Labas, mielas senbuvi!

Kovo 25 d. 20:00 val. gausite atrankos anketą ir noriu papasakoti apie jūsų pasirinkimo galimybes.

Pildydami anketą galite naudotis savo medyje esančią informacija (šauksmas, prisistatymo klausimai). Galite aplankyti girią ir nusikopijuoti tai, kas vis dar tinka ir patinka. Atrankos anketoje jūsų pateikta informacija atnaujins (pakeis) jau esančią girioje.

Lūšis rekomenduoja ir toliau džiaugtis savo turimu būtybvardžio ir savybvardžio junginiu. Jeigu primiršote saviškį, nesijaudinkite – atrankos forma tokių dalykų nepamiršta. Po kovo 25 d. formoje veskite savo el. paštą ir bet kokius pasivadinimus, o forma primins, kokiu pavidalu lakstėte girioje.

Norisi keisti kailį ir įsikūnyti į naują gyvastį? Yr du keliai:

1. Susikurti naują paskyrą (medį) su kitu el. paštu. Jei tas kitas el. paštas dažnai naudojamas, tai nėra problemų, bet jei rečiau, tai galite praleisti svarbią info. Jei taip pasirinksite, būtinai parašykite man naująjį el. paštą. Tik tada galėsite pildyti atrankos anketą. Turėsite visiškai naują medį, be jokios dalyvavimo istorijos.

2. Persivadinti pasiliekant tą patį el. paštą. Jūsų pasivadinimas pasikeis visose programose. Medis ir visa jo istorija išliks. Pasikeisti pavadinimą galėsite atrankos formoje (po kovo 25 d.). Man nieko rašyti nereikia.

3. Jeigu jau turite iš anksčiau pridėtą 2, susisiekite su manimi.Lūšį kuriu jau daugiau nei dešimt metų ir kiekvieną kartą ji gimsta vis kitokia, dar stipresnė ir išmintingesnė. Šių metų Lūšis… Mmm… Kaulai tvirtesni, raumenys ištvermingesni, fascija dar elastingesnė, jutimai paaštrėję ir kailis dar švelnesnis.

Pasitikinčios ir Kasdienės Lūšių formatas, pažangos stebėjimas ir valdymas, uogavimo ir grybavimo ypatumai beveik nesiskirs, tad dalyvaujantys antrą kartą sutaupys laiko ir jėgų – jiems nereikės studijuoti naujų dėsnių.

Nemenka dalis užduočių bus tos pačios, bet atnaujintos, perkonstruotos, kiek kitokios krypties ar su kitomis atlikimo detalėmis. Pasitikinti savimi yra drąsesnė, su daugiau iššūkių, fokuso į augimą ir asmenybės tyrinėjimą. Dalis temų yra tik Pasitikinčioje savimi Lūšyje. Pavyzdžiui, pasitikėjimas savimi ir savivertė, stiprybių pažinimas ir įžeminimas, iššūkiai. Taip pat šioje programoje bus dvi naujos įprotinės užduotys, padedančios kasdien augti ir ugdyti drąsą, atvirumą.

Mano nuomone, dalyvauti Pasitikinčioje savimi Lūšyje 2024 neverta, jeigu::

  • Nepatiko Kasdienės Lūšies formatas, užduotys ir tempas;
  • Užtenka vidinės ugnies ir džiaugsmo savarankiškai kasdien kartoti jau praeitą programą, netrūksta Lūšies uodegos ir bendražygių;
  • Skaitant pristatymą neužuodžiate nostalgijos, alkio ir ūpo veikti.

Praėjusiais metais apklausiau senbuvius, kodėl jie grįžta girion antrą, trečią ar net ketvirtą kartą, nors daug užduočių kartojasi. Pateiksiu dažniausius atsakymus. Pirma, užduotys gilios, sudėtingos ir labai lanksčios, tad vertinga jas daryti po kelis kartus (pasukti kita linkme, palyginti su ankstesniais metais ir nerti dar gilyn). Juoba, kad per metus dalyvis pats pasikeičia. Dalis užduočių buvo atliktos prabėgomis, net ne iki galo suprantant, todėl norisi jas dar kartą patyrinėti. Dalyvavimas programoje labai padeda sistemingai atlikti įprotines užduotis. Antra, labai įkvepia Lūšyno erdvė ir bendruomenė. Trečia, tikimasi susirasti naujų draugų. Ketvirta, priklausomybė 🙂