Dalyvių atsiliepimai apibūdina Lūšyno girias galbūt geriau nei pati Lūšis. Atrinkome kuo daugiau skirtingų patirčių. Kalba netaisyta.

O čia pat žemiau pateikta trumpa, koncentruoata Lūšiukų nuomonė.

Dalyvių buvo prašoma atsakyti ir į 3 klausimus, pasirenkant nuo 1 (labai silpnai) iki 10 (labai stipriai). Rezultatai paremti visų į klausimą atsakiusių (apie 100) pasirinkimais. Vertikalioje ašyje pavaizduotas atsakymą pasirinkusių skaičius.

 

 

 

lusies programos atsiliepimailusies programos atsiliepimailusies programos atsiliepimai

Kas čia per programa? Kuo ji ypatinga? Kaip taikliai ją apibūdintumėte kitiems, norintiems suprasti programos esmę?

 

Programa ypatinga tuo, kad sukurta be galo patogi virtuali erdvė, kur pateikiama visą info. Labai įvairiapusiška ir kiekvienas ras tai, kas tinka kiekvienam. Skirta visiems kas myli save ir yra pasiruošę pokyčiams. Žiedas Skrajojantis, 31 m.

 

Ši programa – tai labai intensyvi programa gilinantis į savo vidų. Kaip giliai – priklauso tik nuo paties savęs. Kiekvienos dienos visos užduotys labai įdomios, naudingos ir įtraukiančios. Pasiryžus susipažinti su tikruoju „aš”, galima gauti labai teigiamos naudos pamačius savo vidines baimes, stiprybes, vertybes, vidinius vaikus ir pan… Tačiau tas intensyvumas ir veda prie didžiausių pokyčių per tokį trumpą laiką. Ramybė Laiminga, 33 m.

 

Nerealiai jėgiška programa. Gintaras jūroje, 38 m.

 

Tai nuostabi programa padedanti atskleisti save patį, susivokti koks tu, ko nori ir ko tau reikia. Ir nebūtinai atsakymas būna kokio tikėjaisi. Atsiskleidžiau sau kitokiom spalvom. Daina Įkvepianti, 36 m.

 

Pirma mintis, kuri ateina į galvą galvojant apie Lūšį po programos baigimo, tai „viskas kaip realiame gyvenime”. Tai yra niekas nevedžioja už rankelės, nekontroliuoja, ar iš tikro padarei ar ne. Viskas pačio lūšiuko rankose, ką pasirinks, kokius tikslus, kiek padarys užsibrėžtų užduočių, kaip įvertins savo atliktą darbą. Visi įrankiai pateikti, tik imk ir naudokis, kiek pasinaudosi, jau pačio reikalas. Pavadinčiau kaip „gyvenimo naudojimo instrukcija”. Stiprioji Lūšis visada atrodo šalia, jei tik reiks pagalbos, ji duos žinoti apie save, pati programa puikiai sugalvota, viskas apgalvota, instrukcijos aiškios. Didelės lūšiukų bendruomenės atmosfera viekia nuostabiai, tiek daug atvirumo, noro padėti, pasidalinti išgyvenimais ar patirtimi. Skaitai ir supranti, kad ne vienas toks, kiti išgyvena panašius jausmus. Jei kada gyvenime bendraujant su žmogumi išgirsiu, kad jis baigė Lūšį, manau savaime pajusiu artumą tam žmogui, širdis suspurdės džiaugsmu. Be to gera tapti lūšimi, nors ir tokiu būdu :-). Manau nuo šiol pastebėsiu savyje pratipenant lūšį gana dažnai. Pašvaistė Mįslingoji, 39 m.

 

Ši programa – įdomus ir įtraukiantis nuotykis! Manau, kad ji gali būti pradinis domino efekto taškas, norint keisti savo gyvenimą į tokį, kuriame labiau norėtumei būti. Jerubė Atkaklioji, 32 m.

 

Tai programa, kuri skatina griebti savo gyvenimą į rankas ir gyventi iš širdies čia ir dabar, nieko nelaukiant. Siela Besikeičianti, 46 m.

 

Nuostabi patirtis pakeičianti tave. Gyvatė Stiprioji, 41 m.

 

Programa, kuri per kasdienes užduotis padeda pažinti ir suprasti save, atsakyti į klausimus, kurie yra labai svarbūs, bet nepelnytai apleisti.

Dalyvavimas programoje labai įtraukia ir džiugina. Žvaigždė Ieškanti, 30 m.

 

Sakyčiau taip – „jei tau blogai ir nori išlipti iš duobės arba bent jau pamatyti šviesą jos viršuje – sudalyvauk Lūšyje”. Arba- „jei nori didesnio sąmoningumo, suvokimo, supratimo, savęs ir aplinkinių bei aplinkos pažinimo, drąsos ir pasitikėjimo savimi, arba manai, kad tau trūksta laiko, tai sudalyvauk Lūšyje, kadangi be visa ko dalyvaudama Lūšyje aš spėdavau ir pasidarydavau kur kas daugiau nei prieš programą :D”, Lūšiukas anonimas, 35 m.

 

Labai efektyvi saviugdos tobulinimo programa! Viskas pateikta efektyviai, žaismingai, įtraukiančiai. Praėjus šią programą pasijaučiau tarsi įsisavinęs dar vieną gyvenimo universitetą, tarsi pakildamas į kitą lygį. Žaibas Nutvieskiantis, 45 m.

 

Greiti pokyčiai savyje, jei atlieki užduotis pilnai joms atsivėręs. Jei neatsiveri naujoms galimybėms pokyčių didelių nepajusi. Jautrioji Feniksė, 30 m.

 

Saviugdos programa, pasižyminti gerai apgalvota, suplanuota, tikslinga psichologinė priemonė siekiantiems konkrečių pokyčių gyvenime. Ji 100 % veikia, jei nuoširdžiai ją vykdai. Gervė Grakščioji, 38 m.

 

Savęs pažinimo programa. Intensyvi, įtraukianti, emociškai paveiki savęs pažinimo programa. Reikalauja atvirumo, laiko, peržengimo per susikurtas taisykles, skatina daug ką permąstyti. Eglė Savyje, 36 m.

 

Efektyviausia ir praktiškiausia saviugdos programa, kokią teko išbandyti. Srovė Kintanti, 46 m.

 

Savianalizės, savo poreikių atpažinimo, suvokimo ir jų stiprinimo, savikontrolės ugdymo programa. Programa ypatinga tuo, kad sukurta sužaidybinta platforma, kurioje gali pagerinti savo gyvenimo kokybę, atgauti vidinę pusiausvyrą. Dar ypatinga tuo, kad net ir esant minimalioms laiko sąnaudoms programa neįtikėtinai įtraukia, kas tikrai sukelia nuostabą. Net ir neturint laiko, pradedant programą, natūraliai ugdomas atsakomybės jausmas, laiko planavimas. Žvaigždė Sentimentalioji, 37 m.

 

Tai programa padedanti keisti įpročius ir labiau pažinti save, savo trūkumus ir privalumus, pastebėti trukdančius pokyčiams dalykus ir šalinti juos. Ši programa yra intensyvi ir vyksta 3 savaites, todėl jos poveikis didesnis negu pavienių seminarų. Jos teorinė dalis yra gana trumpa ir pristatoma žaismingai, daug praktinių užduočių. Kiekvienas dalyvis gali apsispręsti pats, kokį krūvį nori rinktis. Tačiau yra ir kontrolės priemonė – kasdieną reikia pildyti atliekamų užduočių dienoraštį, kuri skatina dalyvį sąmoningiau dalyvauti. Net pabaigus programą, galima prieiti prie visos programos medžiagos ir iš naujo kartoti užduotis savarankiškai. Katė Smalsioji, 37 m.

 

Lūšis tai intensyvi saviugdos programa verčianti veikti ir keisti save ar savo įpročius „dabar”. Liūtė Jausmingoji, 46 m.

 

Programa pati save pristato puikiai. Geriau greičiausiai nesuformuluosiu.

Lūšies programoje sutelkti pagrindiniai veiksmų įrankiai, padedantys ar padėsiantys pakeisti savo gyvenimo kokybę. Būtent, pabrėžiu įrankiai, žmogui, kuris nori ką nors keisti savo gyvenime, išgyvena kokią nors ribinę situaciją ar tiesiog nori gyventi geriau, suprasti save ir savo aplinką. Šios programos gėris, kad tai darai ne vienas, bet su komanda. Iš vienos pusės lyg ir prižiūrimas, iš kitos visiškai atsakingas pats už save. Asmeniškai man labai tiko konkretumas. Kriaušė Laukinė, 54 m.

 

Programą apibūdinčiau kaip niekad nemiegantį motoriuką, kuris kasdien tave stumteli padaryti tai, ką be jo dažnai atidėlioji savaitėmis, dienomis, metais. Būtent tokios visą mėnesį trunkančios pratybos gali tapti labai svarbiu įpročiu, kuris padeda pradėti gyventi čia ir dabar, išsivaduoti iš neaiškių baimių, apsivalyti iš vidaus ir išorėje. Upeliukas Auksinis, 40 m.

 

Nuostabi ir unikali programa. Viršijo visus lūkesčius. Daina Įkvepianti, 36 m.

 

Saviugdos programa, padedanti eiti pokyčių keliu, ieškoti atsakymų į sau opiausius klausimus, motyvuojanti stengtis ir daryti realius veiksmus savęs tobulinimo link. Programos išskirtinumas ir vertė yra ta, kad niekas kitas už jus tų pokyčių nežada padaryti, tai gana daug laiko ir darbo su savimi reikalaujantis žygis jūsų tikslų link, bet tai geriausia priešnuodis mūsų pačių tinguliui ir atidėliojimams. Nieks čia nežada stebuklingai ir greit pasiekiamų pokyčių, bet padeda jums patiems to pasiekti. O rezultatai, patikėkit, atperka viską. Giria Tylioji, 31 m.

Kaip viskas vyksta šioje programoje?

 

Intensyviai ir gerai apgalvotai. Meška Grybautoja, 44 m.

 

Iš esmės, taikliai, reikliai, greitai! Banga Ugninė, 46 m.

 

Lyg ir lengvai, žaidimo forma, bet giliai ir stipriai. Gyvatė Stiprioji, 41 m.

 

Pirmiausiai reikia pasirinkti pagrindinį tikslą, kurio norimą siekti šioje programoje kiekvieną dieną. Tai vienintelis privalomas dalykas.
Pasirinktinai dalyvis gali pasirinkti dar kelias ar visas užduotis iš 11 įprotinių užduočių, kurios padėtų suformuluoti tam tikrus įpročius. Jas reikia vykdyti kiekvieną dieną. Kiekvienos užduoties ypatybės yra aprašytos, pats dalyvis gali rinktis formą, kaip vykdys šią užduotį.
Be to, kiekvieną dieną būna skirtingos papildomos užduotys, kurių nebūtina vykdyti, bet kurios labiau padeda pažinti save ir įveikti savo baimes, nepasitikėjimą.
Užduotis galima vykdyti tik sau, o galima dalintis savo potyriais, jausmais diskusijų skiltyje. Katė Smalsioji, 37 m.

 

Intensyviai vyksta:)
Programos pradžioje nusistatai kokius ir kaip tobulinsi įpročius, kurie manai padarys Tavo gyvenimą pilnatviškesnį.
Kasvakar gauni užduotis kitai dienai, jas apmąstai (man tiko geriau tai padaryti iš vakaro) susidėlioji kaip darysi, ką darysi… Turiu pasakyti, kad net į pasimatymą kartą nėjau, reikėjo atlikti užduotis ir man jos buvo svarbesnės net už draugystę:) Ar tai gerai, ar blogai aš nežinau, bet toks buvo mano pasirinkimas. Ir viskas. Kriaušė Laukinė, 54 m.

 

Kaip medicinos įstaigoje. Pasidarai rentgeno nuotrauką, nes organizmui ne viskas gerai, paskui ją tyrinėji. Randi ir lūžių, ir auglių. Priimi sprendimą gydytis, pasirenki planą ir pirmyn. O personalas ir kiti pacientai palaiko 🙂 Vilkė Šokančioji, 44 m.

 

Viskas vyksta internetu, prisijungus prie specialiai programai sukurtos platformos. Programa trunka apie mėnesį, pirmos kelios dienos skirtos apsiprasti ir susipažinti su dalyvavimo taisyklėmis, o po kelių dienų dalyviams pradedamos skirti įvairių rūšių ir įvairaus sudėtingumo užduotys. Kiekvienas turi laisvę pats pasirinkti, kiek rimtai ir išsamiai vykdyti užduotis, kiek aktyviai bendrauti su kitais dalyviais. Žvaigždė Ieškanti, 30 m.

 

Principas paprastas: kasdien atliekamos tam tikros užduotys. Krūvis gana intensyvus, tačiau galima prisitaikyti sau pagal galimybes. Smagu jausti, kad pati programos sumanytoja yra visada kažkur netoliese ir greitai atliepia į pasiklydusio, sutrikusio, pagalbos ieškančio dalyvio užklausas. Pati internetinė erdvė yra vizualiai maloni akiai, aiškios struktūros ir jauki naudotis. Pušis Ošianti, 39 m.

 

Gauni nerealiai įdomias užduotis ir jas darai. Tai kaip lavinamasis žaidimas, kuriam jauti priklausomybę, bet kuris yra naudingas (o ne žalingas, kaip dauguma žaidimų). Giria Žalioji, 28 m.

 

Viskas pateikiama per žaidimą – užduotis, už kurias reikia atsiskaityti ir kaupti taškus. Bet žodis „žaidimas” nereiškia, kad tai nerimta. Programa rimčių rimčiausia, jeigu tik leidiesi į šį žaidimą, galima patirti kuo įvairiausių nuotykių savęs pažinimo kelyje. Gali būti ir džiugu ir skaudu, norėsis ir juoktis ir verkti, bet tai ir šauniausia, kad dalyvavimas joje tarsi mokymasis kaip pagerinti savo gyvenimą ir kaip kovoti su sunkumais. Žiema Saulėta, 30 m.

 

Viskas vyksta per pajautimą savęs, aplinkos ir jų abiejų kartu sudėjus sąveiką. Daina Įkvepianti, 36 m.

 

Kiekvieną dieną gaunate vis skirtingas užduotis, taip pat drauge siekiate savo pagrindinio tikslo bei vykdote kasdienines iš anksto pasirinktas užduotis. Dirbate su savimi, rašote, analizuojate bei pildote kasdien savo tos dienos pasiekimus, kurie vertinami uogomis ir grybais. Užduotys puikiai įsipaišo į gyvenimą, puikiai išrikiuotos, kad būtų lengviau emociškai. Vilkė Ori, 33 m.

 

Įsipareigoji tiek sau, iš dalies ir globojančiai personai – stipriajai lūšiai, atlikti kasdienes pareigas trunkančias mėnesį. Nesi vienas, visada gali tartis su likimo broliais bei su pačia globojančia lūšimi. Programa įsilieja į įprastą gyvenimą, bet inicijuoja jame pokyčius, o didelius ar mažesnius, priklauso nuo asmeninio darbo ir pastangų. Tampi pats atsakingas prieš kasdienius rezultatus ir tai skatina veikti kokybiškai, net kai atrodo, jog laiko neturi užtektinai. Laumė Bundanti, 26 m.

 

Visos programos metu įpranti nuolat save stebėti, sekti kiekvieną savo mintį, žodžius, veiksmus. Stebi aplinką, kitus žmones ir viską pamatai kitoje šviesoje. Atkreipi dėmesį į smulkius, iš pirmo žvilgsnio atrodančius nereikšmingus, dalykus. Žvaigždė Mirksinčioji, 45 m.

 

Užduotys yra trijų rūšių:
1. skatinančios laikytis naujų įpročių (privalomos);
2. dažniausiai daug rašymo reikalaujančios užduotys;
3. įpintos užduotys būna skirtingos, dažniausiai reikalaujančios pastabumo ir ryžto atlikti jas dienos eigoje įpinant į kasdienybę
4. kasdieninė refleksija atsakant į klausimus ir paliekant atsiliepimus programoje.

Galima pasirinkti tik vieną užduotį – vieną įprotį ir visą programą tik jį įgyvendinti. Bet galima pasirinkti ir 12 įpročių bei atlikti kitas užduotis. Ramybė Laiminga, 33 m.

 

Išpeši iš savęs teisybę, pasidedi sau prieš akis ir supratęs, kad nėra kur dingti, tik spirti sau į sėdimąją ir susidurti akis į akį su savo baimėmis. Programa ne bailiams ir tinginiams. Giria Paslaptingoji, 32 m.
Čia viskas vyksta labai nuosekliai, labai patogiai ir labai įdomiai. Gintaras jūroje, 38 m.

 

Gauni užduotis ir jas atlieki, o jei turi laiko pasiskaitinėji ir komentarus, po ko supranti, kad tu ne vienas toks išskirtinis su savom problemom ir rūpesčiais. Didelis pliusas, kad užduotis su skaitiniais gauni ne elektroniniu paštu, o viskas vyksta virtualioje erdvėje, kurioje sulauki palaikymo, paskatinimo ir padrąsinimo, kad ir netiesiogiai, vien jausmas, kad nesi vienas jau padrąsina eiti toliau. Lūšiukas anonimas, 35 m.

 

Programoje daug įvairių, bet labai aktualių temų, todėl ugdoma įvairiapusė asmenybė. Griežta tvarka ragina nepraleisti nei vienos užduoties, bet kartu yra galimybė pasirinkti kuriai krypčiai skirti daugiau dėmesio. Labai padeda programos dalyviams atsiverti, išsakyti savo problemas ir tuo pačiu gauti vertingų patarimų iš kitų dalyvių tai , kad visi dalyvauja inkognito – prisistatydami pasirinktais vardais. 72 m.

 

Nuosekliai, tiksliai ir aiškiai. Ir dar gal kiek drastiškai, bet suprantama jog to reikia, pokyčiai juk turi būti čia ir dabar. Banga Lūžtančioji, 26 m.

 

Spręsdamas programos užduotis pradedu geriau valdyti savo norus, siekius, nusiteikimą, tobulinu atsakingumą, veiksmingumą, nugaliu baimes, neryžtingumą, kompleksus. Žaibas Nutvieskiantis, 45 m.

 

Kas dieną atsiunčiamos užduotys, kurios turi būti atliekamos tą pačią dieną, nes kitą dieną jau kitos užduotys. Taip pat, kiekvienas programos pradžioje dar pasirenka užduotis įpročiams formuoti. Gale dienos rašoma refleksija ir renkamos uogos bei grybai. Tai puikus stimulas veikti. Gervė Grakščioji, 38 m.

 

Programoje vyksta trijų skirtingų užduočių atlikimas. Tik viena jų privaloma, bet be kitų dviejų nelabai įsivaizduoju augimo. Programos metu aiškinamasi savo įpročius, vertybes, stiprybes, silpnybes, baimes, svajones, kliūtis joms, vertinama per kaip noriu, kad būtų ir kaip yra prizmę. Daug užduočių atliekama raštu atsakant į konkrečius klausimus, kas yra labai naujas patyrimas, jeigu reikėtų tiesiog pasakyti trumpus atsakymus neateitų tokie dalykai, kurie ateina intensyvaus rašymo metu. Programa vientisa, matomas nuoseklumas. Eglė Savyje, 36 m.

 

Pirma – tai visiškai netikėta, antra – sudomina, trečia – sudaro sąlygas eiti pirmyn netgi tose srityse, kurių neįtarei esant Tavo gyvenime. Lūšiukas anonimas, 45 m.

 

Viskas vyksta kasdienių užduočių ir jų įvykdymo forma internete ir realiame gyvenime. Kontrolės mechanizmas realiai esi tu pats su savo sąžine ir valia, bet, kad tikrai tai įvykdytum veikia kasdieneigės mechanizmas, neleidžiantis atidėlioti, vadovės vedimas ir visa grupė. Nors dirbi ir veiki vienas, tačiau kartu nesi vienas. Esatis Išmintingoji, 46 m.

 

Kasdieninės užduotys, per kurias skinamės kelią į save, reikalauja šiek tiek laiko (priklauso nuo išsikeltų tikslų) ir atsidavimo programai beveik mėnesiui. Labai didelis Lūšies palaikymas ir vedimas, dėmesys kiekvienam dalyviui, kurie ir patys vieni kitus pastiprina, palaiko ir yra viena bendra jėga. Banga Purslota, 38 m.

 

Kasdienis darbas su savimi, bendravimas su savimi, zaidimas su savimi, saves pazinimas ir mokejimas isgirsti tai ko negirdi per kasdienius rupescius. Pantera Valdingoji, 31 m.

 

Programa labai dinamiška, kiekvieną dieną vis nauja užduotis. Viskas nuosekliai suplanuota. Gerumas tame, kad pats pasirenki savo siekius, pasirenki kiek užduočių darysi, pats save vertini. Svarbiausia disciplina, bet gyvenime daug kam jos ir reikia 🙂 Liūtė Jausmingoji, 46 m.

 

Vyksta taip kaip pats pasirenki. Kiek atsakomybės turi taip ir vyksta, kiek klysti, tiek pats klysti, kiek nepadarai, tiek nepadarai. O jei rimtai, tai kiekvieną vakarą gauni užduotis ir kitą dieną jas įgyvendini.
Programos pradžioje pats pasirenki įpročius kuriuos nori tobulinti. Ar vystyti? Gerai tai, kad paliekama erdvė Tavo paties sprendimams. Apsisprendi ir keliauji pats, na kažkiek palydimas. Šiaip „Lūšis” vis perspėdavo, jei per sunku sustok, bet žinojau, kad man niekas ne per sunku, ko nenorėjau, kas buvo nepriimtina, žinojau – „ne šiandien” nedariau. Neperspausta. Kriaušė Laukinė, 54 m.

 

Intensyviai, laisva valia, be primetimų ir išankstinių nuostatų. Maždaug mėnesiui tampi priklausomas nuo užduočių ir informavimo apie tai, kaip jas atlikai. Maždaug mėnesiui „įgyji“ virkštelę, per kurią „atiteka“ tam tikra tvarka sudėliotos žinomų (o kartais elementarių) dalykų dalys ir „šteka“ atradimai, įrodantys, kad iš jų sudėliojai savo dėlionę. Lūšiukas anonimas, 44 m.

 

Programa nesudėtinga – kasdien gauni užduotis, kurias arba atlieki sąžiningai ir gauni uogų ir grybų į savo kasdieninį krepšelį, arba gali tingėti ir po poros patingėjimų baigti savo lūšies karjerą. Užduočių atlikimas ne tik kiekvieno lūšiuko, bet ir kasdieneigės reikalas. Ten reikia viską užfiksuoti, kiek kokių užduočių padarei ir pasidalinti mintimis, kaip sekėsi visa tai įveikti. Jei nebūni sąžiningas su savimi, būna sunku ką nors parašyti nuoširdžiai, bet jei viskas plaukia iš širdies, net užduotis atlikti neužtrunka. Reikia tik susikaupti. Palaikymo irgi pilnos girios – ir forumas su naujais ir senbūviais lūšiukais, ir mintynas ir netgi nuosavas dienoraštis, kur galima išsikrauti nuo minčių, sudėlioti jausmus ir paieškoti išeičių. Aišku, visada šalia pati stipriausia ir protingiausi lūšis, kuri gali padėti bet kur ir bet kada. Jai reikia tik parašyti laišką ar vardu pašaukti kurioj nors girioj 🙂 Pelė Vikrioji, 37 m.

 

Šioje programoje viskas vyksta labai greitai. Audra Ramioji, 34 m.

Kas pasikeitė jūsų asmenybėje, elgesyje po dalyvavo programoje? Ko naujo išmokote? Ką gero ir blogo patyrėte?

 

Jaučiuosi ramesnė, aiškesnė, tvirtesnė. Išgryninau savo vertybes ir stiprybes. Atradau ne vieną baimę ir blogus kasdienius įpročius, mokausi visą tai valdyti. Lūšiukas anonimas, 33 m.

 

Išmokau valdyti pykti, labiau parodyti rūpesti savo šeimos nariams, po žingsneli siekti savo tikslų, kurie iki šiol buvo tik mintyse, nuolat gera nuotaika, vertybių perkainojimas. Jautis Nuolankusis, 35 m.

 

Gal ir vaikiška, bet šiek tiek išmokau priimti, kad ne viskas būtinai turi būti kaip aš noriu. Žvelgiu ramiau į realybę. Jaučiu daugiau džiaugsmo ir galimybių. Vilkė Šokančioji, 44 m.

 

Stipriausiai pajutau, kad galiu leisti sau tiesiog būti. Manau, tapau atlaidesnė sau už padarytas ar dar būsimas klaidas. Įvyko toks lyg vidinis susitaikymas su savimi, kas suteikia ramybės ir tokio kone apčiuopiamo tvirtumo. Išmokau, tiesiog savo kailiu pajutau, ką reiškia būti „čia ir dabar”, kas išties labai džiugina. Pušis Ošianti, 39 m.

 

Esu stipresnė, drąsesnė, užtikrintesnė savimi, žinau ko noriu ir siekiu, gebu kokybiškai planuoti laiką. Vaivorykštė Ugnies, 47 m.

 

Pradėjau save vertinti, pradėjau tai garsiai sakyti kitiems (prieš tai drovumas neleisdavo to padaryti), pradėjau kokybiškiau gyventi, kitaip viską priimu. Pradėjau daugiau norėti ir tai daryti. Aš paaugau. Stipriai. Buvo momentų, kai būdavo sunku vykdyti užduotis, kai nebuvo energijos, noro, tačiau viską įveikus, atėjo didžiulis pasitenkinimas. Giria Žalioji, 28 m.

 

Labai išaugo (pasi)tikėjimas savimi, savo jausmais, įsisąmoninau savo vertybes ir tai lyg suteikė man stuburą, žinojimą. Mergaitė Oloje, 40 m.

 

Pasidariau paprasčiau žvelgianti į situacijas, žmones. Išmokau susidraugauti su delsimu, atidėliojimu. Šioje programoje išmokau pastebėti save, o svarbiausia – suprasti. Daina Įkvepianti, 36 m.

 

Išgyvenau daug stiprių emocijų, sujudinta buvo daug skaudulių. Visumoj tapau ramesnė, linksmesnė, pozityvesnė. Pajutau, kad lengviau išeiti iš slopinančių būsenų. Vilkė Ori, 33 m.

 

Aš, tiesą sakant, pasitikrinau, kad einu teisingu keliu, man tai buvo labai svarbu. Subasmenybių tema buvo įdomi, lyg būrėja kokia būtų tiksliai apibūdinusi kai kuriuos mano vidinės šeimos narius. Emociškai savijauta šokinėjo nuo krizinės iki euforinės. Smilga Lanksčioji, 43 m.

 

Nebelaikau idėjų tik galvoje, jas apžvelgusi mintyse arba atmetu, kaip nerealias ar nereikalingas, arba įgyvendinu. Nepamenu, kada per tokį trumpą laiką būčiau įgyvendinusi tiek norų, sumanymų. Diena tapo kokybiška ir ilgesnė, nes jos bėgyje pavyksta pakankamai daug nuveikti, nes atsirado nauji įpročiai, tokie kaip mankšta, joga, meditacija, aplinkos stebėjimas, savęs stebėjimas, sapnų fiksavimas, refleksija dienos pabaigoje, sąmoningumas bei didelis noras patirti dar daugiau, nes pamačius kasdienio darbo rezultatus tampa sunkiau sustoti. Laumė Bundanti, 26 m.

 

Labiau pažinau save, atradau nemažai būdų sau padėti. Atsirado vėl noras svajoti ir tas svajones įgyvendinti. Panda Spalvotoji, 34 m.

 

Anksčiau neteikiau tiek dėmesio silpnybėms ir baimėms bei jų valdymui. Pasirodo yra sistema ir joms valdyti. Išmokau daugiau gyventi čia ir dabar, jausti tai, ką veikiu dabar. Pašvaistė Mįslingoji, 39 m.

 

Tapau ramesnė ir supratau, kad man jokių pokyčių šiuo metu nereikia. Aš gyvenu savo svajonių gyvenimą ir belieka juo mėgautis – ko ir mokausi. Man nauja tai, kad sunkūs jausmai turi pozityvią pusę (pvz. kaltė) -pasijaučiau labiau subalansuota. Atsirado saiko jausmas, kas mane labai džiugina. Angis Karališkoji, 50 m.

 

Mano gyvenimo atsirado daugiau pozityvumo, gyvenimo džiaugsmo, paprasto gerumo. Gal tai atrodo ir banalu, bet man tai buvo labai reikalinga. Išmokau tiesiog mėgautis ir džiaugtis gyvenimu. Būti savimi. Spindulys Debesyse, 30 m.

 

Pamačiau savo silpnybes, įpročius, išmokau atpažinti subasmenybių balsus, pradėjau suprasti jų kalbėjimo priežastis. Supratau, kad visus pokyčius taikiau tik savo mintyse. Teoriškai daug žinojau, o tik programos metu supratau, kaip reikia visas žinias pritaikyti praktiškai. Atgaivinau seniai užmestus pomėgius, kuriems visada sakydavau „kai turėsiu laiko”. Supratau, mano svajonių gyvenimas labai panašus į dabartinį. Išmokau džiaugtis tuo, ką turiu, kas yra šalia. Žvaigždė Mirksinčioji, 45 m.

 

Pasikeitė tikėjimas, kad galiu, atvirumas kitiems ir mokėjimas pasakyti Ne, tai man labai daug. Gyvatė Stiprioji, 41 m.

 

Nuotaika labai pasikeitusi. Požiūris į iškylančius nesklandumus. Tikėjimas, jog galiu valdyti savo mintis ir nusiteikimą. Atsipalaidavimo, paprastumo jausmas. Labai džiaugiuosi laiku, skirtu savianalizei, susipažinimui su savo stiprybėm, vertybėm, silpnybėm. Žvaigždė Ieškanti, 30 m.

 

Atsirado didesnis pasitikėjimas savimi, išdrąsėjau, pradėjau daug labiau atsiverti sau, dingo baimė „o ką kiti pagalvos”. Pradėjau daryti tai, ko anksčiau neišdrįsdavau. Mėgavausi programoje, atliekant užduotis užliedavo laimės jausmas. Jau laukiu kitos Lūšies 🙂 Ramybė Laiminga, 33 m.

 

Sakyčiau, Lūšis švelniai pakeitė mano pasaulį, nebuvo wowowow atradimų ir pokyčių (kaip kad kitiems). Nors ir dariau daugumą užduočių ir kuo sąžiningiau, tiesiog esu vis dar kiek pasyvoka ir hmn… Ugnikalnis Neužgesęs, 22 m.

 

Esminių ar žymesnių pokyčių dar nebuvo. Giria Paslaptingoji, 32 m.

 

Buvau šokiruota, kiek daro tingėjimas, kurio, žinoma, sau nepripažįstame. Ir kiek galima nuveikti, ėmus kamšyti laiko skyles…išmokau žymiai geriau susiplanuoti laiką ir jį efektyviai išnaudoti. Jėga! Lašelis Švelnusis, 33 m.

 

Padaugėjo tai, ko paprastai prašau savo maldose – ramybės, drąsos, pasitikėjimo savimi. Kai pirmą kartą dalyvavau Jūsų programoje (Veiklioji Lūšis), iš viso nesuvokiau tokio dalyko kaip ryžių pirkimas banke. Žinokit tiesiogine to žodžio prasme nesuvokiau kaip galima banke paprašyti ryžių. Čia buvo kosmosas. Misija neįmanoma! Man reikėjo drąsos vien apie tai pagalvoti, o ką jau kalbėti apie įgyvendinimą. Dabar šiame „pirkime” nematau nieko sudėtingo. O tai tiesiog sąlygojo, kad nebebijau paklausti nieko dėl nieko, o jei kartais ir šmėkšteli galvoj abejonė ir baimė, tai tiesiog pagalvoju „o kas čia tokio ar kodėl gi ne, kas gi blogo atsitiks” 😀 Nebijau, kad žmonės manęs nesupras, kad pagalvos kažką ne taip, kad ant manęs supyks ar susierzins. Tai jų reikalas.
Atitinkamai atsirado daugiau ramybės. Iš kur – nežinau. Matomai čia jau Jūsų parengtos užduotys padarė savo darbą 😉
Beje, programoje dalyvavom dviese su vyru ir tai buvo vienas geriausių mūsų sprendimų. Mūsų santykiai tapo ramesni, nebe tokie audringi, mažiau pykčio, daugiau pasitikėjimo. Kadangi iš prigimties esu smalsi, tai pasiskaitinėjau ir vyro atsakymus, kas mane nustebino gerąja to žodžio prasme, nes leido į vyrą pažiūrėti kitomis akimis, jį geriau pažinti, kadangi dėl jo uždaro būdo man būdavo sunku prasiskverbti į jo mintis. Jei jo jausmus aš pakankamai gerai nuspėdavau, nes gerai jaučiu kitus žmones ir jų būsenas, tai minčių skaityti nemoku, o programa man leido į tai žvilgtelti. Lūšiukas anonimas, 35 m.

 

Kadangi dirbau iki programos nemažai su savimi tiek pati, tiek su psichoterapeutais, tai pokytis nebuvo toks drastiškas, koks galėtų būti. Tačiau naudingo labai daug sužinojau ir patyriau. Atrodo lyg ir iki tol dariau nemenką dalį programoje pateikiamų veiklų, tačiau apie daugumą nė nesusimąstydavau. Dabar ėmiau pastebėti kiek aš nuveikiu savo labui. Įsitikinau kiek svarbu kasdieniai dalykai, o ne ateities planai. Pasikroviau labai didele motyvacija toliau stengtis ir eiti šiuo keliu. Įsitikinau, kad keistini dalykai, kuriuos įsivardijau prieš programą, išties yra kertiniai, tad ties jais planuoju padirbėti toliau savarankiškai. Išmokau, kad gyvenimą kuriu kasdien, po truputį. Vien drastiškų planų kūrimas galvoje dar nieko man neduoda, reikia judėti pokyčių linkme, o ne tik planuoti ir tobulinti planus galvoje, nesiimant jokių realių veiksmų. Lapė Žvitriaakė, 34 m.

 

Tiesą sakant daug nieko neišvardinčiau. Manau jog didelį vieną esminį dalyką supratau lūšyje, kaip stipriai nutolusi nuo visko ko norėčiau, ko siekiu. Nuo savęs pažinimo, savo norų gryninimo, apskritai nuo visko dėl ko čia atėjau ir ko mokiausi. Lūšis man leido suprasti daugelį dalykų apie save, kad pati sau melavau ir nesu tokia kokia įsivaizdavau esanti, kaip viskas negerai su manimi vyksta ir kad tai turi sustoti, davė vieną stiprų suvokimą už kurį visada būsiu dėkinga. Banga Lūžtančioji, 26 m.

 

Geriau save pažįstu, kai kurių reakcijų ar elgesio dar neišvengiu, bet džiaugiuosi, kad jau tai atpažįstu, kad matau kas mano aplinkoje kelia sumaištį, valgo laiką. Buvo labai sunkių dienų programoje, kai kurios užduotys buvo labai emociškai sunkios, buvo ir labai stiprių pakylėjimų, išgyvenimų, energijos pliūpsnių. Išmokau vėl džiaugtis smulkemenomis, pasimėgauti, iš to kaip yra pasidaryti šventę, dar – atvirumo. Tokių dovanų už tą atvirumą gavau. Grįžo kažkas ką seniai buvau užspaudusi, su tuo atvirumu, dalinimusi, kažkas iš giliai, mane vis nustebina, labai padidėjo kūrybingumas. Daug kas atrodo įmanoma. Pamačiau, kiek daug priklauso nuo mano minčių. Eglė Savyje, 36 m.

 

Supratau, kad galiu daugiau nei iš savęs reikalauju; nudžiugino įprotinės, virtę kasdienybe; gera turėti susirašius vertybes, baimes, siekinius, nes tai reikalinga būti sau įsivardijus. Nauja buvo informacija apie subasmenybes ir kaip jos veikia. Visos programos metu buvo puikus saugumo jausmas, kurį sukėlė Lūšies savalaikiai atsakymai į klausimus, pasisakymus, kitų žmonių pasiguodimus. Blogo nieko negaliu pasakyti. Lūšiukas anonimas, 45 m.

 

Po programos aš pradėjau labiau save gerbti ir klausytis savęs, tapau drąsesnė priimant sprendimus. Pačios programos metu įvairių jausmų patyriau – ir nusivylimo, ir pykčio, ir liūdesio, ir džiaugsmo, ir entuziazmo. Fofonas Skvarbusis, 34 m.

 

Netikėtai atradau, kiek turiu stiprybių ir kokia mano vidinė šeima. Programa labai intensyvi, bet skirti jai laiko buvo nepaprastai vertinga. Srovė Kintanti, 46 m.

 

Pradėjau gyventi svajonių gyvenimą, jo dalelytę. Sportuoju, atsisakiau alkoholio, keliuosi anksti ryte, dėkoju, kuriu strategija asmeniniam verslui. Nesupratau subasmenybiu užduoties, man po jos buvo labai sunku. Gal dar nesu pasiruošusi jai? Jaučiu, kad po programos nustojau (arba labai sumažėjo)teisti ir mokyti kitus. Lūšiukas anonimas, 44 m.

 

Tai mano pirmieji apčiuopiami žingsniai pokyčių link. Patiko pati būsena programos metu, laukdavau ir su užsidegimu atlikdavau užduotis. Mielai dar porą mėnesių gyvenčiau taip intensyviai. Atrodė, kad keičiuosi kiekvieną minutę, tampu drąsesnė, nebijau išsakyti savo nuomonę, apginti ją ir pan. Voverė Vikruolė, 38 m.

 

Išmokau planuoti, nepasiduoti, stengtis suprasti save. Supratau, kad daug kur iki šiol klydau. Vaivorykštė Ryški, 46 m.

 

Esu energingesnė, veiklesnė, vykdau kas susikaupę. Vasara Linksmoji, 46 m.

 

Mano asmenybė sutvirtėjo. Išmokau labiau atsiverti ir labiau sakyti „ne” kitiems, atlaikyti spaudimą, kartu tuo nesusipykstant su kitais. Parodydama savo valią netapau teroriste, priešingai, tapau mažiau skysta, tai suteikė daugiau pasitikėjimo savimi, o artimieji pradėjo labiau gerbti ir mūsų santykiai, priešingai, nepablogėjo, o pagerėjo. Labiau išmokau suprasti ir pradėjau toleruoti ar atleisti kitų žmonių melą man. Tiesiog nustojau pykti ar smerkti dėl to. Netikėtai vėl tapau gera, bet kartu ne tiek, kad man užsiliptų ant galvos. Išmokau naujų gerų įpročių – ritualų, kurie sustiprina mane. Patyriau daug gero – naujų žinių, padedančių geriau pažinti save, gerinti santykius su aplinkiniais. Blogo – buvo kartais fiziškai ir protiškai per sunku, per intensyvu, dėl darbo programoje labai trūko miego, būdavau kartais pervargusi. Sunku dirbti ir kasdienius darbus ir programos darbus. Esatis Išmintingoji, 46 m.

 

Nemažai dalykų išsigryninau, bet didelių pokyčių nepastebėjau. Ir žinau to priežastis. Programa puiki. tiesiog aš viską dariau pusė kojos, ne itin nuoširdžiai. Visada jaučiau, kad turiu įdėti daugiau širdies. Aš per daug užsimojau. Pabaigoje tarsi jaučiau, kad uogos ir grybai svarbu, kad per daug neatsilikti nuo siekinių. Žvaigždė Sentimentalioji, 37 m.

 

Po šios programos padidėjo lengvumo ir laimės jausmas. Katė Smalsioji, 37 m.

 

Išmokau tiksliau paskaičiuoti kiek laiko užima smulkūs dalykai, nustojau spausti save ten kur nebūtina (pvz. buityje) galiu tiksliau apibrėžti savo norus, siekius, tikslus, išryškėjo mano savybės blogos ir geros, stiprybės, silpnybės, kaip pati sau kenkiu, ir kaip to nedaryti, ir dar be galo daug gerų dalykų tokie kaip kitų dalyviu pasidalintos patirtys ir patarimai. Meška Tingioji, 34 m.

 

Tikrai atsirado daugiau pasitikėjimo ir tikėjimo savimi, noro dirbti su savimi nuolatos ir nepasiduoti savigraužai. Išmokau būti kryptinga ir nuolat dirbti, norėdama pasiekti rezultato. Mažiau baimių. Supratau, kad silpnybės – ne pasaulio pabaiga, tai tos pačios galimybės. Išmokau nuoširdžiai atleisti. Patyriau tik gerus dalykus. Vilkė Mėlynoji, 44 m.

 

Atradau slaptus dalykus kurios noriu pakeisti, programa pradejau su vienu tikslu o paaiskejo kad reikia dirbti su kitu. Gavau daug naudingos informacijos, dalyvavimo metu tikrai gaunate visa reikiama informacija, tik klausimas ar pradėsite viska taikyti?! Pantera Valdingoji, 31 m.

 

Iki pusės programos buvau labai aktyvi. Mane išvertė iš koto vertybės, pagal jas gyvenimas. Teko susidurti su savimi akis į akį. Tai labai apvertė mano gyvenimą aukštyn kojom, tačiau davė naudingų pokyčių ir tikslingo ėjimo link savęs. Labai dėkoju Rasai už šią patirtį. Tai, ką Tu darai, Rasa, yra žodžiais neapsakoma! Linkiu Tau didelės sėkmės Tavo šioje misijoje 😉 Medus Išsitaškęs, 31 m.

 

Atsirado džiaugsmas, energija ir viltis, kad gyvenimas gali pasikeisti. Atsirado aiškumas dėl to, kokių turėčiau imtis žingsnių artimiausiu gyvenimo etapu. Atradau dalykus, kurie mane džiugina, stiprina, suteikia jėgų, įkvepia ir tuos, kurie mane sekina, vargina, yra man nemalonūs. Suvokiau, kad visai neplanavau savo laiko ir tai sukeldavo papildomo streso – tad stengiuosi tai keisti savo gyvenime. Suvokiau, kad aš visiškai neįsiklausydavau į save, buvau užspaudusi savo emocijas, norus ir poreikius, todėl grimzdau į vis gilesnę depresiją ir apatiją. Išdrįsau būti atvira su savimi ir kitais, ir pajaučiau, kokia didžiulė jėga slypi atvirume. Taip pat atvirumas paskatino išdrąsėti – aiškiau nubrėžti savo ribas, išsakyti savo jausmus ir nuomonę, paklausti, kai kažkas neaišku, paprašyti pagalbos. Lūšiukas anonimas, 35 m.

 

Pati labiausiai vertinu labai išaugusį bendrą atsipalaidavimą – anksčiau įtampa nepaprastai varžė tiek emocinėje plotmėje, tiek bet kokioje veikloje. Upeliukas Auksinis, 40 m.

 

Pagrindinis pasiekimas – sąmoningesnis žvilgsnis, vertinimas. Jei jaučiu, kad kas man nepriimtina, nesinori, tarsi paklausiu savęs: „kodėl, kas stabdo mane?”. Taip priskiriu priežastį kuriai nors vertybei, nuostatai, silpnybei ar panašiai ir, jei priežastis turi neigiamą atspalvį, ieškau, kokia teigiama savybe, stiprybe, gebėjimu ar nuostata ją pakeisti ir pakeičiu. Tai man padeda geriau jausti save, atpažinti savo mintis, prigimtines, įgytas, įsisenėjusias ir su manimi suaugusias ypatybes, gebėjimus, polinkius, norus. Tai taip pat padeda mažinti tolimų įžvalgų, pasvarstymų apie save, savo gyvenimą, padeda labiau koncentruotis į šiandieną, ką galių, noriu veikti šią gyvenimo dieną. Visi šie dalykai man nauji. Lūšiukas anonimas, 44 m.

 

Ačiū Lūšiai už tai jog suteikė galimybę būti drąsiai ir patirti bei išgyventi ko labiausiai bijojau. Už tai, kad pavyko padaryti tai apie ką net nebūčiau pagalvojusi. Už tai, kad padėjo man taip kaip dar niekas nėra padėjęs. Banga Lūžtančioji, 26 m.

 

Labiau pasitikiu savimi. Realiau žiūriu į gyvenimą, mažiau stresuoju, mažiau lyginu save su kitais, priimu tokią save, kokia esu, bet yra noras siekti geresnės savęs versijos. Labiau vertinu save, labiau dėkoju artimiems už tai kad jie yra, vertinu akimirkas praleistas kartu, randu laiko pabūti, pasidžiaugti, pirmu prioritetu išsikėliau šeimą ir laiką jai – savaitgaliai jei tik galiu, nedirbami, planuoju laiką taip, kad spėčiau per savaitę, o jei nespėju, nesuku galvos. Labiau atsipalaidavusi, gyvenu čia ir dabar. Pelė Vikrioji, 37 m.

 

Labai pasikeitė mano požiūris į daugelį dalykų. Ypatingai pakito mano požiūris į neigiamus komentarus, kurie tiesiogiai nesusiję su manimi. Išgirdusi blogus komentarus, pirma savęs paklausiu ar jie tikrai susiję su manimi, ar su kito žmogaus požiūriu į viską. Anksčiau neigiamus komentarus ar kritiką priimdavau jautriau ir klausdavau savęs ką aš darau ne taip, kad jie atsiranda. Dabar pirma savęs paklausiu ar ta kritika tikrai skirta man, ar neigiami komentarai liečia mane, ar taip tiesiog žmogus išreiškia nepasitenkinimą. Išmokau tikrai atleisti, ir visų pirma sau. Visose situacijose bandau įžiūrėti kažką, iš ko galiu pasimokyti. Viskas kas mane neramino iki Lūšies, pasidarė žymiai aiškiau. Sąmoningiau žvelgiu į savo gyvenimą. Saulėgrąža Ieškančioji, 36 m.

 

Programa nuostabi. Lankiau psichologą 1 metus laiko, bet tokios naudos kaip po Lūšies nebuvo! Tai yra nuostabu, jaučiuosi nerealiai, kad tam pasiryžau. Pantera Valdingoji. 31 m.

 

Lengviau ir ramiau galiu save priimti- tai didžiausias pokytis, atnešęs lengvumo, ramybės. Daug sužinojau apie save, tačiau dar nepilnai tai panaudoju. Įpratau daryti trumpą rytinę mankštą, grįžau prie reguliaraus dėkojimo ritualo. Dažniau leidžiu sau nieko neveikti, įsiklausyti į save. Po truputėlį lengviau save atveriu kitiems. Lengviau priimu savo šiandieninius trūkumus, dėl to galiu vietoj nerimo imtis veiksmų kažką keisti. Liūtė Charizmatiškoji, 21 m.

Kaip Lūšis praturtino, pakeitė jūsų kasdienybę?

 

Iš pradžių tiksliai nežinojau, ko tikėtis iš „Lūšies”, bet jau nuo pirmųjų dienų prasidėjo apčiuopiami pokyčiai ir programa viršijo mano lūkesčius! Kardinaliai pasikeitė mano nuotaika ir energija – iš visiškos apatijos ir nuovargio į džiaugsmą ir jėgų antplūdį. Pradėjau geriau suvokti save ir pagal tai elgtis, ir pasijuto, kad geriau dėl to jaučiuosi. Pradėjau po truputį keisti savo aplinką, rutiną, dienotvarkę ir pamačiau, kad tai irgi gerina nuotaiką ir savijautą. Atvirumas buvo pats didžiausias atradimas – kasdien jį taikant pradėjo vertis neįtikėtini dalykai, tiek geriau suvokiant save, tiek santykiuose su kitais, tiek apskritai išdrąsėjant. Lūšiukas anonimas, 35 m.

 

Ryškiai sumažėjo baimė priimti sprendimus. Tai dalykas, kuris turi daug iš to išplaukiančių pasekmių, nes nepriimti, bet reikalingi sprendimai apsivelia kaip sniego rutulys ir ima žmogų gramzdinti. Upeliukas Auksinis, 40 m.

 

Išmokau pasakyti ,,ne”, atsisakyti nereikalingų dalykų, radau džiaugsmų ir supratau savo silpnybes, mokausi jas įveikti. Vaivorykštė Ryški, 46 m.

 

Kadangi gyvenu svajonių gyvenimą čia ir dabar, tai pokytis nebuvo didelis. Bet visgi įgavau dar daugiau energijos, motyvacijos, noro. Vasara Linksmoji, 46 m.

 

Programa įnešė daugiau vidinės ramybės ir stiprybės. Daugiau sąmoningumo gyvenant dabar ir čia. Šalna Baltoji, 40 m.

 

Tęsiu dalį įprotinių užduočių, nes nesinori pamesti ir kol nesugalvojau papildomų/naujų. Laiką organizuoju dar geriau, po Lūšies tikrai norėjosi poilsio ir atstatyti kas buvo praleista. Šventės – proga patirti bendravimo džiaugsmą, savęs palepinimą, džiugesį. Ilsėtis nemokėjau, mokausi, planuoju laiką. Programos metu labai patiko mano pačio pakilimas ir skleidžiama gera nuotaika, noriu išlaikyti. Sėkmingiau rūšiuoju nereikšmingus dalykus ir nebeskiriu jiems laiko. Gilė Neramioji, 37 m.

 

Kasdienybė tapo kokybiškesnė – turiu omeny, kad daugiau sportuoju ir judu, kūnas lieknesnis ir sveikesnis. Nuotaika yra geresnė, yra daugiau pasitikėjimo savimi ir santarvės su aplinkiniais, daugiau energijos, daugiau kūrybinių minčių ir sumanymų. Santykiai su artimaisiais, nors ir vyko kai kuriais drastiškais metodais, pagerėjo ženkliai. Yra daugiau pasitikėjimo ir atvirumo, nukrito mus skyrusios sienos. Esatis Išmintingoji, 46 m.

 

Pradėjau pamažu gyventi čia ir dabar, neužkrauti savęs nerimu dėl kažko neaiškaus – kažkokių nepagrįstų baimių. Kasdieniai įpročiai padeda artėti prie tikslo kasdien po žingsnelį. Atsisakiau nereikalingų daiktų, netikslingo laiko naudojimo ir pan. Pasitikiu ir tikiu savimi. Pantera Išmintingoji, 45 m.

 

Lūšis suformavo įpročius. Aš labai puikiai pasirinkau įpročius, kurie buvo aktualūs ir jie išliko. Ir išmokė pastovėti už savo norus. Žvaigždė Sentimentalioji, 37 m.

Aplinkiniai žmonės pastebėjo teigiamus pokyčius.
Atsirado lengvumo, laimės jausmas.
Supratau, kaip svarbu man išsimiegoti ir kaip svarbu eiti miegoti anksčiau.
Pradėjau labiau rūpinis savimi, savo išvaizda ir man tai patinka.
Stengiuosi labiau pajusti maisto skonį, mėgautis maistu.
Pradėjau užsirašinėti savo planus, tikslus, kad jie nepasimestų.
Atradau laiko tiems įpročiams, kuriuos norėjau išsiugdyti, bet vis atidėliojau ateičiai (mankšta ryte, veido masažas, meditacija). Katė Smalsioji, 37 m.

 

Lūšis buvo tobulas vedlys kasdiena į geresnę, net pakilią nuotaiką, didesnį sąmoningumą kasdien, paprastą džiaugsmą dalykais kurie visada buvo šalia. Atsiskyrus nuo vedlio viso to sumažėjo, tačiau gauta informacija ir pabuvimas programoje man buvo ir yra labai geras atspirties taškas savęs ir savo gyvenimo kokybės gerinimo link. Meška Tingioji, 34 m.

 

Lyg ir pastebimų pokyčių neįvyko. Kibirkštis Tylioji, 30 m.

 

Lūšis – įrankis. Tik mūsų pačių pastangomis galime pasiekti rezultatų. Aš asmeniškai labai dažnai sau kartoju vėl ir vis nepamiršti savęs, gyventi fėl savęs, prisiminti išsikeltus tikslus. Pradėjau sportuoti, nes tai būtinas dalykas, kad mano liga neprogresuotų. Nusprendžiau išdrįsti prisidurti prie finansų gaminamais rankdarbiais. Išsiaiškinau visas subtilybes su mokesčiais valstybei ir dabar belieka tik judėti pirmyn bei prirankdarbiauti prekių. Stebinti Katė, 32 m.

 

Pirmiausia atidžiau, atsakingiau planuoju laiką, stengiuosi greičiau įgyvendinti sprendimus, o užsilikusius tiesiog išbraukti. Po truputį vis labiau gryninu tikruosius savo norus, dėlioju prioritetus. Bendravimas su artimaisiais dar neryškiai, bet keičiasi. Su kai kuo gal kaip tik daugiau konfrontacijų vyko, tačiau tikiu, kad tai tik padės galiausiai sudėlioti viską į vietas. Įprotines užduotis, ar bent jų fragmentus mielai toliau atlieku. Lūšiukas anonimas, 38 m.

 

Pradėjau klausytis, šypsotis, netragedinti įvykių, nors bendriau ir toliau is musės padarau dramblį, bet šią silpnybę priimu ir kitą kartą jau save vis geriau ir geriau suvaldau. Džiaugiuosi šia akimirka, priimu savo gyvenimą kaip dovaną, dėkoju už viską, kas vyksta ir mokausi mokausi… 🙂 Medus Išsitaškęs, 31 m.

 

Rutina tapo kažkokia kitokia, gal net ne tokia jau rutina 🙂 nors techniškai žiūrint nelabai kas pakito. Jaučiu kažkokį lengvumą požiūryje, pagaunu save, kad, kilus įtampai, jog vėl daug kažką reikės daryti, sau pasakau, jog galimas ir paprastesnis sprendimas. Ir keliauju lengvesniu keliu, o rezultatu džiaugiuosi, nes jis būna labai geras. Dar rutina nebe tokia rutina, nes atrodė, kad diena yra viena ištisa rutina, o dabar – dieną matau kaip kupiną visokio veiksmo, joje daug detaliu ir dalių. Tai va – pasikeitė požiūris.
Vis daugiau ir daugiau sprendimų priimu intuityviai, taip pasirenku ir kas svarbiausia. O jei tai svarbiausia – tuo labai pasidžiaugiu.
Atlikusi veiksmą, ypač kuris kelia klausimu, kodėl tai dariau ar kodėl taip išėjo, sau atsakau, kaip jį vertinu ar ką apie tai manau – ramiai, nepiršdama niekam savo nuomonės.
Aiškesnė galva, net jei pritariu visoms ankstesnėms savo mintims. Lūšiukas anonimas, 44 m.

 

Liko daugelis įprotinių užduočių, kurių net neplanuoju mesti į šoną. Kažkaip netikėtai ir maloniai plečiasi žmonių ratas, darausi atviresnė gyvenimui ir žinau ko noriu ir kaip to siekti. Saulėgrąža Ieškančioji, 36 m.

 

Labai džiaugiuosi Lūšies programa, padarytais atradimais, patirtomis emocijomis, pojūčiais, nuveiktais darbais. Tai gyvenimą keičiantys ir praturtinantys suvokimai. Džiaugiuos, kad dabar turiu puikias gaires kur link turėčiau ir norėčiau judėti. Giria Tylioji, 31 m.

Kokie realūs apčiuopiami pokyčiai įvyko / vyksta jūsų gyvenime Lūšies dėka? Kokius svarbius sprendimus ji padėjo priimti?

 

Ėmiau įgyvendinti ilgai delsta verslo planą, tapau geresnė mama vaikams, nes nebekeliu balso, nuolat sakau kad juos myliu ir džiaugiuosi jais, džiaugiuosi savimi – labiau save myliu. Jautis Nuolankusis, 35 m.

 

Gavau sužadėtuvių žiedą 🙂 Angis Karališkoji, 50 m.

 

Nustojau švaistyti laiką facebooke, pradėjau planuoti veiklas, atsikratyti, ko nereikia, pradėjau viską geriau suderinti, tapau moteriškesnė, pagaliau svoris tapo stabilus, santykiai su vyru ir vaiku džiugina. O kas svarbiausia, pradėjau galvoti ir apie save, myliu save labiau, nei prieš programą. Giria Žalioji, 28 m.

 

Užduotys padėjo apsibrėžti ir išsigryninti savo stiprybes, vertybes, rasti silpnąsias vietas. Geriau pažinusi save ryžausi pradėti naujas studijas, suplanavau savo veiklą artimiausiems trims mėnesiams. Išmokti planuoti laiką, sutelkti dėmesį į vieną užduotį duotuoju momentu man, spontaniškumo ir chaoso gerbėjai, buvo nemažas iššūkis. Tačiau pajutus, kaip daug sklandžiau susitvarkau su darbais spėdama dar ir poilsio akimirkas susižvejoti, nebuvo sunku apsispręsti šį tą savo nusistatymuose pakeisti 🙂 Pušis Ošianti, 39 m.

 

Labiausiai pasikeitė požiūris, palengvėjo viskas, Bandau daryti tik tai kas svarbiausia, kažką deleguoti, taip sumažėjo streso pojūtis, manau tai tęstinis procesas. Esu linksmesnė, atsirado jaukumo pojutis , kurio taip pasiilgau ir man patinka gyvenimas, jaučiu lyg azartą gyventi. Mergaitė Oloje, 40 m.

 

Negaliu pasakyti, nes pokyčiai ne taip greitai ateina. Bet jaučiu sujudimą savyje. O tai yra gerai. Reiškia rezultatą davė. Labai gerai, kad buvau įsprausta į rėmus, ta kasdieneigė įvedė rutinos, planavimo, tai ketinu tęsti ir toliau. Spindulys Taiklusis, 34 m.

 

Išsiaiškinau visas baimes kurios man trukdė gyventi. Jas vis labiau pavyksta nugalėti. Lūšiukas anonimas, 58 m.

 

Lūšis padėjo suprasti, kokios nuoskaudos mane tempia atgal, kokios priežastys lemia vienokį ar kitokį elgesį, priminė kokia esu nuostabi ir ko iš tikro ieškau. Daina Įkvepianti, 36 m.

 

Pasitaisė santykiai su antrąją puse. Iki lūšies stipriai svarsčiau apie skyrybas. Dabar vis prisimenu ir galvoju, kad nebėra dėl ko. Padidėjo savivertė. Vilkė Ori, 33 m.

 

Padidėjęs aplinkinių dėmesys ir noras sužinoti mano teigiamos savijautos paslaptį. Komplimentų bei dėmesio antplūdis. Kasdienė joga ir kvėpavimo pratimai suteikia daugiau energijos. Įgyvendintos kūrybinės idėjos, kurių rezultatų dar laukiu. Atviri ir džiuginantys santykiai su aplinkiniais. Pagerėjusi nuotaika ir fizinė savijauta. Laumė Bundanti, 26 m.

 

Pats svarbiausias pokytis – imu valdyti savo pykcio protrukius!!! Laumė Gintarinė, 38 m.

 

Labai kažko stipraus neįvyko, nes lūžis manyje jau buvo įvykęs anksčiau. Bet gavau atsakymus į kai kuriuos klausimus ir žinau, kad toliau turiu dirbti su jais. Pašvaistė Mįslingoji, 39 m.

 

Jaučiuosi pakylėta. Puma Netobuloji, 50 m.

 

Nu man topų topas „Vidinė šeima“. Dar iki šiol viskas „sluoksniuojasi, dėliojasi į lentynas“. Man psichoterapija taip nepadėjo, kaip padėjo ši programa. Banga Ugninė, 46 m.

 

Padariau tai, apie ką galvojau 15 metų. Iš pradžių tam galimybių neturėjau, tik norą. Vėliau atsirado galimybės, bet vis neatsirasdavo pasiryžimo. Prieš savaitę ledai buvo pralaužti ir procesas užsuktas. Žvaigždė Ieškanti, 30 m.

 

Man buvo labai svarbu išdrįsti pasakyti, kas man nepatinka, pakalbėti su žmonėmis apie savo skaudulius, susijusius su tais žmonėmis. Dar labiau pamilau savo vyrą. Dažniau „sustoju” ir pamatau grožį aplinkui. Supratau, kad kai nori – viskas įmanoma. Ramybė Laiminga, 33 m.

 

Pradėjau anksti keltis, vietoj pagulinėjimo, kasryt sportuoju, kvėpuoju, skiriu daugiau dėmesio savo kūnui. Drastiškai atsikračiau senų daiktų, palengvėjo erdvė ir jausmas viduje 🙂 kovoju už savo norus šeimoje, net jei jie iš pažiūros menki 🙂 ėmiau drąsiai išsakyti kaip jaučiuosi ir ko noriu. Lašelis Švelnusis, 33 m.

 

Pirmiausia-esamos savo asmenybės padėties supratimas. Gal kiek iš pradžių išgąsdina, bet kai norisi eiti pirmyn-nebaisu, nes Lūšis-tai drąsos, ryžtingumo, sumanumo simbolis. Pajaučiau, kad neryžtingumas virsta noru veikti čia ir dabar, bailumas-veržlumu, neužtikrintumas-pasitikėjimu! Žaibas Nutvieskiantis, 45 m.

 

Sveikatos stiprinimas, blogų įpročių atsisakymas, naujų įpročių įsisavinimas (įprotinės užduotys), pakilusi savivertė, baimių įveikimas, nustojimas save kaltinti dėl neteisingų sprendimų. Jautrioji Feniksė, 30 m.

 

Kol kas kardinalūs pokyčiai įvyko vidinėje plotmėje. o tai yra didelis stimulas visiems kitiems pokyčiams. Jie jau palengva ateina: išsvajotos kelionės, savo verslas, savirealizacija kūryboje. Gervė Grakščioji, 38 m.

 

Ženkliai sumažėjo baimė suklysti. Šios baimės įveikimas turi ir turės ženklių pokyčių tikslų siekimui. Fofonas Skvarbusis, 34 m.

 

Sportuoju, atsisakiau alkoholio, keliuosi anksti ryte, dėkoju, kuriu strategiją asmeniniam verslui. Lūšiukas anonimas, 44 m.

 

Priėmiau sprendimą parašyti straipsnį – ir jį parašiau!
Atleidau savo buvusiai meilei ir jį paleidau.
Leidau su džiaugtis akimirkomis, buvimu su kitu žmogumi, nieko nesitikint.
Myliu ir gerbiu save, pasitikiu savimi ir mokausi į šį pasitikėjimą remtis, būti atsakinga už save, savo jausmus. Kūnas Protingasis, 28 m.

 

Realūs pokyčiai vyko mano kūne – jis sulieknėjo ir sutvirtėjo.
Nebegeriu kavos iš ryto ir tai irgi į naudą.
Pagerėjo santykiai su sūnumi. Tam atlikau konkrečius veiksmus.
Netikėtai visiškai atleidau savo buvusiajam ir pažvelgusi į jį ir jo problemas su meile, nusprendžiau jam padėti kapanotis iš liūno tiek, kiek jis norės ir stengsis pats. Tam jau atlikau pirminius konkrečius praktinius veiksmus. Kartu nusprendžiau pati į tą jo liūną nebelįsti. Šito pokyčio savyje aš visiškai nesitikėjau, bet nusprendžiau padėti, nes pakeičiau požiūrį į tas problemas – į melą, alkoholizmą, viskas kitas priklausomybes, nes programoje supratau, sužinojau, kaip ir kodėl tai veikia ir kas žmoguje darosi. Todėl nustojau smerkti tokius žmones ir kartu nustojau tikėtis stebuklų, kad lengvai ar tik su mano vienos darbu visa tai gali pasikeisti į gera.
Priėmiau sprendimą keisti darbą, bet man dar reikia stiprinti save ir dirbti, kad tikrai galėčiau pakeisti darbo sritį į tokią, kokią noriu. Esatis Išmintingoji, 46 m.

 

Ypatingų sprendimų ar pokyčių neįvyko, tiesiog jaučiuosi laimingesnė. Katė Smalsioji, 37 m.

 

Programa padėjo pakilti iš depresijos ir apatijos (bet tai nereiškia, kad kiekvienam taip bus; manau, kad man ši programa pasitaikė tinkamu laiku ir tinkamoje vietoje, kai jau buvau pribrendusi pokyčiams); suvokiau, kaip nemylėjau savęs, ir pajutau rūpesčio savimi (savo kūnu, emocijomis) naudą; ėmiau geriau save pažinti ir labiau priimti save tokią, kokia esu; tapau atlaidesnė sau ir kitiems; programa padėjo apsispręsti, ką artimiausiu metu turiu daryti su savo gyvenimu. Lūšiukas anonimas, 35 m.

 

Mažiau gūžiuosi į save ir gailiuosi savęs, atsirado motyvacija tobulėti, siekti tikslų, ieškoti išeities iš aklavietės, o ne graudentis ir skųstis, kaip negerai. Svarbus sprendimas – surasti mano santuokai priešnuodį toksiškumui. Atrasti tai, kas mus veža, kuo galim džiaugtis, kaip galima visa tai pasiekti kartu. Tai labai sunki užduotis, bet aš pasiryžau ją įveikti, nes žinau, kad mes tai galim padaryti ir labai daug kas priklauso nuo manęs. Tai pajutau darydama užduotis. Todėl nesirinkau lengviausio kelio nutraukti santykius, o juos išsaugoti ir užauginti į kitą lygį. Pelė Vikrioji, 37 m.

 

Lūšis pamokė švęsti gyvenimą. Audra Ramioji, 34 m.

 

Ženkliai pamažėjo vidinių ir išorinių baimių. Nebeslegia gyvenimo prasmės paieškų našta. Atvirumas ir pasitikėjimas palengvino bendravimą su kolegomis ir mokiniais, sušvelnino santykius su pačia savimi. Tapo lengviau tiesiog BŪTI. Būti čia ir dabar. Į kasdienybę atėjo daugiau paprastumo, džiaugsmo. Upė Gilioji, 52 m.

 

Esminių pokyčių neįvyko. Liūtė Charizmatiškoji, 21 m.

 

Įsivardinau savo baimes, supratau, keletas jų, pačių giliausių ir stipriausi yra didžiausi kliuviniai mano tobulėjimui, tikslų siekimui ir laimingam gyvenimui.Pradžiugino tuntas įsivardintų savo stiprybių, manau esu stipresnė nei pati apie save galvoju,tai labai optimistiškai nuteikia. Apskritai patiko tai, kad daugelis dalykų nugulė raštu į užrašus, manau tai bus puikus kodeksas sau sunkiomis akimirkomis.
Supratau, kaip svarbu įsivardinti sau tikslus, baimes ir silpnybes trukdančias to siekti, stiprybes, kurios padeda, svajones ir kt. – kad toks kompleksiškas veikimas yra tikrai efektyvus, norint apčiuopiamų rezultatų.
Pastebėjau, kad pradėjus dalyvauti programoje kur kas dažniau dienos eigoje atkreipiu dėmesį į savo būsenas, jas analizuoju, labiau leidžiu pasireikšti savo emocijoms (kurios dažniausiai pas mane labai užspaustos, nutildytos).
Turbūt svarbiausias sprendimas, kurį labai stipriai įtakojo Lūšyje padaryti atradimai – kad pasiryžau dar pabandyti išsaugoti santykius su vyru. Ir šį kartą imsiuosi dar niekada nebandytų veiksmų, kuriuos nulėmė tam tikri savyje padaryti suvokimai. Giria Tylioji, 31 m.

Lūšiukų buvo prašoma įvertinti, kiek jų akimis pakito tam tikri jų asmenybės, gebėjimų ir gyvenimo aspektai. Rezultatai paremti visų formą pildžiųsių 103 Lūšiukų atsakymais. Vertikalioje ašyje pavaizduotas atsakymą pasirinkusių skaičius.

lusies dalyviu atsiliepimai
lusiuku atsiliepimai
lusies dalyviu atsiliepimai
lusies dalyviu atsiliepimai
lusies dalyviu atsiliepimai
lusies dalyviu atsiliepimai
lusies dalyviu atsiliepimai
lusies dalyviu atsiliepimai
lusies dalyviu atsiliepimai

Ką manote apie Lūšį Stipriąją (Rasą) ir jos darbą?

 

Nuostabus darbas. Inovatyvu. Patiko viskas: tekstai, papildomi komentarai, griežtumas, nuolatinis palaikymas. Šaunuolė! Lūšiukas anonimas, 33 m.

 

Labai inspiruoja. Labai džiaugiuosi, kad vykdomi tokie projektai. Kadagys Kvapnusis, 25 m.

 

Labai džiaugiuosi, kad yra tokių žmonių kurie savo laiką skiria kitiems padėti, labai džiaugiuosi galėdama dalyvauti jos kurtoje programoje. Jautis Nuolankusis, 35 m.

 

Stipriosios Lūšies programa puiki, kadangi ji apgalvota, nuoširdi, puikiai atidirbta. Vaivorykštė Ugnies, 47 m.

 

Iš Rasos mano atžvilgiu buvo 0 dėmesio. Net paprasto klausimo „kaip sekas? ar viskas gerai?” nesulaukiau. Lūšis žaidžia pavojinga žaidimą su „lūšiukų” gyvenimais, su tuo ką jie atsineša ir su tuo ką jie išsineša.. ir kur visa TAI lieka ir nusėda. Ir ar įmanoma kokybiškai prižiūrėti apie 700 žmonių per dieną? Man asmeniškai, baisu daros vien pagalvoti apie tuos, kurie dalinosi skaudžiausiomis patirtimis… ir jei jie liko be Rasos dėmesio ir tolimesnio darbo..tai galiu drąsiai pasakyti, kad Rasa verta gero spyrio į užpakalį. Bet aš turiu VILTĮ, kad po balta avim nesislepia pilkas vilkas. Vilkė Pilkoji, 36 m. (Rasos mintys: Džiaugiuosi, jog Lūšies dalyviai drąsiai sako, ką galvoja. Noriu tik patikslinti, jog Lūšies programa nėra individuali terapija, tai grupinė programa. Su dalyviais aktyviai bendrauju forumuose, šalia užduočių, nuolat primenu, jog mano uodega visada šalia ir jie gali man rašyti bei dalintis klausimais, išgyvenimais privačiai. Tačiau pati asmeniškai rašau, tik įžvelgusi realų tam poreikį).

Rasa, nesu Tavęs sutikusi gyvai, bet tu nuostabi! Tikrai, wow. Tiek pats projektas, tiek bendravimas, atsidavimas. Giria Žalioji, 28 m.

 

Nereali mergina, lenkiu galvą. Kiek daug darbo įdėta, koks nuoširdus rūpestis žmonėmis. O pati idėja yra padėti žmonėms. Labai įkvepia. Žiedas Skrajojantis, 31 m.

 

Tai nuostabus žmogus kuris sugalvojo tokia programa, kai niekur nereikia eiti o gali atlikti tiek daug. Manau kad ji užsidegusi tuo darbu ir labai nuoširdi. Lūšiukas anonimas, 58 m.

 

Stipri lūšis – stiprus projektas. Spindulys Taiklusis, 34 m.

 

Puiki psichologė, darbšti, linkinti gero kitiems, nesavanaudė, ieškanti. Meška Grybautoja, 44 m.

 

150 balų iš 100. Vis kirbėjo klausimas, kaip ji suspėja viską perskaityti ir atsakyti kada reikia. Jausmas, kad yra visada kažkur šalia ir sukiojasi, jei reiks, pamatysi uodegą ar leteną laiku 🙂 Pašvaistė Mįslingoji, 39 m.

 

Tikrai darbas profesionalus ir nuoširdus. Ačiū! Gervė Grakščioji, 38 m.

 

Manau, kad labai puikus, prasmingas ir apskritai nuostabus šis jos darbas! 🙂
Jau minėjau, kad labai smagu, kad šią programą sukūrė mergina (!), lietuvė (!) ir dar tokia jauna (!).
Nes mes visgi vis tiek gyvenam patriarchalinėje visuomenėje, kur moteris tikrai ne visur lygi su vyru (dažniausiai vyru požiūriu 🙂 ). Patys save dažnai (ir nepelnytai) nuvertinam kaip tautą. O apie amžių – psichologų aukščiausių gebėjimų pikas yra garbiame amžiuje, tai labai įdomu, ką Rasa dar sugalvos, ką pasieks. Labai jai linkiu įkvėpimo ir kantrybės jos siekiuose! 🙂 Jerubė Atkaklioji, 32 m.

 

Manau, kad puiki psichologė, gebanti tobulėti, neprikišamai vykdanti savo misiją. Kriaušė Laukinė, 54 m.

 

Neįtikėtina kiek Rasa gali, žavi jos profesionalumas 🙂 Puma Netobuloji, 50 m.

 

Lūšies (Rasos) darbas neįkainojamas. Nekalbant apie unikalią programą, visos Lūšies metu jauti jos buvimą čia pat, visada visiems atsakyti, kur reikia įsiterpti, ir šitaip praktiškai visą parą…neįsivaizduoju kaip tai įmanoma…tobula! Ačiū! Giesmė Įkvepianti, 36 m.

 

Kaip asmenybė ji atsiskleidė mažai (gaila), bet jos darbą vertinčiau dešimtuku. Siela Besikeičianti, 46 m.

 

Tai milžiniškas darbas. Aš galvočiau, kad tokią programa turėtų būti privaloma abiturientams arba studentams. Spindulys Debesyse, 30 m.

 

Rasa, man labai patiko kad šioje Lūšyje jūs pasidalinote teorinėmis žiniomis ir gana gausiai. Labai profesionaliai atsakinėjote į klausimus. Ir šį kartą nebeakcentavote mūsų tingumo 🙂 Labai ačiū už jūsų rūpestį ir atsidavimą – tai jaučiasi visose programose. Angis Karališkoji, 50 m.

 

Žmogus, kuris kurią programą turinčią išliekamąją vertę. Darbas nuo dūšios ir iš meilės darbui! Banga Ugninė, 46 m.

 

Labai žaviuosi jos darbu, sukurta programa, buvimu visada šalia. Gera paskatinimas rašyti, nebijoti, kreiptis, palikimas kontaktų, tas labai nuramina, duoda saugumo. Gyvatė Stiprioji, 41 m.

 

Manau, kad ji sukūrė unikalų kūrinį, kuriuo labai norisi dalintis su draugais. Pastebėjau, kaip gražiai, profesionaliai reaguoja į kiekvieną kiek jautresnį pasisakymą. Visos programos metu jaučiau kad ji čia, šalia ir jei tik prireiks, visada galiu klausti ar rašyti. O jau bendravimo stilius, jumoro jausmas – nerealūs 🙂 Katė Šoklioji, 48 m.

 

Manau, kad šaunuolė, daro didelį ir prasmingą darbą, jaučiasi, kad pagrindinis variklis ne pinigai, nuoširdžiai nori padėti lušiukams augti, sėkmės! Mergaitė Oloje, 40 m.

 

Man protu nesuvokiama, kaip buvo galima sugalvoti tokį nerealų projektą!!!!! Ramybė Laiminga, 33 m.

 

Lūšie Stiprioji, apkabinu stipriai stipriai už tokį puikų sumanymą, už atsakomybės už tiek daug žmonių prisiėmimą, už tobulinimą, ėjimą pirmyn, palaikymą programos metu, komentarus į lūšiukų klausimus ar pastebėjimus. Viskas aišku, paprasta nuo A iki Ž. PUIKU. Jūs nekalbate, kaip pakeisti žmogų, bet jį išties keičiate 🙂 Voverė Vikrioji, 38 m.

 

Lūšis stiprioji labai talentinga ir veikli psichologė. Programa labai apgalvota ir kūrybiškai išdėstyta. Prasmė Ieškanti, 72 m.

 

Žaviuosi asmenybe ir labai gerbiu kaip savo srities specialistę. Norėčiau kada nors apsilankyti ir privačiose konsultacijose. O Lūšis – ypatingas projektas. Lapė Žvitriaakė, 34 m.

 

Daugiau nei prieš metus aptikusi (tik dabar nepasakysiu kur, greičiausiai facebook’e) reklamą apie Jūsų projektą atsidariau internetinį puslapį. Dalykas, kuris mane patraukė – Jūsų, Rasa, nuotrauka. Pirma mintis – tai juk tai ko aš trokštu – aš noriu tokios laisvės, drąsos, pasitikėjimo savimi, moteriškumo. Jūs toje nuotraukoje visu tuo tiesiog spinduliavot. Skaitydama programos aprašymą nelabai supratau, bet man tada ir nereikėjo suprasti, tuo metu psichologiškai man buvo blogai ir aš ėjau toliau kabindamasi į Jus, į tai ką išvydau Jumyse ir ko pati troškau. Šį kartą jau žinojau kur einu 🙂 Kitas dalykas, be juntamų teigiamų programos rezultatų, už kuriuos labai norėčiau Jums padėkoti, tai galimybė dalyvauti nemokamai. AČIŪ!!!!!!!. Praeitais metais, kadangi net nedrįsau rašyti motyvacinio laiško, pasirinkau minimalią sumą, kuri buvo išskaidyta dalimis (be galo ačiū ir už tokią galimybę), tačiau buvo skausminga mūsų šeimos biudžetui. Šiais metais galimybė nemokamai dalyvauti leido mums su vyru tai padaryti kartu, kas turėjo didžiulės įtakos mūsų tarpusavio santykių pagerėjimui (apie tai rašiau pirmąjame atsiliepime ;)). Kiek teko domėtis tokios galimybės kiti projektai nesiūlo, kas kalba apie Jūsų atsidavimą darbui ir norą padėti tokioms šeimoms kaip mes, neturinčioms finansinių išgalių susimokėti. Dar kartą didelis ačiū! Rytas Brėkštantis, 35 m.

 

Pati programa neįtikėtina. Tuo labiausiai ir nustebino autorė. Programos metu išsiverčiau be jos pagalbos, tačiau skaičiau jos atsakymus kt. Lūšiukams. Gilė Neramioji, 37 m.

 

Galiu tik pasigėrėti programos profesionalumu, įspūdingu pateikimu, buvo be galo įdomių momentų, užvedančių užduočių. Rasa labai pasistengė, viską kruopščiai sustygavo, praktiškai visąlaik jautėm ją šalia, dalinančią patarimus ir paaiškinimus. Žaibas Nutvieskiantis, 45 m.

 

Norisi kuo plačiau skleisti žinią apie šią moterį ir jos programą. Intelektuali, tiksli, stipraus humoro jausmo, įžvalgi, konkreti, tolerantiška, visaip kaip šauni – daugiau neraša, panegerika gausis 😉 Ugnis Šildanti, 33 m.

 

Prisidedu prie begalybės komplimentų, kurie viską pasako. Darbas tikrai sunkus, bet tai, ką jis duoda kitiems žmonėms, sunku net įvardinti. Man žavus programos idėjos originalumas, kiek supratau, ta idėja kilo Jūsų galvoje? Jei taip, žinau (nes pačiai yra atsitikę panašiai su puslapiu giesmes.lt), kad kol tokios idėjos neįgyvendini, tiesiog neturi vidinės ramybės). Gal tai žmogaus gyvenimo misija?

 

Esu nepaprastai dėkinga šiam žmogui, realiai keičiančiam kitų žmonių gyvenimus. Žemai lenkiuosi su didžiausia pagarba ir dėkingumu už jos idėjas, darbą ir profesionalumą. Srovė Kintanti, 46 m.

 

Man patiko, kad ji laikėsi ir nuošalyje ir reikalui esant visada pasirodydavo, viskas konkretu, iki smulkmenų paaiškinta, tikrai jaučiasi, kad įdėta daug dūšios. Liepsna Karštoji, 35 m.

 

Didžiausia pagarba ir įkvėpimas. Manau tai ką daro Rasa yra nuostabu. Tiek turinio, įsitraukimo, tokia gera idėja ir dar taip profesionaliai išpildyta. Didžiuojuosi, kad tai sugalvojo ir įgyvendino tokia jauna moteris lietuvė. Manau kad šis darbas labai prasmingas ir padeda daugybei žmonių. Tikiuosi, kad Rasa mato, kokią pokyčių grandinę sukuria jos darbas. Didžiulis jai AČIŪ. Saulė Liepsnojanti, 40 m.

 

Neeilinė asmenybė, nesuvokiama, iš kur tiek minčių. Vaivorykštė Ryški, 46 m.

 

Dešimt balų. Dažnai pagalvodavau, kad „wauw”. Aš nelinkusi daugžodžiauti, bet man sunku apsakyti ir suvokti kaip Rasa suspėja ir sugeba suvaldyti šią programą. Jautėsi šimtaprocentinis dėmesys, atidumas, palaikymas, pagalba, tolerantiškumas. Ir ši mano nuomonė tikrai minimaliai skaitant komentarus bei prašant minimaliai pagalbos. Kažkas minėjo, kad ši programa turėtų išplaukti į tarptautinius vandenis. Tikrai norėčiau pritarti ir palinkėti Rasai judėti šia kryptimi. Gėris juk turi daugintis:) Ir aš taip kalbu net pripažindama sau, kad programa man didelių pokyčių neturėjo.. Tai ką mąsto tie, kurie įdėjo itin daug pastangų. Tiesiog sėkmės ir ačiū už naują patirtį. Žvaigždė Sentimentalioji, 37 m.

 

Labai didelis darbas! Toks įspūdis, kad Stiprioji Lūšis niekada nemiega 🙂 Pelėda Mėlynoji, 25 m.

 

Nuostabus jausmas žinoti, kad visada galima paklausti ir bus atsakyta. Aš dar gavau ir asmeninių patarimų kaip tvarkytis su savo sopuliais, kurie buvo beprotiškai vertingi. Stebinti Katė, 32 m.

 

Aš manau, kad jūs nuostabi ir nepakartojami. Rasa yra be galo išmintinga, gera, pozityvi, sąžininga, puikiai išmananti visokiausius psichologijos dėsnius ir kartu labai svarbu, neturinti puikybės, tai yra išpūsto ego, kas sužlugdo ne vieną gerą specialistą. Nuostabu, kad Rasa atrašydavo į visas žinutes ir greitai, jos pateikiamos užduotys buvo logiškai pagrįstos ir motyvuotos. Prisimenu, kad iš pradžių supykau dėl tos ryžių pirkimo banke užduoties, ir sakiau sau, kad jos nevykdysiu, bet po to Rasa ją taip puikiai išaiškino ir pagrindė, ir kartu nepasmerkė tų, kurie nevykdys, kad pasirinkau išdrįsti ir atlikti. Man tokia mokytoja labai tinka! Esatis Išmintingoji, 46 m.

 

Rasa – moteris stiprioji. Net negalvojau, kad ji tokia jaunutė, o tiek jau turi galios. Dirba, matosi, daug ir labai gerai. kadangi tai buvo mano pirma tokia patirtis, neturiu su kuo lyginti, bet man patiko. Kartočiau ir pasitikėčiau šios moters kompetencija. Ačiū labai. Pelė Vikrioji, 37 m.

 

Lenkiuosi Lūšiai už jos iniciatyvą, pagalbą ir įdirbį rūpinantis miško gyventojais. Banga Ugninė, 46 m.

 

Kas man labiausiai patinka čia tai kokybiškos užduotys, matau, kad kiekviena užduotis yra gerai apgalvota. Tikrai, kad genijaus čia padirbėta. Šaunuolė Rasa! Moteris Nuostabioji,  33 m.

Kiek jums buvo įdomu dalyvauti? Kiek jautėtės motyvuotas?

 

Man dalyvauti buvo labai įdomu. Kiekviena užduotis įtraukdavo vis labiau. Esu iš tų, kurie meta darbus vidury dėl rutinos ar net per didelio iššūkio, Lūšyje to daryti nesinorėjo. Kiekvienos dienos laukdavau kaip šventės. Džiaugiuosi, kad Lūšis stipriai laiko lūšiukų uodegas ir atsiskaityti reikia kasdien bei laiku. Lūšiukas anonimas, 33 m.

 

Įtraukia kasdienės užduotys, kasdieneigė ir dar, kad duoda uogų 🙂
Disciplina už pavėlavimus taip pat gerai motyvuoja. Sudaryta programa ir tempas skatina greitesniems pokyčiams. Lūšiukas anonimas, 50 m.

 

Buvo labai įdomu. Skyriau laiko itin daug ir noras vis augo. Ir anksčiau esu bandžiusi kai kurias užduotis, tačiau pakartoti ar savarankiškai skaitant pasianalizuoti motyvacijos pritrūkdavo. Lūšies sistema (intensyvumas, užduočių gausa, jų dėlionė, struktūra, seka, taisyklės ir t.t.) yra motyvuojanti, nors nepabandžius ar kam perpasakojant nežinau ar patikėčiau. Mano nuomone reikia Lūšyje imti ir dalyvauti nesvarstant. Gal man padėjo atsargus uogų ir grybų siekių susiplanavimas, jei būčiau apsižiojusi daugiau, ne taip kokybiškai būčiau dirbusi, o dėl to tikrai kristų motyvacija. Lūšiukas anonimas, 44 m.

 

Man buvo labai įdomu. Motyvacijos taip pat netrūko. Tiesa nesistengiau perspjauti savo galimybių, t.y. jei nepavykdavo iki galo padaryti ko nors, savęs nepeikdavau. Taip pat natūraliai jaučiau, kad kai kurias, ne iki galo pavykusias užduotis kartosiu dar kartą, lūšiai pasibaigus. Kadagys Kvapnusis, 25 m.

 

Labai įdomu. Buvau motyvuota, todėl ir verčiau save dažną dieną atlikti užduotis. Kaip ir daugelyje mano gyvenimo sričių, norėjosi mesti, ypač susidūrus su sunkumais, arba pabodimu, įsijungdavo atmetimo reakcija, bet dirbau. O ko nenudirbau, nudirbsiu. Supratau, kad programa veikia, aš pati save vadovaudamasi programa programuoju veikti teisingai. Spindulys Taiklusis, 34 m.

 

Man buvo labai įdomu! Nors buvo įtemptas mėnuo darbuose ir prisesdavau tik vakarais(naktimis),atradau tiek įdomių dalykų savyje, o labiausiai patiko, kad man visa tai buvo taip artima, suprantama ir aišku, atitiko mano gyvenimo supratimą. Smilga Lanksčioji, 43 m.

 

Buvo labai įdomu dalyvauti. dalyvavau su užsidegimu, nes jau nuo pirmųjų užduočių pastebėjau pokyčius. Gervė Grakščioji, 38 m.

 

Dalyvauti programoje buvo įdomu, nes temos buvo svarbesnės viena už kitą, labai nuoseklios ir motyvuojančios eiti iki galo. Giesmė Įkvepianti, 36 m.

 

Lūšis įtraukia ir nebepaleidžia. Ir dėl to nėra jokio graužaties jausmo, nes kapstaisi ir stebi savo, o ne kitų gyvenimą, kaip pavyzdžiui soc. tinkluose. Katė Šoklioji, 48 m.

 

Vidutiniškai. Dariau, nes jaučiau atsakomybę ir tikėjausi, kad už kito kampo rasiu bent kokį mažą atradimuką. Buvo keli 🙂 Ugnikalnis Neužgesęs, 22 m.

 

Sudomino ir įtraukė nuo pat atrankos. Supratau, kaip rimtai ir atsakingai žiūrima į darbą, jo kokybę, siekį padėti šimtams žmonių. Jaučiausi savo vietoje, mačiau prasmę visose užduotyse, kad ir nedideli ir nedrąsūs pokyčiai mane motyvavo visos programos metu. Matydama ir jausdama Lūšies pastangas norėjau stengtis dar labiau. Voverė Vikrioji, 38 m.

 

Motyvacija – 200%. Sudalyvavusi praeitais metais Veikliojoje Lūšyje žinojau kur einu, kur lendu, be galo to norėjau ir laukiau. Rytas Brėkštantis, 35 m.

 

Buvo nepaprastai įdomu, motyvacija buvo 100 proc. Srovė Kintanti, 46 m.

 

Labai įdomu dalyvauti! Ši programa- tarsi varikliukas, kuris stumia vis į priekį, skatina atlikti užduotis. Buvo tokių užduočių, kurių niekuomet nedarydavau kasdienėje veikloje ir atrodė, kad man tikrai nepatiks. Tačiau pabandžiusi jas įveikti, supratau, kad mes bijome ir bėgame nuo tiek daug įdomių, stebuklingų ir neatrastų dalykų. Žvaigždė Mirksinčioji, 45 m.

 

Įdomu buvo. Sakyčiau itin smalsu ir įdomu. Visada laukdavau naujų užduočių. Gal tik pabaigoje išsikvėpiau. Žvaigždė Sentimentalioji, 37 m.

 

Motyvacija subliuško susidūrus su sunkumais. Tačiau labai jaučiau Stipriosios Lūšies petį. Medus Išsitaškęs, 31 m.

 

Iš pradžių programa sudomino, bet tiksliai nežinojau, ko tikėtis. Buvau pakankamai motyvuota, bet ne maksimaliai, be to, iki programos pradžios mane buvo apėmusi visiška apatija, tai nežinojau, ar pavyks išsijudinti iš jos, nes ji jau tęsėsi ilgą laiką ir atrodė mažai vilčių, kad išvis kas gali padėti. Tačiau vos pradėjus programą pasidarė labai labai įdomu ir pakilo motyvacija, atsirado jėgų, o kai pradėjo jaustis ir matytis realūs pokyčiai ir pagerėjo nuotaika, tai motyvacija dar labiau sustiprėjo. Lūšiukas anonimas, 35 m.

 

Man buvo be galo įdomu! Motyvacija buvo (nes į šią programą buvau norėjusi įsijungti ir prieš porą metų – bet tiesiog išsigandau, tai dabar tikrai norėjosi), bet iš pradžių nežinojau, ar sugebėsiu atlikti visas užduotis, bet programa taip užvedė, kad atsirado dar didesnis noras ir azartas viską įveikti. Buvo nuostabu! Prisimenu tai, kaip nuostabiausią laiką! Esatis Išmintingoji, 46 m.

 

Buvo labai įdomu, net keista, tačiau uogos ir grybai labai motyvavo laikytis užduočių. Liūtė Charizmatiškoji, 21 m.

Ką manote apie programos užduotis?

 

Užduotys įvairaus sunkumo. Pripažinsiu daug rašyti atsibosdavo, tačiau matydavau rezultatą, tad su laiku nebesiskųsdavau dėl per daug laiko praleisto rašant. Man asmeniškai sunkiau sekėsi vykdyti užduotis, kurios reikalavo žmogiškojo kontakto. Dar vis turiu mintyse porą neatliktų užduočių, kurias reikėtų atlikti išėjus į gatvę. Lyg ir nieko baisaus, bet nežinau kodėl neatlikau. Lūšiukas anonimas, 33 m.

 

Aiškios, apgalvotos, gilios. Giria Žalioji, 28 m.

 

Nervino jos mane. Refleksijas man patiko rašyti. Bet prie užduočių prisėsti reikėdavo prisiversti, t.y. prie jų atlikimo raštu, bet kai prisėsdavau – įnikdavau. Iš ties suprantu, kodėl taip svarbu rašyti. Spindulys taiklusis, 34 m.

 

Įdomios, veiksmingos, smagios, man labai patiko. Smilga Lanksčioji, 43 m.

 

Truputį trikdė tai, kad didžioji dalis užduočių keitėsi kas dieną. Nelabai galėdavai užfiksuoti. Manau, kad tokie dalykai kaip stiprybių, vertybių ir t.t. įžeminimas vis tik turėtų tapti kasdiene praktika, kaip pvz. dantų plovimas. Tada ir rezultatas kitas. Kriaušė Laukinė, 54 m.

 

Geros, bet labai intensyvios. Siela Besikeičianti, 46 m.

 

Labai profesionaliai sudėliotos. Musė Kietuolė, 44 m.

 

Puikios. Visapusiškos, įdomios, vertingos.
Įprotinės, Įpintosios ir Įprastosios – visos puikios.
Kai kurios įprastosios pradžiai gal buvo kiek keistokos – tarkim tos, kur reikia raštu už viską sau atleisti. Arba surašyti visokius blogius į galvą ir ją nešiotis, o paskui išmesti. Bet padariau ir gal net suveikė teigiamai.
Įpintosios ir Įprotinės – kažkas nuostabaus, pažadu sau pačiai, kad visaip kaip stengsiuosi jas (mėgstamiausias) toliau palaikyti ir tęsti.
Sunkiausia man buvo rinkti grybus, kažkaip vis nežinodavau, ką čia reikėtų suvardinti, kartais jaučiausi lyg ne visai taip atsakanti. Žvaigždė Ieškanti, 30 m.

 

Užduotys tikrai įtraukiančios, įdomios, gilios. Ramybė Laiminga, 33 m.

 

Užduotys vertingos, bet man daugelis jų sutapo su buvusia programa. Nebuvo taip įdomu kaip tikėjausi, nes iš esmės mano galvoje niekas nepasikeitė. Tačiau atsirado dar daugiau aiškumo nusibraižius planą ir pasidėjus jį prieš akis. Giria Paslaptingoji, 32 m.

 

Buvo labai įdomių ir buvo tokių, kurios nepriimtinos. Pantera Aksominė, 47 m.

 

Manau, kad užduotys yra labai rimtos ir gal kiek pavojingos. Vilkė Pilkoji, 36 m.

 

Šiaip programoje labai didelė veiklų pasiūla, man, asmeniškai, buvo sunku suspėti ir įprotines ir kasdienines užduotis, o tas godumas(noras būtinai atlikti viską)versdavo atlikti viską. Kartais pati „pagaudavau” save šiek tiek sukčiaujant( ieškodavau dienos veiklose tinkamų veiksmų , kad užskaityčiau savo užduotį, o ne atvirkščiai – tikslingai ir įsisąmonintai atlikti išsikeltas užduotis.)Taip nutikdavo daugiau su abstrakčiomis užduotimis, pvz. užduotis – paprastėju, ar „užsidirbu pusryčius”. Laumė Gintarinė, 38 m.

 

Išsamios, konkrečios, užgriebiančios. Liepsna Karštoji, 35 m.

 

Užduotys puikios, be galo stiprios ir įdomios, motyvuojančios, padedančios geriau susipažinti su savimi ir suprasti save. Jaučiu didelę pagarbą Rasai už tokias stiprias užduotis. Jos ženkliai viršijo mano lūkesčius. Saulė Liepsnojanti, 40 m.

Užduotys paruoštos profesionaliai, tik tempas per didelis. Tiesiog gal žmogui, kuris šiandien nėra labai užimtas darbinėje ir asmeninėje erdvėje tai visai įveikiama. Bet man asmeniškai, dirbančiai full time ir turinčiai beprotiškai įtemptą asmeninį laiką (nesitikėjau, kad taip bus, todėl ir pasirašiau programai) , tai buvo neįveikiama. Kriaušė Laukinė, 54 m.

 

Užduotys labai geros. Kartais pagalvodavau, kad netgi per sunkios. Bet visada gerai užsikelti truputį aukštesnę kartelę nei gali pasiekti, tada bent jau gali treniruotis to siekti. Pradžioj ir laiko trūko užduotims, bet jei viskas vyksta nuoširdžiai, tai labai greit įsibėgėji ir tos inercijos pagautas gali tikrai daug padaryti. Pelė Vikrioji, 37 m.

 

Vis nusistebėdavau, na kaip visos užduotys gali būti tokios taiklios, padedančios atrasti, suprasti, priimti.. ir tikriausiai, kiekvienam dalyviui užduotys suteikė visiškai skirtingų patirčių. Liūtė Charizmatiškoji, 21 m.

Kiek vertinga jums buvo Lūšiukų bendruomenė? (dalinimasis patirtimi, nauji draugai, palaikymas ir pan.)

 

Super viskas. Labai smagu, kad visi taip atvirai bendravo, vienas kitą palaikė, stengėsi padėti. Labai smagu buvo pabūti tokioj vietoj. Žiedas Skrajojantis, 31 m.

 

Patirtimi nesidalinau, draugų nesuradau, nes neieškojau, o ir giminingos sielos netyčia neatradau :D, o kas dėl palaikymo – tai tam pilnai pakako bendrystės jausmo. Ir tai didžiulis pliusas prieš kitus projektus, kur užduotys ir skaitiniai gaunami elektroniniu paštu. Rytas Brėkštantis, 35 m.

 

Bendruomenė nuostabi: palaikanti, supratinga, ypač draugiška. Minioje mes kartais jaučiamės nestandartiškais, bet Lūšyje-pilna užsigrūdinusių ir analizuojančių asmenybių. Žaibas Nutvieskiantis, 45 m.

 

Labai didelis pliusas, kad yra tokia bendruomenė ir galima dalintis patirtimi, išsipasakoti. Tai praplečia akis, matai, kad ne vienas esi toks. Būti lūšiuku ir lakstyti su kitais po mišką veikė labai saugiai. 🙂  Pašvaistė Mįslingoji, 39 m.

 

Labai naudinga dalintis patirtimis, priartina prie gyvenimo, nebesijauti vienas su savo bėdom. Draugų neįgyjau, nes nesistengiau megzti kontakto. Lūšiukas anonimas, 33 m.

 

Šiek tiek nusivyliau. Ar lūšiukai buvo uždaresni ar tiesiog nebespėdavo. Bendruomeniškumo pritrūkau:( Kriaušė Laukinė, 54 m.

 

Radau jų kuriamuose forumuose sau naudingos informacijos, kuri man pravertė save ugdant, o prireikus mielai pagelbėdavo ir asmeninėm žinutėm. Dažnai kitų pasidalinimai atverdavo supratimą ir apie pačių pojučius. Jautis Nuolankusis, 35 m.

 

Lūšiukų bendruomenė tai lyg balsai, padedantys susiprasti, susivokti. Nors aktyvi bendraujant nebuvau, tačiau godžiai skaičiau daugelio komentarus. Kartu

 

Buvo gera dalintis ir gauti palaikymą. Nors laiko turėdavau gana mažai lakstyti po lūšyną, vis gi skaitydama kitų pasisakymus supratau, kiek daug panašumų mes turime. Ir tai leido pasijausti ne viena. Lūšiukai pasirodė tokie artimi, atskleidę savo gyvenimo subtilybes, skaudulius ir patirtis. Įdomu buvo tai, kad nežinodami vieni kitų, mes buvome tokie atviri. Tai tarsi tikrai kita realybė. Mes visi buvome be kaukių, nuogi, ir to nebijojome. Tai buvo labai naudinga. su dalyviais nesijauti vienas, nesijauti kvailai ir aplamai, jauti didžiulį palaikymą. Giesmė Įkvepianti, 36 m.

 

Lobis 🙂 tikrų tikriausias. Man labai padėjo nebesusireikšminti ir suvokti, kad visi turi savo gyvenimo užduočių ir sunkumų. Angis Karališkoji, 50 m.

 

Man tai buvo pati svetimiausia programos dalis … Ne, man jų tikrai nereikėjo. Šiaip stengiuosi apriboti savo informacinę erdvę nuo tuščių plepalų, virkavimų, svetimų skaudulių, tai man tikrai nesinorėjo dalyvauti nei slėpinių, nei patirčių kambariuose. Musė Kietuolė, 44 m.

 

Tas buvo labai vertinga ir stipru. Kitų atvirumas, pasidalinimas mane padrąsino daug kur, paskatino irgi imtis tam tikrų dalykų ir t.t. Gyvatė Stiprioji, 41 m.

 

Dirbant vienaminčių kolektyve – darbas produktyvesnis. Dalinantis patirtimi, pokyčiai didesni. Prasmė Ieškanti, 72 m.

 

Iš pradžių atrodė, kad bendruomenė ypatingai nuoširdi, atvira, palaikanti. Visgi bendravimas yra kitokios krypties nei facebooke, bet kiek paviršutiniškas, labai visų daug, labai visko daug, aš pati nesu labai užmezganti pažintis, man tas buvo sunku, nesijaučiau bendruomenės dalimi, nes nedėjau tam pakankamai pastangų, pasirodė per sudėtinga. Kita vertus labai padėjo pasidalinimai, kada pajauti ir pamatai, kad nesi toks vienas su savo mintimis, kad yra daug taip besijaučiančių nuostabių žmonių. Žinau, kad artumo trūkumas buvo dėl mano baimių užmegzti ryšį. Eglė Savyje, 36 m.

 

Per daug nedalyvavau pokalbiuose, nesu ir mėgėja nei FB nei kitų panašių vietų (ir iš kur tiek laiko žmonės turi? 🙂 ), didelę laiko dalį užėmė užduočių darymas, tačiau buvo tikrai įdomu prisiliesti prie kito žmogaus džiaugsmo, skausmo, paslapčių (nesu dar visko perskaičiusi, bet džiaugiuosi, kad bus galimybė landžioti po lūšyną, tai tikrai svarbu man ir tą žadu daryti). Buvau viena iš tų, kurios susitikom pas Liepsną Žvaigždėtą ir puikiai praleidome savaitgalį. Tokių atvirumo valandų retai pasitaiko realiame gyvenime. Už tai irgi esu dėkinga Lūšiai. Lūšiukas anonimas, 45 m.

 

Bendruomenė buvo labai įvairi. Buvo kiek pakyrėję keletas labai toksiškų dalyvių visur bekišančių savo patirtį kaip pavyzdį (be kita ko, dažnai ta patirtis nevykusi ir netinkama būti pavyzdžiu), bet buvo ir daug puikių dalyvių su labai stipriais pasiūlymais, patarimais, pasidalinimais. Vasara Linksmoji, 46 m.

 

Lūšiukų bendruomenė buvo labai draugiška, atvira, vieninga. Kartais pasiklysdavau užduotyse, jų vykdyme. Užvedimą ant kelio visada rasdavau tarp Lūšiukų, kurie noriai dalijosi savo patirtimi ir kai kuriomis, jau įvykdytomis užduotimis. Mama Lūšis irgi visada buvo šalia. Vilkė Mėlynoji, 44 m.

 

Diskusijose pati nedalyvaudavau, trūko pasitikėjimo savimi 🙂 Lūšiukų pasisakymus beveik visus perskaičiau, buvo be galo įdomu, o kai kurie netgi labai padėjo susivokti užduotyse, ar pametėjo minčių. Liūtė Jausmingoji, 46 m.

 

Bendruomenės gyvenime dalyvavau menkai. Daugiau skaičiau kitų pasidalinimus, buvo įdomu rasti bendraminčių ir visiškai priešingai mąstančių. Pati bendruomenė atrodė lyg kažkoks patobulintas pasaulis, niekaip negalėčiau įvardinti sumažintu tikro pasaulio modeliu, nes atrodė, lyg čia matoma tik geroji, tikroji ir nuoširdžioji pusė, ko realiam gyvenime taip dažnai pritrūksta. Kartais atrodė lyg atvirumo būtų per daug, bet matyt reikia ir to. Žavėjo daugumos supratingumas ir tolerancija. Lūšiukas anonimas, 38 m.

 

Nesijungiau į bendruomenę. Nežinau gerai tai ar ne. Nenorėjau bendrauti, man per daug masiškumo. Panaršiau kažkiek, kažką parašiua, bet čia kaip kokia „supermama” (toks portalas buvo kai laukiausi vaikų, gal dar ir yra), tušti plepalai ne man. Man labiau kamerinė aplinka patinka palaikant ryšį. Daug informacijos, daug įvykių, plepalų, kažkoks chaosas. Šį kartą man labiau priimtina buvo koncentruotus į save ir užduočių atlikimą, nesinorėjo savęs švaistyti kitiems. Spindulys Taiklusis, 34 m.

 

Nemaniau, kad taip įsitrauksiu į lūšiukų bendruomenę. Maniau, kad būsiu labiau stebėtoja, bet pati nustebau, kad man taip norėjosi dalintis savo mintimis ir reaguoti į kitų lūšiukų mintis. Be to, tikrai labai daug duoda, kai matai, kad nesi vienas toks, kad kiti irgi taip pat jaučiasi arba ir kitiems taip pat nesigauna. Taip pat drąsindavo ir džiugindavo kitų lūšiukų paraginimai, pasiekimai, patarimai. Lūšiukas anonimas, 35 m.

 

Buvo labai naudinga. Jie padėdavo, padrąsindavo, buvo linksmi ir pozityvūs. Vienos lūšiukės istorija man iš viso atvėrė akis, jau nebetikėjau, kad tokie dalykai egzistuoja. Būčiau norėjusi daugiau istorijų paskaityti ar dalyvauti pokalbiuose, diskusijose, tačiau, deja, vykdydama užduotis ir kartu kasdienius darbus ir taip jau miego sąskaita, mažai begalėjau juose dalyvauti ar skaityti visų mintis. Esatis Išmintingoji, 46 m.

Ką manote apie Lūšies filosofiją, sistemą, dėsnius?

 

Stipru, profesionalu, apgalvota. Lūšiukas anonimas, 33 m.

 

Manau ji jau išbandyta, svarbiausia, kad VEIKIA. Jautis Nuolankusis, 35 m.

 

Aš tiesiog vertinu viską pagal tai, koki milžiniški kiekiai darbo įdėta į visą programą, ir nuoširdžiai buvau labai nustebinta, kaip čia viskas susisteminta, yra savos taisyklės, terminai. Man buvo labai įdomu ir patiko šniukštinėti visur. Žiedas Skrajojantis, 31 m.

 

Neturiu priekaištų, labai džiaugiuosi, kad tokia yra. Anksčiau taip pat daug domėjausi psichologija, jos praktikomis, bet tik Lūšyje kažką iš tiesų ėmiau daryti praktiškai. Vilkė Ori, 33 m.

 

Žaisminga, patrauklu, motyvuoja. Čiobrelis Kvapusis, 43 m.

 

Labai įtraukiantis dalykas. Panda Spalvotoji, 34 m.

 

Puiki, gerai apgalvota, išdirbta. Meška Grybautoja, 44 m.

 

Manau, kaip ir bet kuri sistema ši irgi turi galimybių tobulėti. Man atrodo, kad ji šiek tiek perkrauta, lyg norima sudėti viską, ką tik įmanoma. Nelieka laisvės saviraiškai. Dėsniai puikūs. Labai disciplinuoja. Kriaušė Laukinė, 54 m.

 

Man patinka. Novatoriška, originalu, praktiška. Pritaikyta kasdieniam darbui su savimi. Linksma 🙂 Siela Besikeičianti, 46 m.

 

Tvarka ir gana paini iš pat pradžių, kelia šiek tiek streso perprasti viską, ypatingai tokie įdomūs žodžiai kaip „kasdieneigė”, „Įverčiai”, „Įprotinės užduotys” ir t.t. Šiek tiek sunku buvo pačioje pradžioje, bet manau tai yra dalis minties. Bet pačios taisyklės tikrai aiškios ir labai gerai „įstato į tam tikrus rėmus”. Tu niekam nieko neprivalai, bet esi atsakingas tik prieš save patį. Tai skatina ir motyvuoja pasitempti. Spindulys Debesyse, 30 m.

 

Man ji artima, įdomi, gilūs dalykai paaiškinti paprastai. Gyvatė Stiprioji, 41 m.

 

Kaip jau kažkur pasisakiau – aš pati labai mėgstu aiškumą, tvarką, taisykles, taigi man Lūšies išbaigtumas ir sustyguotumas yra vienas didžiausią įspūdį darančių dalykų. Mane veža, kai gali visiškai pasitikėti žmogumi (Ar programą valdančiu žmogumi šiuo atveju), žinai, kad jeigu pasakė, kad tada tas bus/atsiras, tai vadinasi taip ir bus. Jei pasakė, kad turi būti taip, o ne kitaip, nes bus pasekmės, tai taip ir bus. Didžiausi komplimentai.
Aš labai norėčiau būti tokio reiškinio dalimi. Jei kada reikėtų kam nors kaip nors pagalbininko savanoriškais pagrindais – kreipkis, Rasa! Žvaigždė Ieškanti, 30 m.

 

Tik geriausi vertinimai, komplimentai ir pagyrimai. Idealu, kad tai vyksta nuotoliniu būdu, patogu prisijungti iš bet kur. Išgryninta sistema, viskas funkcionuoja kaip šveicariškas laikrodžio mechanizmas. Esu nuoširdžiai dėkinga rėmėjams, t.y. tiems, kurie už programą mokėjo daugiau tam, kad sunkiai besiverčiantys lūšiukai galėtų nemokamai gauti jiems taip reikalingos pagalbos. Mano kuklia nuomone, TOBULA. Voverė Vikrioji, 30 m.

 

Aš kiekvieną dieną radau dėl ko išsižioti ir būti apakus. Tiek saviugdos sistemų, teorijų vienoje vietoje – ir viskas įgyvendinama praktiškai! Lašelis Švelnusis, 33 m.

 

Pati lūšies idėja mane be galo sužavėjo, viskas tikrai labai suprantama, aišku, išdirbta. Kadangi pati esu stalo žaidimų mėgėja/kūrėja, tai visada lūšį lygindavau su žaistais žaidimais, jų technika, išsivystymo galimybėmis. Tad lūšies skatinimo, pasiekimų sistema man labai aiški ir tikrai, o visas gamtos pritraukimas (apie lūšį kaip tobulą šiai programai jau kažkur rašiau, grybai, uogos taip pat labai tinkamai sugalvotos). Laumė Gintarinė, 38 m.

 

Pats Lūśies sumanymas genealus. Koncentruotas informacijos pateikimas per užduotis puiki dirva realiems pokyčiams. Dėsnius manau galima dar supaprastinti. Gilė Neramioji, 37 m.

 

Nepakartojama, originalu, išbaigta, apgalvota iki mažiausių smulkmenų. Srovė Kintanti, 46 m.

 

Manau, kad labai profesionaliai, iki smulkmenų apmąstyta programa. Sistema sukurta žmonėms, kurie tikrai pasiruošę keistis, nori tobulėti, įgyti tinkamų įpročių. Dėsniai – tarsi ramstis, į kurį galima atsiremti užklupus abejonėms, baimėms, pritrūkus ryžto. Žvaigždė Mirksinčioji, 45 m.

 

Manau tai puiki programa, kaip „internetinis psichologas” 🙂 gal tik sudėtingai „virškinosi” taisyklės, gana griežtos, norėtųsi visko paprasčiau, nes visad turi būkštauti ar viską gerai padarei, ar viską supildei, ar teisingai, ar spėjai. Lūšiukas anonimas, 27 m.

 

Viskas labai puiku, tiesiog tobula. Gyvenimo pradinukams yra tobula programa kaip pradėti plaukti „gyvenimo upe”, kad pakeliui susirinkti tinkamą partnerį, šeimą, namus, įpročius ir kitus gėrius. Vasara Linksmoji, 36 m.

 

Tai labai įdomus ir originalus projektas, neperkrautas informacija, labai patiko, kad tai buvo praktika, viskas apgalvota, net ikonėlės (emoji) ir tie paversti lūšiukais:) Banga Purslota, 38 m.

 

Viskas puiku! nerealiai džiaugiuosi kad Lietuvoje yra tokių žmonių kurie sukūrė tokią programą! Pantera Valdingoji, 31 m.

 

Gana paprasta, bet veiksminga, suteikianti daug laisvės sprendimuose ir vertimuose, bet tuo pat metu reikalaujanti užduotis atlikti laiku. Vilkė Mėlynoji, 44 m.

 

Sistema gera, tik pradžioje atrodė, kad visko per daug. Kai įsivažiavau – viskas tapo aišku ir naviguoti nebeliko problemų. Stebinti Katė, 32 m.

 

Stipru, konkretu, griežta. Lūšiukas anonimas, 38 m.

 

Įspūdingas dalykas, naujas, susiduriu pirmą kartą. Ir sveikinu. Bendruomenės man buvo per daug, bet kaip sakiau, gal tai labai svarbi sistemos dalis. Jai, filosofijai ir dėsniams pritariu, manau visa tai turi mokslinį pagrindimą. Kas labiausiai kliuvo – tai tekstų gausa. Vien perskaityti užduotis, įžangas reikia daug laiko. Bandžiau rasti šiam sprendimui priežastį ar pateisinimą, bet radau tik dalinį (pvz., įvairi auditorija). Neįtikėtinas kontrastas skaitant užduotis ir gaunant tiesioginius Lūšies Stipriosios atsakymus 🙂 Lūšiukas anonimas, 44 m.

 

NUOS-TA-BU. Žvėriukas Pūkuotas, 26 m.

 

Lūšis griežta, disciplinuota, reikli, bet empatiška ir geranoriška. Manau, kad visiems daugiau ar mažiau viso to reikia gyvenime 🙂 Pelė Vikrioji, 37 m.

 

Tai nuostabi filosofija! Pozityvi, skatinanti pokyčius ir augimą, kartu ir meilę artimui, yra puiki aiški sistema, dėsniai, kurie veikia! Skatina pareigingumą, programa disciplinuoja ir kartu padeda tapti tikru veikliu, gyvenančiu ir medžiojančiu Žvėrimi. Man tai labai aktualu, nes dauguma mūsų neišnaudojame nei pusės savo potencialo. Supratau, kad galiu save panaudoti daugiau ir visapusiškiau. Bet kartu supratau, kad tam reikia Komandos, grupės ir vedlio. Vienas užmiegi ir sunku išlaikyti tą nuolatinę discipliną ir tokį greitą tempą. Aš didžiuojuosi, kad tapau Pažangiąja Lūšimi, iš tikro taip ir jaučiuosi – tapau drąsesnė ir išmintingesnė, ko ir siekiau. Pasirinkau auginti du augintinius, kol kas sekasi neblogai, manau, nemažai jau padariau. Bet kartu žinau, kad toje filosofijoje reikia gyventi pastoviai su visa banda, vienas lauke ne koks karys… Esatis Išmintingoji, 46 m.

Kas Lūšyje jums nepatiko?

 

Patiko viskas, bet norėčiau, kad programa būtų mažiau intensyvi. Prasmė Ieškanti, 72 m.

 

Gal labiau nepatiko manyje, kad nespėjau visko ramiai ir gerai atlikti 🙂 Norėčiau viskam turėti daugiau laiko ir užduotis atlikti be tokios skubos. Programa galėtų trukti kiek ilgėliau, atrodo žaibiškai pasibaigė 🙂 Lapė Žvitriaakė, 34 m.

 

Jei kas nepatiko, to nedarydavau: nepirkau ryžių banke (viena iš pasirenkamų užduočių) ne dėl to, kad negalėčiau tai padaryti, o dėl to, kad nenoriu elgtis su kitais taip, kaip nenorėčiau, kad su manimi elgtųsi. Pantera Aksominė, 47 m.

 

Tiesą sakant neatradau nieko kas nepatiktų. Banga Lūžtančioji, 26 m.

 

Aš nežinau kas būtų pasikeitę, bet pastebėjau, kad man patinka dirbti mažose grupėse. Kada gali fiziškai su visais susipažinti, pajausti būdą, nuoširdžiau bendrauti. Bet tiesiog programos formatas toks, tada ta bemdruomenė tampa tokia dalinimosi erdvė, prisipažinsiu man vèliau priminė facebooka su kitokiom temom. Tokį atvirkštinį facebooka, kur yra gerai parodyti ne tik savo gerąsias puses ir už tai esi skatinamas palaikymu. Eglė Savyje, 36 m.

 

Hmm… nesugalvoju 🙂 – gali net dirbtinai pasirodyti, bet čia TIESA 🙂 Lūšiukas anonimas, 45 m.

 

Kaip kurios užduotys buvo man nesuprantamos. Subasmenybės man perdaug info, atlikau ir nežinau ką atlikau, prieš tai su tokiomis analizėmis nebuvau susidūrusi. Sunku. Lūšiukas anonimas, 44 m.

 

Taip greit pasibaigė. Juokauju. Beždžionėlė Nenurimstanti, 36 m.

 

Viskas labai patiko. Stebiuosi, kaip viskas apgalvota. Į šią programą susirinko tiek daug skirtingų, su įvairiais poreikiais žmonių, ir visi jie turėjo galimybę rinktis ir sau prisitaikyti, kas reikalinga. Žvaigždė Mirksinčioji, 45 m.

 

Kartais man būdavo per ilgi aprašymai užduočių, nes esu mėgėja, kad viskas būtų aiškiai glaustai ir to the point. Man patiko pateikiami pavyzdžiai ir papildoma literatūra, bet jei skaitydavau vakare pavargusi, sudėtingiau būdavo rasti esminę informaciją. Kadagys Kvapnusis, 25 m.

 

Nepatiko terminai, spaudimas, bet tikrai nieko nekeiskite, nes tokiems kaip man, kurie mėgsta daug ką daryti kitaip negu jiems liepiama, ugdomi laikytis taisyklių. Už tai jums ačiū. Spindulys Taiklusis, 34 m.

 

Kartais kai kurių dalyvių pasisakymai, bet išmokau juos tiesiog apeiti. Panda Spalvotoji, 34 m.

 

Nepastebėjau, nors gal jautėsi agresija iš vieno dalyvio, bet jis greit iškrito iš žaidimo. Tai prisidėjo prie asmenybės stiprinimo – nes ir realiame gyvenime susiduriame su įvairiais žmonėmis. Puma Netobuloji, 50 m.

 

Nepatiko vieno dalyvio (pastaba: konkretus vardas buvo įvardintas) nepagarbūs pasisakymai. Buvo gi, kas atvirai rašė „tu mane įskaudinai” ir kas sakė „norėjau daugiau atsiverti, bet po tokių pasakymų…”. Manau, kad reikia taisyklių, kaip toks elgesys būtų stabdomas. Suprantu, kad agresija kyla iš nelaimingumo ir pan. Na bet juk ir tai, kad jis nelaimingas, nesuteikia jam teisės skaudinti ir daryti nelaimingais kitus, kad kiti toliau „tą nelaimę” skleistų ar užsivertų vėl savam kiaute… Saugioje aplinkoje vyksta didžiausi pokyčiai. O patyčios, jau seniai įrodyta, kad negrūdina ir asmenybės atsparumo nedidina. Jerubė Atkaklioji, 32 m.

 

Vienaip maniau, kad gal per greitas tempas, tačiau dabar manau, kad tai pasiteisino, bent man, tai tikrai. Jei būtų laiko daugiau, būčiau atidėliojusi iki paskutinės minutės 🙂 Banga Ugninė, 46 m.

 

Gana painu susigaudyti pradžioje, mano galva prisijungus telefone būtų gerai iškarto matyti tos dienos užduotį. Mergaitė Oloje, 40 m.

 

Iš pradžių buvo sunkoka susigaudyt. Man tempas atrodė per greitas ir užduočių vienai dienai per daug. Aš gal nebuvau nusimačiusi tiek laiko joms atlikti, nebuvau pasiruošusi. Šiaip griežtumas, taisyklės ir pan. buvo cool. Ugnis Šildanti, 33 m.

 

Nepatiko, kad ne visuomet skyriau tiek laiko, kiek norėjau… Banga Purslota, 38 m.

 

Per greitai ir per daug žodžių. Galima ir paprasčiau… Kuo mažiau teksto, tuo lengviau suvokiama. Kuo trumpesni sakiniai, tuo jie aiškesni… Mažai yra daugiau…
Bet gal ne visiems taip? Kriaušė Laukinė, 54 m.

 

Man patiko viskas išskyrus tai, kad patirdavau techninių nepatogumų su platforma. Esatis Išmintingoji, 46 m.

 

Tempas. Vienintelis, prie ko negalėjau pritapti iki pat galo. Aš žmogus lėtesnių apsukų, tad man buvo sunkoka spėti ir susigaudyti visose lūšies sistemos vingrybėse, susirasti, kur kas kaip veikia ir dar įsilįsti į save per ganėtinai trumpą laiką. Aišku, skirtingi žmonės, skirtingai reaguoja. Bet man tai buvo dvigubas iššūkis. Aišku, po mėnesio pradėjau susigaudyti, kurioje skilty ko ieškoti ir kol baigėsi programa visai neblogai pavyko panardyti po puslapio skiltis. 🙂 Pelė Vikrioji, 37 m.

Kam patartumėte dalyvauti Lūšyje?

 

Visiems, įstrigusiems pasikartojančių situacijų rate, kenčiantiems nuo žemos savivertės, nerealizuojantiems savęs veikloje, kuriai skiria didžiąją dalį savo kasdienio gyvenimo, norintiems kažką keisti, tačiau nežinantiems, kur tos pokyčių pradžios būna. Pušis Ošianti, 39 m.

 

Visiems. Jau dabar artimiesiems pasakoju ir siūlau sekantį kartą būtinai dalyvauti. Giria Žalioji, 28 m.

 

Visiems, kas pribrendo pokyčiams. Spindulys Taiklusis, 34 m.

 

Manau artumą Lūšiai pajunti iškarto, kai tik paskaitai jos pristatymą internete. Jei širdis suvirpėjo, klausti daugiau nieko nebereikia, pirmyn registruotis ir laukti programos pradžios. Gal kam reikia išsivalyti senas žaizdas, gal kas gyvena puikia ir nori dar geriau…. Tinka visiems, tikslus pasirenki pats Lūšyje. Pašvaistė Mįslingoji, 39 m.

 

Visiems, kas:
* nori teigiamų pokyčių savo gyvenime,
* jau pribrendo pokyčiams, bet nedrąsiai stoviniuoja vietoje,
* nori praturtinti kasdienybę
* nori atsiverti sau ir kitiems
* nori gyventi nuoširdžiau
* nori daugiau laimės, bet nežino, kaip ją pasiekti. Jerubė Atkaklioji, 32 m.

 

VISIEMS, absoliučiai visiems. Ši programa yra labai universali ir skirtingi žmonės gali iš jos pasiimti bei pasimokyti skirtingų dalykų. Tiems, kam reikia išmokti siekti užsibrėžtų tikslų – tikrai galės to pasimokyti. Kam reikia tiesiog harmonijos viduje, išmokti būti čia ir dabar, mėgautis gyvenimu ir aplinka – taip pat čia ras atsakymų. Net ir tiems, kam nieko to nereikia ši programa būtų naudinga vien tuo, kad ji padėtų susipažinti su savimi artimiau ir gal atrasti vidinių lobių, apie kuriuos net negalvojo. Spindulys Debesyse, 30 m.

 

Pavargusiems nuo streso, norintiems pažinti save, suprasti savo poelgius, mintis, nerimą ir pan. Tai veiksminga psichoterapija su savimi. Banga Ugninė, 46 m.

 

Lūšį reiktų pereiti visiems. Ramybė Laiminga, 33 m.

 

Kurie kažko labai įnirtingai ieško, bet neranda. Ugnikalnis Neužgesęs, 22 m.

 

Kiekvienam, kam jo gyvenime kažkas nepatinka. Obelis liūdnoji, 55 m.

 

Žmonėms norintiems pokyčių, nežinantiem ilgą laiko tarpa ko jie nori, bet viduje trokštantiems pokyčių. Lūšiukas anonimas, 28 m.

 

Visiems, kas nori, siekia permainų gyvenime. Kas jaučiasi užstrigę, sustoję. Ši programa puikiai įkvepia, išjudina, nuveda į kelią. Gervė Grakščioji, 38 m.

 

Mėgstantiems giliai analizuoti, save pažinti žmonėms, nedrąsiems, pilniems baimių ir nusivylimų, galvojantiems, kad jie tokie vieni, o visiems aplinkui puikiai sekasi. Galvojantiems, kad atėjo laikas pokyčiams. Eglė Savyje, 36 m.

 

Tiems, kurie blaškosi savo gyvenime, savo veikloje, savo elgesyje, savo aplinkoje ir nori sudėlioti taškiukus ant „i”. Tai puiki programa tikrojo savęs atskleidimui/atsiskleidimui. Fotonas Skvarbusis, 34 m.

 

Savo draugėms, kurios pamiršo laimės jausmą. Jas suvalgius rutina; reikalai, pareigos ir tt. Jos gyvena ir dirba, dėl kitų žmonių svajonės išsipildymo. Žmonėms, kurie nebesugeba džiaugtis tuo ką turi. Lūšiukas anonimas, 44 m.

 

Žmonėms, kurie nori daugiau sužinoti apie save, nori pasaulį pamatyti kitu kampu, atsipalaiduoti, patirti nuotykį ar tiesiog prasmingai praleisti mėnesiuką 🙂 Liepsna Karštoji, 35 m.

 

Patariu dalyvauti tiems, kas iš tikro nori save pažinti, paaugti, kam reikalingas didesnis pasitikėjimas savimi. Ir tiems, kieno nuotaika pažeminta, jaučiasi nesuprasti ar nuskriausti. Bet ir tiems kuriu jaučiasi laimingi, bet kartais kūne ką nors skauda, arba blogai miegasi, arba jaučia nerimą 😀
Visiems, su sąlyga, kad pasiruošę dirbti dėl savęs, stengtis, dėl savęs, siekti pokyčių, dėl savęs. Kūnas Protingasis, 28 m.

 

Labiausiai patarčiau dalyvauti, kurie atidėlioja pokyčius nuo „kito pirmadienio”. Katė Smalsioji, 37 m.

Visiems, kam trūksta pasitikėjimo savimi, kieno kasdienybė tapo pilka, neįdomi, varginanti ir vienoda. Vilkė Mėlynoji, 44 m.

 

Visiems. Tai įdomu, unikalu ir vertinga. Medus Išsitaškęs, 31 m.

 

Visiems. Manau, kad absoliučiai kiekvienas turime savo galvoje nesusidėliotų minčių, neatkapstytų baimių ir jausmų, kurios nuodija po truputį, bet nuolat. Lūšis padeda jas demaskuoti ir su jom atsisveikinti arba susidraugauti. Upeliukas Auksinis, 40 m.

 

Visiems. Tikrai visi kažką išsineš iš gyvenimo Lūšyne – kažkas atsikratys laiką ir energiją siurbiančių bereikalingų veiklų, kažkas išsiugdys naujus konstruktyvius įpročius, kažkas labiau save pamils, kažkas liausis smerkti kitus ir atsuks žvilgsnį į save, kažkas ims drąsiau elgtis kasdienybėje.. Liūtė Charizmatiškoji, 21 m.

 

Išbandykite, čia nerealu. Gintaras jūroje, 38 m.

 

Norintiems, pribrendusiems, o svarbiausia PASIRYŽUSIEMS daryti realius veiksmus savęs pažinimo link ir imtis pokyčių. Tam reikės skirti daug laiko ir stipriai įkinkyti savo smegenis dirbti. Čia nepasivaikščiojimas žemuogių pieva 🙂 Giria Tylioji, 31 m.

Apie ką patartumėte pasvarstyti norintiems dalyvauti?

 

Realiai apsvarstyti, ar galės skirti programai bent 1,5 val. per dieną. Kiekvienas, žinoma, yra skirtingas savo patirtimi ir gebėjimu koncentruotis savęs ugdymo veiklai, tačiau norint apčiuopiamų pokyčių, verta skirti tam kiek įmanoma daugiau dėmesio. Pušis Ošianti, 39 m.

 

Užima tikrai daug laiko, atidėkit viską mėnesiui ką tik galit atidėti, kad pasiektumėt rezultato, tai verta to, manu reikia skirti ne mažiau 2 val. per dieną. Mergaitė Oloje, 40 m.

 

Ar tikrai turite tam pasiryžimo ir skirsite laiko, nes galite iškristi, jeigu nesilaikysite kasdienio atsiskaitymo tvarkos. Žiema Saulėta, 30 m.

 

Tiesiog pradėkite ir daug negalvokite. Būkite drąsūs kilus sunkumams kreiptis į globėją stipriąją lūšį, ji visada šalia. Elkitės ryžtingai, kol dar esate ir norite. Laumė Bundanti, 26 m.

 

Apie motyvacija, pasiryzima pokyciams, laika,  gebejima save analizuoti. Nes tik tas kuris deda pastangas ir gali pasiimti nauda. Laume Gintarine, 38 m.

 

Ar viskas patinka Tavo gyvenime? Jei ne, pirmyn į Lūšį! Pašvaistė Mįslingoji, 39 m.

 

Apsišarvuoti kantrybe ir džiaugtis tuo kas vyksta su Tavimi. Labai gera, kai jautiesi darantis gera sau. Pasvarstyti vertėtų ar tikrai galėsi skirti didelę dalį savęs, savęs tobulinimui. Ar tikrai to nori? Nelengva, bet labai įtraukia. Kriaušė Laukinė, 54 m.

 

Jeigu išgirdote bent mažiausią balselį savo viduje „O gal man reiktų?”, tada jokių svarstymų – jums jau atėjo laikas. Pirmyn į Lūšį, tikrai nesigailėsite. Ramybė Laiminga, 33 m.

 

Daug užduočių ir joms reikia daug laiko, jeigu nori nuoširdžiai ir sąžiningai jas įsisavinti atlikus. Bent kažkokios drąsos rezervuare paslėptos. Ugnikalnis Neužgesęs, 22 m.

 

Patarčiau pasvarstyti tik apie tai, kaip labai jie nori pokyčių, nes mano patarimas būtų nerti visa galva, visa širdimi ir atlikti kuo daugiau užduočių, kadangi jų kompleksas, o ne pavienių užduočių atlikimas duoda apčiuopiamų rezultatų. Jei nuspręsit, kad kas nors iš mano rašliavos Jums bus naudinga populiarinant programą, mielai prašom 😉 Lūšiukas anonimas, 35 m.

 

Apie tai ar internetinis mokymas jiems efektyvus. Lūšiukas anonimas, 26 m.

 

Nusiteikti rimtam darbui. Boružė Pozityvioji, 32 m.

 

Kiek laiko skirsite programai. Iš pradžių galvojau, kad skirsiu labai nedaug, bet programai prasidėjus supratau, kad noriu skirti daugiau laiko tiek užduočių atlikimui tiek gilinimuisi, o to laiko neplanavau prieš programą. Katinas Mėlynasis, 31 m.

 

Jeigu esate padidinto jautrumo ar turite psichikos sveikatos sutrikimų, būkite atsargūs, nes programa tikrai yra labai intensyvi ir dalyvaujant programoje jūsų savijauta gali pablogėti. Lūšiukas anonimas, 35 m.

 

Apie tai, kad pradėję programą nei dienos negalėsite atsipalaiduoti ar užsimiršti. Teks pasistengti ir skirti daug laiko užduotims ir savo minčių, jausmų, gebėjimų ir norų analizei. Kartais – nelengva, bet verta. Su kiekviena įveikta užduotimi, iššūkiu, atėjusiu supratimu, pasijunti ypatingai, pakiliai ir džiugiai. Lūšiukas anonimas, 43 m.

 

Ar tikrai turėsi laiko dalyvaut KOKYBIŠKAI, nes jai ne, tik prabėgomis programoj dalyvaut neverta… Kregždė Jūrinė, 37 m.