side-area-logo

Veiklioji Lūšis

Pirmą kartą Lūšis praturtina veiklą ir kasdienybę!
Įdomi veikla ir džiugi kasdienybė natūraliai veža į priekį. Jos – neišsenkantis tikros laimės ir įkvėpimo šaltinis. Jos skatina svajoti, planuoti ir stengtis, kol pavyks. Jos įtraukia ir nebepaleidžia. Visai kaip ir Lūšis, todėl jos ir susimetė poron.

VEIKLIOJI LŪŠIS

Veikiantys tik mintyse, rezultatus irgi turi tik mintyse

TRUMPAI

Esminė informacija

 • Kas yra Lūšis? Tai internetinė sužaidybinta (angl. gamification) asmenybės stiprinimo erdvė, gimusi sukryžminus psichologinius mokymus, žaidimą ir socialinį tinklą.
 • Kas kuria Lūšį? Psichologė Rasa Venckutė. Lūšies kūrimas ir kiti psichologiniai ieškojimai yra persmelkę viską, ką darau. Visur keliu klausimus, ieškau idėjų ir čia pat jas griaunu. Tyrinėju kaip mažas vaikas, o atradimus tikrinu kaip griežtas mokslininkas.
 • Kuo Lūšis skiriasi nuo kitų mokymų? Pirma, Lūšies užduotys sukurtos su smalsaus mokslininko užsidegimu, atidaus stratego skaičiavimu ir pagal pašaukimą dirbančios psichologės atsidavimu. Antra, Lūšies pažangos valdymo dėsniai energizuoja, silpnina psichologinius gynybos mechanizmus, atidėliojimą, baimę ir nuobodulį. Lūšyje įdomu ir natūraliai norisi stengtis. Trečia, Lūšyje šimtai palaikančių bendražygių darbuojasi kartu ir dalinasi savo idėjomis, išgyvenimais, šiluma ir juoku.

 • Kas yra Veiklioji Lūšis? Ši Lūšis pirmą kartą praturtins veiklą ir kasdienybę, o ne stiprins pasitikėjimą savimi kaip anksčiau. Ši Lūšis jūsų esamą darbą ir kasdienybę padarys įdomesnius, vaisingesnius, labiau įtraukiančius, džiugesnius ir prasmingesnius.
 • Kokios dalyvavimo sąlygos? Lūšin bus priimti tik perėję stojimo atranką. Jai ir pačiam dalyvavimui Lūšyje būtų naudinga pasiruošti. Visa programa vyksta internetu.
 • Kokia kaina? Atlygį už dalyvavimą renkasi pats būsimasis Lūšiukas pagal savo galimybes ir norą atsilyginti nuo 62  iki 254 Eur. Neturintys pinigų gali dalyvauti nemokamai.
 • Kada vyks? Artimiausia Veiklioji Lūšis vyks 2017 m., tiksli data dar nėra žinoma.

LŪŠIS = ASMENYBĖS STIPRINIMAS + ŽAIDIMAS + BENDRAŽYGIAI

Kaip gimė Lūšis?

lusis-internetine-programa-naudingi-iprociai

TOBULĖJIMAS

Su užsidegimu ir užsispyrimu sukurtos psichologinės užduotys ir sistema visapusiškai praturtina veiklą ir kasdienybę, stiprina jūsų pasirinktas savybes, narplioja jūsų pasirinktas problemas ir kuria jūsų pasirinktą ateitį.

ŽAIDIMAS

Įtraukiantis žaidimas energizuoja, silpnina psichologinius gynybos mechanizmus, atidėliojimą, baimę ir nuobodulį. Dalyvaujant Lūšyje nereikia galvoti apie savęs motyvavimą ar vertimą.

BENDRAŽYGIAI

Nepagyvenus Lūšyne sunku suprasti, kokią jėgą sukuria šimtai dalyvių, kurie pagal tas pačias taisykles žaidžia gyvenimą, bendradarbiauja, palaiko vienas kitą ir kartu juokiasi!

Šita erdvė – Lūšynas – tapo kažkuo sunkiai nusakomu. Širdis Drąsioji, 33 m., Pasitikinti savimi Lūšis V.

Lūšis nepamirštama. Puma Taikioji, 30 m., Pasitikinti savimi Lūšis V.

Čia programa, kuri padeda spręsti asmenines problemas ir pakeičia gyvenimą nuo pamatų. Naktis Mėlynoji, 40 m.,  Pasitikinti savimi Lūšis V.

Ši programa mane pakeitė. Dar tiksliai nesupratau kaip, bet į gerąją pusę. TAPAU vidumi tvirta ir rami, kaip uola. Drąsiai reiškiu savo nuomonę. Dingo nerišlus kalbėjimas. Įtemptos situacijose kalbu aiškiai, lėtai ir ramiai. Stebiu savo kūno kalbą, kiek ji daug man pasako. Sustiprėjo intuicija. DINGO bendravimo, žmonių susibūrimo baimės. Jaučiuosi laisva ir man nesvarbu, ką kiti apie mane galvoja. Baimė man beliko tik kaip proto iliuzija, kuri bando mane padaryti pilka marionetine mase. Aš visada turiu pasirinkimą. Meilę ar baimę. Aš renkuosi meilę. Tūkstantį kartų ačiū už šią programą, kuri išjudina esminius asmenybės rėmus ir suvokimo ribas. Banga Jūros, 30 m., Pasitikinti savimi Lūšis V.

Programa prilygo pasivažinėjimui amerikietiškais kalneliais. Vieną dieną iškelia į tokias aukštumas, kad net oro trūksta… kitą dieną jau gali kvėpuoti… bet po visko – tai tarsi nušvitimas ateina – viską matai kitokiomis spalvomis ir kitaip. Rodos, kitas pasaulis aplinkui atsivėrė. Rytinė Rasa, 33 m., Pasitikinti savimi Lūšis III.

834
Į Veikliąją Lūšį I registravosi

Veiklioji Lūšis II planuojama 2018 m. Kviečiame dalyvauti greit vyksiančioje Pasitikinčioje savimi Lūšyje VI.

Išankstinė registracija neįpareigoja dalyvauti

[fb_button]

Dirbti savo svajonių darbą yra žiauriai gerai, tačiau didžiajai daugumai mūsų nepavyksta tokį darbą atrasti ar jį pasiekti.  Todėl esamo darbo praturtinimas, jo padarymas džiugesniu, įdomesniu ir labiau įtraukiančiu – dar vienas būdas būti laimingam.

KUO YPATINGA LŪŠIS?

Pagrindinės Lūšies erdvės ypatybės


Lūšis gimė sukryžminus su smalsaus mokslininko užsidegimu kurtas psichologines užduotis, įtraukiantį ir įkvepiantį internetu valdomą žaidimą ir kartu besidarbuojančių bendražygių knibždantį socialinį tinklą. Šįkart Lūšis praturtina veiklą ir kasdienybę!


Veiksminga psichologinė pagalba

Lūšies užduotys sukurtos su smalsaus mokslininko užsidegimu, atidaus stratego skaičiavimu  ir pagal pašaukimą dirbančios psichologės atsidavimu.

Skatinantys tobulėjimo dėsniai

Lūšies pažangos valdymo dėsniai energizuoja, silpnina psichologinius gynybos mechanizmus, atidėliojimą, baimę ir nuobodulį. Lūšyje natūraliai norisi stengtis.

Įtraukiantis žaidimas

Tai žaidimas, persikėlimas į naują pasaulį, naują valstybę su savitais įstatymais ir piliečiais. Išgirdę dalyvių pokalbį parduotuvėje, jūs jo nesuprastumėte!

Patogi internetinė erdvė

Dalyvauti Lūšyje galima namie, darbe, medyje ir bet kur kitur, kur tik yra internetas. Ryte, naktį ir bet kada, tik būtinai kiekvieną dieną.

Išbandyta ir įvertinta

Atsakingai baigę Lūšį džiaugiasi ne tik asmenybės, požiūrio ir nuotaikos pokyčiais, bet ir apčiuopiamais gyvenimo, santykių, aplinkos pasikeitimais.

Laisvė rinktis

Kiekvienas dalyvis – kaip atskira visata, ir nors Lūšis vienur stato į rėmus, kitur leidžia tai visatai suktis, kaip ana nori – rinktis užduotis, jų kiekį ir sudėtingumą.

 

Įkvepiantys bendražygiai

Šimtai palaikančių bendražygių pagal tas pačias taisykles žaidžia gyvenimą, siekia ko nors panašaus kaip ir jūs, išgyvena panašius jausmus – kaip ir jūs.

Saugu išbandyti

Laukiami visi – ir neturintys pinigų tokiems mokymams, ir norintys atsilyginti dalimis ar dėl atlygio nuspręsti vėliau. Taikoma 100 % pinigų grąžinimo garantija.

Jei kankiniesi, kad patekai į kažkokį „akligatvį“ ir menkai tobulėji, o gal gyvenime per daug liūdesio, prašykis pas „Lūšį“! Ji tikrai budins, skatins, neįkyriai vers „dairytis“, „judėti“ ir tu vėl būsi „kely“. Kol mes gyvi, mūsų kiekvieno prigimty yra tam tikri kodai, kaip jaustis laimingu, ir labai gera, kai pradedam vėl juos justi, girdėti, apčiuopti. Ši programa tai lyg savotiškas „atsikodavimas“ gyvenimui labai paprastomis priemonėmis. Joje dalyvaujantys neužsiima jokia mistine veikla, bet rezultatai – išties stebuklingi. 🙂 Akacija Kvapnioji, 40 m., Lūšis IV.

Tai superinė saviugdos programa, kurios pagalba savyje atkapstai daug įdomių dalykų, kurie pakreipia tavo gyvenimą reikiama linkme 😉 Gailiuosi, kad nežinojau apie ją anksčiau. Pantera Linksmoji, 47 m., Pasitikinti savimi Lūšis V.

Šioje programoje viskas vyksta labai baisiai ir labai smagiai. Įdomiausia tai, kad kiekvienas iš programos pasiims tai, ką nori pasiimti. Pati programa yra tobula. Tobulas įrankis. Tik reikia tuo įrankiu tinkamai naudotis. Bet yra ir baisioji pusė. Ne visiems pastebima. O gal ne visi pažiūri į tą pusę. Tai išeina iš užduočių vykdymo rėmų. Prasigraužia pro visus kiautus, šarvus ir gelžbetonines sienas. Graužia toliau. Drebina ir purto, kol viskas pradeda griūti. Skatina, guodžia, drąsina, pataria, klausia, parodo, nuramina ir vėl išmuša iš vėžių. Sunaikina visą pasitikėjimą savimi. Sunaikina viską, kuo tikėjai ir ką žinojai. Praktiškai pasiima tavo gyvenimą už vieno kampo ir purto tol, kol subyra gabaliukais. O tada padovanoja instrukciją, kaip tuos gabaliukus suklijuoti teisingai. Everestas, 29 m., Pasitikinti savimi Lūšis III.

Dar niekur nebuvo taip įdomu kaip čia, nors dalyvauta buvo tikrai nemažai. Žiurkė Kosmose, 43 m.  Stiprioji Lūšis V.

GALIMOS ŠIOS LŪŠIES STIPRĖJIMO IR MOKYMOSI KRYPTYS

Įvairaus formato užduotys ir dalies jų įpynimas į kasdienę veiklą padeda Lūšiukams greitai sugauti kelis zuikius vienu metu, t. y. stiprėti keliomis kryptimis vienu metu ir bei išsaugoti savo brangų laiką.
Galimybė pačiam rinktis, kurias užduotis atlikti, padeda sukurti daugybę galimų mokymosi ir stiprėjimo krypčių. Lūšiukai patys sprendžia, kuriomis kryptimis jie nori judėti, tad kiekvieno iš jų kelias Lūšyje unikalus, lankstus ir tinkantis būtent jam.
Lūšis, kaip visada, užsimojo daug. Ir, kaip rodo istorija, Lūšiai ir darbštiems Lūšiukams pasiseks.

I. Išsivalymas

 • Aplinkos ir daiktų švara
 • Atidėliotų darbų švara
 • Minčių, įkyrių idėjų ir nuotaikos švara
 • Įpročių ir elgsenos švara
 • Tikslų, lūkesčių ir norų švara

II. Veiklos (darbo) praturtinimas

 • Savo veiklos (darbo) analizė ir vertinimas
 • Darbo vertybių pažinimas ir įžeminimas
 • Kompetencijų pažinimas ir įžeminimas
 • Prasmės kūrimas darbe
 • Veiklos praturtinimas (pagal Hackmano ir Oldhamo modelį)
 • Veiklos praturtinimas (kiti būdai)
 • Įsitraukimas į darbą
 • Motyvacijos analizė ir stiprinimas
 • Efektyvumo, rezultatyvumo didinimas
 • Buvimas savimi darbe, saviraiška
 • Nuotaika darbe, santykiai su bendradarbiais

III. Karjeros valdymas

 • Savo stiprybių pažinimas ir įžeminimas
 • Svajonių darbo (pašaukimo) ieškojimas
 • Planavimo ir planų įgyvendinimo gebėjimai

IV. Kasdienybės praturtinimas

 • Kasdienybės ritualai, įpročiai
 • Sąmoningumas, dėmesingumas
 • Minimalizmas ir paprastumas
 • Sveika gyvensena
 • Nuotaikos praturtinimas
 • Svajonių gyvenimo būdo paieškos ir kūrimas

V. Pokyčių įtvirtinimas

 • Tikslų siekimo strategijos kūrimas ir jos valdymas
 • Pasitikėjimo savimi, savivertės stiprinimas
 • Nesėkmės baimės gydymas
 • Kūrybiškas problemų sprendimas
 • Įgalinimas veikti

Taigi, vakar buvo mūsų vedybų trisdešimtmetis (taip, taip, aš tokia sena – dauguma Jūsų dar nebuvo gimę, o aš jau tekėjau). Visko buvo gyvenime… Bet ne apie tai noriu rašyti. Džiaugiuosi, kad Lūšies dėka supratau, kaip smagu tiesiog kartu valgyti pusryčius, kartu eiti su šuniukais pasivaikščioti ir džiaugtis tuo procesu ir kaip smagu tai daryti būtent dabar, nieko nelaukiant ir nieko nesitikint, ir žinoti, kad gyventi vis tik yra gera, nesvarbu, kokių sunkumų iškyla. Man paprasčiausiai šiandien gera. Ir tik vieno gaila, kad Lūšis negimė bent dvigubai anksčiau. Striukis Beuodegis, 53 m., Stiprioji Lūšis V.

Labai labai esu Jums dėkinga už svajonę, nes jos man labai trūko. Net neįsivaizduojate, kokią didžiulę įtaką tai padarė mano gyvenimui. Puma Vikrioji, 40 m., Pasitikinti savimi Lūšis V.

Supratau, kad mano bėda buvo mąstyme, nesusikalbėjime. Išmokau kalbėtis su artimais, suprasti, ko mes norime iš tikrųjų. Išmokau mąstyti apie save tik gerai, kokia aš nuostabi, dabar turiu tooookį pasitikėjimą savimi. Norėjau pakeisti gyvenimą, ir viskas kažkaip pats pasikeitė. Su vyru vėl gyvename kartu, nors beveik 3 metus buvome atskirai. Pagaliau pradėjau sveikai gyventi ir atsikračiau antsvorio. Suradau mylimą užsiėmimą, kurį per 10 metų pamiršau, nėrimą, uždirbau iš to pinigėlius, nors iki šiol su vaiku buvau namie be darbo ir pinigų. Gavau per Kalėdas pasiūlymą atidaryti savo dovanų parduotuvę, tik labai viską reikia apsvarstyti. Visos mano svajonės per mėnesį pradeda realizuotis, kaip pasaka, kaip stebuklas. Dar vyras jau 2 savaites negeria ir net balso nekelia, matyt, aš buvau labai kalta, kad negalėjau atleisti išdavystės. Naktis Mėlynoji, 39 m., Pasitikinti savimi Lūšis IV.

Žmonės, per ilgai laukdami palankių sąlygų ir įkvepiančių žinių, gyvena tik mintyse. Laukdami kažko svarbaus, jie nebekaupia patirčių, pamokų ir jėgų, todėl jiems tampa vis sunkiau siekti pokyčių. Išnaudodami kasdienybę ir jos akimirkas jie imtų keisti savo gyvenimą čia ir dabar ir dar kur kas lengviau nei laukdami didelių žygių.

KODĖL SVARBU PRATURTINTI VEIKLĄ IR KASDIENYBĘ?

Kad ir kokį darbą dirbate, jis gali būti įdomus ir įtraukiantis. Paprastai praturtinama kasdienybė gali stipriai pakeisti jūsų gyvenimą ir nuotaiką.

Žmogus negali be darbo, be įdomaus darbo. Jei kasdien 8 valandas praleidžiame monotoniškai, nykiai, liūdnai ar net smukdančiai, nei psichologai, nei knygos, nei seminarai, nei draugai, nei kava ar įdomus filmas mūsų neišgelbės ir nepadarys laimingų. Įdomi veikla žmogų natūraliai veža į priekį, ji – neišsenkantis įkvėpimo ir laimės šaltinis.

Ar tai reiškia, jog Lūšyje mokysimės surasti sau įdomų darbą, kitaip sakant, ieškosime išsvajoto ir apdainuoto pašaukimo? Labiau ne nei taip. Bekonsultuodama klientus bei Lūšiukams besidarbuojant ties savo karjeros valdymu, mėgstamo darbo paieškomis, prisiklausiau dejonių apie tai, kaip sunku rasti mėgstamą darbą, ypač kai nežinai, ko nori, ar nebesi jaunuolis. Ir iš tikro – nors darbas pagal pašaukimą yra žiauriai gerai, tačiau didžiajai daugumai mūsų nepavyksta tokį darbą atrasti ar jį pasiekti, nors laimingi nori, nusipelno ir gali būti visi. Tad šįkart Lūšis užsimojo padėti žmonėms padaryti jų esamą darbą įdomesnį, džiugesnį, t. y. jį praturtinti.

Be to, šioje Lūšyje daug dėmesio skirsime ir kasdienybei – joje praleidžiame ne mažiau laiko nei darbe. Mūsų laimė yra ne kažkur toli, o mūsų kasdienėse veiklose. Aristotelis yra pasakęs: „Tu esi tai, ką reguliariai veiki“. Taigi, ką veikėte šiandien? Kiek jums tai suteikė džiaugsmo ir pilnatvės?

Kasdienybė mus ištinka tarsi netikėtai, per mažai žmonės ją vertina ir dar mažiau dėl jos stengiasi. Iliuzija, jog laimei sukurti reikia daug pastangų, pasiekimų ar pinigų. Dėmesys smulkmenoms, sąmoningumui, minimalizmui, atradimams, norimiems įpročiams, dienos ritualams, artumui su savimi bei kitais kasdienybę pripildo džiugesio, pilnatvės ir atsipalaidavimo.

Žmonės, per ilgai laukdami palankių sąlygų ir įkvepiančių žinių, gyvena tik mintyse. Laukdami kažko svarbaus, jie nebekaupia patirčių, pamokų ir jėgų, todėl jiems tampa vis sunkiau siekti pokyčių. Išnaudodami kasdienybę ir jos akimirkas jie imtų keisti savo gyvenimą čia ir dabar ir dar kur kas lengviau nei laukdami didelių žygių. Tad naujoji Veiklioji Lūšis veršis į kiekvieną jūsų gyvenimo minutę. Ji pripildys jūsų kasdienybę džiugesio, ramybes ir atsipalaidavimo.

Taip pat artėjančioje programoje ieškosime ir savo mėgstamos veiklos (išsvajotojo pašaukimo!), geriau pažinsime ir stiprinsime savo planavimo, problemų sprendimo, minimalistinio gyvenimo įgūdžius, atrasime ir įtvirtinsime kelis norimus įpročius, vystysime karjeros valdymo įgūdžius, kelsime darbo produktyvumą ir, galiausiai, mokysimės valdyti gyvenimą savo letenomis. Lūšis kaip visada užsimojo daug. Ir, kaip rodo istorija, Lūšiai ir darbštiems Lūšiukams pasiseks.

Ką dovanoja praturtinta veikla ir kasdienybė?

PAPRASTESNIS GYVENIMAS

Valant, gryninant ir rūpinantis savo mintimis ir veiklomis gyvenimas supaprastėja
DŽIUGESNIS DARBAS

Praturtintas darbas tampa įdomesnis, prasmingesnis ir džiugesnis
ĮSITRAUKIMAS Į DARBĄ

Įdomesnis darbas įtraukia, jam reikia mažiau papildomos motyvacijos
REZULTATYVUMAS

Įtraukiantis darbas, harmoninga kasdienybė padeda pasiekti geresnių rezultatų, padaryti daugiau per trumpesnį laiką
TIKSLŲ SIEKIMAS

Veiklos ir kasdienybės praturtinimas padeda suprasti esminius savo gyvenimo tikslus bei padeda jų siekti
SĄMONINGUMAS

Švari ir maloni kasdienybė padeda gyventi čia ir dabar bei mėgautis tuo, ką jau turi
ĮKVEPIANTI KASDIENYBĖ

Kasdieniai ritualai, įpročiai keičia kiekvieną dieną, o kartu ir visą gyvenimą
DAUGIAU LAISVO LAIKO

Veiklos ir kasdienybės išvalymas, išgryninimas išlaisvina daugiau laiko
MAŽIAU NERIMO

Išsivalius gyvenimo ir minčių šiukšles mažėja nerimo, gerėja nuotaika
ARTIMESNI SANTYKIAI

Jūsų asmenybės, kasdienybės ir gyvenimo pokyčiai praturtina ir jūsų santykius su kitais žmonėmis
ĮGALINIMAS VEIKTI

Rezultatyvesnis darbas bei įkvepianti kasdienybė stiprina pasitikėjimą savimi ir skatina imtis pokyčių jų neatidedant
O JŪS?

Ką jums suteiktų turtingesnė veikla ir kasdienybė?
Įtraukiantis, įdomus darbas ir įkvepianti kasdienybė gali gydyti geriau nei psichologas, saviugdos knygos ar mokymai.

Dar negaliu pasakyti kažko konkretaus apie didelius pokyčius, bet jaučiu, kad kažkas tokio su manimi vyksta. Tarsi įvyko kažkoks sprogimas viduje ir išjudino tai, kas buvo nustumta ir giliai paslėpta. Dabar jau jaučiu, kad baigiu prisikasti iki savo problemų šaknų ir esu pajėgi jas išrauti.  Nors dar kol kas sunkiai apčiuopiamas, bet čia turbūt didžiausias ir svarbiausias pokytis, kurį davė programa. Be jo dar yra ir daugybė smulkesnių, bet ne ką mažiau svarbių pasikeitimų – tapau ramesnė, t.y. ramiau reaguoju į nemalonias situacijas, piktus žmones ir dalykus, kurie man nelabai patinka; tapau atviresnė – drąsiau sakau ką galvoju, klausiu jeigu ko nors nesuprantu, t.y. nebijau apsikvailinti; tapau jautresnė aplinkinių atžvilgiu – tiek bendradarbių, tiek draugų, tiek artimųjų, tiek visiškai svetimų žmonių, t.y. stengiuosi jų nevertinti, nesmerkti, bet labiau priimti ir suprasti; tapau linksmesnė ir spontaniškesnė; realiau vertinu situaciją (nepanikuoju). Gali būti, kad nepavyko išvardyti visų pokyčių, nes dar ne visus turbūt ir pati pastebėjau. Pienės Pūkas, 38 m., Pasitikinti savimi Lūšis III.

Jaučiuosi fantastiškai. Gyvenimas keičiasi kardinaliai. Ne iš išorės, bet iš vidaus vyksta patys didžiausi pokyčiai. Kol padarau visas užduotis ir papildomus įsipareigojimus, praeina visa diena. O kas įdomiausia, tai ir darbas įdomesnis ir gyvenimas įvairesnis. Šiandien ryte dėl užduočių įsidrąsinau ir kad užtraukiau klasikinę valso versiją „Šiū namo tprū namo šiū namo tprū namo, tprū namo, tprū namo–o–o“. Pradėjau dainuoti garsiai, ko jau nežinau kiek metų nebuvo. O ką jau kalbėt, kad įgauta nauja svajonė tiesiog atvėrė man akis, išspyrė iš komforto zonos, padidino darbo produktyvumą, pakokybino santykius su žmonėmis. O juk tereikėjo pakeisti vidines nuostatas. Žodžiu, tai, kas būna filmuose, tapo mano realiu gyvenimu. Bujoju. Sunkiausiai sekėsi, nors dabar jau tai ne taip aktualu, negraužti aplinkinių, nereikalauti, neprovokuoti, negraužti savęs pačios, nesėdėti paniurusiai ir t. t. Kai nebuvo svajonės, šios ydos kaip dilgėlės veisėsi. O dabar liuks, viskas bus gerai. Puma Vikrioji, 40 m., Pasitikinti savimi Lūšis V.

LŪŠIES FILOSOFIJA IR STRATEGIJA

Stengtasi, kad Lūšis būtų ne tik gyvenimą keičianti, bet ir įtraukianti, juoku aidinti erdvė

Užduotys

 • Sukurtos su užsidegimu ir užsispyrimu

 • Stipraus ir kintančio poveikio

 • Įvairaus sunkumo ir trukmės

 • Dinamiškos tematikos ir formato

 • Įtraukiančios ir įdomios

 • Prisitaikančios prie jūsų dabartinių problemų

Dėsniai

 • Skatinantys žaisti ir įsitraukti

 • Energizuojantys, įkvepiantys

 • Silpninantys atidėliojimą, baimę

 • Slopinantys psichologinius gynybos mechanizmus

 • Greitinantys mokymąsi

 • Griežti ir kategoriški

Strategija

 • Orientacija į ilgalaikius pokyčius

 • Įvairiakampis ir įvairiadalis tobulėjimas

 • Rezultatyvus ir unikalus pažangos stebėjimas, valdymas

 • Kryptinga savirefleksija

 • Lankstumas, laisvė rinktis pačiam

Bendražygiai

 • Bendravimas su dalyviais, kūrėjais

 • Bendradarbiavimas atliekant užduotis

 • Vienas kito palaikymas, pasitikėjimas

 • Grįžtamasis ryšys

 • Bendra energija ir dvasia

 • Nauji draugai realiame gyvenime

Įvairaus formato užduotys ir dalies jų įpynimas į kasdienę veiklą padeda Lūšiukams greitai sugauti kelis zuikius vienu metu, t. y. stiprėti keliomis kryptimis vienu metu bei išsaugoti savo brangų laiką.
Galimybė pačiam rinktis, kurias užduotis atlikti, padeda sukurti daugybę galimų mokymosi ir stiprėjimo krypčių. Lūšiukai patys sprendžia, kuriomis kryptimis jie nori judėti, tad kiekvieno iš jų kelias Lūšyje unikalus, lankstus ir tinkantis būtent jam.

Užduotys esti trijų formatų:

 • Įprotinė užduotis formuoja įpročius. Šios užduotys daromos kasdien. Lūšis pateikia 12 tokių užduočių, iš kurių Lūšiukas išsirenka jam patinkančias ir tiek, kiek jų nori – nuo 1 iki 12.
 • Įpintinė užduotis įsipina į kasdienybę. Ši užduotis būna įpinta į kasdienę veiklą, nereikalauja atskiro laiko ir kiekvieną dieną būna vis kitokia. Ji labai tinka tiems, kurie prisigalvoja, jog jiems trūksta laiko.
 • Įprastoji užduotis atitinka įprastą užduočių suvokimą – kažką konkretaus padarai, gauni rezultatą ir nebedarai. Ši užduotis būna vienkartinė ir kiekvieną dieną vis kitokia. Ji būna trijų sunkumo lygių.

Taigi, Lūšis veržiasi į Lūšiukų vidų iš visų frontų.

Labai įdomu. Užduotys labai įtraukiančios, išjudinančios. Lūšiukas (anonimas), 31 m., Stiprioji Lūšis V.

Ši programa stebino savo taikliomis užduotimis, puikiais klausimais, kurie atveria naują supratimą ir naujas įžvalgas. Lūšiukas (anonimas), 27 m., Stiprioji Lūšis V.

Netikėjau, kad programa gali man duoti kažką tokio, ko aš dar nežinau ar neišbandžiau, tačiau, mano didžiulei nuostabai, davė nepaprastai daug. Jūra Plačioji, 44 m., Pasitikinti Savimi Lūšis III.

Man atvirkščiai, visa iki šiol programa atrodė nenaudinga, o tos subasmenybės pramušė. Geriausia, ką radau per n metų. Žaibas Kvadratinis, 34 m., Pasitikinti Savimi Lūšis V.

Lūšies dėsniai ir strategija primena pagreitintą gyvenimą: su Lūšiukais kartu gyvena sėkmė ir nesėkmė, laimė ir ašaros, iššūkiai ir ramybė, draugiškumas ir varžymasis, laisvė ir pareiga. Lūšyne saugiau nei gyvenime, tad čia galima drąsiau eksperimentuoti su savimi ir savo elgesiu.

Lūšies dalyviai paklūsta tam tikriems dėsniams, kurie užtikrina efektyvų ir smagų tobulėjimą, silpnina gynybos mechanizmus, padeda susidraugauti su kitais dalyviais ir įtraukia stengtis iki uodegos galiuko.

Lūšyje nežaidžiama bandant pripūsti tuščias padangas – motyvuojant, įkalbinėjant, raginant, kad dalyviai stengtųsi. Mano pareiga –  sukurti gerą erdvę ir terpę tobulėti, dalyvių pareiga – gerai tuo pasinaudoti. Jei jie savo pareigos negali atlikti, dykaduoniauti dalyviai paraginami kur nors kitur – jie iš programos iškraustomi. Teisingas atsakomybės paskirstymas sugrąžina viską į savo vietas: aš ramiai dirbu savo darbą, Lūšiukai neriasi iš kailio ir po mėnesio visi džiaugiamės naujais jų kailiniais.

Man Lūšis būtent tuo ir patinka, kad čia mes nesam uždaryti kažkokiam šiltnamyje, kur vien pozityvas, vien geri įvertinimai, viskas, kaip mums patinka, o jei kas nepatinka, mama Lūšis iškart lėks bėgs mum tas kliūtis panaikint. O čia grynai kaip gyvenime. Kažkurie Lūšiukai mums patinka, kažkurie ne, kaip ir mes ne visiem patinkam. Kažkur jaučiamės nuskriausti ar neįvertinti, kažkur atvirkščiai. Tikras gyvenimas! Tik Lūšy šitas problemas spręsti paprasčiau nei realybėje. Bent jau man. Pvz., išdrįstu vis labiau paatvirauti ar pripažinti turinti kažkokią savybę, kurią neigdavau, o paskui pastebiu, kad jau ir realiam gyvenime lengviau būt atviresnei. Arba, kaip anksčiau rašiau, kad nemoku kritikos priimti, iškart įsižeidžiu. Tai čia irgi to mokausi, nesureikšminti tų įvertinimų. O tada pastebiu, kad ir realiam gyvenime jau įsižeidžiu nebe visada, o kas antrą kartą. Švieselė Ryškioji, 31 m., Pasitikinti savimi Lūšis V.

Dar niekur nebuvo taip įdomu kaip čia, nors dalyvauta buvo tikrai nemažai. Žiurkė Kosmose, 43 m.  Stiprioji Lūšis V.

Terminai ir sankcijos labai motyvuoja netinginiauti ir daryti viską sąžiningai. Katė Juodoji, 31 m., Stiprioji Lūšis V.

Žmogaus asmenybė veikia kaip sistema, kaip kūrinys, kurio dalys tarpusavyje glaudžiai sąveikauja ir yra viena nuo kitos stipriai priklausomos. Taip, kaip rankos skausmas yra susijęs ne tik su rankos būkle, taip ir, pavyzdžiui, nusiteikimas pokyčiams siejasi su nuotaika, vakarykštėmis patirtimis, santykiais su artimaisiais, darbo vietos tvarka ir kt. Tad siekiant iš tikro efektyviai stiprinti kokią nors savo savybę ar gyvenimo sritį, svarbu pažinti ir perprasti viską, kas sukasi aplink tą tikslą, bei perkąsti to sukimosi taisykles. Tokiu holistiniu, sisteminiu požiūriu ir vadovautasi kuriant Lūšį. Tai vienas iš svarbiausių paaiškinimų, kodėl Lūšiukai patiria ilgalaikių, visapusiškų, esminių gyvenimo ar asmenybės pokyčių per sąlyginai trumpą laiką.

Lūšies kūrėja, jei nebūtų psichologė, būtų užsispyrusi ir raganiška mokslininkė, kuri be atokvėpio tyrinėja. Pasikliaudama savo tyrinėjimais ir intuicija, ji kuria, skaičiuoja, dėlioja ir perdėlioja, tikrina ir tokiu būdu sukuria (na, labai stengiasi) nepalaužiamą strategiją. Tada pakelia ją prieš šviesą, pauosto ir, jei ana skaniai kvepia, ruošiamasi būsimai Lūšiai.

Strategijos veiksmingumą ir kartu siekiamų Lūšiukų pokyčių įgyvendinimą stebėti ir valdyti padeda rezultatyvus, unikalus kasdienis pažangos sekimas ir valdymas bei kryptinga ir taikli savirefleksija.

Galiausiai, Lūšyje siekiama, kad džiugintų ne tik tikslas, bet ir jo siekimas. Lūšyje pokytį galima pasiekti neprievartaujant savęs ir einant natūraliu, šviesiu, džiuginančiu taku.

Buvo tokių dienų, kai patyriau nelyginant kokią euforiją ar katarsį – tai buvo nerealus jausmas, kai griūva visos sienos, tiek vidinės energijos! Tai man buvo kažkas netikėta, nepatirta, nauja, aš troškau kuo ilgiau gyventi su šiuo jausmu. Liepa, 36 m., Pasitikinti savimi Lūšis III.

Bendruomeniškumo indėlis – vienas svarbiausių programos sėkmės veiksnių. Nepagyvenus Lūšyne sunku suprasti, kokią jėgą sukuria šimtai dalyvių, kurie pagal tas pačias taisykles žaidžia gyvenimą, siekia kažko panašaus kaip ir jūs, bijo kažko panašaus kaip ir jūs, išgyvena panašius jausmus kaip ir jūs. Būsimi Lūšies dalyviai laukia jūsų!

Iš kelių dienų (o gal jau savaitės?) atstumo peržvelgus Lūšyne nueitą kelią aiškiau matau tam tikrus rezultatus. Kai kurie rezultatai nustebino, nes niekad nepatikėčiau, kad jie gali įvykti (pvz., „neišpasakytas“ rezultatyvumas siekiant siekinio be jokių kliūčių, noras aktyviai bendrauti, kai kurie drąsūs ir netikėti žingsniai ir kt.). Daugiausiai naudos davė būtent bendravimas forumuose (Slėpinių skiltis buvo kaip tik ta vieta, kur buvo galima daugiausiai duoti ir gauti) ir ypač asmeniškai su draugais. Miškas yra ta vieta, kur susirenka labai įvairūs ir įdomūs žmonės (gyvūnai), galintys daug duoti vienas kitam ir viens iš kito daug išmokti, praplėsti savo ribas. Naudingiausios užduotys buvo tos, kur reikėjo kitų žmonių prašyti savybių, kompetencijų ir pan. apibūdinimo – žvilgsniai iš šalies visada vertingi. Ežiukėlis Išmintingasis, 41 m., Stiprioji Lūšis V.

Pats didžiausias pasiekimas, tai buvimas su bendraminčiais. Kiekvienas šioje programoje atsiradome dėl skirtingų priežasčių, bet visi norime to paties – Džiaugtis savimi. Pojūčiai nerealūs − gyvenime pradeda išnykti pilka spalva (nykumas), kad ir koks sudėtingas ar sunkus jis būtų – po programos atrodo, kad tai laikina. Vėjas, 42 m., Pasitikinti savimi Lūšis III.

Ši programa tokia miela, artima, savotiška, įdomi. Dalyvaudamas joje tarsi atsiduri didelėje nuostabioje mylinčioje šeimoje. Šermukšnis Lankstusis, 33 m., Stiprioji Lūšis V.

Kasdienybė mus ištinka tarsi netikėtai, per mažai žmonės ją vertina ir dar mažiau dėl jos stengiasi. Iliuzija, jog laimei sukurti reikia daug pastangų, pasiekimų ar pinigų. Dėmesys smulkmenoms, sąmoningumui, minimalizmui, atradimams, norimiems įpročiams, dienos ritualams, artumui su savimi bei kitais kasdienybę pripildo džiugesio, pilnatvės ir atsipalaidavimo.

KOKS TURĖTŲ BŪTI LŪŠIES DALYVIS?

Kokio dalyvio laukia Lūšis ir Lūšiukai?

 • Pasiruošęs augti. Būsimas dalyvis turėtų dalyvauti savo noru ir būti tvirtai apsisprendęs siekti pokyčių. Taupydami norinčių dalyvauti ir savo laiką, rengiame atranką. Jai ir apskritai visam dalyvavimui būtų naudinga pasiruošti iš anksto. Daugiau apie tai sužinosite po registracijos.
 • Atsakingas už save, besilaikantis visų Lūšies dėsnių. Mano pareiga – sukurti gerą erdvę ir terpę tobulėti, dalyvių pareiga – gerai tuo pasinaudoti. Jei jie savo pareigos negali atlikti, dykaduoniauti dalyviai paraginami kur nors kitur – jie iš programos iškraustomi. Tinkamas atsakomybės paskirstymas sugrąžina viską į savo vietas: aš ramiai dirbu savo darbą, Lūšiukai neriasi iš kailio ir po mėnesio visi džiaugiamės naujais jų kailiniais.
 • Galintis skirti laiko. Būtina, jog dalyvis galėtų skirti Lūšiai kasdien bent 40 min. Dauguma Lūšiukų programos pradžioje laisvo laiko turi mažai, tačiau į Lūšį taip įsitraukia, kad ima sparčiau ir efektyviau suktis, atsisako laiko švaistymo veiklų, todėl Lūšiai pajėgia skirti vis daugiau laiko ir energijos. Pavyzdžiui, dalis Lūšiukų juokėsi, jog murzinus vaikus prausdavo, televizorių žiūrėdavo, į lauką išlįsdavo ir maistą visai savaitei gamindavo tik sekmadieniais – laisvą dieną 😉
 • Norintis būti savimi. Nors Lūšyje daug dėsnių ir taisyklių, vis tiek kiekvienas dalyvis yra laisvas būti savimi ir šnekėti, ką nori ir jaučia. Nesvarbu, koks jūsų būdas, jūs esate laukiamas Lūšyje.
 • Bet kokio pažangumo ir amžiaus. Lūšyje dalyvauja įvairaus amžiaus (buvusioje programoje: 15–61 m., vidurkis–33 m.), lyties, socialinio statuso ir patirties ugdant save būtybių. Vis tik patariama, jog dalyvis būtų bent 15 m. amžiaus. Taip pat galima Lūšyje dalyvauti ir daugiau nei vieną kartą, tokių senbuvių turime nemažai.

Įsivertinkite, ar jūs ir Lūšis tinkate vienas kitam

Tik šeši klausimai

Buvo keletas nušvitimų, buvo ašarų, kai buvau įsitikinusi, kad tikrai nepavyks. Pasikeitė suvokimas, kad aš galiu ribotai – tai netiesa, aš galiu viską, ko tik noriu. Katė Juodoji, 31 m., Pasitikinti savimi Lūšis V.

Tai, kaip programa paveikė mano gyvenimą – neįtikėtina. Drąsiai galiu teigti, jog mano pasaulis apsisuko 180 laipsnių kampu. Programos metu apie save sužinojau faktą, kurio visą gyvenimą pasąmoningai ieškojau. Viskas tapo tobulai logiška. Sužinota tiesa padėjo atsakyti į daugelį kamavusių klausimų, neaiškumų.
Kalbant apie smulkesnius pokyčius, norėčiau paminėti, jog įgavau lengvumo: suvokiau, jog niekas gyvenime nėra taip baisu ar taip tobula, kaip atrodo iš pradžių. Toks požiūris padeda nesureikšminti įvykių, žmonių ar tikslų, jaučiuosi emociškai stabilesnė. Žinoma, šiokių tokių problemų liko, tačiau žinau, jog jos išsispręs, nes dabar problemų sprendimui turiu efektyvių įnagių ir žinau, kaip jais naudotis. Ir dar… Pagrindinis tikslas – sustiprėjęs pasitikėjimas savimi – pasiektas! Tai leidžia suprasti sumažėjęs poreikis įsiteigti, patikti aplinkiniams, būti kažkuo. Marga sakalė, 20 m., Pasitikinti savimi Lūšis III.

Siekinio siekimas savaitėmis Lūšyje – tai kaip atlyginimo gavimas. Didžiojoje Britanijoje jau po savaitės darbo galima nusipirkti televizorių, namų kino sistemą ar indaplovę. Lūšyje Stipriojoje mes gauname vertę ne pinigine išraiška, o vidine pergale. Per šią savaitę supratau, kad dalyvauju gyvenimo realybės šou – t. y. Lūšyje. Puma Taiklioji, 30 m. Stiprioji Lūšis V.

KAS KURIA LŪŠĮ?

Būtybė, pasižyminti šviesiu protu (arba taip tik atrodo dėl jos šviesių plaukų) ir maniakišku užsispyrimu sukurti i t i n veiksmingą ir įtraukiantį saviugdos įrankį – metodiką – erdvę.

RASA VENCKUTĖ

Lūšies kūrėja, psichologė

Kaip sukurti nepalaužiamas pokyčių link vedančias strategijas? Ko reikia, kad žmonės greičiau ir lengviau sustiprėtų? Kaip tą stiprėjimą supaprastinti ir paversti maloniu ir įtraukiančiu žaidimu? Tai – mane apsėdę klausimai. Tikrai apsėdę, o ne šiaip įdomūs… Su šiais ir panašiais klausimais aš nubundu ir užmiegu, klausausi svetimų pokalbių, plaunu indus, vaikštau po parduotuves. Tyrinėju kaip mažas vaikas, o atradimus tikrinu kaip griežtas mokslininkas.

Svajoju apie visko, ką turiu galvoje ir širdyje, sudėjimą į naujo saviugdos būdo, keisiančio milijonų žmonių gyvenimus, išradimą. Kartais, rodos, jau įsivaizduoju, kas ir kaip… O kartais rodosi, kad kuo toliau, tuo labiau kvailėju. Tad belieka laukti rytojaus.

KĄ APIE RASĄ KALBA LŪŠIES DALYVIAI?

KAIP PASIKEITĖ LŪŠIES DALYVIŲ GYVENIMAI?

Kiekvieno dalyvio pradžios taškas kitoks, pasirinkta kelionės eiga kitokia, tad ir pabaigos taškas – kitoks.

Džiugu skaityti ir dalintis tuo, kaip Lūšis keičia jos dalyvių gyvenimus. Kas baigęs mokymus išdrąsėja ir neišjungęs įtampos namie taiso elektrą, kas seną meilę susigrąžina, kas meta nemėgstamą darbą, kas tiesiog pasidaro ramus ir laimingas. Bet taip nutinka tik tiems, kurie dalyvauja nedykaduoniaudami. Tingesni tiesiog sustiprėja, lengviau bendrauja, pasidaro ramesni ar paprasčiau žiūri į gyvenimą.

Smagiausia matyti, kad dalyviai ne tik viduje jaučiasi kitokie, bet ir keičia savo gyvenseną ir aplinką. Lūšiukai išmoksta įvairių būdų, technikų, strategijų ir vėliau jau gali lūšiškai gyventi patys.

Kartais pasitaiko ir kitokių pabaigų – keli dalyviai teigė, kad jaučiasi dar didesnėje duobėje, chaotiškesni nei anksčiau. Jų pačių žodžiais: „programa pasiima tavo gyvenimą už vieno kampo ir purto tol, kol jis subyra gabaliukais“, „užduotys tarsi gera šluota prašlavė įvairius gyvenimo kampelius ir iškėlė ne tik kvietkelius, bet ir pasislėpusius baubus“.

Tačiau ir tokiais atvejais dalyviai dažniausiai teigia, kad taip tik į gera, kad kol nenusiriti, tol negali pakilti į viršų. Gal jiems tiesiog neapsiverčia liežuvis stipriau pakritikuoti erdvės, kurioje gaišo daugiau nei mėnesį? Visai gali būti, nes nei Lūšis, nei dalyvavimas joje nėra tobuli kūriniai. Taip pat nemaža dalis dalyvių nebaigia Lūšies – būna pašalinami dėl taisyklių nesilaikymo, palieka Lūšį patys, nes nespėja dėl laiko stokos, neranda ryžto ar tiesiog nemėgsta taisyklių arba užduočių. Pasitaiko ir mažai pokyčių patyrusių ar nepatenkintų programa, mano būdu. Yra mane pavadinusių ir besote, ir trenkta, ir diktatore. Manau, jie labiau teisūs nei klystantys. Lūšies pradžioje dalyviai į mane žiūri smalsiai, tyrinėjančiai ir baugiai, viduryje meiliai vadina Mama Lūšimi, o pabaigoje – drąsiai tampo už lūšiškų ausų šepetėlių ir uodegos.

Ačiū visiems buvusiems ir būsimiems Lūšiukams už palaikymą, įvertinimą ir įsitraukimą dalyvaujant Lūšyje.

Jūs negalite savo gyvenimo pakeisti per akimirką, bet dėl daugybės suvaldytų, įprasmintų ir džiugių akimirkų jums tai gali pavykti.

PRIĖMIMO SĄLYGOS IR REGISTRACIJA

Laukiame jūsų ir jūsų pokyčių!

Artimiausia Veiklioji Lūšis vyks 2018 m., tiksli data dar nėra žinoma.

Lūšyne darbuojamasi nuo pirmadienio iki šeštadienio, tik sekmadienį Lūšiukai kaip tikri Dievai – ilsisi. Programos viduryje numatomos 3 dienų atostogos. Esant būtinumui, kurį laiką dalyvavimą Lūšyje dalyvis gali pristabdyti ir paskui tęsti.

Siekiame, kad dalyvavimas Lūšyje būtų visiems prieinamas. Atlygį kūrėjams renkasi patys dalyviai: jie renkasi galimybes ir norą atsidėkoti atitinkantį variantą (62-254 Eur) arba dalyvauja nemokamai, jei tokiems mokymams neturi pinigų. Dalyvaujantis nemokamai iki atrankos pradžios turi parašyti motyvacinį laišką, kuriame papasakotų, kodėl jis nori dalyvauti Lūšyje ir kiek ketina jai skirti laiko ir jėgų. Motyvaciniai laiškai yra skirti tik iš smalsumo atliktoms registracijoms atsijoti, visi padorūs laiškai yra patvirtinami.

Dvejojantys dėl atlygio dydžio gali apsispręsti per 9 dienas. Esant poreikiui, galima ir atidėti ar skaidyti mokėjimą.

Pasirinktas atlygis nedaro įtakos nei atrankai, nei dalyvavimo ypatumams. Įtakos nedaro ir į Lūšies namus atnešta mėlynių uogienė, paskola butui butelio dėžutėje ar skambutis iš Chucko Norriso!

Taikoma 100 % pinigų grąžinimo garantija. Nusivylus Lūšimi, galima be jokių klausimų atgauti sumokėtus pinigus praėjus ne daugiau kaip 3 mėnesiams nuo Lūšies pradžios. Pinigus atgauti galima net ir pabaigus Lūšį, jeigu pasirodo, jog Lūšyje užsiaugintas kailis ne itin gerai atlaiko žiemą.

Dalyvių skaičius nebus ribojamas, tačiau bus priimti tik perėję stojimo į Lūšį atranką. Jei perėjusių atranką bus per daug, dalinsime dalyvius į dvi grupes. Vėliau užsiregistravę paklius į vėlesnę grupę. Į Pasitikinčią savimi Lūšį V (2015 m.) registravosi 800 žmonių, atranką praslydo 530 – visi jie pakliuvo į vieną grupę.

Dalyvavimui ir atrankai būtų naudinga pasiruošti. Apie pasiruošimą sužinosite užsiregistravę – per keletą dienų gausite mūsų laišką. Kuo greičiau užsiregistruosite, tuo daugiau laiko turėsite pasiruošti ir taip būsite visa letena priekyje prieš vėliau užsiregistravusius.

Dalyvaujant atrankoje reikės užpildyti internetinę formą. Pagrindiniai atrankos kriterijai:

 • pasiruošimo atrankai ir dalyvavimui atlikimas;
 • noras ir ryžtas atsakingai dalyvauti Lūšyje;
 • noras ir galimybės rasti laiko;
 • atviras nusiteikimas priimti naujas patirtis;
 • teksto supratimo, loginio mąstymo gebėjimai.

Dalis būsimų Lūšiukų pabūgsta atrankos, bet ana nėra tokia sudėtinga ir sunki. Tad susiimkite už uodegos ir drąsiai dalyvaukite!

Tapus dalyviu reikės išmokti ir laikytis tam tikrų taisyklių. Lūšies dėsniai, nors ir žaismingi, yra griežti ir kategoriški. Jų nesilaikantys dalyviai bus iškraustomi iš programos.

Dalyvaudamas Lūšyje prisiimate visą atsakomybę, riziką ir garbę už savo pokyčius.

Jei manęs veiklieji Lūšiukai neišvargins ir galutinai nenutampys man uodegos, tuomet po Veikliosios Lūšies I neilgai trukus prasidės ir Pasitikinti savimi Lūšis VI (taip, ji niekur nedings). Man stingsta kraujas įsivaizduojant, kaip gyvens veiklus ir pasitikintis savimi Lūšiukas!

Dar vėliau baigusiųjų Veikliąją arba Pasitikinčią savimi Lūšį lauks antroji programos pakopa – Stiprioji Lūšis VI. Jon kviečiami ir priimami tik baigusieji kurią nors Lūšį. Šįkart antrojoje pakopoje darbuosimės su santykių gerinimu bei asmenybės pažinimu ir stiprinimu. Tad tai bus trečias smūgis tiems, kurie nuspręs dalyvauti Veikliojoje Lūšyje. Kas žino, gal ans bus lemiamas? Gal ans bus lemiamas būtent jums?

Tad, jeigu užsikabinote, pasilikite laisvo laiko kitų metų vasario–kovo mėnesiais, kuomet vyks Pasitikinti savimi Lūšis VI.

Registracija į priėmimą

Atlygis atitinka kiekvieno galimybes

REGISTRACIJA Į PRIĖMIMĄ
Atlygio dydį renkasi pats dalyvis. Esant poreikiui, atlygį galima skaidyti dalimis ar jį atidėti. Neturintys pinigų gali dalyvauti nemokamai.
62-254 €
Ši registracija dar nepatvirtina jūsų dalyvavimo, vėliau reikės įveikti atranką.
Pasirinktas atlygis nedaro įtakos nei atrankai, nei dalyvavimo ypatumams.
Įtakos nedaro ir į Lūšies namus atnešta mėlynių uogienė, paskola butui butelio dėžutėje ar skambutis iš Chucko Norriso!
 • Persikraustymas į naujus jaukius namus, į naują įdomų gyvenimą – į Lūšyną
 • Galimybė kasdien turtinti savo veiklą ir kasdienybę pačiam renkantis skirtingas užduotis, jų intensyvumą, sudėtingumą
 • Nuo 1 iki 12 naujais įpročiais virsiančių ilgalaikių užduočių, jų įtvirtinimo strategija
 • Bendravimas su kūrėjais ir bendražygiais, nauji draugai
 • Patogi internetinė erdvė, greita pagalba tiek iš kūrėjų, tiek iš kitų bendražygių
 • Papildomos Lūšyno erdvės ir būdai tobulėti, dalintis mintimis, rūpimais klausimais
 • Išbandyti / įtvirtinti nauji ir efektyvūs psichologinių problemų sprendimo būdai savarankiškam gyvenimui po Lūšies
 • Galimybė bėgioti po Lūšyną net ir pasibaigus programai – ir toliau kartoti užduotis, bendrauti su Lūšiukais ir Lūšimi
 • Nusivylus Lūšimi, be jokių įtikinėjimų taikoma 100 % pinigų grąžinimo garantija
 • Galimybė užsisakyti papildomas psichologines konsultacijas jums rūpimais klausimais
Išankstinė registracija
Mūsų laimė yra ne kažkur toli, o mūsų kasdienėse veiklose. Aristotelis yra pasakęs; „Tu esi tai, ką reguliariai veiki“. Taigi, ką veikėte šiandien? Kiek jums tai suteikė džiaugsmo ir pilnatvės?

DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

Ar? O kas, jei...?

Jeigu turite rimtų abejonių, tuomet, matyt, neverta. Jei Lūšies pristatymas jūsų neįkvėpė ir neįtraukė, tai turbūt to nepadarys ir pati Lūšies erdvė. Vadinasi, per mažai stengsitės ir iškrisite arba savo noru pabėgsite iš Lūšies. Kad ir kaip norėtųsi surinkti kuo daugiau dalyvių, viliantis, kad jiems visiems bus naudinga dalyvauti, tenka pripažinti, kad ne visiems Lūšis tiks ir patiks.

Prieš registruodamiesi į priėmimą perskaitykite dalyvių atsiliepimus. Tai padės jums geriau suprasti, ko mes iš jūsų tikimės ir ko jums tikėtis iš mūsų. Žiūrėkite į viską atsakingai. Čia labai rimta programa – reikės pereiti atranką, mokytis priprasti prie internetinės erdvės, dažnai nervintis, kad nesiseka, sukaupti atkaklumą ir atsidavimą, klausyti nurodymų ir verstis per galvą ieškant laisvo laiko užduotims, nes, tikėkite manimi, tas užduotis norėsis daryti.

Pradinė registracija neįpareigoja jūsų žūtbūt dalyvauti – galite registruotis, net jei nesate iki galo tikras.

Pasvarstymas gali būti tik vienas, ar man svarbus esu aš pats… jeigu taip, tada nėra ko dvejoti, čiupkit programą, Gilės Ąžuolinės žodis NENUSIVILSITE. Gilė Ąžuolinė, 47 m., Pasitikinti savimi Lūšis IV.

Lūšis iki šiol stiprindavo tik pasitikėjimą savimi, ji pirmąkart praturtina veiklą ir kasdienybę. Taigi, Veikliosios Lūšies užduotys nustebins ir senbuvius. Kitą vertus, kai kurios užduotys kartosis, bus labai panašios į Stipriosios Lūšies (antrosios Lūšies pakopos, į kurią kviečiami tik baigusieji Lūšį) užduotis. Veikliosios Lūšies formatas, pažangos stebėjimas ir valdymas, uogavimo ir grybavimo ypatumai beveik nesiskirs nuo Pasitikinčios savimi Lūšies V, tad dalyvaujantys antrą kartą sutaupys laiko ir jėgų – jiems nereikės mokytis naujų dėsnių. Svarbiausia tai, kad kiekvienoje Lūšyje apsigyvena daug naujų bendražygių, kurie sukuria vis kitokį Lūšyno kvapą.

Kiekvienas Lūšies leidimas vis kitoks. Šįkart nuspręsta įtraukti daugiau nei įprasta naujų užduočių, truputį atnaujinti dėsnius, pažangos stebėjimo ir valdymo strategiją, savirefleksijos užduočių pobūdį. Svarbiausia tai, kad kiekvienoje Lūšyje apsigyvena daug naujų bendražygių, kurie sukuria vis kitokią Lūšyno atmosferą ir kvapą.

Teks rasti. Vidutinis dalyvis kiekvieną dieną Lūšiai skiria apie 25–120 min. Kai kurios užduotys bus įtrauktos į jūsų kasdienę veiklą ir nereikalaus atskiro laiko – tobulėsite taupydamas savo laiką.

Jeigu šiuo metu esate itin užsiėmęs ir norite atidėti Lūšies išbandymą kitiems metams, nieko blogo nenutiks. Bet mes visada esame užsiėmę įvairiais ir svarbiais reikalais ir patiems svarbiausiems, tiesiogiai prisidedantiems prie mūsų laimės ir sėkmės, laiko lieka per mažai. Todėl galbūt geriausias sprendimas – neatidėti. Tačiau klausykite savo širdies – ji žino geriausiai.

Ar aš tikrai toks užsiėmęs, kad negaliu rasti laiko darbui su savimi? Kiek ilgai dar gali tęstis šis mano dvasinis, psichologinis, socialinis ar kitoks negalavimas? Kas dėl to kaltas? Aš? Kiti? Gyvenimo aplinkybės? Ko aš noriu – piliulės, kuri panaikintų visas mano bėdas, ar pakeisti savo gyvenimo būdą, kad aplinką matyčiau kitokiomis spalvomis? Pušis Atsparioji, 24 m., Pasitikinti savimi Lūšis IV.

Turbūt taip. Užduočių sudėtingumą, kiekį ir trukmę valdysite pats. Lūšyje dalyvauja įvairaus amžiaus (15–61 m., vidurkis – 33 m.), lyties, socialinio statuso ir patirties ugdant save būtybių. Greičiau besigaudantys, patyrę saviugdos asai bei Lūšies senbuviai su džiaugsmu padeda naujokams apsiprasti Lūšies giriose.

Jeigu turite specifinių poreikių, prieš registruodamasi susisiekite su mumis.

Išeisite iš Lūšies. Jei dalyvis mokėjo už dalyvavimą (kai kurie dalyvauja nemokamai), jis gali atgauti sumokėtus pinigus praėjus ne daugiau kaip 3 mėnesiams nuo Lūšies pradžios. Pinigus atgauti galima net ir pabaigus Lūšį, jeigu pasirodo, jog Lūšyje užsiaugintas kailis ne itin gerai atlaiko žiemą.

Mažiausiai patiko tos užduotys, kurias reikia atlikti su kitais žmonėmis. Iš kitos pusės supratau, kad tai mano silpniausia vieta ir būtent ten reikėjo stengtis kuo daugiau padirbėti. Liūtė Užsispyrusi, 37 m., Stiprioji Lūšis V.

Labiausiai nervino, kad teks nuoširdžiai kapstytis po savo vidų, norint pasiekti rezultato, o ten ne viskas gražu ir malonu. Galėtų kas nors sukurti kokią tabletę, kurią prarijus viskas išsispręstų savaime ir nebūtų pasekmių, nes manau su ta stebuklingos tabletės iliuzija žmonės vartoja ir narkotikus. Žvaigždė Ryškioji, 31 m., Stiprioji Lūšis V.

Labai norėjau daugiau pabendrauti su kitais, bet pritrūko laiko. Žibuoklė Mėlynakė, 33 m., Stiprioji Lūšis V.

Manęs programoje niekas neerzino, tik kartais nesinorėdavo rašyti pasisakymus. Rašymas man sunkiau sekasi. Ugnis Ramioji, 53 m., Stiprioji Lūšis V.

Tiesa, patyriau šiek tiek negatyvių emocijų dėl kai kurių (dalyvių) elgesio mano atžvilgiu, tačiau pagalbos, supratingumo, palaikymo, teigiamų emocijų bei kitų puikių dalykų buvo su kaupu! Lūšiukas (anonimas), 41 m., Pasitikinti savimi Lūšis V.

Didesnių pokyčių nejaučiu. Programa parodė kelią, kaip pradėti pamilti save, pateikė variantus eiti link šio tikslo. Patyriau, kad viskas priklauso nuo manęs pačios. Nei programa, nei kiti dalyviai už mane nepajudės ir pastangų neįdės, tik aš pati. Nepatiko, kad vienos dienos užduotį reikia atlikti per tą pačią dieną, o turėtų būti skirta tikrai 3 dienos vienai užduočiai. Per trumpas laikas duotas įsisavinti, įsigilinti į save per vieną dieną su užduotimis. Saulė Žiemos, 36 m., Pasitikinti savimi Lūšis V.

Šioje programoje turėtų dalyvauti absoliučiai visi, kuriems svarbus jų gyvenimas, dabartis ir ateitis. Puma Vikrioji, 40 m., Pasitikinti savimi Lūšis V.

Visiems, kurie nesijaučia savimi, nori kažką keisti gyvenime. Siūlyčiau programoje dalyvauti ir vyresniems žmonėms, nebijoti savęs ir kitų. Keistis niekada nevėluGriežlė Tylioji, 42 m., Pasitikinti savimi Lūšis V.

Asmenims, trokštantiems gyventi kokybiškesnį gyvenimą, geriau save pažinti. Pažvelgti į save iš visų pusių. Čia reikia daug drąsos ir laiko. Laiko dalyvauti programoje ir laiko sau suvokti visus vykstančius dalykus tavyje. Viltis Rusenančioji, 26 m., Pasitikinti savimi Lūšis V.

Tiems, kurie jau patys nori. Bet taip iš tikrųjų nori. Ir tą jaučia. Jaučia, kad jau atėjo laikas. Tik tada. Upė Lengvoji, 33 m., Pasitikinti savimi Lūšis V.

Tiems, kas laužo galvą „kodėl, kas ir kaip“. Tiems, kam trūksta ryžto. Tiems, kas nori rezultatų. Tiems, kam reikia atspirties taško. Naktis Nepastebimoji, 25 m., Pasitikinti savimi Lūšis V.

Tiesiog paklausk savęs ir šių klausimų: Ar turi pakankamai laiko? Ar turi motyvaciją dalyvauti? Kam dalyvausiu programoje? Dėl ko noriu ten dalyvauti? Kodėl būtent aš turiu pakliūti į šia programą? Ir, kai atsakysi į šiuos klausimus, pats turbūt suprasi ar tau reikia eiti į šia programą. Katė Paklydėlė, 24 m., Pasitikinti savimi Lūšis IV.

Manyčiau, kad reikėtų mažiau svarstyti ir daugiau daryti. Mes ir taip pernelyg daug kvaršiname sau galvą. Tiesiog priimkite šią avantiūrą, iššūkį ir sudalyvaukite! Liepsnelė Betondžiunglių, 20 m., Pasitikinti savimi Lūšis V.

Patarčiau pasvarstyti apie laiką ir jėgas. Laiko tikrai reikės, ir jo reiktų skirti specialiai programai (neužteks tiesiog pribėgti tarp darbų). Kuo daugiau laiko ir energijos yra galimybė skirti – tuo geriau. Bet ar verta – tai tikrai taip!
Katė Miškinė, 35 m., Pasitikinti savimi Lūšis V.

Patarčiau Lūšies metu atsisakyti visų laiką valgančių užsiėmimų, kad Lūšiai liktų kuo daugiau laiko.
Širdis Drąsioji, 33 m., Pasitikinti savimi Lūšis V.

O ką čia svarstyti??? Taip ir pasensi besvarstydamas. Reikia veikti. Nieko neprarasi!!! Nes programa nešabloniška, įtraukianti ir keista – neblogi tie jūsų makaronai. Man patiko! 😉 Noriu dar… tik su aštresniu padažu. 😉 Orchidėja Nuodingoji, 39 m., Pasitikinti savimi Lūšis IV.

Asmeniniai klausimai Lūšiai

Laukiu jūsų registracijos į priėmimą! Kuo greičiau užsiregistruosite, tuo daugiau turėsite laiko pasiruošti atrankai ir dalyvavimui ir taip būsite visa letena priekyje prieš vėliau užsiregistravusius. Sėkmės atrankoje!

Lūšis

Laukianti naujos savo Lūšiukų vados!

Susisiekime

Laukiu jūsų įžvalgų, klausimų ir emocijų

  NAUJIENOS APIE ATSĖLINANČIĄ LŪŠĮ

  Papildoma info smalsiausiems