastebėjau, kad man patinka dirbti mažose grupėse. Kada gali fiziškai su visais susipažinti, pajausti būdą, nuoširdžiau bendrauti. Bet tiesiog programos formatas toks, tada ta bemdruomenė tampa tokia dalinimosi erdvė, prisipažinsiu man vèliau priminė facebooka su kitokiom temom. Tokį atvirkštinį facebooka, kur yra gerai parodyti ne tik savo gerąsias puses ir už tai esi skatinamas palaikymu. Eglė Savyje, 36 m., Pasitikinti savimi Lūšis VI.

Kaip kurios užduotys buvo man nesuprantamos. Subasmenybės man perdaug info, atlikau ir nežinau ką atlikau, prieš tai su tokiomis analizėmis nebuvau susidūrusi. Sunku. Lūšiukas anonimas, 44 m., Pasitikinti savimi Lūšis VI.

Taip greit pasibaigė. Juokauju. Beždžionėlė Nenurimstanti, 36 m., Pasitikinti savimi Lūšis VI.

Kartais man būdavo per ilgi aprašymai užduočių, nes esu mėgėja, kad viskas būtų aiškiai glaustai ir to the point. Man patiko pateikiami pavyzdžiai ir papildoma literatūra, bet jei skaitydavau vakare pavargusi, sudėtingiau būdavo rasti esminę informaciją. Kadagys Kvapnusis, 25 m., Pasitikinti savimi Lūšis VI.

Kartais kai kurių dalyvių pasisakymai, bet išmokau juos tiesiog apeiti. Panda Spalvotoji, 34 m., Pasitikinti savimi Lūšis VI.

Nepastebėjau, nors gal jautėsi agresija iš vieno dalyvio, bet jis greit iškrito iš žaidimo. Tai prisidėjo prie asmenybės stiprinimo – nes ir realiame gyvenime susiduriame su įvairiais žmonėmis. Puma Netobuloji, 50 m., Pasitikinti savimi Lūšis VI.

Nepatiko vieno dalyvio (pastaba: konkretus vardas buvo įvardintas) nepagarbūs pasisakymai. Buvo gi, kas atvirai rašė „tu mane įskaudinai“ ir kas sakė „norėjau daugiau atsiverti, bet po tokių pasakymų…“. Manau, kad reikia taisyklių, kaip toks elgesys būtų stabdomas. Suprantu, kad agresija kyla iš nelaimingumo ir pan. Na bet juk ir tai, kad jis nelaimingas, nesuteikia jam teisės skaudinti ir daryti nelaimingais kitus, kad kiti toliau „tą nelaimę“ skleistų ar užsivertų vėl savam kiaute… Saugioje aplinkoje vyksta didžiausi pokyčiai. O patyčios, jau seniai įrodyta, kad negrūdina ir asmenybės atsparumo nedidina. Jerubė Atkaklioji, 32 m., Pasitikinti savimi Lūšis VI.

Vienaip maniau, kad gal per greitas tempas, tačiau dabar manau, kad tai pasiteisino, bent man, tai tikrai. Jei būtų laiko daugiau, būčiau atidėliojusi iki paskutinės minutės. Banga Ugninė, 46 m., Pasitikinti savimi Lūšis VI.

Gana painu susigaudyti pradžioje, mano galva prisijungus telefone būtų gerai iškarto matyti tos dienos užduotį. Mergaitė Oloje, 40 m., Pasitikinti savimi Lūšis VI.

Iš pradžių buvo sunkoka susigaudyt. Man tempas atrodė per greitas ir užduočių vienai dienai per daug. Aš gal nebuvau nusimačiusi tiek laiko joms atlikti, nebuvau pasiruošusi. Šiaip griežtumas, taisyklės ir pan. buvo cool. Ugnis Šildanti, 33 m., Pasitikinti savimi Lūšis VI.

Per greitai ir per daug žodžių. Galima ir paprasčiau… Kuo mažiau teksto, tuo lengviau suvokiama. Kuo trumpesni sakiniai, tuo jie aiškesni… Mažai yra daugiau… Bet gal ne visiems taip? Kriaušė Laukinė, 54 m., Pasitikinti savimi Lūšis VI.

Man patiko viskas išskyrus tai, kad patirdavau techninių nepatogumų su platforma. Esatis Išmintingoji, 46 m., Pasitikinti savimi Lūšis VI.

 

Dar daugiau atsiliepimų šia tema

Manau artumą Lūšiai pajunti iškarto, kai tik paskaitai jos pristatymą internete. Jei širdis suvirpėjo, klausti daugiau nieko nebereikia, pirmyn registruotis ir laukti programos pradžios. Gal kam reikia išsivalyti senas žaizdas, gal kas gyvena puikia ir nori dar geriau…. Tinka visiems, tikslus pasirenki pats Lūšyje. Pašvaistė Mįslingoji, 39 m., Pasitikinti savimi Lūšis VI.

VISIEMS, absoliučiai visiems. Ši programa yra labai universali ir skirtingi žmonės gali iš jos pasiimti bei pasimokyti skirtingų dalykų. Tiems, kam reikia išmokti siekti užsibrėžtų tikslų – tikrai galės to pasimokyti. Kam reikia tiesiog harmonijos viduje, išmokti būti čia ir dabar, mėgautis gyvenimu ir aplinka – taip pat čia ras atsakymų. Net ir tiems, kam nieko to nereikia ši programa būtų naudinga vien tuo, kad ji padėtų susipažinti su savimi artimiau ir gal atrasti vidinių lobių, apie kuriuos net negalvojo. Spindulys Debesyse, 30 m., Pasitikinti savimi Lūšis VI.

Patariu dalyvauti tiems, kas iš tikro nori save pažinti, paaugti, kam reikalingas didesnis pasitikėjimas savimi. Ir tiems, kieno nuotaika pažeminta, jaučiasi nesuprasti ar nuskriausti. Bet ir tiems kuriu jaučiasi laimingi, bet kartais kūne ką nors skauda, arba blogai miegasi, arba jaučia nerimą 😀 Visiems, su sąlyga, kad pasiruošę dirbti dėl savęs, stengtis, dėl savęs, siekti pokyčių, dėl savęs. Kūnas Protingasis, 28 m., Pasitikinti savimi Lūšis VI.

Lūšį reiktų pereiti visiems. Ramybė Laiminga, 33 m., Pasitikinti savimi Lūšis VI.

Kurie kažko labai įnirtingai ieško, bet neranda. Ugnikalnis Neužgesęs, 22 m., Pasitikinti savimi Lūšis VI.

Kiekvienam, kam jo gyvenime kažkas nepatinka. Obelis liūdnoji, 55 m., Pasitikinti savimi Lūšis VI.

Savo draugėms, kurios pamiršo laimės jausmą. Jas suvalgius rutina; reikalai, pareigos ir tt. Jos gyvena ir dirba, dėl kitų žmonių svajonės išsipildymo. Žmonėms, kurie nebesugeba džiaugtis tuo ką turi. Lūšiukas anonimas, 44 m., Pasitikinti savimi Lūšis VI.

Žmonėms, kurie nori daugiau sužinoti apie save, nori pasaulį pamatyti kitu kampu, atsipalaiduoti, patirti nuotykį ar tiesiog prasmingai praleisti mėnesiuką. Liepsna Karštoji, 35 m., Pasitikinti savimi Lūšis VI.

Šioje programoje turėtų dalyvauti absoliučiai visi, kuriems svarbus jų gyvenimas, dabartis ir ateitis. Puma Vikrioji, 40 m., Pasitikinti savimi Lūšis V.

 

Dar daugiau atsiliepimų šia tema

Ar tikrai turite tam pasiryžimo ir skirsite laiko, nes galite iškristi, jeigu nesilaikysite kasdienio atsiskaitymo tvarkos. Žiema Saulėta, 30 m., Pasitikinti savimi Lūšis VI.

Tiesiog pradėkite ir daug negalvokite. Būkite drąsūs kilus sunkumams kreiptis į globėją stipriąją lūšį, ji visada šalia. Elkitės ryžtingai, kol dar esate ir norite. Laumė Bundanti, 26 m., Pasitikinti savimi Lūšis VI.

Realiai apsvarstyti, ar galės skirti programai bent 1,5 val. per dieną. Kiekvienas, žinoma, yra skirtingas savo patirtimi ir gebėjimu koncentruotis savęs ugdymo veiklai, tačiau norint apčiuopiamų pokyčių, verta skirti tam kiek įmanoma daugiau dėmesio. Pušis Ošianti, 39 m., Pasitikinti savimi Lūšis VI.

Pasvarstykite apie savo motyvaciją, pasiryžimą pokyčiams, laiką,  gebejimą save analizuoti. Nes tik tas, kuris deda pastangas ir gali pasiimti naudą. Laumė Gintarinė, 38 m., Pasitikinti savimi Lūšis VI.

Patarčiau pasvarstyti tik apie tai, kaip labai jie nori pokyčių, nes mano patarimas būtų nerti visa galva, visa širdimi ir atlikti kuo daugiau užduočių, kadangi jų kompleksas, o ne pavienių užduočių atlikimas duoda apčiuopiamų rezultatų. Jei nuspręsit, kad kas nors iš mano rašliavos Jums bus naudinga populiarinant programą, mielai prašom 😉 Lūšiukas anonimas, 35 m., Pasitikinti savimi Lūšis VI.

Ar tikrai turėsi laiko dalyvaut KOKYBIŠKAI, nes jai ne, tik prabėgomis programoj dalyvaut neverta… Kregždė Jūrinė, 37 m., Pasitikinti savimi Lūšis VI.

Apie tai, kad pradėję programą nei dienos negalėsite atsipalaiduoti ar užsimiršti. Teks pasistengti ir skirti daug laiko užduotims ir savo minčių, jausmų, gebėjimų ir norų analizei. Kartais – nelengva, bet verta. Su kiekviena įveikta užduotimi, iššūkiu, atėjusiu supratimu, pasijunti ypatingai, pakiliai ir džiugiai. Lūšiukas anonimas, 43 m., Pasitikinti savimi Lūšis VI.

Apie tai, ar internetinis mokymas jiems efektyvus. Lūšiukas anonimas, 26 m., Pasitikinti savimi Lūšis VI.

Nusiteikti rimtam darbui. Boružė Pozityvioji, 32 m., Pasitikinti savimi Lūšis VI.

Kiek laiko skirsite programai. Iš pradžių galvojau, kad skirsiu labai nedaug, bet programai prasidėjus supratau, kad noriu skirti daugiau laiko tiek užduočių atlikimui tiek gilinimuisi, o to laiko neplanavau prieš programą. Katinas Mėlynasis, 31 m., Pasitikinti savimi Lūšis VI.

Jeigu esate padidinto jautrumo ar turite psichikos sveikatos sutrikimų, būkite atsargūs, nes programa tikrai yra labai intensyvi ir dalyvaujant programoje jūsų savijauta gali pablogėti. Lūšiukas anonimas, 35 m., Pasitikinti savimi Lūšis VI.

 

Dar daugiau atsiliepimų šia tema

Galėsite išeiti iš Lūšies girios kada tik panorėję. Jei dalyvis mokėjo už dalyvavimą (kai kurie dalyvauja nemokamai), jis gali lengvai ir maloniai atgauti sumokėtus pinigus. Pinigus atgauti galima net ir pabaigus Lūšį (praėjus net 3 mėnesiams po programos pabaigos), jeigu pasirodo, jog Lūšyje užsiaugintas kailis ne itin gerai atlaiko žiemą.

Taip, programoje dalyviai vadinasi ne savo nuobodžiu vardu ir pavarde, o susikuria sau būtybvardžio ir savybvardžio junginį. Šis būtybės ir jos savybės junginys padeda ne tik įsislaptinti, bet ir įsikūnyti, nuspalvinti ir nukreipti norima linkme savo asmenybę. Pavyzdžiui, Lūšis Stiprioji (aš), Upė Sraunioji, Ežys Dygliuotas, Ugnis Karštoji, Žiedas Vėjyje šį tą pasako apie girios gyventoją – tiek jam pačiam, tiek jo bendražygiams.

Laukiame visų jūsų klausimų!

Susisiekite jums patogiu būdu

Laukiu jūsų registracijos į priėmimą! Kuo greičiau užsiregistruosite, tuo daugiau turėsite laiko pasiruošti atrankai ir rezultatyviam bei jaukiam dalyvavimui.

Lūšis laukia asmeninių klausimų

Lūšis

Laukianti naujos savo Lūšiukų vados!

  • Skambinkite +370 671 87952 (9-22 val.)